خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال دخترم نرگس از شبکه ۱ + عکس

داستان سریال دخترم نرگس در بستر پلیسی، اجتماعی روایت می‌شود و دارای گره‌ها و فراز و فرودهای غیر قابل پیش بینی است. این مجموعه نقش خانواده را در حل مشکلات هر یک از اعضا باز تعریف می‌نماید و در کنار موضوعاتی که بیان شد به مسئله دریاچه ارومیه، والیبال ارومیه و کسب رزق حلال نیز پرداخت می‌کند. سریال دخترم نرگس که توسط صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی تهیه وتولید شده است از هفتم تیرماه ۹۹ از شبکه یک سیما پخش می‌شود. سریال تلویزیونی دخترم نرگس به موضوعاتی چون همزیستی اقوام و ادیان، قاچاق کالا و ارز و تولید ملی پرداخته و تمام قسمت‌های این سریال در استان آذربایجان غربی و شهر ارومیه تصویربرداری شده است.

تعداد قسمت های سریال دخترم نرگس

سریال تلویزیونی دخترم نرگس در ۲۷ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای توسط صدا و سیما مرکز آذربایجان غربی، به سفارش مرکز سیمای استان‌ها تهیه و تولید شده است و از هفتم تیرماه از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

تصویربرداری این سریال با ۱۱۷۲ سکانس و بیش از ۳۵۰ بازیگر اصلی و فرعی، ۱۰۰۰ لوکیشن اصلی و فرعی در ۲۴ مهرماه سال ۱۳۹۸ یعنی بعد از ۱۶۴ روز تصویربرداری به اتمام رسید.

پیش تولید سریال از دی ماه سال ۱۳۹۷ آغاز شد و بعد از ماه‌ها تلاش بی وقفه تاریخ ۱۴ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ کلید خورد.

خلاصه داستان سریال

نرگس صادقی، دانشجوی ممتاز دانشگاه ارومیه است و مراحل انتهایی پایان نامه خود را سپری می‌کند، او فرزند سوم خانواده صادقی است. نرگس همواره گره‌گشای مشکلات اعضای خانواده، به ویژه برادر بزرگتر خود نادر بوده و هست اما در روند عادی زندگی شأن اتفاقاتی می‌افتد و اسرارش فاش می‌شود که احوال نرگس و خانواده را دگرگون می‌سازد…

اسامی بازیگران و دیگر عوامل

در این سریال بازیگران مطرح کشور چون محمود پاک نیت، حسین سحرخیز، مهوش صبرکن، رحیم نوروزی، مریم خدارحمی، فریبا طالبی، امیرحسین صدهزاری، ‌هاشم چاووشی، جمال ذوالقدر، پدرام رحمانی، ماه رخ رفیع زاده، کامیار شکیبایی، شراره مظلومی فرد، هرمینه بارسنجی، عباس سرودی، فریدون سید سیاح، عفت مه پور و … حضور دارند.

عوامل سریال دخترم نرگس تهیه کنندگان: داود سلیمان پور- سید حسن فرخی، نویسنده و کارگردان: باقر پیران، مدیر تولید: سامان حسن زاده، مدیر تولید تهران: فرزین فرزدنیا، مدیر برنامه ریزی: محمد رحمانیان، آهنگساز: سعید شبانی نژاد، جلوه‌های ویژه میدانی: ایمان کرمیان، مدیر روابط عمومی: شراره مظلومی فرد، طراح چهره: مسعود رئیس الساداتی، طراح صحنه: امین سیمین مرام، طراح لباس: میترا بابک، مدیر صدابرداری: محمدرضا مرتضایی، مدیر تصویربرداری: سروش مرشدیان و عکاس: مهران طیبی فر هستند.

خلاصه داستان قسمت ۱ سریال دخترم نرگس

ماچرای قسمت اول این سریال با انفجار یک ماشین شروع می شود که گروه تجسس به آنجا می رود از قضا نادر، برادر زن سرگرد که به این پرونده رسیدگی می کند، از صبح ناپدید شده و خانواده اش ازش خبری ندارند. نرگس به علی آقا (سرگرد) زنگ میزند تا ازش کمک بخواهد و از همه کلانتری ها استعلام بگیرد، بعد از چند دقیقه به نرگس زنگ میزند و میگوید از همه بیمارستان ها و کلانتری ها استعلام گرفتم ولی خبری نبود. نرگس موقع برگشت به خانه به همراه پدرس ماشین سوخته شده ای را میبیند و استرس میگیرد که نکند همچین اتفاقی واسه نادر برادرش افتاده است، به محل کار علی آقا میروند و با او در میان میگذارد.

علی آقا به سرهنگ پرونده میگوید و میخواد که جسد را شناسایی اما سرهنگ بهش میگه که جسد سوخته و قابل شناسایی نیست باید صبر کنیم تا هویتش را بفهمیم. علی آقا رد ماشینی که منفجر شده است را میگیرد تا سرنخی پیدا کند درباره هویت مقتول، از آنجایی که ماشین قولنامه ای بوده پیش صاحب اصلی ماشین می رود و وقتی عکس نادر را بهش نشان میدهد تایید میکند که به همان شخص فروخته بوده، علی آقا به اداره برمی گردد و در جلسه متوجه می شوند که مقتول آخرین تماسش با نرگس بوده و شکشان کم کم به یقین تلقی می شود که مقتول همان نادر است.

خلاصه داستان قسمت ۲ سریال دخترم نرگس

نرگس آماده می شود تا برای ارائه پایان نامه اش به دانشگاه برود وقتی میرسد و شروع می کند یک مرد وارد اتاق می شود و وقتی نرگس او را میبیند حالش بد می شود و نمی تواند پایان نامه اش را ارائه دهد و از خانه بهش زنگ می زند و خبر میدهند که شماره پلاک ماشین نادر را پیدا کردند. از طرفی سرهنگ به یکی از نیروهایش میگوید که نرگس را زیرنظر داشته باشد بدون اینکه سرگرد چیزی بفهمد . اژدر که نادر ماشینش را به او فروخته بود به مغازه پدرش می رود و بهش میگوید نادر کجاست که پدرش بهش میگه فعلا اینجا نیست چی شده که بهش میگه ماشینی که به من داده بدهی داره به خاطر همین امروز پلیس ماشینو گرفت و برد، آقای صادقی بهش میگه چشم تو این ۱،۲روز حلش میکنم، بعد از بیرون رفتن از مغازه ۲نفر پیش آقای صادقی میایند و میگویند که نادر پول ۷۰۰ سکه ازشون گرفته و به دنبال طلبشون اومدن.

به سرگرد خبر میدهند که از همه مرزهای هوایی و زمینی استعلام گرفتند و متوجه شدند که از کشور خارج نشده، نرگس پیش سرگرد می رود تا خبری بگیرد و بهش میگه ماشینی که سوخته ماشین نادر بوده، سرگرد بهش میگه که ماشینی که منفجر شده آره مال نادر بوده اما مقتول نادر نبوده. نیروهای پلیس به دفتر کار نادر میروند و با چک کردن دوربین های آنجا میفهمند که آخرین نفر نرگس آنجا رفته و به همین خاطر سرهنگ به سرگرد دستور میدهد که حکم بازداشت نرگس صادقی را بگیرد.

خلاصه داستان قسمت ۳ سریال دخترم نرگس

نرگس با پدرش به خانه می روند و متوجه می شوند که از بانک نامه اومده و قرار ست خانه شان را به مزایده بگذارند چون سند خانه گرو رهن بانکی است که نادر برای کارخانه اش وام برداشته بود. سرگرد پیش سرهنگ می رود و میگوید که میخواد از پرونده کناره گیری کند چون نمیتواند حکم بازداشت نرگس خواهر زنش را بگیرد چون به درست کاری آن ایمان دارد اما سرهنگ بهش میگه به چشمات اعتماد داری؟ و بهش فیلم دوربین مدار بسته رو نشان میدهد. از اداره به نرگس زنگ میزنند و میگویند باید به آنجا برود تا به چند سوال جواب دهد. جناب سرهنگ محمدی از نرگس بازجویی میکند و درباره نادر و بهنام ازش سوال میکند و میگوید که با تماس شما به مقتول همزمان ماشین منفجر شده که نرگس دانستن این موضوع را انکار میکند، سرهنگ ازش میپرسد که مطمئنی همه چیزو گفتی و نرگس تایید میکند اما سرهنگ بهش میگه خیلی چیزارو از قلم انداختی.

سرهنگ به یکی از نیروهایش میگوید که نرگس را تحت تعقیب و مراقبت نگه دارد، از طرفی سرگرد با نگاه کردن به فیلم های دوربین مدار بسته پارک جنگلی متوجه پیک موتوری که برای بهنام بسته برده بود می شود و به محل کار آن پیک می روند، در آنجا میفهمند که بسته را از فردی به نام سامان کمری در طبقه سوم یک پاساژ دریافت کرده، آنها به پاساژ می روند اما چیزی دستگیرشان نمی شود. مرضیه با شوهرش (سرگرد) صحبت میکند و باهاش دعوا میکند که چرا از خواهر من بازجویی کردی پای آبروی خانواده من وسط این ماجراست علی اقا در جواب بهش میگوید نمیتونم چیزی بگم فقط باید سکوت کنیم تا زمان بگذرد و ببینیم چه اتفاقی افتاده.

خلاصه داستان قسمت ۴ سریال دخترم نرگس

نرگس صبح موقع بیرون زدن از خانه تلفنش زنگ میخورد و اسم نادر روی گوشیش میافتد اما هرچی حرف میزند صدایی نمیشنود و بعد خطش دوباره خاموش می شود، نرگس در مسیر رفتن به دانشگاه متوجه می شود که کیارش تعقیبش میکند، با او دعوا میکند و به مسیر ادامه می دهد و مهلتی دوباره برای ارائه پایان نامه اش میگیرد، از طرفی از آنجایی که تلفن نرگس رهگیری می شود سرهنگ موضوع را میفهمد و سریعا نیروهایش را به محلی که تلفن روشن شده میفرستد که علی آقا پرونده را قبول می کند. نوشین به نرگس زنگ می زند و بهش میگوید که نادر به خانه زنگ زد هرچی الو الو کردم صدایی نیومد به جز صدای یه خانم که چندتا الو گفت بعد قطع شد الانم خطش خاموش دوباره.

علی آقا با چندتا نیرو به محل روشن شدن موبایل می روند که با یک خانم روبرو می شود و با سوال کردن از آن متوجه می شود که شوهرش یک تلفن پیدا کرده و دنبال صاحبش می گردند، همان خانم هم موبایل را روشن کرده و زنگ زده. سرگرد با پرسجو به فردی به نام عزیز می رسد که کارش قاچاق است عکس نادر را بهش نشان میدهد اما انکار میکند که آن را میشناسد. نرگس پیش سرهنگ محمدی می رود و ماجرای زنگ نادر را بهش میگوید. سرگرد با بازجویی از یه فردی که باهاش در ارتباط بوده متوجه می شود که در منطقه ای کوهستانی وقتی از صخره ها به پایین میرفته دیده که پرت شده پایین، با آمدن نیروهای امداد و جستجو کردن آن منطقه با کوادکوپتر فردی را پیدا میکنند و نیروها شروع به کار میکنند.

خلاصه داستان قسمت ۵ سریال دخترم نرگس

وقتی نیروهای امداد پیش نادر می روند متوجه می شوند که هنوز زنده است و به بیمارستان منتقلش می کنند و نادر تو کما می رود، نوشین به نرگس زنگ می زند و بهش میگوید تا به آنجا برود وقتی می رسد نوشین بهش میگه که وارد کردن لباس همش پوشش بوده و به نرگس می گوید که نادر به صورت قاچاق طلا میخواسته وارد کنه، همان روز جلو در خانه نوشین ماشین نرگس را دزد می برد که بعد از چند ساعت بهش اطلاع میدهند که پیدا شده و فقط لپ تاپ نرگس را برده اند. مرضیه به خانه مادرش می رود و بهش میگوید که نادر پیدا شده و الان تو بیمارستان است آنها به آنجا می روند و دکترش به آنها میگوید که تو کماست و باید برایش دعا کنید.

سرهنگ محمدی با تفتیش جنس های قاچاقی که نادر از مرز وارد کرده بود متوجه شمش های طلا می شود و به اصل ماجرا پی میبرد. آنها قضیه دزدیدن ماشین نرگس را که با پیدا شدن نادر تو یک روز بود، تصادفی تلقی نمی کنند و میگویند که این اتفاقات باهم ربط دارند و به دنبال مدرک مهم و خاصی تو لپ تاپ نرگس بودند، به همین خاطر آنها به نرگس مشکوک هستند. نرگس ماجرایی که نوشین بهش گفته بود را تو بیمارستان به علی آقا می گوید ولی از آنجایی که آنها جایگاه نرگس را تو این پرونده نمی دانند و بهش مشکوک هستند باهاش سرسنگین رفتار میکند.

خلاصه داستان قسمت ۶ سریال دخترم نرگس

نرگس به سر جلسه دفاعیه می رود و با موفقیت پایان نامه اش را ارائه می دهد. سرگرد پیش جناب سرهنگ محمدی می رود و می گوید با تمام تحقیقاتی که انجام داده ام به این نتیجه رسیدم که قتل بهنام ربطی به نادر ندارد و البته حس فامیلی هیچ تاثیری نداشته تو این نتیجه گیری، سرهنگ میگه زوده واسه این نتیجه گیری به خاطر همین بهش مرخصی اجباری می دهد و بهش میگوید این کار بهترین تصمیم هستش و سرگرد به خانه می رود، مرضیه شک میکند و هرچی ازش میپرسه ماجرا چیه علی آقا میگه بزار واسه بعد فعلا وقتش نیست. نرگس به دانشگاه زنگ میزند تا ببیند نامه استعلامش اومده یا نه که بهش میگویند فعلا به دلایلی این نامه برای شما نمیاد.

نوشین به نرگس پیام میده که هرچه سریعتر پیشش برود وقتی به آنجا می رسد میبیند برادر نوشین به آنجا رفته و به نوشین گفته که اگه نادر به هوشم بیاد اعدامش میکنند به جرم قتل بهنام یا مارو انتخاب کن یا نادرو، بعد از رفتن برادرش نوشین از نرگس میپرسه که حقیقت داره یا نه که نرگس میگه برای چی باید اعدامش کنن؟ اصلا چه ربطی به هم دارند؟ نوشین بهش میگه روزی که بهنام میمیره نادر پیشش بوده که نرگس استرس میگیرد و به خانه مرضیه می رود تا با علی آقا صحبت کند، وقتی می رسد ازش درباره ربط داشتن نادر با پرونده مرگ بهنام میپرسد که علی آقا بهش جواب سربالا می دهد و میگوید بهترین کار اینه که منتظر باشیم ببینیم چی میشه. نرگس با پدرش به بیمارستان می روند تا درباره حال نادر با دکترش صحبت کنند که دکتر میگه حالش بهتر شده و رو به بهبود ان شاء الله.

خلاصه داستان قسمت ۷ سریال دخترم نرگس

علی آقا که به دستور سرهنگ محمدی در مرخصی اجباری به سر میبرده با زیر و رو کردن پرونده متوجه می شود که همه سرنخ هارو پیگیری کردن به جز شماره تماسی که بهنام باهاش به پیک زنگ زده بوده به همین خاطر سریعا به کلانتری می رود و این موضوع را به سرهنگ میگوید، سرهنگ هم تشویقش میکند و میگوید نقشه ام گرفته شما در ظاهر در مرخصی اجباری بودی اینم یک ترفند پلیسی بوده. نوشین ماجرای طلاها را تو خانه میفهمد و فکر میکند آنها پول دارند اما به فکر طلبکارهای نادر نیستن که نوشین از دست آنها فراری شده، به همین خاطر به سمت خانه پدر نادر می رود اما از آنجایی که قرار است عروسی یکی از همسایه ها در خانه آنها گرفته شود، وقتی با این صحنه مواجه می شود عصبانی شده و به خانه مادرش می رود.

برادر نوشین به خانه پدرشوهر خواهرش می رود تا با آقای صادقی صحبت کند اما با نرگس مواجه می شود و بهش میگوید که نوشین دیگه نمیخواد عروس خانواده شما باشد. بعد از رفتن آن نرگس به دنبال نوشین می رود ولی هرجایی که می رود پیدایش نمیکند، از طرفی نوشین به برادرش میگوید از نادر میخوام جدا بشم فقط میخوام سهممو بگیرم یه گوشمالی کوچیک فقط انجام بده. آقای صادقی به بیمارستان می رود تا وضعیت نادر را از دکتر بپرسد که دکتر بهش میگه براش دعا کنید هر اتفاقی ممکنه بیافتد. سرگرد که به دستور سرهنگ دوباره به پرونده برگشته بود، به دنبال سرنخی که پیدا کرده بود می رود.

سریال دخترم نرگس قسمت ۸
سریال دخترم نرگس قسمت ۸

خلاصه داستان قسمت ۸ سریال دخترم نرگس

نرگس به خانه مرضیه خواهرش می رود تا باهم صحبت کنند، مرضیه به نرگس میگوید که برادر شوهر دوستش متخصص قلب هستش و تو رو از من خواستگاری کردن نرگس شوکه میشه و میخواد فکر کنه، از طرفی به دنبال نوشین می رود تا شاید بتواند باهاش صحبت کند که ببیند چه مشکلی با خانواده اش دارد، پیش برادرش می رود و سراغش را میگیرد و او نیز میگوید به مسافرت فرستادمش. از طرف نوشین برای نرگس پیام میاد که نادر به هوش اومده، آنها با خوشحالی به سمت بیمارستان می روند ولی وقتی به آنجا میرسند میبینند که نوشین نیست و برای روبه رو نشدن با آنها رفته. به نرگس خبر میدهند که جواب نامه استعلامش اومده و استخدام شده به همین خاطر مرضیه بهش تبریک میگه و او را خوش شانس صدا میزند که هم خواستگار خوب نصیبش شده هم استخدام شده.

بعد از به هوش اومدن نادر، علی آقا با یکی از نیروهایش پیش او می روند تا سوالاتی ازش بپرسند وقتی نادر میفهد که بهنام شریکش مرده شوکه و حالش بد می شود. از طرفی آقای صادقی به خاطر اینکه فشار روحی و روانی زیادی به همراه استرس داشته، روند آلزایمر و فراموشیش بیشتر شده به طوریکه یک روز وقتی صبح از خانه بیرون زده نرگس نگران می شود که مبادا در تهران گم شود به همین خاطر از مادرش سراغ پدرش را میگیرد و او میگوید به بیمارستان رفته انها تصمیم میگیرند که بیمارستان بروند و آنجا با هم صبحانه بخورند.

خلاصه داستان قسمت ۹ سریال دخترم نرگس

از بیمارستان به نرگس زنگ میزنند تا به آنجا برود و درباره نادر باهاش صحبت کند، وقتی میرسد ازش میپرسند که نادر با همسرش نوشین به مشکل خوردند، نرگس میگه چطور برای چی؟ بهش میگه به خاطر اینکه چند روزه قرص و داروهاشو نمیخوره اگه به این کارش ادامه بده به مشکل میخوره، نرگس به اتاق نادر میره تا باهاش حرف بزند اما دعوایشان می شود و نادر او را از اتاقش بیرون میکند. نوشین مهریه اش را به اجرا میگذارد و نامه اش دم در خانه آقای صادقی می رود و مادر نرگس تحویل میگیرد و به نرگس میگه، او هم پیش دوستش که وکیل است می رود تا ببیند بهترین کار چیه. از طرفی مرضیه پدرش را که نشانه های آلزایمر را داشته پیش متخصص میبرد و دکتر برایش ام آر آی مینویسد و میگوید هنوز چیزی معلوم نیست .

نرگس به دانشگاه می رود تا بپرسد که استعلام نامه اش آمده یا نه که تایید میکنند و به سمت محل کارش می رود، وقتی می رسد صاحب کارش بهش میگوید میتواند از همان لحظه کارش را شروع کند که نرگس بهش میگه اگه امکانش هست از فردا شروع به کار کنم که مدیرعامل شرکت میگه مشکلی نیست. وقتی به خانه می رود مادرش در حضور مرضیه درباره وکیلی که پیشش رفته بود میپرسد که مرضیه ازش میپرسد قضیه چیه و نرگس ماجرای نوشین را که مهریه اش را به اجرا گذاشته است بهش میگه او تعجب میکند از این کار نوشین و مادرش تصمیم میگیرد که با نوشین حرف بزند که نرگس در جواب میگه برادرش نوشین را به یک شهر دیگه فرستاده و اینجا نیست. نادر به نرگس زنگ میزند و میگوید میخواد باهاش صحبت کند، نرگس هم خوشحال می شود و شتاب زده به سمت بیمارستان می رود.

قسمت 10 سریال دخترم نرگس
قسمت ۱۰ سریال دخترم نرگس

خلاصه داستان قسمت ۱۰ سریال دخترم نرگس

نرگس به سمت بیمارستان می رود و وقتی به اتاق نادر برادرش میرسد میگوید؛ خوب میخواستی چی بگی بهم؟ نادر در جواب میگوید؛ میخوام به همه چیز اعتراف کنم درباره کارم و به نرگس میگوید شماره علی را بگیرد و بگه سریعا بیاد بیمارستان، وقتی علی آقا با یکی از همکاراش به اتاق نادر می رود از نادر سوال میکند و نادر به کارش که وارد کننده شمش با بهنام بوده اعتراف و به همه سوال های علی آقا پاسخ میدهد. از طرفی دیگر نوشین به نرگس زنگ می زند و درخواست ملاقات میکند تا باهم صحبت کنند،به یک پارک می روند و نوشین ماجرای دلخوریش را از آنها عنوان کرد که با توضیحات نرگس متوجه شد سوء تفاهمی بیشتر نبوده. نرگس دلیل به اجرا گذاشتن مهریه اش را میپرسد که احظار نادانی میکند و میگوید که کار پیمان برادرش بوده که از سادگی اش سوء استفاده کرده با وکالتی که ازش داشته این کار را انجام داده.

نرگس به محل کار جدیدش می رود و بعد از آشنایی با همکارانش به صورت اتفاقی کیارش نامزد قبلی اش را در آن شرکت میبیند و متوجه می شود که باهم همکار از آب درآمدند، نرگس با نوشین به سمت خانه مادر عروسشان می رود تا وسایلش را جمع کنند و به خانه خود ببرند مه موقع خارج شدن از کوچه، پیمان از راه می رسد و دنبال ماشین نرگس میکند تا نوشین را به خانه شان برگرداند که موفق نمی شود. در طول این اتفاقات مادر کیارش به خانه پدر نرگس می رود تا اجازه خواستگاری بگیرد اما با مخالفت آنها روبرو می شود. نرگس به اتفاق نوشین و برادرزاده اش به سمت بیمارستان می روند تا به نادر سر بزنند که از همانجا باهم به سمت خانه پدری نرگس می روند وقتی می رسند و به داخل حیاط خانه می روند متوجه می شوند فراموشی پدرشان خیلی بیشتر شده به صورتیکه خانواده پسرش را نمیشناسد.

قسمت ۱۱ سریال دخترم نرگس
قسمت ۱۱ سریال دخترم نرگس

خلاصه داستان قسمت ۱۱ سریال دخترم نرگس

مرضیه جواب ام آر آی پدرش را میگیرد و پیش دکتر می رود، مرضیه از دکتر میپرسد که اوضاع پدرش جدی است یا نه که دکتر میگوید متاسفانه بله مشکل پدر شما جدی است و احتمال دارد که ژنتیکی باشد مرضیه میگه یعنی احتمال دارد که این مشکل بعدا برای ما هم بوجود آید؟ که دکتر میگوید بله برای اینکه ببینیم اعضای خانه این ژن را دارند یا نه باید یه آزمایش ژنتیک بدهید. مرضیه اعصابش خورد می شود و استرس میگیرد و به علی شوهرش میگوید. نرگس که در محل کارش شروع به کار کرده برای انجام تحقیقات مجبور است با کیارش و دیگر همکاران به دریاچه ارومیه بروند که موقع رفتن نادر که برای گرفتن ماشین نرگس اومده بود آنها را میبیند و بعد از گرفتن سوئیچ به بهانه رفتن به دنبال پدرشان می رود.

کارشناس ملک از بانک برای قیمت گذاشتن روی خانه به خانه آنها می روند و وقتی مادر نرگس از آنها دلیلشو میپرسد، میگویند که به دلیل بدهکاری شما به بانک، بانک مجبور است که این خانه را بفروشد. مرضیه به نرگس زنگ میزند و میگه خبری از نادر داری یا نه که نرگس بهش میگوید ماشینمو گرفت گفت میره دنبال آقاجون اما مرضیه میگه گوشیش خاموشه. از طرفی سرگرد شریفی انباری از جنس های قاچاق پیدا میکند، بعد از آنجا به آدرسی می روند. وقتی او به همراه نیروهایش به آنجا می رسد با نادر روبرو می شود.

قسمت ۱۲ سریال دخترم نرگس
قسمت ۱۲ سریال دخترم نرگس

خلاصه داستان قسمت ۱۲ سریال دخترم نرگس

نادر آدرس ویلارو برای نرگس میفرستد و آنها به آنجا میروند، وقتی میرسند میبینند که علی آقا با نیروهایش اونجا هستند و نادر را با ۲نفر دیگه به کلانتری میبرند، آنها از نادر میپرسند که چه اتفاقی افتاد باز چیکار کردی که میگه اومدم فقط کارخانه را بفروشم. آنها را به کلانتری میبرند و نادر در بازجویی میگوید که آنها بهم زنگ زدن گفتن پولشان نقد است و میخوان کارخانه را بخرند از آنجایی که تو وضعیت مالی خوبی نیستم رفتم تا با فروش کارخانه ازین وضع بیرون بیام، سرهنگ محمدی دستور میدهد تا آزادش کنند. نرگس و مرضیه به دنبال نادر میروند و از آنجا با هم به آزمایشگاه ژنتیک میروند تا آزمایش ژنتیک بدهند .

بعد از اتمام آزمایش به خانه میروند و پدرشان از نادر ماجرای طلاهایی که تو زیرزمین خانه شان بوده است را میپرسد، نادر میگه بله ماله منه پولامو دادم اونارو گرفتم که شاید طلا بکشه بالا ضررهایی که کردم جبران بشه، نرگس بهش میگه تو که قبلا به من گفتی ماله تو نیست نادر در جواب میگوید درگیری ذهنی داشتم بعدا که فکر کردم یادم اومد که من گذاشتم اونجا. نرگس با نادر پیش هم کلاسی دوران ارشدش میرود تا باهم دوباره کارخانه را راه بندازند که نادر زیربار نمیرود و میگوید فقط من میخوام کارخانه را بفروشم. موقع برگشت کیارش به نادر زنگ میزند و باهم قرار میگذارند تا درباره ارثیه نوشین صحبت کند که آنجا متوجه می شود که پیمان مهریه نوشین را به اجرا گذاشته و با هم به سمت گالری مبل پیمان می روند و آنجا یک سیلی تو گوش پیمان میزند.

قسمت ۱۳ سریال دخترم نرگس
قسمت ۱۳ سریال دخترم نرگس

خلاصه داستان قسمت ۱۳ سریال دخترم نرگس

نرگس با مرضیه جواب های آزمایش را به دکتر نشان میدهند، دکتر میگوید که نرگس و نادر ژن هاشون نقصی ندارد و کاملا سالمن اما نرگس کلا ژنهایش با نادر و مرضیه متفاوت است، مرضیه و نرگس تعجب میکنند و میگویند حتما اشتباهی شده و از دکتر میخواهند که آزمایشی دوباره بنویسد، دوباره به آزمایشگاه می روند و نرگس آزمایش میدهد. نادر با پسر اژدرخان قرار میگذازد که کارخانه را به آنها نشان دهد، وقتی از کارخانه بازدید میکنند به نادر پیشنهاد میدهد که آهن هایی که تو کارخانه موجود است را کیلویی ازش میخرند. نرگس دوباره با هم کلاسیش قرار میگذارد و بهش میگویند که میتوانند با هزینه کمتر خط تولید را دوباره راه بندازند  از بانک هم مهلت بگیرند، نرگس به خانه می رود و به خانواده اش این خبر را میدهد، پدرش استقبال میکند و میگوید فرصت خیلی خوبی است اما نادر میگوید چشمم آب نمیخوره اما به امتحانش میارزد.

مادر نرگس مراسم ختم انعام میگیرد که وسط مجلس مادر و خواهر کیارش به خانه آنها میایند، با دیدن آنها مرضیه تعجب میکند و نگران می شود که مبادا نقشه ای داشته باشند که نرگس میگه هرکاری میخواهند انجام بدهند، دارن الکی خودشونو خسته می کنند. کیارش با نرگس حرف میزند و ازش میخواد که براش توضیح دهد که اول قبول نمیکند ولی بعد راضی میشود اما با صحبت کردن هم نظر نرگس تغییری نمیکند و بهش میگوید که من و شما فقط همکاریم همین و بس قرار هم نیست اتفاق دیگه ای بیافتد. نرگس به سمت آزمایشگاه می رود تا نتیجه آزمایش مجددش را بگیرد وقتی جواب را از پرسنل میپرسد میگویند باید پیش دکترتان بروید اجازه تفسیر آزمایش را نداریم ولی مطمئن باشین که هیچ آزمایشی اشتباه نمی شود.

قسمت ۱۴ سریال دخترم نرگس
قسمت ۱۴ سریال دخترم نرگس

خلاصه داستان قسمت ۱۴ سریال دخترم نرگس

نرگس جواب آزمایش مجددش را پیش دکتر میبرد، دکتر با دیدن جواب آزمایش بهش میگوید که جواب آزمایش قبلی هم درست بوده نرگس میگوید یعنی چی، چجوری میشه که ژن من با پدر و مادرم متفاوت است؟ و دکتر براش توضیح میدهد و میگوید که شما دختر پدر و مادرتون نیستین، نرگس با شنیدن این حرف از حال می رود و به محض بهتر شدن حالش از آزمایشگاه بیرون میزند و جواب تلفن هیچ کسی را هم نمی دهد. مرضیه و مادرش خانه را مرتب می کنند برای مراسم خواستگاری شب که متوجه می شوند نرگس دیر کرده و هرچی زنگ می زنند تلفتش را جواب نمی دهد، نگرانش می شوند.

مرضیه به آزمایشگاه زنگ میزند که میفهمد ۲ساعت پیش بعد از بهتر شدن حالش از آزمایشگاه بیرون رفته، مرضیه نگران می شود و به سمت آزمایشگاه می رود هرچی از پرسنل و دکتر میپرسد چیزی نمیگویند و بهش میگن که از خودشان بپرسید به همین خاطر به خانه برمی گردد. بعد  از گذشت چند ساعت نرگس برمی گردد و از آنها میخواد که مراسم شب را عقب بیاندازند و میگوید حالش خوب نیست و شروع میکند به گریه کردن. آنها فکر میکنند فشارش افتاد بعد از کمی استراحت پدرش باهاش صحبت میکند که اگه دلت باهاش نیست بزار بیان فوقش میگیم نه، نوشین فکر میکند نرگس هنوز دلش با کیارش هستش به همین خاطر به خاله اش زنگ میزند و این خبر را بهش میدهد. بعد از تمام شدن مراسم در مسیر برگشت نادر و نوشین به خانه شان کسی به تلفن نادر زنگ میزند و میگوید امانتی که بهنام پیشت گذاشته است را به خوبی نگه دار بعدا ازت میگیریم نادر میپرسد شما که تماس قطع می شود و بلافاصله با زنگ زدن به آن شماره میبیند که خط خاموشه…

قسمت ۱۵ سریال دخترم نرگس
قسمت ۱۵ سریال دخترم نرگس

خلاصه داستان قسمت ۱۵ سریال دخترم نرگس

نرگس با پدرش به پیاده روی می رود. آقا رحمان وقتی میبیند که نرگس تو فکر هستش باهاش صحبت میکند تا ببیند موضوع چیه که نرگس زیر گریه میزند و میگوید خودمو گم کردم، آقارحمان به هم میریزد و ماجرارو به همسرش میگوید که مادر نرگس میگوید من میدانم مشکل چیه نرگس عاشق شده. مرضیه به نرگس زنگ میزند تا به خانه اش برود وقتی می رسد، مرضیه ازش میپرسد تا دلیل این به هم ریختگیشو بفهمد که نرگس ماجرارو بهش میگوید اما مرضیه میگه من بارداری مامان و دوران نوزادی و بچگیتو کاملا یادمه این امکان نداره به همین خاطر تصمیم میگیرند با م به خانه مادرشان بروند تا نرگس به اتفاق مادر و پدر به آزمایشگاه برود و با هم آزمایش ژنتیک بدهند تا ببینند مشکل از کجاس.

از طرفی نادر پیش پسر اژدرخان می رود و کارخانه را بهش میفروشد و چک بیانه را به بانک میبرد تا خانه را در مناقصه نگذارند، وقتی به بانک می رسد متوجه می شود که هم کلاسی نرگس توانسته مشکل خانه را حل کند به خاطر همین پیش پسر اژدرخان برمی گردد تا قرارداد را فسخ کند و پولش را دهد که او زیربار نمی رود، نادر از علی آقا شوهر خواهرش میخواهد که میگوید من از موقعیتم سوء استفاده نمیکنم، نادر هم عصبانی شده و به بیرون می رود. نرگس و مرضیه مادرشان را برمیدارند و به بازار می رود تا به دنبال پدرشان نیز بروند که متوجه می شوند از صبح به مغازه نرفته است، آنها نگران می شوند و همه جارو به دنبال پدرشان میگردند اما موفق نمی شوند ‌‌تا اینکه از تربیت بدنی بهشان زنگ می زنند و میگویند که پدرشان اونجاس و آنها به آنجا به دنبال پدرشان می روند که مسئول آنجا از آنها  میپرسد که آیا پدرتان مریض است؟ مثل اینکه فراموشی دارد…

قسمت ۱۶ سریال دخترم نرگس
قسمت ۱۶ سریال دخترم نرگس

خلاصه داستان قسمت ۱۶ سریال دخترم نرگس

نرگس و مرضیه به همراه پدر و مادرشان به آزمایشگاه می روند و آزمایش می دهند، نرگس زمان تحویل جواب را میپرسد که منشی آزمایشگاه میگوید جواب آماده شود به پزشکی قانونی میفرستیم که آقا رحمان میشنود و میپرسد چرا پزشکی قانونی که مرضیه و نرگس میگویند بریم خانه توضیح میدیم بهتون. وقتی میرسند ماجرارو نرگس به پدر و مادرش میگوید و آنها باور نمیکنند و مادرش میگوید من این آزمایشارو نمیدونم ولی کل فامیل شاهد به دنیا آمدن تو هستن، به خودمون که شک نداریم، من خودم تورو به دنیا آوردم، نرگس میگه من به حرف های شما شک ندارم ولی میترسم که روز به دنیا آمدنم تو بیمارستان اتفاقی افتاده باشه که با شنیدن این جمله مادر نرگس حالش بد می شود و به اورژانس زنگ می زنند.

آقا رحمان به همراه نادر به دنبال دکتر جمشیدی کسی که نرگس را به دنیا آورده است میگردد که بالاخره آدرس منزلش را گیر میاورد ولی وقتی به آنجا می روند متوجه می شوند که به خارج از کشور پیش پسرش رفته و ۲،۳ روز دیگه برمی گردد. مرضیه و نرگس مادرشان را به خانه میاورند و مادرش لباس ها و عروسک های دوران کودکی و نوزادی نرگس را میاورد و با هم نگاه می کنند و خاطراتشان را مرور می کنند، مادرش بهش میگوید دیدی؟ قانع شدی که نرگس تایید میکند. علی آقا سر میز صبحانه به مرضیه میگوید که تاییدیه حکم ریاستم اومده و باید به آنجا بریم که مرضیه مخالفت میکند و میگوید ما نمیایم من نمیتونم تو این اوضاع خانواده ام آنها را تنها بزارم. نرگس با پدر و مادرش به آزمایشگاه می روند تا جواب را بگیرند که آنها میگویند اجازه نداریم فرستادیم به برای پزشکی قانونی آنجا برین که آنها به پزشکی قانونی میروند تا بفهمند جواب آزمایش چی بوده…

خلاصه داستان قسمت ۱۷ سریال دخترم نرگس

مامور پزشک قانونی میگوید با توجه به جواب آزمایش نرگس دختر شما نیست ولی پدر و مادر نرگس میگویند که ما مطمئنیم نرگس دخترماست، از اون دوران صحبت میکنند و مادر نرگس میگوید نشون به اون نشون که روز به دنیا آمدن نرگس بیمارستان بمب باران شد، دکتر میگه آره یادمه چه دوران سخنی بود و از طرفی دیگر آقا رحمان میگوید منم مطمئنم که نرگس دخترمونه تازه شاهد هم دارم که دکتر میگوید کدوم شاهد؟ آقا رحمان میگوید دکتر جمشیدی، به همین خاطر دکتر نامه میزند برای بیمارستان که به بایگانی بروند و پرونده شان را آنجا ببینند. وقتی آنها میرسند به بایگانی بیمارستان، نرگس با هم کلاسی اش روبرو می شود و میفهمد که مسئول بایگانی های بیمارستان برادرش هست و آنجا هم کلاسی اش ماجرای نرگس را میفهمد اما با سوال هایی که میپرسد، برادرش به این موضوع پی میبرد که نرگس فقط هم کلاسی و شریک برادر نرگس نیست بلکه بهش علاقه دارد.

مرضیه با شوهرش بحثشان می شود سر حکمش که باید به خارج از شهر برود ولی راضیه زیربار نمی رود و بهش میگوید تو این وضعیت من و بچه ها اینجا میمونیم و جایی هم نمیایم. نادر پیش مادرش می رود و ازش میخواد که طلاهارو بهش بده، مادرش بهش میگه میخوای چیکار؟ قرار نبود بفروشیشون که نادر بهش میگه راستش این طلاها مال من نیست، بهنام پیش من امانت گذاشته بود، مادرش با شنیدن این حرفها عصبی می شود و ازش دلیل این همه دروغ را میپرسد و باهم راهی میشوند سمت کلانتری و نادر طلاهارو به سرهنگ محمدی پس میدهد و ماجرارو میگوید. علی آقا با نیروهایش به سمت یک ماموریت می روند که با دستگیری آنها و بازجویی، یکی از آنها اسم نادر را میاورد و میگوید برو از برادرزنت بپرس ماجرارو…

خلاصه داستان قسمت ۱۸ سریال دخترم نرگس

مرضیه بعد از بحثش با علی سر حکم ریاستش در ماکو وسایل خودش و بچه هایش را جمع میکند و به خانه مادرش میرود، علی آقا به مغازه آقا رحمان می رود و باهم به سمت پارک میروند تا باهم صحبت کنند. آنجا علی آقا ماجرای حکم و کدورتی که بین خودش با مرضیه سر رفتن به باکو اتفاق افتاده است را به آقا رحمان میگوید، آقا رحمان دلیل مخالفت و ناراضی بودن مرضیه را میپرسد که علی آقا بهش میگه مرضیه راضی نیست چون میگه تو این وضعیت نمیتونم خانواده ام را تنها بزارم و به باکو بیام. علیپور هم کلاسی نرگس بهش زنگ میزند و باهاش قرار ملاقات میگذارد، بهش میگوید که برادرت نادر کارخانه را به اوراقی فروخت و زیر قراردادش زد، من هم پیش همکارام ضایع شدم. نرگس از شنیدن این حرف جا میخورد و به خانه برمی گردد.

نرگس از هم کلاسی اش آدرس یه دختر که باهاش تو یک روز و در یک بیمارستان باهاش به دنیا آمده است را میگیرد و به آن آدرس می رود. آدرس مال شخصی به نام آیلار است، وقتی به آنجا می رود از دیدنش متعجب می شود چون به نظرش خیلی شبیه مرضیه خواهرش بوده، بعد از چند دقیقه صحبت باهاش متوجه می شود که یه پسر دارد و از ظاهر هم معلوم بود که حامله است به همین خاطر بهش چیزی درباره خودشان نگفت و فقط بهش گفت که میخوام اون ۵ نفر دختری که باهم به دنیا آمدیم جمع کنم. نرگس به خانه برمیگردد و متوجه می شوند که پدرشان هنوز برنگشته و وقتی به مغازه زنگ میزنند، شریکش بهش میگوید که ۱ ساعت پیش به سمت خانه راه افتاد، به همین خاطر نرگس با مرضیه و نادر به دنبال پدرشان می روند.

قسمت ۱۹ سریال دخترم نرگس

خلاصه داستان قسمت ۱۹ سریال دخترم نرگس

آنها هنوز تو خیابان ها دنبال پدرشان بودند که مادرشان زنگ می زند و میگوید همسایه محل قدیمیشان پدرشان را به خانه آورده، مثل اینکه آقا رحمان به محل قدیمیشان رفته و فکر کرده بوده که هنوز آنجا زندگی می کنند. تو وضعیت بد مالی نادر و اوضاع نگران کننده آقا رحمان، نادر از پدر و مادرش اجازه میگیرد که با خانواده اش طبقه دوم خانه شان زندگی ‌‌‌کنند که هم تو این اوضاع از اجاره نشینی خلاص شوند هم از پدرش مراقبت کند، آنها از شنیدن این پیشنهاد بسیار خوشحال می شوند اما مادرش میگوید فکر نکنم نوشین جان راضی بشه ‌‌‌‌که نادر میگوید باهاش صحبت میکنم ببینم چی میشه.

نوشین پیش برادرش میرود تا سهم ارثش را بگیرد و به یک زخمی از زندگیش بزند اما پیمان بهش میگوید همون موقع که وکالت دادی بهم ارثتو بهم بخشیدی. نرگس ۲ آدرس جدید از هم متولدیاش پیدا میکند و با مرضیه به اولین آدرس میروند. اولین آدرس متعلق به یک منطقه پایین شهر است که بعد از رفتن به آنجا توجه می شوند آن دختر تو زندان است، دومین آدرس برای یک منطقه بالاشهر است و وقتی با آن خانم صحبت میکنند متوجه می شوند که به خاطر پیوند مغز استخوانی که قبلا انجام داده است ژنش با خانواده اش یکی است. نرگس، مرضیه را خانه میگذارد و به آدرس اول می رود تا به آن خانواده کمک کند، مرضیه به پدر و مادرش میگوید و باهم به آن آدرس میروند تا مبادا برای نرگس مشکلی پیش بیاید. نرگس میفهمد که پدر و مادر آن دختر دوران کودکی از هم جدا شدند و خبری از مادرش نیست و پدرش هم یک معتاد فراری است و آن دختر پیش عمه اش بزرگ شده. نرگس وقتی از خانه بیرون میاد با پدرش مواجه می شود و بعد از تعریف کردن ماجرا با پدرش به دفتر دوستش ژاله میرود و مرضیه با مادرش به خانه.

قسمت ۲۰ سریال دخترم نرگس

خلاصه داستان قسمت ۲۰ سریال دخترم نرگس

نرگس با پدرش به دفتر ژاله می روند و ماجرای آن دختر را برایشان تعریف میکند و ژاله میگوید که درباره اش تحقیق میکنم. از طرفی مرضیه با مادرش به آن آدرس اولی که نرگس رفته بود و گفته بود که خیلی شبیه مرضیه است، می روند به محض اینکه به آنجا می رسند از شباهت آنها مادرش جا میخورد. آن خانم به آنها میگوید که فهمیده مادر و خواهر نرگس هستند و حتما ماجرایی هست و از آنها حقیقت را میپرسد. نرگس به بهانه یکسری کارهای شخصی از سر کارش استعفا می دهد و به سمت دفتر هم کلاسی اش می رود تا درباره شراکتشان در کارخانه صحبت های نهایی را بکنند که کیارش به آنجا می رود تا با نرگس صحبت کند اما نرگس عصبانی می شود و از دفتر بیرون می رود و ازش میخواد که این کارهای بچه گانه را تمام کند. نرگس به دفتر ژاله می رود تا از اطلاعاتی که درباره جرمش پیدا کرده است باخبر شود و بهش میگوید که اگه میشناسیش میتونی به قید وثیقه آزادش کنی. در این مدت نادر اثاثیه خانه شان را میاورد اما مادرش وقتی سراغ نوشین را میگیرد بهش میگوید که قهر کرده رفته خونه مادرش، به همین خاطر پدرش با مرضیه که تازه با علی آقا رسیده بودند به دنبال نوشین می روند. علی اقا به مادر مرضیه خبر میدهد که قرار است اسباب کشی کنن و به ماکو بروند.

از طرفی از طرف دادگاه برای نادر نامه میاید و بعد از خواندن آن میبیند که برایش ۵سال حبس  و ۲۰ میلیون جریمه بریده اند. بعد از  درمیان گذاشتن با علی پیش یکی از وکیل های دادگستری می روند تا تخفیفی از دادگاه بگیرند. بعد از رسیدن نوشین و مرضیه و پدرشان، نوشین سراغ نادر را میگیرد که مادرش بهش ماجرارو نمیگوید و میگه جایی کار داشته رفته الان برمیگردد. رقیه خانم، عمه آن دختری که تو زندان است به نرگس زنگ میزند و میگوید پدرش به خانه برگشته به خاطر همین سریعا به آنجا می رود و ازش میخواد تا وقتی که به حمام برود و دستی به سرو صورتس بکشد، لباسی برایش میخرد تا با هم به آزمایشگاه بروند و آزمایش ژنتیک بدهند.

خلاصه داستان قسمت ۲۱ سریال دخترم نرگس

نرگس با آن مرد به سمت آزمایشگاه می روند، در طول مسیر نرگس درباره زندگیش میپرسد و میگوید میخوام بیشتر درباره زندگیتون بدونم بعد از آزمایش دادن از هم جدا می شوند. مرضیه و علی آقا که قبلا درباره اسباب کشیشون به ماکو صحبت کرده بودند دوباره بحثشان می شود و مرضیه میگوید اگه نادر بره تو زندان منم بیام معلوم نیست اینجا چه اتفاقی میافتد و میگوید فعلا باید اینجا باشم علی آقا هم از دست مرضیه ناراحت میشود. نرگس با ژاله دوستش به زندان برای ملاقات با مینو می روند تا درباره پرونده اش صحبت کنند تا بهش بتوانند کمک کنند، مینو ماجرارو برایشان تعریف میکند.

نرگس به خانه برمیگردد و سراغ علی آقا را از مرضیه میگیرد، مرضیه هم بهش ماجرارو میگه. نرگس به علی آقا زنگ میزند و میگه کار واجب دارم و باید حضوری بهتون بگم که علی آقا به نرگس میگه شب شام میام اونجا صحبت میکنیم. فردای آن روز نرگس به آزمایشگاه می رود تا جواب را بگیرد وقتی پیش دکتر می رود تا ببیند نتیجه چی شد، دکتر بهش میگه از لحاظ ژنتیکی شما نمیتوانید پدر و فرزند باشید، وقتی خیالش راحت می شود با ژاله و علی آقا به دادسرا میروند تا علی آقا ضمانت کند و مینو از زندان آزاد شود. مینو آزاد می شود و نرگس و ژاله او را به خانه اش میبرند، موقع برگشت میبینند که پدر مینو رو مقوا برای مینو نامه نوشته.

آقا رحمان و نادر به کارخانه سر می زنند که یک نفر به نادر زنگ میزند و میگوید کارخانه را میخرد که بهش جواب سربالا میدهد و وقتی از پدرش جدا می شود به آن فرد زنگ میزند و قرار ملاقات میگذارد وقتی به محل قرار میروند، میبیند که کیارش اونجاست و کسی که میخواد کارخانه را بخرد کیارش است، نادر عصبی میشود ولی با پیشنهادی که کیارش بهش داد یخورده آرام می شود. نوشین دردش میگیرد و مادر نادر به مرضیه زنگ میزند که سریعا خودتونو برسونید و به نادر هم خبر بدید.

قسمت ۲۲ سریال دخترم نرگس

خلاصه داستان قسمت ۲۲ سریال دخترم نرگس

همه بیمارستان جمع می شوند تا به نوشین و نادر تبریک بگویند، نرگس تو بیمارستان شوهر آیلار را میبیند و متوجه می شوند که آیلار هم اونجا بچه اش را به دنیا آورده. نرگس فرصت مناسبی پیدا میکند و با خانم دکتر جمشیدی درباره اتفاقی که افتاده صحبت میکند و خانم دکتر با پدر آیلار صحبت میکند تا آزمایش  خون دهد، خانم دکتر به اتفاق پدر آیلار و نرگس و آقا رحمان به آزمایشگاه می روند تا آزمایش دهند. همان شب مادر نرگس خواب میبیند که کسی دختری را به او میدهد و وقتی از خواب بیدار می شود به نرگس میگوید که یک رازی است که باید بهت بگویم. مادر نرگس میگوید که خوابی دیدم که همان خوابو شب قبل به دنیا آوردنت دیده بودم من مطمئنم که تو دختر منی. فردای آن روز خانم دکتر جمشیدی با مرضیه و پدر آیلار به خانه پدر نرگس میاید و به نرگس میگوید که مژده بده که از نظر ژنتیکی به هم ربطی ندارید.

نادر با کیارش قرار میگذارد تا واسه شراکتشان برنامه ریزی کنند، بعد از انجا به کارخانه می رود و با مهندس علیپور دعوایش می شود بهش میگوید که از رفتار و حرفات فهمیدم که نیتت یه چیز دیگه ای هست و مهندس بهش میگوید که نیت من فقط برپایی کارخانه است خانم صادقی را هم ۷،۸ سال است که میشناسم، بله یه حسی هم بهشون دارم و حتما باهاشون درباره ازدواج صحبت میکنم به شما هم هیچ ربطی ندارد. نادر بهش میگه وقتی برگشتم اینجا دیگه نبینمت، نادر سری بعد که میاد میبینه که هنوز هندی علیپور اونجاست باهاش دعوا میکند و تو دماغش میزند، او هم به خانم صادقی زنگ میزند تا بیاید و باهم صحبت کنند، نرگس با نادر در مسیر برگشت از کارخانه باهم صحبت میکنند و ازش دلیل این کارهاشو میپرسد که نادر بهش میگوید این علیپور واسه تو میاد کارخانه که نرگس اول عصبانی می شود ولی بعدش میگه اگه هم بخوام ازدواج کنم آقای مهندس علیپور انتخاب منه. پلیس کیارش و همکارانش را بازداشت میکند و متوجه میشوند که لپ تاپ نرگس هم او دزدیده بوده.

خلاصه داستان قسمت ۲۳ سریال دخترم نرگس

فامیل مهندس علیپور که تو قسمت بایگانی بیمارستان کار میکند به نرگس زنگ میزند تا به انجا برود، وقتی نرگس می رسد بهش میگوید که یک مورد را از قلم انداخته بودیم آن هم خانمی بود که بعد از به دنیا آوردن بچه اش تو بمب باران شهید شده است، نرگس آدرس آنجارو میگیرد و به آنجا می رود. با فردی به نام آقای لطیفی روبرو می شود که مسیحی است و تنگی نفس دارد و همسر و بچه اش را روز بمب باران از دست داده. با هم صحبت میکنند و نرگس بهش ماجرای جابه جا شدنش را میگوید. پلیس که متوجه شده بود، کیارش سردسته این باند است پرونده را بسته اعلام کرد و آنها را راهی دادگاه کرد.

همان شب آقای لطیفی به نرگس زنگ می زند و میگوید فردا به دیدنش برود، وقتی به آنجا می رسد بهش می گوید که به آزمایشگاه ژنتیک رفته و رسید تحویل جواب آزمایش را به نرگس میدهد و میگوید که فردا برود و تحویل بگیرد و بلافاصله به دکترش نشان دهد. فردا آن روز نرگس وقتی جواب آزمایش هارا به دکتر نشان داد، دکتر رابطه پدر و فرزندی آن دونفر را تایید کرد. نرگس در خانه شان حالش بد می شود و در تب میسوزد که مرضیه پاشویه اش میکند و کم کم حالش بهتر می شود، بعد از بهتر شدن حالش با ژاله به مسافرت کوتاه مدت می رود سپس به کلیسا می زود به دنبال آقای لطیفی، همانجا بهش جواب را میگوید و باعث می شود حال آقای لطیفی هم بد میشود، او را به بیمارستان میبرند که در آنجا فردی را میبیند که بعد متوجه می شود دایی اش میباشد. نرگس ماجرارو به آن فرد میگوید و اول او باور نمیکند، بعد تعجب می کند و مدرک میخواد.

خلاصه داستان قسمت ۲۴ سریال دخترم نرگس

نرگس با دایی اش، بابا یوسف را از بیمارستان به خانه می برد. بابا یوسف آلبوم خاطرات را میاورد تا از گذشته اش برای نرگس بگوید. نرگس میفهمد که مشکل ریه بابا یوسفش برای گاز شیمیایی است و او جانباز شیمیایی میباشد، آقاجون به نرگس زنگ میزند و میگوید حال مرضیه حوب نیست بیا باهاش حرف بزن از بابا یوسفش خدافظی میکند و میگوید فردا میام سرخاک مامان سارا بریم. نرگس پیش مرضیه می رود و مرضیه را با علی آقا آشتی میدهد. مامان نرگس بهش میگوید که فردا مراسم انعام داریم تاریخش جلو افتاده و هفتمین روز به دنیا آمدن بچه نوشین است میخوام شبش غذا درست کنم همه جمع بشیم که نرگس میگوید من که نیستم ولی سعی میکنم آخرای مجلس خودمو برسونم قول دادم که باهاشون برم سر خاک مامان سارا.

مادر نرگس مراسم انعام را میگیرد، بعد از تمام شدن مراسم خانواده جمع می شوند تا آقارحمان برای پسر نادر و نوشین اسم انتخاب کند. آقارحمان به محض ورود به خانه سراغ نرگس را میگیرد و میپرسد که نرگس کجاست چرا نیست؟ که همان موقع زنگ در خانه میخورد و همه خوشحال میشوند که نرگس اومد، وقتی دم در می روند میبینند که نرگس به همراه یک مرد وارد خانه می شود، دقتی به هم می رسند نرگس سلام میکند و میگوید ایشون بابا یوسف هستند.

خلاصه داستان قسمت ۲۵ سریال دخترم نرگس

خانواده نرگس تعجب میکنند و از نرگس دلیل این کارشو میپرسند که در جواب میگوید چون همه جمع بودن امشب گفتم بهترین زمان بود تا با بابایوسف آشنا بشین. بعد از خواندن اذان تو گوش بچه نوشین و نادر توسط آقارحمان، اسم بچه را محمد میزارد. بابایوسف تصمیم میگیرد که برود اما نرگس میگوید چند لحظه صبر کنین، از طرفی پدر و مادرش را صدا میزند تا باهاشون صحبت کند. از آنها اجازه میگیرد تا چند روزی که مانده تا روز عمل بابایوسف، ازش مراقبت کند آنها هم اجازه می دهند و نرگس برای چند روز پیش بابایوسف می رود هرچند که نادر و مرضیه مخالف بودند و ناراحت و خود پدرومادرش هم از ته دل راضی نبودند.

به اونجا می رود ولی از آنجایی که برادرزاده بابایوسف‌ به نرگس شک دارد برای چند روز می رود پیشش بماند تا حواسش به نرگس هم باشد. وقتی می رسد میبیند که عمو یوسفش حالش زیاد خوب نیست و به اورژانس زنگ می زنند. دکتر بعد از معاینه میگوید که دلیل حال بدش مسمومیت دارویی می باشد بدنش نسبت به داروهایی که بهش دادم واکنش نشون داده . بعد از تمام شدن سرمش مرخص می شود و به خانه می برند، به محض اذان گفتن و هنگام غذا درست کردن نرگس به ماریا میگوید که من چند لحظه دیگه برمی گردم که ماریا به دنبالش می رود و در اتاقش میبیند که نرگس داره نماز میخوند.

خلاصه داستان قسمت ۲۶ سریال دخترم نرگس

نرگس به خوبی از پدرش پرستاری می کند و به کارهای خانه می رسد و ماریا از خوبی اون تعجب می کند ولی هنوز بهش شک دارد. یک روز صبح مادر و پدر نرگس ، خانه بابایوسف می روند برای عیادت که پدر ماریا هم میاید و با نرگس صحبت میکند و بهش میگوید که دکنر آزمایشش را دید و گفت باید هرچه سریعتر پیوند کبد انجام دهد که ماریا به نرگس میگوید تو بهترین گزینه برای پیوند کبد هستی تو دخترشی که نرگس میگوید باید با دکنرش صحبت کنم. فردای آن روز با ماریا به دکتر می رود و به دکتر میگوید که آزمایش های اولیه را بنویسد. نرگس به خانه می رود تا از مادر و پدرش اجازه بگیرد که وقتی می رود متوجه می شود که مادر مهندس علیپور زنگ زده است و نرگس را از مادرش خواستگاری کرده است.

نادر به کارخانه پیش مهندس علیپور می رود و بهش میگوید که از ازدواجش با نرگس راضی است و هرکاری برای خوشبختیشان می کند. نرگس وقتی به خانواده اش میگوید با مخالفت مرضیه روبرو می شود و پدر و مادرش نگران می شوند اما ماریا به نرگس زنگ میزند و میگوید حال بابایوسف بد شده است و به بیمارستان رفته اند که نرگس با عجله بیمارستان می رود و از انجا به مرضیه زنگ میزند تا با مدارک به بیمارستان بیایند. نرگس فرم را پر میکند و پدرش هم امضا میکند، نادر و مرضیه به عنوان شاهد امضا میکنند.

خلاصه داستان قسمت ۲۷ سریال دخترم نرگس(قسمت آخر)

نرگس برای عمل آماده میشود و از همه حلالیت میگیرد و به داخل اتاق عمل می رود، با شروع عمل همه دیت به دعا می شوند و ماریا به کلیسا می رود تا برای آنها دعا کند. وسط عمل یکدفعه دکتر و چند دستیار با وسیله شوک به داخل اتاق عمل می روند با دیدن آنها همه استرس میگیرند، بعد از چند دقیقه دکترش میاید و میگوید که عمل با موفقیت انجام شده و حال ۲تاشون خوب است. نرگس به بخش منتقل میشود ولی بابایوسف به آی سی یو می رود. شب ماریا پیش نرگس میماند و مهندس علیپور آخرشب به بیمارستان می رود تا از حالش باخبر شود و از پشت پنجره او را میبیند.

مینو به همراه نامزدش یونس و پدرش به ملاقات نرگس می روند همزمان پدر ماریا از راه میرسد و میگوید خبر خوش دارم، آقا یوسف به هوش اومدن. همگی آماده می شوند و به ملاقات آقایوسف می روند، آنجا بود که متوجه می شود نرگس بخشی از کبدش را به او اهدا کرده است. بعد از یکماه، اول شعبان همگی به فرودگاه می روند تا نرگس و پدر و مادرش و آقا یوسف که میخوان به مشهد بروند، بدرقه کنند. آنجا مهندس علیپور هم میاید و آقا رحمان میگوید ان شاءالله وقتی برگشتیم با اجازه اقایوسف یک جشن مفصل برای شما دونفر میگیریم که نرگس میگوید ان شاءالله نیمه شعبان.

[تعداد: ۱۸   میانگین: ۳.۷/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x