فال روزانه فردا سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ | فال آنلاین فردا

در این مطلب از سایت جدولیاب برای دوستداران فال و طالع بینی، فال روزانه فردا سه شنبه ۳۰ شهریور ماه ۱۴۰۰ را قرار داده ایم. با ما همراه باشید. فال روشی برای شناخت آینده است ، نهیبی به آینده زدن و آگاهی پیدا کردن از آنچه قرار است رخ بدهد و یا رخ ندهد و آیا به نظر شما می توان از آینده خبری آورد؟ آیا آینده را میتوان بیان کرد؟ آیا فال حقیقت دارد؟ کاری که یک فال خوب انجام میدهد روشن ساختن باورهای ماست که در ضمیرناخوداگاه ما پنهان شده و به عبارت دیگر: آینده ای که فال برای ما پیشگویی میکند از ضمیر ناخوداگاه ماست نه سرنوشت ما و فال گیری نوعی کشف درون شماست .

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا متولدین فروردین

میزان انرژی امروز شما ۵۷ %

ستاره شما ۱۲۱ شرقی (مریخ)

فال: حتی اگر به فکر توجیه کردن رفتارتان باشید، باز هم امکان دارد افراد دیگر پریشانی شما را ببینند. شاید دلیل پریشانیتان این باشد که قصد دارید کارهای زیادی را با هم انجام دهید و کسی هم به غیر از خودتان نمی‌تواند ارتباط آنها را با هم درک کند.
برای دفع سموم بدنتان آب زیاد بنوشید.

روزانه فردا متولدین اردیبهشت

میزان انرژی امروز شما ۶۳ %

ستاره شما ۹۱ جنوب (زهره)

فال: قبل از اینکه هر تصمیمی بگیرید باید بدانید که برنامه ریزی کردن برای یک تعطیلات عالی مدتی زمان می برد. اما حتی اگر مسافرت رفتن تبدیل به مبارزه ای پوچ و بی فایده یا خیالی و واهی شد، از فکر و رویای مسافرت دست نکشید. تسلیم نشوید؛
کرفس خاصیت چربی سوزی دارد.

فال روزانه فردا متولدین خرداد

میزان انرژی شما ۵۸ %

ستاره شما ۷۳ شرقی(عطارد)

فال: شما یک بار دیگر با تناقض و تضادهای بین ایده‌های خوب خود و آنچه پیرامونتان می‌گذرد روبه رو شده اید. شما وقتی که می‌بینید قادر نیستید با کار سخت و زیاد و روشهای تکنیکی به سادگی هر مشکلی را حل کنید به خودتان شک می‌کنید.
از دارچین و یا هل در چای خود استفاده کنید

فال روزانه فردا متولدین تیر

میزان انرژی شما ۶۷%

ستاره شما ۴۳ شمال غربی (ماه)

فال: شما اگر بخواهید تفاوت‌های وسیع بین احترام به گذشته و نیازتان برای تغییر را با هم تطبیق دهید، به چالش خواهید خورد. موقعیت قوی و محکم شما در هر دو بخش ممکن است افراد دیگر را گیج و یا آشفته کند، برای اینکه شما قادر هستید هر دو روی سکه را ببینید!
کنار غذایتان از ماست استفاده کنید.

فال روزانه فردا متولدین مرداد

میزان انرژی امروز شما ۵۵%

ستاره شما درجه ۱۵۴^ غربی (خورشید)

فال: حتی اگر کاملاً ناامید شده باشید و از شدت یاس دست‌هایتان را به آسمان هم برده باشید، باز هم امکان دارد که اوضاع به حالت اول برگردد! شما در مورد چیزهایی که احتمال وقوع‌شان صددرصد نبوده نیز برنامه‌های احتمالی چیده و بیش از اندازه کار کرده‌اید
مصرف زرده تخم مرغ باعث چاقی شما میشود.

فال روزانه فردا متولدین شهریور

میزان انرژی شما ۶۴%

ستاره شما ۱۳۲^ جنوبی (ولکان)

فال: ممکن است با یکی از اعضای خانواده‌تان جر و بحث داشته باشید. کاملاً واضح است که این مشکل مربوط به شما نیست، برای اینکه دوست داشته‌اید که از مجادله‌ها دوری کنید. حتی اگر با صحبت کردن هم توانستید این مشکل را حل کنید، اما شما در این آزمایش می‌فهمید که شما در شرایط جدی و مهم عدم توانایی خود را به دیگران ربط می‌دهید
ازدمنوش هاب گیاهی بیشتر استفاده کنید

فال روزانه فردا متولدین مهر

میزان انرژی امروز شما ۶۷ %

ستاره شما ۹۸ جنوبی (ونوس)

فال: شما تصمیم گرفته اید که به زودی به معنویات نزدیکتر بشوید و عقایدتان را به دیگران تحمیل نکنید. حالت خونسردانه شما تا مدتها ادامه دارد؛ وقتی شما همین الان تصمیم می گیرید که برنامه هایتان را اجرا کنید، حداقل با آگاهی و مهربانی این کار را انجام دهید.
پیاده روی روزانه خود را داشته باشید.

فال روزانه فردا متولدین آبان

میزان انرژی امروز شما ۵۳ %

ستاره شما ۱۴۲ شرقی (پلوتو)

فال: گر چه سیاره حاکم شما با ژوپیتر مهربان و بی پروا در یک ردیف قرار گرفته اند تا روحیه دیگران را تقویت کنید، ذهن منطقی شما با اخبار خوبی پر است. صبور باشید؛ نظم و ترتیب به زودی باز خواهد گشت.
کنار غذایتان سبزی میل کنید.

فال روزانه فردا متولدین آذر

میزان انرژی شما ۶۸ %

ستاره شما ۱۲۱ جنوبی(مشتری)

فال: خاطراتی که شما از گذشته در ذهنتان دارید خیلی بیشتر از مشکلاتی است که در آینده قرار است اتفاق بیفتد! الان فرصتی فراهم آمده که یاد بگیرید به جای فکر کردن به احساسات لاینحل در مورد زمان‌های دیگر به جادوی بودن در زمان حال اعتماد کنید.
روزانه میوه میل کنید.

فال فردا متولدین دی

میزان انرژی شما ۶۳%

ستاره شما ۷۸ جنوب شرقی (زحل)

فال: حالا که شما می‌توانید اصلاً به هیچ چیزی فکر نکنید، مسائل خصوصی زندگی شما اهمیت بیشتری پیدا کرده‌اند. البته از پا در آمدن با هر مشغولیت ذهنی کار درستی نیست، بنابراین باید بفهمید که چگونه می توانید انرژی هایی که برای این موضوع صرف کرده‌اید را آزاد کنید.
مصرف زیاد سس برای کبدتان سم است.

فال روزانه فردا متولدین بهمن

میزان انرژی امروز شما ۶۱%

ستاره شما درجه ۶۵^ جنوبی (نپتون)

فال: امشب عطارد یعنی سیاره بخت شما تحت تاثیر سیاره ژوپیتر قرار می‌گیرد و هر فکر خیلی کوچک و بی اهمیت را تبدیل به رساله ای کاملا فلسفی می‌کند! شما حالا می‌توانید هر چیزی را با استدلال‌های عقلی توجیه کنید و این موضوع شما را تبدیل به مذاکره کننده ای موثر میی کند. اما متاسفانه دیدن جنبه منفی یک موضوع برای شما خیلی سخت است و شاید خیلی دیر شود.
غذای خود را آهسته بجوید.

فال روزانه فردا متولدین اسفند

میزان انرژی شما ۵۴%

ستاره شما ۱۸۱^ شرقی (اورانوس)

فال: شما باید از چند نفر معذرت خواهی کنید! و یا حداقل باید قول‌هایی که بهشان عمل نکرده‌اید را اجرا کنید. حتی اگر قبلاً قصد و نیت خوبی داشتید، ولی به خاطر مشکلات عدیده از مسیر اصلی خود خارج شده‌اید. ولی بالاخره این ایام نیز می‌گذرد.
از خوردن غذاهای پرچرب پرهیز کنید.

۰ ۰ آرا
رأی دهی به مقاله
برای امتیاز به این نوشته جدولیاب کلیک کنید!
[کل: ۱۰ میانگین: ۳.۵]
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن