تعبیر خواب برگشتن معشوق | دیدن معشوق سابق در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب برگشتن معشوق ازنظر معبران مختلف تعابیر گوناگونی دارد لذا در این مطلب سعی بر آن داریم تا با آوردن دیدگاه معبران شما را یاری کنیم.

تعبیر خواب برگشتن معشوق

تعبیر خواب برگشتن معشوق

عشق در خواب دیدنی نیست مگر این که خودتان یا دیگریرا عاشق بیابید. عشق در هر غالبی که باشد در خواب های ما حرص و آز و ولع است و حتی طمع زیاد و مضر …
ضعیف ترین نوع عشق در خواب به نیاز و شدیدترین آن به حرص و طمع تعبیر می شود. در خواب عشق به اشخاص یا چیزهای بد و مکروه خوب نیست. عشق به هم جنس هم تعبیر خوشی ندارد و وبال و گرفتاری است. اگر در خواب ببینید عاشق شده اید و معشوق خود را بشناسید کارتان به کسی می افتد که به نحوی با کسی که عاشقش شده اید قابل تشابه و انطباق باشد. چنانچه در خواب ببینید که عاشق شده اید و ندانید معشوقتان کیست محتاج می شوید و اندازه احتیاج شما به نسبت شدت و ضعف عشق متفاوت می شود اگر ببینید عاشق شده اید و معشوقتان را چه معروف و چه مجهول در کنار خود دارید حاجتتان روا می گردد.

تعبیر خواب برگشتن معشوق از نظر شیخ طوسی

 اگر زنی متاهل خواب ببیند که معشوق قبلی اش به سمت او باز می گردد به نشانه اختلافات شدید بحث و جدل و جدایی از همسر می باشد در واقع طلاق یکی از معانی اصلی دیدن این رویا می باشد دیدن چنین برای زنان و مردان متاهل اصلا معنای خوبی ندارد و میتواند دردسر ساز باشد اما اگر دختر یا پسر محردی ببیند که معشوق او دوباره به نزدش باز میگردد به نشانه ی این است که به واسطه ی دوستی و یا ایجاد ارتباط با جنس مخالف رابطه های عاشقانه جدید شروع خواهند شد اگر ببیند معشوقی که برگشته با چشم گریان و یا محزون است به نشانه یک دعوا و یا یک مشاجره طولانی برای صاحب رویا است که با خانواده خود دارد اگر ببیند به قصد ازدواج و یا عروسی برگشته دلیل بر این باشد که یکی از بهترین رفقای صاحب رویا عروسی خواهد کرد اگر ببیند معشقوش که مرده است بر میگردد به نشانه ی مرگ بیماری و یا غم و رنج طولانی است.

دیدن خواب بازگشت عشق سابق و یا کسی که قبلا او را دوست داشته ایم معنای خوبی دارد و بیشتر برای افرادی که صاحب زن و یا فرزند نیستند نوید بخش اتفاقات خوب و خیر است و میتواند نشانه ای از ازدواج عروسی نامزدی و یا عقد باشد اما اگر به هر دلیلی در رویای خود ببینید که معشوقتان زخمی شده است چهره رنجور یا غمگین دارد یا اینکه مرده است خوب نیست و می تواند معانی بسیار بدی داشته باشد.

سوال: سلام من با یه دختری چند سال پیش دوست شدم و بهش علاقه مند شدم انقدری عاشقش شده بودم که وقتی ترکم کرد تا چندین ماه گریه میکردم و ناراحت بودم دیشب خواب دیدم دوست دخترم یعنی معشوقه ی قبلی من برگشته است و به گوشیم زنگ زد تا باهم قرار بذاریم وقتی به دیدنش رفتم بهم قول داد که دیگه هیچ وقت تنهام نذاره تعبیرش چیه؟

تعبیر : فکر و خیالات شما مانع از رسیدنتان به مقصود دلخواه شده است و امروز شما هر کاری که انجام می‌دهید فکر می‌کنید مطابق با با انتظاراتتان نبوده است. امروز برایتان مفیدتر است که راه و روش‌های شخصیتان را امتحان کنید تا محرک‌هایی که باعث رسیدن شما به موفقیت می‌شوند را بهتر بشناسید. درنهایت شما به هدف خود خواهید رسید.

بیشتر بخوانید :

تعبیر خواب رابطه جنسی | داشتن رابطه جنسی در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب عروسی| دیدن عروسی در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب انگشتر| دیدن انگشتر در خواب نشانه چیست ؟

تعبیرخواب من چیه؟ | تعبیر خواب شما توسط معبر جدول یاب

۰ ۰ آرا
Article Rating
برچسب ها

حوا ابراهیم نژاد

به نام دادار حق هم او اول و آخر است و هم او ظاهر و باطن. خبرنگاری حرفه‌اي است كه شب و روز ندارد. حرفه ای که قلم را در دست می گیرد و قسم به آن که باید از آن سخن صدق ببارد. یک نویسنده و خبرنگار موفق واقعیت ها را در غالب حقیقت شرح می دهد نه در قاب شرحیات و شایعات. این حقیر تلاش دارد که نویسنده ای صادق باشد.ارادتمند شما
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
246 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین پرطرفدار
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
ghazal
ghazal
3 روز قبل

سلام من دو سال پیش عاشق هم جنس خودم شدم جدا شدیم یه چند وقتی حالم بد بود اما زود خوب شدم الان همش خواب میبینم اومده التماسم میکنه که برگرد منم هر دفعه نمیزارم برگرده تعبیرش چیه؟

جدول یاب
مدیر
6 ساعت قبل
پاسخ به  ghazal

با سلام کاربر گرامی این خواب می تواند به دور شدن شما از اهداف و خواسته هایتان در روز ها یا ماه های اخیر اشاره داشته باشد شاید این خواب می تواند به نوعی خیانت در حق خودتان اشاره داشته باشد مثل زمانی که به علایق و تفریحات خود اهمیت نداده یا اجازه نمی دهید که فراغت شما به شکلی که دوست دارید طی شود. دوست عزیز بهتر است فکر کردن به این شخص را رها کنید و برای خود و آرامشتان وقت بیشتری بگذارید.

Parya
Parya
3 روز قبل

سلام وقت بخیر من دو سال پیش عاشق یه فرد شدم که به بدترین شکل بازیم داد و الان ازش متنفرم ولی دیشب یهویی بعد از یه مدت خیلی زیاد خوابشو دیدم تو خواب دوباره وارد رابطه شده بودیم و اون داشت ابروم رو تو محلمون میبرد و سوار یه ماشین خیلی گرون بود ولی من بازم تو خواب اون حس تنفر رو بهش داشتم اینم بگم که قبل خواب بهش فکر نکرده بودم اصلا.ممنون میشم جواب بدید

جدول یاب
مدیر
6 ساعت قبل
پاسخ به  Parya

با سلام کاربر عزیز خوابتان بیانگر مسائل حل نشده بین شما و این فرد است گمان میرود شما در مورد این فرد احساسات منفی نهفته ای دارید که ابراز نکرده اید شاید شما در زمان بودن این فرد رنج دیده اید که اثرات آن هنوز به صورت تلاطمی از درون شما را آزار میدهدشما احساس میکنید هنوز هم تحت تنش وناامنی هستید و خواب شما، راهی است که تعادل احساسی را باز یابید و ترس ها و نا امیدی هاتان را به صورتی ایمن، رها کنید.

فاطمه
فاطمه
9 روز قبل

سلام من یکی و سه سال دوست داشتم و اون ازدواج کرد منم یه مدت حالم بد بود ولی به هرحال بیخیالش شدم و دوسال از این موضوع میگذرع و یک و سال و نیمه با کسی وارد رابطه م که خیلی ام همو دوست داریم . طرف سابقم بعضی وقتا خواب میبینم باهام حرف بزنه و ابراز علاقه میکنه خیلی ام باهام خوبه.واقعا چون دوباره عاشق شدم اصلا بهش فکرم نمیکنم درضمن بگم من با عشق سابقم دوست نبودم و از دور دوسش داشتم وقتی خواست ازدواج کنه عشقمو بهش گفتم

جدول یاب
مدیر
6 روز قبل
پاسخ به  فاطمه

با سلام کاربر گرامی این خواب شما برخواسته از افکار و عواطف پنهانی شما در ضمیر ناخودآگاه تان است. شما هنوز این شخص را در قسمت ناخودآگاه ذهنتان به یاد می آورید. ذهن شما در حال تلاش برای به دست آوردن این شخص است و ذهنتان هنوز نتوانسته است رفتن این فرد را بپذیرد لازمست تکلیف مسأله‌هایتان را روشن کنید و رهایشان کنید بروند. فشار شدیدی به خود نیاورید بهتر است انرژی های منفی ای که در گذشته به شما وارد شده را رها کنید و به هدفهای ناتمامی که در گذشته داشته آید بپردازید و دوباره آنها را از… مطالعه بیشتر »

کوثر
کوثر
9 روز قبل

دوس پسرم‌سابقم دوسش داشتم و اونم منو دوست داشت چن ماه از هم جدا شدی الان عاشق یه نفر شدم و‌میخوایم ازدواج‌کنیم‌ولی دوس پسرم سابقم‌میاد ب خوابم و همش درحال تعقیب منه هرجا میرم‌دنبالمه چ تعبیری داره

Kosar
Kosar
12 روز قبل

من خواب دیدم‌ک‌عشق سابقم‌ک‌ باهم چند ماه درارتباط بودیم واز هم‌جدا شدیم اومد خوابم و هی منو دنبال‌میکنه تعقیبم‌میکنه با اینک دیگ بهش فکر نمیکنم والان درگیر نامزدم هستم ولی همیشه ب خوابم‌میاد

جدول یاب
مدیر
6 روز قبل
پاسخ به  Kosar

با سلام کاربر گرامی دیدن این خواب ربطی به معشوق قدیمی شما ندارد بلکه این خواب می‌تواند به بازگشت شما در زندگی بیداری، به سمت اهداف و دیدگاه‌های قدیمی اشاره داشته باشد. برای این که دلیل حضور این فرد در خواب خود را درک کنید، توجه داشته باشید که شخصیت او برای شما یادآور کدام درس در زندگی می‌باشد.

مهسا
مهسا
12 روز قبل

سلام تقریبا یه ماه پیش کسی که همو دوس داشتیم‌تموم کردیم به دلایلی. خیلی خوابشو دیدم خیلی یه بار دیدم داره تدریس میکنه معلمه ولی انگار باهام‌قهره آخرین بار که به مطالب این سایتم مربوط میشه دیدم برگشته میگه پشیمونه هی قربون صدقه میره ولی میگم تو همونی هستی که ب خاطر فلان چیز رفتی و این حرفا ولی اون انگار فقط اصرار داره باهام بزنه و حرفامو نمیشنوه فقط میخواد برگرده و دنبالمه. تعبیرش چی میتونه باشه؟

جدول یاب
مدیر
6 روز قبل
پاسخ به  مهسا

با سلام کاربر گرامی دلیل دیدن این خوابها این است که شما از ایشان جدا شدید اما ذهنتان کاملا از او جدا نشده است و این می تواند از وسایل از عکس از خاطرات و… باشد که توسط خودتان دایم مرور میشود و هنوز از طرف شما حذف نشده اند و آنچه باید در شما اتفاق بیفتد که نیفتاده است پذیرش توسط شماست که اگر این انجام شود مسائل شما حل می شود. دلیل دیدن خوابهای تان هم نپذیرفتن کامل این موضوع از طرف شما است.

Sobhan
Sobhan
17 روز قبل

سلام خسته نباشید من دوران بچگی عاشق دختری بودم که الان چند ماه ازدواج کرده از وقتی خبرشو شنیدم
یکم دلم گرفت اما نه آنطور که ناراحت بشم
اما هر چند مدت یک بار ۷یا۸شب پشت سر هم میاد به خوابم جوری که منو دوست داره
واقعا اون روزا که این خواب میبینم اون موقع ها یادم میفته حالم گرفته میشه
اگه کسی راه حلشو می‌دونه بهم بگه
این آیدی اینیستام هستش sopiland

جدول یاب
مدیر
12 روز قبل
پاسخ به  Sobhan

با سلام عامل اصلی در خواب دیدن شما وابستگی های شماست و با اینکه شما از ایشان جدا شدید اما ذهنتان کاملا از او جدا نشده است و این خاطرات است که توسط خودتان دایم مرور میشود و هنوز از طرف شما حذف نشده اند و آنچه باید در شما اتفاق بیفتد که نیفتاده است پذیرش توسط شماست که اگر این انجام شود این مساله و خواب دیدن های شما حل می شود.

Elham
Elham
19 روز قبل

دی پارسال که میگم منظورم دی ۹۸ هستش که کات کردیم اونم بی دلیل بعد ازاون چندبار بهم پیام داده دوباره رفته بعد چند ماه بعد دوباره هرچندماه بکبار میاد پیام نیده دوباره بلاک میکنه میره

جدول یاب
مدیر
15 روز قبل
پاسخ به  Elham

با سلام کاربر گرامی دیدن این خواب ربطی به معشوق قدیمی شما ندارد بلکه خوابتان بیانگر این است که نیاز دارید زمانی را برای شادی و آرامش بگذارید. و گذشته را رها کنید تعبیر دیگر این است که خواب به این معنی است که شما نیاز دارید از فرصت‌هایی که در زندگیتان در حال حاضر ایجاد می شود استفاده کنید و اگر نه این فرصت‌ها ناپدید خواهند شد.بهتر است روش خود را در زندگی تغییر دهید و اطمینان پیدا کنید که با دیگران همانگونه رفتار می‌کنید که آن ها با شما رفتار می‌کنند.

Soso
Soso
20 روز قبل

سلام من متاهلم ودرخواب دیدم عشق قدیمیم بهم گفت هنوزم توی دلت برای من جایی هست وکنارم نششت تعبیرش چیه

جدول یاب
مدیر
15 روز قبل
پاسخ به  Soso

با سلام کاربر گرامی خوابی که دیده اید ربطی به معشوق قدیمی تان ندارد بلکه دیدن او در خواب یک نماد است برای بازگشت شما در زندگی بیداری، به سمت اهداف و دیدگاه‌های قدیمی که در ذهن داشته اید . برای این که دلیل حضور این فرد در خواب خود را درک کنید، توجه داشته باشید که شخصیت او برای شما یادآور کدام درس در زندگی می‌باشد.

