تعبیر خواب برگشتن معشوق | دیدن معشوق سابق در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب برگشتن معشوق ازنظر معبران مختلف تعابیر گوناگونی دارد لذا در این مطلب سعی بر آن داریم تا با آوردن دیدگاه معبران شما را یاری کنیم.

تعبیر خواب برگشتن معشوق
تعبیر خواب برگشتن معشوق

تعبیر خواب برگشتن معشوق

عشق در خواب دیدنی نیست مگر این که خودتان یا دیگریرا عاشق بیابید. عشق در هر غالبی که باشد در خواب های ما حرص و آز و ولع است و حتی طمع زیاد و مضر …
ضعیف ترین نوع عشق در خواب به نیاز و شدیدترین آن به حرص و طمع تعبیر می شود . در خواب عشق به اشخاص یا چیزهای بد و مکروه خوب نیست . عشق به هم جنس هم تعبیر خوشی ندارد و وبال و گرفتاری است . اگر در خواب ببینید عاشق شده اید و معشوق خود را بشناسید کارتان به کسی می افتد که به نحوی با کسی که عاشقش شده اید قابل تشابه و انطباق باشد . چنانچه در خواب ببینید که عاشق شده اید و ندانید معشوقتان کیست محتاج می شوید و اندازه احتیاج شما به نسبت شدت و ضعف عشق متفاوت می شود اگر ببینید عاشق شده اید و معشوقتان را چه معروف و چه مجهول در کنار خود دارید حاجتتان روا می گردد.

تعبیر خواب برگشتن معشوق

شیخ طوسی در این باره گفته است اگر زنی متاهل خواب ببیند که معشوق قبلی اش به سمت او باز میگردد به نشانه ی اختلافات شدید بحث و جدل و جدایی از همسر می باشد در واقع طلاق یکی از معانی اصلی دیدن این رویا می باشد دیدن چنین برای زنان و مردان متاهل اصلا معنای خوبی ندارد و میتواند دردسر ساز باشد اما اگر دختر یا پسر محردی ببیند که معشوق او دوباره به نزدش باز میگردد به نشانه ی این است که به واسطه ی دوستی و یا ایجاد ارتباط با جنس مخالف رابطه های عاشقانه ی جدید شروع خواهند شد اگر ببیند معشوقی که برگشته با چشم گریان و یا محزون است به نشانه ی یک دعوا و یا یک مشاجره ی طولانی برای صاحب رویا است که با خانواده ی خود دارد اگر ببیند به قصد ازدواج و یا عروسی برگشته دلیل بر این باشد که یکی از بهترین رفقای صاحب رویا عروسی خواهد کرد اگر ببیند معشقوش که مرده است بر میگردد به نشانه ی مرگ بیماری و یا غم و رنج طولانی است.

سوال: سلام من با یه دختری چند سال پیش دوست شدم و بهش علاقه مند شدم انقدری عاشقش شده بودم که وقتی ترکم کرد تا چندین ماه گریه میکردم و ناراحت بودم دیشب خواب دیدم دوست دخترم یعنی معشوقه ی قبلی من برگشته است و به گوشیم زنگ زد تا باهم قرار بذاریم وقتی به دیدنش رفتم بهم قول داد که دیگه هیچ وقت تنهام نذاره تعبیرش چیه؟
تعبیر : فکر و خیالات شما مانع از رسیدنتان به مقصود دلخواه شده است و امروز شما هر کاری که انجام می‌دهید فکر می‌کنید مطابق با با انتظاراتتان نبوده است. امروز برایتان مفیدتر است که راه و روش‌های شخصیتان را امتحان کنید تا محرک‌هایی که باعث رسیدن شما به موفقیت می‌شوند را بهتر بشناسید. درنهایت شما به هدف خود خواهید رسید.

شیخ طوسی معتقد است : دیدن خواب بازگشت عشق سابق و یا کسی که قبلا او را دوست داشته ایم معنای خوبی دارد و بیشتر برای افرادی که صاحب زن و یا فرزند نیستند نوید بخش اتفاقات خوب و خیر است و میتواند نشانه ای از ازدواج عروسی نامزدی و یا عقد باشد اما اگر به هر دلیلی در رویای خود ببینید که معشوقتان زخمی شده است چهره رنجور یا غمگین دارد یا اینکه مرده است خوب نیست و میتواند معانی بسیار بدی داشته باشد.

بیشتر بخوانید :

تعبیر خواب رابطه جنسی | داشتن رابطه جنسی در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب عروسی| دیدن عروسی در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب انگشتر| دیدن انگشتر در خواب نشانه چیست ؟

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
23 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین پرطرفدار
Inline Feedbacks
View all comments
Zahra
Zahra
3 روز قبل

سلام من خواب دیدم به خانه شخصی که قبلا عاشقش بودم و از هم جدا شدیم رفتم وقتی او رادیدم به او توجه زیادی نکردم.

Zahra
Zahra
3 روز قبل

ممنون🙏

علی اکبر محسنی
علی اکبر محسنی
4 روز قبل

با سلام من توی خوابم دیدم که معشوقم ک علاقه ای ب من نداره در ظاهر.دیدم که به خونه ما اومده و با مادرم در حال شستن ظرف و ظروف هست و کمک میکنه به مادرم وقتی نشست داخل پذیرایی من با خودم گفتن باید برم و حوری حرف دلم بهش بگم رفتم و مثل داخل فیلم خارجی زانو زدم و بهش گفتم تو تموم زندگی منی دوست دارم بقیه عمرم با تو سر کنم و بعد از داخل جیبم نمیدونم چطوری دو تاج در آوردم یکیش تاج پادشاه و یکیش تاج شبیه برای ملکه بود دادم بهش و اونم… مطالعه بیشتر »

دکتر
دکتر
7 روز قبل

سلام من دو سال پیش یک خواستگارداشتم که تا روز مشخص کردن روز عقد هم پیش رفت اما چند روز قبل از عقد بدلیل ی اختلافاتی بهم خورد من ب اون اقا خیلی علاقه مند شدم و الان بعد ازدوسال هنوز ک هنوزه تو فکر و ذهنمه و هیچ کس و بدون اون دلم قبول نمیکنه. توی این مدت از هم دیگه هیچ خبری نداشتیم ومن اصلا خوابشون رو هم ندیدم اما دیشب بع از این همه وقت خواب دیدم اومد پیشم و خیلی خوشحال بود و خیلی ب خودش رسیده بود و یک پیراهن سفید براق تنش بود و… مطالعه بیشتر »

Shokolate
Shokolate
7 روز قبل

سلام خواب دیدم شخصی ک بهشون علاقه دارم و مدتیه ک از هم جدا شدیم روی تخت بیمارستان بودن و روی بدنشون جراحت بود و بنظر میرسید تصادف کردن و تختشون رو ب پنجره ی اتاق بود و زیر تخت ی فرش با پُرزهای بلند بود و من از بین پرزها چیزهایی مثل شیشه شکسته پیدا کردم ستا چیز و در دستمال قرارشون دادم و ایشون دستاشونو رو ب من گرفتن و ازم خواستن ک بغلشون کنم و من مخافت میکردم و میگفتم ن اینکارو نمیکنم و ایشون بهم گفتن بیا اینجا ببینم چرا موهاتو کوتاه کردی (یک هفته پیش… مطالعه بیشتر »

حسین
حسین
13 روز قبل

سلام من دو بار خواب دیدم دختریو ک عاشقش بودم ولی منو رد کرده بود و دوست نداشت پیش هم دیگه توی اتاق بودیم همدیگه رو بغل میکردیم و با هم خیلی خوب بودیم و توی خواب انگار ب آرزوم رسیده بودم (البته اینم بگم دختر فامیل نزدیک) معنیش چیه دوباره برم سمتش امیدی هست ک بهش برسم؟

Afsaneh
Afsaneh
29 روز قبل

سلام روز بخیر من خوابی دیدم ک معشوق سابقم ک متاهل هستش درحال حاضر طلاق گرفته و ما باهم ازدواج کردیم و من هم در حال حاضر متعهد ب کسی هستم و هنگام ازدواج با او حس خوبی داشتم و بعد از گذشت مدتی کم ب یاد عشق الان خود افتادم و پشیمان شدم. وامروز صبح این خوابو دیدم ک او دست در دست خانوم الانش روب من گف من از تو خیلی خوشم میومد و تو بیشتر ایده آل های منو داشتی ولی همسر الانم کامل کامله و اینک عشق سابقم پسرخالمم بود ممنون میشم زودتر جوابمو بدین

Mahdad
Mahdad
1 ماه قبل

سلام..من دیشب خواب دیدم که دوست دختر قبلیم که سه سال پیش ازش جدا شده بودم و باهاش چهار سال رابطه داشتم بعد سه سال برگشت و راضی شد که بامن دوست بشه در عوض اینکه یکم راضی نبود ولی راضی شد که برگرده یعنی دودل بود ولی گفت مشکلی نیست میتونیم باهم باشیم .و اینکه مجردم

امیررضا
امیررضا
2 ماه قبل

سلام
دیشب خواب دیدم با دختری که باهاش تو رابطه بودم و الان یکی دوماهه که کات کردیم و جدا شدیم داریم تو خیابون قدم میزنیم و من دستمو دراز میکنم که دستشو بگیرم و اونم دستمو میگیره و میگه حالا شد پس از مدت ها دوباره دست همو گرفتیم و ادامه دادیم رفتنمونو و من تو راه بابامو دیدم و بهش سلام کردم و دوست دختر قبلیمم به بابام سلام کرد و بابام باهاش دست داد و فک کنم ی لحظه رفتیم تو ی مدرسه که من بابامو دیدم_بعد ما قدم زدنمونو ادامه دادیم.
تعبیرش چیه؟؟

امیررضا
امیررضا
2 ماه قبل

سلام خسته نباشید.
ببخشید من دیشب خواب دیدن دختری که باهم تو رابطه بودیم و یک ماهو خورده ای میشه که کات کردیم رو توی عروسی یکی از فامیلامون میبینم با این که هیچ نسبتی باهم نداریم و اون هم خیلی منو زیر چشی نگاه میکرد و منو نگاه می کرد و ی چیزی به داییم گفت که داییم اول منو نگاه کرد و بعدش فک کنم غش کرد__تعبیرش چیه؟؟

امیررضا
امیررضا
2 ماه قبل

ببخشید این نگرانی چجوری حل میشه؟؟
نمیدونید؟؟

فرشته
فرشته
2 ماه قبل

خواب دیدم عشق قبلیم یه جا وایساده بود ناراحت بود بغلش کردم اونم محکم بغلم کرد منو بوسید بعد حالش عوض شد معنیش چیه؟ من دخترم اون پسره

23
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x