۲ شرور مسلح در سعادت آباد تهران به خاطر یک دختر دست به اسلحه شدند + فیلم

در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره ماجرای دست به اسلحه شدن ۲ شرور مسلح در سعادت آباد تهران به خاطر یک دختر خواهیم داشت! با ما همراه باشید. در جدیدترین خبر منتشر شده مطلع شدیم سه شنبه ۷ مرداد ماه سال ۱۳۹۹ شمسی ، ۲ شرور مسلح به خاطر یک دختر در منطقه سعادت آباد تهران دست به اسلحه شدند و به سمت یکدیگر تیراندازی کردند!

 

اما در بیان این ماجرا بایستی گفت ساعت ۱۲ ظهر سه شنبه ۷ مرداد ماه سال ۱۳۹۹ شمسی ماموران کلانتری ۱۳۲ شهرک غرب تهران در جریان درگیری مسلحانه در منطقه سعادت آبادقرار گرفتند و تیمی از ماموران برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند. بررسی های ابتدایی نشان از آن داشت که دو خودروی جک مشکی و سوناتا سفید رنگ اقدام به تیراندازی به سمت یکدیگر کرده اند و ۲ خودروی پارک شده در کنار خیابان هدف گلوله قرار گرفته اند و جوان ۳۵ ساله ای که از ناحیه کمر هدف گلوله قرار گرفته بود، به بیمارستان منتقل شد.

ماموران کلانتری ۱۳۲ شهرک غرب تهران با حضور در بیمارستان به تحقیق پرداختند و مشخص شد جوان زخمی که در  تیراندازی سعادت آباد حضور داشته است، سوار بر خودروی سوناتا بوده است و خودروی سوناتا نیز در نزدیک بیمارستان و در حالی که آثار گلوله روی خودرو بود کشف شد و راننده خودرو نیز که در محل حضور داشت، دستگیر شد.

راننده در اعترافات خود گفت: ” در صحنه تیراندازی در منطقه سعادت آباد حضور داشتم که سهراب هدف گلوله قرار گرفت و او را به بیمارستان منتقل کردم و از ترس اینکه دستگیر شوم از بیمارستان خارج شدم و داخل خودرو پنهان شده بودم که دستگیر شدم! “

اما ماموران کلانتری ۱۳۲ شهرک غرب تهران در گام بعدی تحقیقات اطلاع پیدا کردند که خشایار ۳۴ ساله که در خودروی جک مشکی رنگ حضور داشته است، نیز هدف گلوله قرار گرفته است و در یک بیمارستان دیگر تحت درمان قرار دارد که ماموران به سرعت به محل اعزام شدند و خشایار را شناسایی کردند. ماموران کلانتری ۱۳۲ شهرک غرب تهران در تحقیقات میدانی و اطلاعاتی پی بردند سهراب و خشایار از افراد شرور و سابقه دار هستند که بارها به خاطر درگیری روانه زندان شده اند.

ماجرای تیراندازی در سعادت آباد تهران چه بود؟

ماموران کلانتری ۱۳۴ شهرک غرب تهران در ادامه تحقیقات متوجه شدند که سهراب و خشایار از دوستان قدیمی هستند و روز دوشنبه ۶ مرداد ماه سال ۱۳۹۹ شمسی ، سهراب به جشن تولد خشایار در منطقه فشم می رود؛ اما سهراب وقتی وارد جشن تولد در منطقه فشم می شود، دختر مورد علاقه خود را با خشایار مشاهده می کند و همین باعث درگیری بین آنها می شود!

سهراب پس از این ماجرا ، برای انتقام گیری با خشایار در منطقه سعادت آباد قرار دعوا می گذارد و هر دو وقتی در صحنه حضور پیدا می کنند با اسلحه کلت کمری به سمت یکدیگر تیراندزی می کنند که در تیراندازی سعادت آباد هر دو مصدوم می شوند و به بیمارستان منتقل می شوند. بنابراین گزارش، شنیده ها حاکی از آن دست که دختر جوان در این درگیری، هدف ضربه قمه سهراب قرار گرفته است!

توضیحات پلیس درباره فیلم تیراندازی در سعادت ‌آباد تهران

سردار حمید هداوند ، جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره فیلم منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر درگیری و تیراندازی در منطقه سعادت ‌آباد تهران، در این رابطه اظهار کرد: ” ساعت ۱۸ هفتم مرداد امسال، خبری مبنی بر درگیری مسلحانه در منظقه سعادت‌ آباد به پلیس واصل شد. با حضور ماموران در محل و بررسی اولیه مشخص شد دو گروه از اراذل و اوباش با دو دستگاه خودروی سوناتا و جک مشکی با سلاح گرم در محدوده فوق درگیر شده و اقدام به تیراندازی کردند. در پی درگیری مسلحانه اوباش دو نفر مصدوم شدند که اراذل یکی را با خود برده و دیگری در بیمارستان تحت درمان است. “

سردار حمید هداوند ، جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه پلیس اجازه نمی ‌دهد که اراذل و اوباش امنیت و آرامش مردم را به خطر بیندازند، از شناسایی تمام عوامل دخیل در درگیری مسلحانه در منطقه سعادت ‌آباد خبر داد. به گفته وی، ۶ متهم این پرونده شناسایی شده ‌اند که پلیس تاکنون موفق به بازداشت سه نفر از عاملان اصلی این درگیری شده‌ است و تلاش برای دستگیری سه نفر دیگر ادامه دارد.

سردار حمید هداوند ، جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ بیان کرد: ” تمام نفرات حاضر در درگیری اخیر دارای سوابق کیفری بوده ‌اند، در سال های گذشته نیز با همدیگر درگیری داشته اند و در تاریخ فوق نیز در منطقه مذکور قرار نزاع گذاشته بودند. “

 

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x