۴ قدم مفید برای پیدا شدن اشیای کوچک مانند طلا

همیشه گم شدن اشیای کوچک نگران کننده خواهد بود مخصوصا اگر هم قیمتی باشد ، در این مطلب ۴ قدم مفید برای پیدا شدن اشیای کوچک  خواهید داشت که به شما آموزش خواهیم داد حتی در این گزارش برایتان توضیح داده‌ایم چه کاری انجام دهید که طلا پیدا شود و داخل کیسه جاروبرقی نیز نرود.

برای یافتن وسایل کوچکی مانند طلا که در منزل گم شده اند می‌توانید از این روش جالب و معقول استفاده کنید.ممکن است برایتان این سوال پیش بیاید که چطور با استفاده از جاروبرقی چیز‌های کوچکی مانند گوشواره‌های طلا یا انگشتر را می‌توان پیدا کرد، ولی با کمک جاروبرقی می‌توان همه چیز ریز را درون خود جای دهد.

ولی ما در اینجا تصمیم گرفتم راه حل‌های عملی به شما یاد دهیم تا بتوانید با استفاده از آن‌ها طلا‌های خود را بی آنکه درون کیسه زباله جاروبرقی بروند را پیدا کنید. برای این کار باید به مراحل زیر توجه کرده و آن‌ها را به کار بگیرید.4 راه مفید برای پیدا شدن اشیای کوچک

 

قدم اول

در نخستین قدم سر لوله باریک از جاروبرقی خود را تعیین نموده و از محکم بودن آن در جای خود و داشتن مکش لوله اطمینان مطمئن شوید.

قدم دوم

در قدم بعدی با استفاده از یک جوراب زنانه بهتر است سفید یا مشکلی (زرد یا کرم نباشد) که باید جنس نایلونی داشته باشد را سر لوله ورودی بزنید تا هر چیزی به جز گرد و خاک نتواند درون کیسه زباله جاروبرقی گردد.

قدم سوم

برای مطمئن شدن از اینکه جوراب موقع جارو کشیدن از سر لوله جدا نشود بهتر است با استفاده از یک کش پلاستیکی آن را به دور لوله محکم کنید به طوری که هم جوراب ثابت شده و هم جاروبرقی بتواند بخوبی کار مکش را انجام دهد.

قدم چهارم

در این جا برای پیدا کردن طلای گمشده خود جاروبرقی را روشن نموده و تمام جا‌های منزل را که تصور می‌کنید ممکن است که طلای گمشده در آن جا‌ها افتاده باشد را جارو بزنید.

اگر طلای شما در خانه افتاده باشد با این شیوه می‌توانید آن را بیابید و زمانی که طلا با این شیوه پیدا شود خواهید دید که طلای شما در ورودی لوله روی جوراب قرار گرفته و دیگر احتیاجی به خالی نمودن کیسه زباله و جستجو در بین گرد و خاک نخواهید داشت و حتی با این شیوه می‌توانید زیر مبل و درز‌هایی که قابل دسترسی نیست را جارو کشیده و وسایل کوچک گم شده‌ی خود را به آسانی پیدا کنید.

 

 

 

بیشتر بخوانید :

دعایی اعجاب انگیز برای پیدا شدن مال دزدیده شده و گمشده

برای امتیاز به این نوشته جدولیاب کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *