تعبیر خواب افطار کردن | افطار کردن در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب افطار کردن به تعبیر معبران مختلف کامیابی و شنیدن خبرهای خوش و دلپذیر است که اگر خواب بیننده ندار باشد به معنای رزق و روزی است.

تعبیر خواب افطار کردن
تعبیر خواب افطار کردن

تعبیر خواب افطار کردن

مردی جوان روزی اصرار داد تا با یوسف نبی دیداری شخصی داشته باشد و درباره خوابی که دیده اند سوالاتی را بپرسند ، روز ملاقات فرا می رسد ایشان همراه با یکی از فرزندانش به نزد پیامبر فرا می رسد و به ایشان بی مقدمه می گوید من فردی مستمند و گرفتارم و روزی خودم و اهل منزلم را به سختی بدست می آورم ، دیشب در عین نداری سفره ی بزرگی را در منزلم پهن کرده بودم و قصد داشتم به همسایگان و آشنایانم افطاری بدهم و دیگران هم در این کار به من کمک میکردند آیا این رویا دارای تعبیر است ؟

حضرت مکث کوتاهی داشتند و بدون آنکه این مرد را بشناسند به او گفتند اختلاف بزرگی که میان شما و همسرتان در سال های پیش روی داده است در همین روزها پایان می پذیرد و دوباره خانواده ی شما بطور صمیمی دور هم جمع میگردند و گرفتاری های مالی اخیر شما تمام می شود و برکت و مال خلال بزرگی بدستتان خواهد رسید که بخش زیادی از این مال را در راه خیر صرف خواهید کرد

از این ماجرا ماه ها گذشت می گویند روزی آن مرد را در باغ های بزرگ نخل خرما میدیدند که بیش از صدها کارگر در مزارع و باغ ها خود داشت ! شاید تا به الان ارزش بالای این خواب را درک کرده باشید و بدانید که در پس این رویا معناهای خیر زیادی وجود دارد

تعبیر خواب افطار کردن/ تعبیر خواب افطاری دادن به مرده

ابراهیم کرمانی نوشته اند :

اگر ببینی به مرده ای افطاری میدهی و او را سیر میکنی سخت ترین بیمارهایی که در بین اقوام شما وجود دارد به شکل یک معجزه از بین خواهند رفت و تمام کارهایتان سر و سامان خواند گرفت ، چنان چه به مرده ی زن افطار دادی صاحب اولاد خلف می شوی که به جایگاه های بالایی خواهند رسید و موجب فخر پدر مادر خویش می شوند

خواب دیدم در ماه مبارک رمضان سفره های زیبای افطاری باز پهن شده است که صاحب این مهمانی خودم بودم و پدربزرگ و مادربزرگ خودم را دیدم که داشتند زولبیا و بامیه میخوردند و از من بخاطر این پذیرایی تشکر میکردند و برای عاقبت بخیر شدنم دعا کردند تعبیرش چی میشه؟

بی تردید هر آنچه که در خوابتان دیده شده در واقعیت نیز صورت میگیرد یعنی شما بواسطه ی یک ازدواج موفق به خوشبختی خواهید رسید و در زندگی زنانشویی خود موفق عمل می کنید.

تعبیر خواب افطاری دادن به دیگران

محمد ابن سیرین گفته اند :

  • اگر ببینی به پدر مرده ای افطاری میدهی تعبیرش امیدواری زیاد در یک زندگی عاشقانه ست و محتمل است خبرهای بسیار دلپذیر و خوشحال کننده را دریافت کنی.
  • اگر ببینی به مادر مرده ات افطار میدهی نشانه ی توفیق و کامیابی است و به مراد دلت خواهی رسید هر اندازه که سخت و یا ناممکن باشد.
  • اگر دیدی به دایی مرده ات افطار دادی به این معناست که صاحب رویا به سمت بهتر شدن در حال حرکت است و این حرکت در نهایت به موفقیت و پیروزی ختم خواهد شد .
  • اگر ببینی به عمه مرده خودت افطار میدهی به معنی عزت و احترام می باشد .
  • اگر دیدی به جمعی از همسایگان نزدیک خودت افطاری میدهی اینده ای عالی و بی خطر برای شما پیش بینی می شود.
  • و در نهایت دادن افطاری به دوستان نزدیک و یا دور در رویاهای ما بیانگر لذت بردن از یک شادی پنهاینست.

بیشتر بخوانید:

تعبیر خواب خرما |  دیدن و یا خوردن خرما در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب نان | دیدن و یا خوردن نان در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب قرآن | دیدن و یا خواندن قرآن در خواب نشانه چیست؟

۰ ۰ آرا
Article Rating
برچسب ها

حوا ابراهیم نژاد

به نام دادار حق هم او اول و آخر است و هم او ظاهر و باطن. خبرنگاری حرفه‌اي است كه شب و روز ندارد. حرفه ای که قلم را در دست می گیرد و قسم به آن که باید از آن سخن صدق ببارد. یک نویسنده و خبرنگار موفق واقعیت ها را در غالب حقیقت شرح می دهد نه در قاب شرحیات و شایعات. این حقیر تلاش دارد که نویسنده ای صادق باشد.ارادتمند شما
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن