تعبیر خواب پیاده روی کربلا | پیاده روی رفتن به کربلا در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب پیاده روی کربلا ازنظر معبران مختلف تعابیر گوناگونی دارد لذا در این مطلب سعی بر آن داریم تا با آوردن دیدگاه معبران شما را یاری کنیم.

تعبیر خواب پیاده روی کربلا

تعبیر خواب پیاده روی کربلا

محمد ابن سیرین گفته اند اگر ببینی برای زیارت عتبات عالیات با پای پیاده در حرکت هستی به این علامت است که بزودی امید و روشنایی های زیادی به لطف خداوند وارد زندگی است می شود و تیرگی ها و غم ها را می شوید ، همچنین دیدن این رویا در لحظاتی پیش از اذان صبح یک دلیل کافی و محکم برای حاجت روا شدن و رسیدن با آرزوهای قلبی آدمی است ، اگر ببینی به همراه مرده ای که او را نمیشناسی در پیاده روی کربلا هستی به این معناست که اشخاص مهمی پای به زندگی شما خواهند گذاشت،و تاثیرات مثبتی و سرنوشت سازی در زندگی شما خواهند گذاشت ،خالد اصفهانی میگوید پیاده رفتن به کربلا در رویاهای ما به نشانه های مختلفی است اولی رفع کدورت کینه غم ، دومی نزدیک شدن روابط خانوادگی ، سومی شفای مریضان، چهارمی پایان یافتن گرفتاری ها سختی ها مشکلات و اتفاقات امیدوار کننده در زمینه ی عشق

پرسش: خواب دیدم با پدربزرگم که دو روز پیش فوت شدند در روز اربعین به کربلا می رفتیم و در میان راه با صدای بلند اسم امام حسین را صدا میکردیم تعبیرش چی میشه؟

پاسخ: به علامت بلند شدن طول عمر خودتان سلامتی و جاه و جلال است.

گریه کردن ناراحتی و یا غمگین بودن در چنین سفری بطور کلی معنای عکس پیدا میکند یعنی نماد کسب رضایت ، خوشحالی ، و روحیه شاد و سلامت است ، اگر ببینی به همراه تعداد زیادی از افراد بصورت یک تیم در این سفر بودی به این معناست که جشن شادی بسیار بزرگی را ترتیب خواهی داد که از آن استقبال زیادی خواهند کرد اگر تنها بودی بیشتر دلالت بر حاجت روایی

سوال : خواب دیدم تصمیم گرفتم با یکی از دوستان نزدیکم که زیاد به دین و اسلام اعتقادی نداره با پای پیاده به زیارت حرم امام حسین بریم که موفق شدیم اما وقتی در بین راه بودیم ناگهان همه جا تیره و تاریک شد هوا بشدت سرد شد و باد شدیدی شروع به وزیدن کرد چشم هایم جایی را نمیدید و حس میکردم زیر پاهایم پر از تیغ و شیشه است بعد از چند لحظه دیدم کف پام پر از خون شده و حسابی مجروح شده بودیم و داد و فریاد زیادی میکردیم و زنان و دخترانی که در کاروان همراه با ما بودند هم شروع به جیغ زدن کردند و خیلی ترسیده بودیم تعبیرش چی میشه.

پاسخ: این همه استرس این همه نگرانی و بلایی که در این سفر متوجه شما و اطرافیانتان شده است به این تعبیر است که در ادامه ی زندگی از هر گزند و یا زیانی در امان خواهید شد و شیطان را شکست میدهید ، مبادرت به انجام گناهان کبیره نخواهید کرد و راه نجات رو به روی شما قرار خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید:

تعبیر خواب معصومین | معصومین در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب قسم خوردن | قسم خوردن در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب نماز خواندن| نماز خواندن در خواب نشانه چیست ؟

۰ ۰ آرا
رأی دهی به مقاله
برای امتیاز به این نوشته جدولیاب کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
6 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین پرطرفدار
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
زهرا
زهرا
1 ماه قبل

با سلام وقتتون بخیر ببخشید دیشب خواهرم خواب دیده که با خاله و مادر و دختر خالمون داره میره پیاده روی اربعین، ولی تو راه یه چیزی شد که یادش نمیاد برگشتند و اصلأ نتونستن تا آخر برن تعبیرش چیه ممنونم

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

با سلام کاربر گرامی گمان میرود ایشان خواسته و یا حاجت معنوی دارند و تصمیم برانجام کار خیر و یا انجام امری از امور معنوی , گرفته اند که شاید در نیمه راه آن را رها کرده اند.

مائده مجرد
مائده مجرد
2 ماه قبل

سلام من خواب دیدم خانوادگی دارم پیاده میرم کربلا و غیر ما آنجا کسی نبود .‌و نرسیده به کربلا از خواب پریدم . میشه بگید تعبیرش چیه ؟ ممنون

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  مائده مجرد

با سلام کاربر گرامی خوابتان انشاالله بیانگر این است که بزودی امید و روشنایی های زیادی به لطف خداوند وارد زندگی تان می شود و تیرگی ها و غم ها را می شوید و انشاالله مورد لطف و عنایت ابا عبدالله الحسین علیه السلام قرار بگیرید.

Mary
Mary
3 ماه قبل

سلام من خواب دیدم که با خالم دارم پیاده میرم کربلا وسط های راه به یه گروه برخوردیم مثل گروه داعش ولی مثل اینکه خیلی کاری به کسی نداشتن یه سری ها رو گرفته بودن باز ولشون کردن تعبیرش چیه؟

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  Mary

با سلام کاربر گرامی گمان میرود طبق خوابتان شما خواسته و یا حاجتی معنوی دارید که احساس می کنید در رسیدن به این حاجت موانعی موجود است گروه داعش نماد اتفاقات غیرمترقبه و نابهنگامی است که می تواند برای هر کسی پیش بیاید. بهتر است شما تلاش برای رسیدن به حاجتتان را ادامه دهید و نگران حوادث غیر مترقبه در مسیر هدفتان نباشید انشاالله به سر منزل مقصود برسید.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن