مبلغ جریمه عدم رعایت محدودیت تردد خودرو در داخل شهر و خارج شهر چقدر است؟

در این مطلب، توضیحاتی درباره مبلغ جریمه عدم رعایت محدودیت تردد خودرو در داخل شهر و خارج شهر خواهیم داشت! با ما همراه باشید. انوشیروان محسنی بندپی ، استاندار تهران بعد از جلسه ویدئو کنفرانسی ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا در مورد آخرین وضعیت اجرای طرح محدودیت تردد در استان تهران اظهار داشت: هدف از اجرای طرح محدودیت تردد، حذف ترددهای غیرضروری و اعمال سختگیری در ورودی و خروجی‌ های استان تهران است. تا ساعت ۲۰ روز گذشته بر اساس دستورالعمل اجرایی از ادامه سفر ۱۸۵۰ وسیله نقلیه در سه نقطه آزادراه تهران – شمال، تهران – قم و جاده قدیم قم توسط فرمانده انتظامی تهران بزرگ ممانعت به عمل آمد، همچنین ۳۰۵۰ خودرو در محور فیروزکوه و دماوند برگشت داده شدند!

جریمه عدم رعایت محدودیت تردد خودرو

هیچ خودرویی در اولین روز اجرای طرح محدودیت تردد در استان تهران توقیف نشده است

انوشیروان محسنی بندپی ، استاندار تهران با اشاره به اجرای مستمر این طرح تصریح کرد: روز گذشته ۲۵۰ قبض جریمه برای خودروهای متخلف صادر شده است؛ ضمن اینکه هیچ خودرویی توقیف نشده است. وی با بیان اینکه ایمن‌ سازی و توقف چرخه انتقال ویروس کرونا مهم‌ ترین راهکار برای جلوگیری از شیوع کرونا می‌باشد گفت: در استان تهران دستورالعمل طرح محدودیت تردد با نهایت دقت، مراقبت و با کیفیت اجرایی می شود.

راه‌ های فرعی توسط فرمانداران و با هماهنگی نیروی انتظامی مدیریت می‌شود

انوشیروان محسنی بندپی ، استاندار تهران همچنین عنوان کرد: این طرح در ۱۴ مبادی ورودی و خروجی استان تهران اجرایی می‌شود و راه‌های فرعی توسط فرمانداران و با هماهنگی نیروی انتظامی مدیریت می‌شود، البته در هفته اول که به شکل توصیه‌ای از مردم خواسته شد که در خانه بمانند و به سفر نروند، اکثریت مردم همکاری داشتند و پیش‌بینی می‌شود با آگاه‌سازی، حساس سازی و تغییر رفتار مردم و اطلاع‌رسانی به موقع نسبت به خطرات ناشی از انتقال چرخه بیولوژیک این ویروس می توانیم امیدواری داشته باشیم که نیاز چندانی به محدود کردن راه‌های فرعی نباشد.

صدور ۲۵۰ برگ جریمه برای خودروهای متخلف!

شرایط رفت و آمد برای کارمندان و کارگران تسهیل می شود

انوشیروان محسنی بندپی ، استاندار تهران در مورد تسهیل شرایط رفت و آمد برای کارمندان و کارگران افزود: جهت تسهیل شرایط برای کارمندان و کارگران واحدهای تولیدی که در تهران مشغول کار هستند و محل سکونت آنها جای دیگری است، روز چهارشنبه با دستگاه های اداری مکاتبه شده همچنین به واحدهای صنعتی و تولیدی اعلام کردیم که نحوه رفت و آمد کارگران و کارکنان خود را اعلام کنند.

براساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، محسنی بندپی سپس تصریح کرد: از چند طریق روان سازی آمد و شد کارکنان دستگاه های اداری تهران که در اطراف تهران، البرز و یا سمنان ساکن هستند، صورت می‌گیرد بدین صورت که از دستگاه ها خواسته شده تا لیست چنین کارکنانی را همراه با کدملی و پلاک خودرو آنها اعلام کنند ضمن اینکه شهرداری اپلیکیشن سفربرگ را راه اندازی می‌کند تا افراد در سامانه ثبت نام کنند و با هماهنگی نیروی انتظامی تردد افراد تسهیل شود.

[تعداد: ۰   میانگین:  ۰/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
برچسب ها

وبگردی

ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x