خلاصه داستان قسمت ۲۶ سریال ترکی تو در بزن + عکس

در این مطلب از سایت جدولیاب خلاصه داستان قسمت ۲۶ سریال ترکی تو در بزن (تو در خانه ام را بزن) را مطالعه می کنید. با ما همراه باشید. سریال ترکی تو در بزن به تهیه کنندگی شرکت  MF Yapım از شبکه Fox TV پخش می شود و کارگردانی آن به عهده کارگردان مشهور و خوشنام ترک اوندر میهلار Ender Mıhlar میباشد. هانده ارچل و کرم بورسین که نقش های اصلی داستان را به عهده دارند مهمترین دلیل جذابیت این سریال است. ( Sen Çal Kapimi ) یا همان تو در خانه ام را بزن شنبه ها از ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ترکیه به مدت ۱۳۰ دقیقه از شبکه فاکس پخش میشود.

قسمت ۲۶ سریال ترکی تو در بزن
قسمت ۲۶ سریال ترکی تو در بزن

خلاصه داستان قسمت ۲۶ سریال ترکی تو در بزن

انگین به سرکان می گوید که آلپ تکین را به جرم استفاده از پول های تقلبی در باهاما دستگیر شده. سرکان از این موضوع جا می خورد و باور نمی کند پدرش همچین ادمی باشد.

شب سمیحا به ادا اشاره می کند که زودتر با سرکان تمام کند و فضا را برای سرکان و ادا خالی می کند و خودش همراه سمین کمی آن طرفتر می رود. وقتی سرکان به سمت ادا می رود، ادا به او می گوید که این رابطه درست نیست و باید جدا بشوند. سرکان حرف های او را باور نمی کند و می گوید که میداند اینها حرف های مادربزرگش است. ادا که به سختی سعی می کند بغضش را کنترل کند می گوید: «اما مامانبزرگم حق داره. نمیشه رو خرابه های گذشته رابطه ای رو ساخت. » سرکان با ناراحتی می گوید: «اما من به خاطرت سعی کردم عوض بشم ادا. چیزایی که تجربه کردیم چی؟ » ادا می گوید: «اشتباه بود. » سرکان که به وضوح دلش شکسته می گوید: «حق با توئه. ما نمیتونیم و نخواهیم تونست. » و انجا را ترک می کند. ادا هم با چشمان پر از اشک رفتن او را تماشا می کند.

آخر شب، سیمن که تنها شده پارچه ی تابلویی که تمام مدت روی ان را پوشانده بود کنار می زند و به عکسی از خودش در کنار زنی به شدت شبیه به ادا خیره می شود و می گوید: «اسمام… عشقم دوباره به هم رسیدیم. یه بار دیگه از دستت نمیدم.. »

۰ ۰ آرا
رأی دهی به مقاله
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن