دانلود قسمت ۱ سریال ترکی گودال + خلاصه داستان و پخش آنلاین

سریال ترکی گودال (çukur) یکی از سریالهایی است که علاوه بر ترکیه در کشورهای همسایه نیز طرفداران بسیاری پیدا کرده است. همانطور که میدانیم کشور ترکیه در صنعت ساخت سریال بسیار قوی و حرفه ای ‌عمل میکند. خصوصا در سالهای اخیر با استفاده از تکنیکهای پیشرفته توانسته کیفیت سریالهای ترکی را افزایش دهد. و به کشورهای دیگر هم فروخته و درآمد خوبی از این طریق کسب نماید. این سریال مجموعه ای از سکانسهای اکشن ، درام و عاشقانه است. و عشق به خانواده و محله در آن موج میزند. هرقسمت این سریال به طرز عجیبی هیجان انگیز و جذاب است که بیننده را برای دیدن قسمت بعدی تشویق میکند.

قسمت ۱ سریال ترکی گودال
قسمت ۱ سریال ترکی گودال

سریال گودال ترکیه

گودال نام محله ای در شهر بزرگ استانبول هست که به گونه ای با بقیه محله ها تفاوت دارد. و اهالی آن بر پایه قوانین و سنن خاص همان منطقه زندگی میکنند. و صاحبان آن میکوشند این سنتها حفظ گردد و محله را از گزند دشمنان نجات دهند.

به گزارش مرکز خدمات ترکیهTSC ، این سریال بقدری در خود کشور ترکیه محبوب است که در تمامی نظرسنجی ها میزان رای بالا را کسب کرده و تاکنون تا فصل ۳ یعنی ۹۳ قسمت از آن ساخته و از شبکه show ترکیه پخش شده است. و احتمال زیاد با توجه به طرفداران زیاد این سریال فصل ۴ هم درکار خواهد بود.

سریال ترکی گودال
سریال ترکی گودال

خلاصه داستان قسمت ۱ سریال ترکی گودال

کنترل بدترین محله استانبول “گودال” در دست خانواده کوچوالی است. مهم ترین قانونی که کوچوالی‌ها وضع کرده‌اند، ممنوعیت توزیع مواد مخدر است. اما گروه جدیدی به میدان آمده که چشمش را به این محله دوخته و می خواهد این ممنوعیت را نادیده بگیرد و نظم آنجا را به هم می ریزد. وقتی که آنها فکر می کنند خانواده کوچوالی را مجبور به عقب نشینی کرده اند. پسر کوچک خانواده “یاماچ” که سالها پیش برای ساختن یک زندگی دیگر محله و خانواده اش را ترک کرده دوباره به گودال برمی‌گردد و یک دوران جدید در گودال آغاز می‌شود.

یاماچ سالها پیش محله و خانواده را پشت سر گذاشته و زندگی‌ای را انتخاب کرده که در آن از فردایش خبر ندارد. با زنی کم و بیش شبیه خودش، بی پروا، زخم خورده و خطرناک اما زیبا به نام “سنا” آشنا می‌شود و ایمان دارد که او عشق ابدی اش است. این زوج در رویای ساختن زندگی مشترک خود هستند که مساله گودال و خانواده یاماچ به میان می‌آید و هیچ چیز دیگر شبیه رویاهای آن ها نیست. آیا زندگی پیش روی یاماچ و گذشته ی سنا به آنها اجازه ساختن یک زندگی مشترک را می‌دهد؟

برای دیدن کامل این قسمت اینجا کلیک کنید.

 

بیشتر بخوانید:

خلاصه داستان قسمت آخر سریال ترکی گودال + جزئیات داستان

سریال ترکی گودال چند قسمت است؟ + خلاصه داستان و اسامی بازیگران

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x