جدول یاب
مدیر
15 روز قبل
پاسخ به  Soso

خوابتان ممکنست اجتناب و دوری شما از رومانتیک بودن و عشق را نشان دهد شاید شما در این مقطع زمانی احتیاج به عشق و محبت را در خود احساس میکنید و در اصل خوابتان ربطی به معشوق قدیمی تان ندارد بلکه پیامی از طرف ضمیر نا خود آگاه شما برای روی آوردن به عشق و محبت و گرم کردن کانون خانوادگی تان در زندگی حال حاضر شما است.

Elham
Elham
21 روز قبل

سلام روزتون بخیر من به مدت دوسال با پسری آشنا شدیم برای ازدواج همه چیز خوب بود دی ماه پارسال بی دلیل همه چی بینمون خراب شداوایل خوابشو زیاد میدیم ولی الان خیلی وقته که دیگه اثری تو زندگیم نداره ولی دیسب خواب دیدم تو ی خیابونی که محل کارش اونجاس اونجام این طرف خیابون که من بودم پراز درخت شکوفه و گل و سرسبزی بود داشتم کلی عکس مینداختم ولی اونطرف ایسان تو ی کلبه برفی نشسته بود هرچی صداش میکردم نیومد پیش من آخر من رفتم پیشش تو کلبه برفی خواستم تعببرشو بدونم ممنون از سایت خوبتون

Sara
Sara
21 روز قبل

سلام خسته نباشید من خواب دیدم عشقم که حدود پنج ماهه رفته و با دوست صمیمیم دوست شده شب ماهگرد دوماهگیشون خواب دیدم جدا شدن و من استوری گذاشتم و عشقم بهم پیم داده روش ریپ زده و باهم کال گرفتیم معنیش چیه

جدول یاب
مدیر
15 روز قبل
پاسخ به  Sara

با سلام کاربر گرامی به نظر می آید چون شما از این شخص در بیداریتان بی وفایی دیده اید و در نهایت باعث دلشکستگی شما شده است و هنوز در ذهنتان نتواسته اید با این قضیه کنار بیایید و این موضوع ذهن شما را بسیار درگیر کرده به طوریکه در تمام خوابتان ضمیر ناخودآگاه تان آنرا احساس میکند و دلیل دیدن خوابتان فکر کردن زیاد شما در مورد این موضوع و کنار نیامدن تان با رفتن ایشان می باشد.

پویا
پویا
21 روز قبل

سلام خواب دیدم عشق سابقم اومد پیشم و بهم کادو داد و باهام خیلی مهربون شده بود تعبیرش چیه؟

جدول یاب
مدیر
15 روز قبل
پاسخ به  پویا

با سلام کاربر گرامی فضایی که در خواب مشاهده میکنید فضای فکری شما است و عشق گذشته شما در خوابتان نماد از عشق و محبت میباشد گمان می رود شما در این مقطع زمانی در درون خود احتیاج به عشق و محبت را احساس میکنید و دایل دیدن خوابتان حالات روحی شما می باشد.

مریم
مریم
25 روز قبل

سلام.امروز۹هم‌رمضانِ‌ساعت‌دیدن‌خواب‌یادم‌نمیاد.من‌بانامزدم‌۱۰روزه‌که‌قهرم‌وگفتم‌طلاق‌.بعددیشب‌خواب‌دیدم‌که‌اومده‌خونمون‌وباهم‌آشتی‌کردیم.الان‌تعبیرخوابم‌چیه؟؟برمیگرده‌یاطلاقم‌میده‌لطفازودترجوابموبدین.

جدول یاب
مدیر
19 روز قبل
پاسخ به  مریم

با سلام کاربر گرامی امیدوارم که هر چه زودتر کدورت و ناراحتی از بین شما و نامزدتان رخت بسته و به روزهای گذشته تان برگردید و اما خوابتان بیانگر جنبه‌هایی از خودتان که در کنار او تجربه می‌کردید و. اکنون دلتنگشان هستید. یا ممکن است چیزی در زندگی فعلی شما وجود داشته باشد که از آن ناراضی باشید و چیزی در درون شما دلتنگ شادمانی و رهایی گذشته‌تان است. و خوابتان ربطی به نامزدتان ندارد.

مممم
مممم
28 روز قبل

سلام من فک کنم بعد از اذان صبح خواب دیدم که همکلاسی قبلیم که بهم ابراز عشق کرده بود ولی من با وجود اینکه میخواستم جواب رد دادم رو تواینستا فالو کردم بنی خودمم نمیدونستم فالو کردم انگار دستم خورده بود واینا بعد اون بهم پیام داد چیزی میخواستین یا یه چیزی شبیه به این بعد عکسی از ایشون کلا جلو چشمم بود که تا حالا ندیده بودم و در کل چند مدته فکرم مشغولشونه

نگار
نگار
29 روز قبل

سلام وقتتون بخیر. من دوساله ک متاهلم قبل همسرم باکسی بودم همو خیلی دوست داشتیم اما من باعث جدایی شدم. خیلی میاد تو خوابم هربارم با ی شرایط متفاوت. وقتی بیدارمیشم خیلی اذیت میشم حالا ک تو زندگیم نیست نمیخوام خوابشم ببینم. شما راه حلی دارین بهم پیشنهاد بدین؟

جدول یاب
مدیر
27 روز قبل
پاسخ به  نگار

با سلام کاربر عزیز گمان می رود خوابتان بازنمودی از افکارتان است؛ دوست گرامی افرادی که در خواب مشاهده می کنید سمبل بخشی از شخصیت شماست. برای این که دلیل حضور او در خواب خود را درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به این شخص، برای شما تداعی کننده ی کدام دسته از احساسات یا تجربیات یا خاطراتتان می باشد. این فرد با مساله ای که در زندگی بیداری ذهن شما را به خود مشغول داشته است مرتبط می باشد.

medi
medi
1 ماه قبل

سلام من خواب دیدم معشوقم بخاطره یه سری مشکلات رفته و خب تو واقعیتم تغریبا بخاطر مشکلاتش ازم جدا شد بعد به واسته یکی از دوستاش که دید دلم واسش تنگ شده آشتی خواستیم کنیم اونم میخواست آشتی باشیم منو دوست داشت اما ازم فاصله میگرفت انگار هنوز جو سنگین بود من هیچ کدوم از دوستاشو نمیشناسم اما تو خوابم تو جمع دوستاش بودیم میدیدمش میگفت نمیخواستم اذیت بشی که رفتم

Last edited 1 ماه قبل by medi
جدول یاب
مدیر
29 روز قبل
پاسخ به  medi

با سلام کاربر گرامی این خواب می‌تواند به بازگشت و وابستگی شما به اهداف ناتمام یا پروژه‌هایی که در گذشته کنسل شده اند اشاره داشته باشد. بسیار اهمیت دارد که در طول دیدن این خواب چه احساسی را تجربه می‌کنید. اگر در خواب احساس کنید که رابطه‌ی شما عادی و با عشق همراه است، به این معناست که هم اکنون فرصتی فراهم شده است تا برنامه‌های گذشته‌ی خود را ادامه دهید. این خواب صرفا به زمینه‌های عاطفی اهداف شما اشاره نداشته و می‌تواند پروژه‌های شغلی یا تحصیلی شما را در بر بگیرد.

Hasti
Hasti
1 ماه قبل

سلام من چندشب خواب دوس پسرقبلیمومیبینم بااینکه کات کردیم دیشبم خواب دیدم که برگشته وباگریه والتماس که من برگردم پیش خیلی ناراحت بود وهمه چیوتوضیح داده که چرامنوترک کرده ومن متوجه شدم زودقضاوت کردم بااینک اون رابطه روقطع کرد دوباره باهاش موندم که داداشش یادوس پسردرحال حاضرم نمیدونم یکی ازاینابهم پیام دادکه این اونجورکه فکرمیکنی نیس دوباره تورومیزنه زمین تعببرش چی میشه؟

جدول یاب
مدیر
27 روز قبل
پاسخ به  Hasti

با سلام دوست گرامی عامل اصلی در خواب دیدن شما وابستگی های شماست و با اینکه شما از ایشان جدا شدید اما ذهنتان کاملا از او جدا نشده است و این خاطرات است که توسط خودتان دایم مرور میشود و هنوز از طرف شما حذف نشده اند و آنچه باید در شما اتفاق بیفتد که نیفتاده است پذیرش توسط شماست که اگر این انجام شود مسائل شما حل می شود. شما همیشه در ذهن خود پشیمانی از طرف مقابلتان را خواسته اید و ذهن شما دوست دارد این پشیمانی را ببیند اما عقلتان به شما هشدار میدهد که این رابطه… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
26 روز قبل
پاسخ به  Hasti

با سلام عامل اصلی در خواب دیدن شما وابستگی های شماست و با اینکه شما از ایشان جدا شدید اما ذهنتان کاملا از او جدا نشده است و این خاطرات است که توسط خودتان دایم مرور میشود و هنوز از طرف شما حذف نشده اند و آنچه باید در شما اتفاق بیفتد که نیفتاده است پذیرش توسط شماست که اگر این انجام شود مسائل شما حل می شود. شما همیشه در ذهن خود پشیمانی از طرف مقابلتان را خواسته اید و ذهن شما دوست دارد این پشیمانی را ببیند اما عقلتان به شما هشدار میدهد که این رابطه برای شما… مطالعه بیشتر »

par
par
1 ماه قبل

سلام منو دوس پسرم حدود دوماه قبل کات کردیم من خواب دیدم که بهم پیام داده دوباره ازعشقش میگه و سعی داره کارایی ک کرده روتوضیح بده ولی من دیگ نخواستمش تعبیرش چیه؟

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  par

با سلام کاربر گرامی تعبیر خوابتان ربطی به معشوق گذشته شما ندارد طبق خوابتان لازمست در یک سطح ذهنی، با دیگران ارتباط برقرار کنید. گمان میرود شما بعد از این فرد سطح ارتباطتان را با اطراف کم کرده اید و زمان زیادی را در فضای مجازی صرف می کنید که این وارد خوابتان هم می شود. لازمست بیرون بیایید و قاطی دنیای واقعی شوید با آدم ها رودررو ارتباط برقرار کنید در اصل خوابتان نشانگر پیغامی از ضمیر ناخودآگاه شماست به سوی خودتان که دیگر وقت آن رسیده که خود را از این ناراحتی ها رها کنید.

Mahsa
Mahsa
1 ماه قبل

سلام من دیشب خواب دیدم کسی که دوسش دارم(در واقعیت از علاقه من خبر نداره)با اجبار با یه خانومی ازدواج کرده و باهمسرش و مادرش اومدن خونه ما و دوتامون خیلی ناراحت بودیم و ایشون سعی داشت با من صحبت کنه و هی میگف با اجبار ازدواج کردم و ازم معذرت خواهی میکرد ولی من بی محلی میکردم و اونم قهر کرد رفت و منم گریه کردم
میشه بگید تعبیرش چیه
ممنون

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  Mahsa

با سلام کاربر گرامی گاهی اوقات خواب‌هایی که میبینیم تصورات ذهنی ما از شرایطی است که در آن قرار گرفته ایم به نظر می آید شما منتظر ابراز علاقه و پشیمان شدن شخص مورده علاقه تان هستید و دلتان میخواهد پشیمانی و ابراز علاقه از طرف او باشد در حقیقت ذهن شما با دیدن این خواب حس درونی شما که در ضمیر نا خودآگاه تان است را برای شما به تصویر کشیده است.

محمد
محمد
2 ماه قبل

سلام وقت بخیر دیشب خواب دیدم که کسی که دوستش دارم و مدتی میشه که کات کردیم، فوت میکنه و خییلی ناراحت بودم و مدام گریه میکردم حتی جلوی اطرافیانم و انگار هیچکس من رو نمیدید و توجهی به من نمیکردند و بعدش نمیدونم چه مدت گذشت که از اینستاگرام خودش یا خواهرش بود فهمیدم که شوخی بوده و نمیدوم اون موقع خوشحال شدم یا ناراحت ولی یه نکته هست اونم اینکه من مدتی میشه که دارم روی خودم کار میکنم دارم شرایط خودم رو بهتر میکنم که بتونم برشگردونم و فکر میکنم خواب های آشفته م هم به همین خاطر… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  محمد

با سلام کاربر گرامی این خواب می تواند به تلاش شما برای ایجاد یک تغییر و تحول در افکار و عادت هایتان در زندگی بیداری مرتبط باشد. شما هم اکنون در حال درک این موضوع هستید که برای رشد فکری لازم است تا عقاید و ارزش های خود را به شیوه ای عمیق و منطقی مورد بازبینی قرار داده و صرفا به پذیرش سطحی آن ها اکتفا نکنید.

...
...
3 ماه قبل

با سلام امیدوارم حالتون خوب باشه
من یک سال پیش از پسری که عاشقش بودم جدا شدم بهم گفتن که خیانت کرده ، الان هم حدود چند ماه هست که با یکی دیگه رابطه دارم، دیشب خواب دیدم که عشق اولم داخل اتاقم نشسته رفتم پیشش باهم حرف زدیم انگار که پشیمون بود اون نمیدونه که من با یکی دیگه رابطه دارم اما گفت که با اونی که الان رابطه دارم خوشبخت شم.
میشه بگین منظور این خواب چیه!؟؟؟

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  ...

با سلام کاربر گرامی خوابی که دیده اید ربطی به معشوق قدیمی تان ندارد بلکه دیدن او در خواب یک نماد است برای بازگشت شما در زندگی بیداری، به سمت اهداف و دیدگاه‌های قدیمی که در ذهن داشته اید . برای این که دلیل حضور این فرد در خواب خود را درک کنید، توجه داشته باشید که شخصیت او برای شما یادآور کدام درس در زندگی می‌باشد.

Nashenas
Nashenas
3 ماه قبل

سلام من یه پسر فامیل دارم که بچگی دوسش داشتم و اون هم میگفت که منو دوست داره ولی بعدش رفت یه شهر دیگ و ما شماره تماس همو نداشتیم که باهم در ارتباط باشیم پس من چن سال ندیدمش و یه ماه پیش اومد خونمون باهام زیاد صحبت نکرد بعد از اون هر چند شب خواب میبینم ک تو یه جمع خانوادگی نشستیم و یا اون یا من سعی میکنیم شماره تماس هم رو ببریم یا به هم نزدیک بشیم اما ب دلیل وجود بقیه نمیشه.

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  Nashenas

با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابی که دیده اید بیشتر تحت تاثیر فکر کردن زیاد شما به تین شخص بوده و نشان از حالات روحی شما و آنچه که دوست دارید اتفاق بیفتد می باشد و تعبیر خاصی ندارد و بیشتر شرایطی را که در ان قرار گرفته اید نشان میدهد.

Nashenas
Nashenas
3 ماه قبل

من دخترم و خواب دیدم با عشق سابقم که بهم خیانت کرده بود برگشته بودم خیلی بیشتر از قبل دوسش داشتم و دستشو گرفته بودم کنارمون هم دختری بود ک بهم با اون خیانت کرد.تعبیرش چیه؟

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  Nashenas

با سلام کاربر گرامی به نظر می آید شما از این شخص در بیداریتان بی وفایی دیده اید و در نهایت باعث دلشکستگی شما شده است اما شما هنوز در ذهنتان نتواسته آید با این قضیه کنار بیایید و این موضوع ذهن شما را بسیار درگیر کرده به طوریکه در تمام خوابتان ضمیر ناخودآگاه تان آنرا احساس میکند و دلیل دیدن خوابتان فکر کردن زیاد شما در مورد این موضوع و کنار نیامدن تان با رفتن ایشان می باشد.

محمد
محمد
3 ماه قبل

سلام وقت بخیر، من دیشب خواب دیدم که شخصی رو که خیلی دوستش دارم و عاشقش هستم و مدت خیلی زیادیه که ندیدمش رو میبینم ولی توی یک خونه بود و دراز کشیده بود بهم گفتن نفس نمیکشه مرده، رفتم نبضش رو گرفتم نبضش ضعیف میزد یا نمیزد، یادم نمیاد که دست روی قلبش گذاشتم یا نه ولی صورتش و نگاه کردم دیدم یه کوچولو صورتش نکون خورد و حرکت کرد و چشمش هم آروم یکم باز شد و دوباره آروم بسته شد بعدش سر پا وایسادم و دیگه بقیه شو رو ندیدم که چی شد، تعبیر این خواب به… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  محمد

با سلام کاربر گرامی حای نکرانی برای خوابتان نیست .بطور کلی خواب دیدن در مورد مرگ کسی که دوست دارید بیانگر این است که شما آن جنبه یا ویژگی خاص را که او دارد، ندارید. از خودتان بپرسید که چه چیز این فرد را برای شما خاص کرده است یا چه چیزی را در مورد او دوست دارید. این ویژگی‌ای است که شما در رابطه تان یا در برخورد‌هایتان ندارید.

Ronika
Ronika
3 ماه قبل

سلام خسته نباشید ببخشید من خواب دیدم معشوقم سابقم برگشته و به طور اتفاقی هم دیگه رو دیدیم و ناراحت و پشیمون بود از اینکه منو ترک کرده و من قرار بود با یک نفر ازدواج کنم توی خواب بهم گفت یه فرصت دیگه بهم بده منم چون یک بار این فرصت رو بهش داده بودم( قبلا وقتی منو ترک کرد بعد چند ماه برگشت و دوباره ترکم کرد) قبول نکردم و گفتم دیگه دیر شده تعبیرش چیه؟ )و لازمه این رو هم بگم من چند وقتیه که از قلبم دورش کردم و این چندمین بار هستش که خوابش رو… مطالعه بیشتر »

Last edited 3 ماه قبل by Ronika
محمد
محمد
3 ماه قبل

سلام من خواب دیدم که عشق قبلیم برگشته و ما داخل یه خونه ایم و خواهر و مادر و خاله اوون اونجاس و من تو بالکن و اون میاد پیشم و بقلم میکنه و بعد میرن لطفا تعبیرشو بگین خواهش میکنم

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  محمد

با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان زمینه عاطفی زندگی شما را شامل نمیشود بلکه این خواب می‌تواند به بازگشت شما در زندگی بیداری، به سمت اهداف و دیدگاه‌های قدیمی اشاره داشته باشد. برای این که دلیل حضور معشوقتان در خواب خود را درک کنید، توجه داشته باشید که شخصیت او برای شما یادآور کدام درس در زندگی برای شما می‌باشد.

hafez
hafez
3 ماه قبل

سلام
من دو ساالی میشه از اونی ک عاشقش بودم جدا شدیم
و بنظرم قصد دارن با پسر دایش ازدواج کنه
تو خواب دیدم ک با پسر دایش عروسیشونه براش کادو خردیم و دادم بهش اخرای جشنشون با لباس ساده اومد پیشم و یکم حرف زدیم و یهو گفتم ک الان این عروسیتون خوابه بیا بریم بیداری بعد تو خواب رفتیم ب بیداری همو بغل کردیمو دست همو گرفتیم و گفتیم ازدواج میکنیم و از شهر خارج میشیم. و…..
بنظرتون تعبیرش چی میشه؟

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  hafez

با سلام کاربر گرامی فضایی که در خواب مشاهده می کنید تصویرگر فضای ذهنی شماست. فرد مورد علاقه زمانی که در خواب ظاهر می شود اشاره به انگیزه ها و اهدافی دارد که ممکن است هم اکنون و در زندگی بیداری در حال تاثیر گذاری بر اعمال و تصمیمات شما باشد. این خواب صرفا به زمینه های عاطفی زندگی شما اشاره نداشته و می تواند به بخش زیادی از باور هایی که از گذشته با شما مانده اند اما از پیگیری آن ها ناامید شده اید اشاره داشته باشد. برای این که دلیل حضور این فرد را در خواب خود… مطالعه بیشتر »

خسته و تنها
خسته و تنها
3 ماه قبل

با سلام خسته نباشید تقریبا ۳ ۴ ماهی میشود عشق من من را ترک کرده من پسرم و اون دختر دو نفر از اقوام یکی مادرم در خواب دیدن من با یه دختر میگردم و به حرفش گوش نمیکنم و یکی پسرخالم تو خواب دیدن که یه دختر پیش منه و ما تو خونه هستیم و پسرخاله ام بهم میگه حالت چطوره و من بهش توجه نمیکنم و اون عصبانی میشه و میگه من دیگه نمیان پیشت تعبیرش چی میتونه باشه در ضمن من خیلی میخوام اون برگرده ولی برنمیگرده متاسفانه قبل جدایی هم یک خوابی دیده بودم که من… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  خسته و تنها

با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابهایی که برای شما دیده شده است بیشتر نشان دهنده حالتهای ناراحتی و ناامیدی شما در این مقطع زمانی است که توسط این افراد درک شده است و انها این حالتهای شما را در حالت خواب دیده اند و ربطی به معشوق گذشته شما ندارد و اما خوابهایی که خودتان هم در زمان بودن معشوقتان دیده اید بیشتر نشان دهنده نگرانی همیشگی شما برای از دست دادن معشوقتان بوده است.

خسته و تنها
خسته و تنها
3 ماه قبل
پاسخ به  جدول یاب

بی نهایت سپاسگزارم تشکر از فرهنگ 💔🥀

hafez
hafez
3 ماه قبل
پاسخ به  خسته و تنها

خیلی خیلی ممنون🙏🙏🙏😘😘

بی نام
بی نام
3 ماه قبل

سلام من سالها پیش ارتباطی قوی با کسی داشتم و البته قریب به شش سال میگذره از تمام شدنش و من رابطه ای بسیار خوب با کسی که الان همسرم هست دارم ، خلاصتا ، خواب دیدیم که شریک سابقم برگشته و من همراهش جایی رفتم که فقط با همسرم میرم و در واقع منشا خاطرات من و همسرم هست ، هیچ آرامش و حضوری توی خواب نداشتم ، و البته به فکر اون آدم هم نبودم و سالهاست کوچکترین ارتباطی بین ما نیست و نبوده … من خیلی سال قبل هر وقت خواب ایشان رو میدیدم خبری از ایشان… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  بی نام

با سلام کاربر گرامی جای نگرانی برای خوابتان نیست فضایی که در خواب مشاهده میکنید فضای فکری شما است و شریک گذشته شما در خوابتان نماد از عشق و محبت میباشد گمان می رود شما در این مقطع زمانی در درون خود احتیاج به عشق و محبت عمیق تری احساس میکنید و شاید دوست دارید خاطرات عشقی شماو همسرتان تکرار شود و خوابی که دیده اید بیشتر نمایانگر حالات روحی شماست و تعبیر دیگری ندارد.

ستایش
ستایش
3 ماه قبل

سلام من دیشب خواب دیدم عشقم ک الان ۴ ماهه جدا شدیم برگشته بود سمتم توی خاب و ازم عذر میهاست این نشونه چیه؟؟؟؟؟

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  ستایش

با سلام کاربر گرامی خوابتان بیانگر انعکاس احساسات شما و نشان از نارضایتی شما از وضع کنونی است. و دیدن این خواب بیشتر بیانگر حالات روحی شما در بیداریتان است آن فرد برای شما مهم بوده است و دوست دارید به انچه در گذشته داشتید برگردید و فکر میکنید او نیز پشیمان است. ولی دیدن این خواب الزاما نشان از پشیمانی آن فرد نیست و گمان میرود بیشتر شرایط روحی شما را نشان می دهد.

عشق
عشق
4 ماه قبل

سلام من با یع پسری دوس بودم ک واقعا دوسش داشتم ولی اون ب خاست خودش با کس دیگه ای نامزد کردو من دو سع شبه داعم خابشو میبینم ک میرم خارج شهر اونم هس یعنی چی لطفا جواب بدید دارم دیوونه میشم

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  عشق

با سلام کاربر گرامی دلیل دیدن این خوابها این است که شما از ایشان جدا شدید اما ذهنتان کاملا از او جدا نشده است و این می تواند از وسایل از عکس از خاطرات و… باشد که توسط خودتان دایم مرور میشود و هنوز از طرف شما حذف نشده اند و آنچه باید در شما اتفاق بیفتد که نیفتاده است پذیرش توسط شماست که اگر این انجام شود مسائل شما حل می شود. دلیل دیدن خوابهای تان هم نپذیرفتن کامل این موضوع از طرف شما است شما به زبان میگویید که دیگر اورا فراموش میکنم اما در ذهن خود هنوز… مطالعه بیشتر »

امیرحسین
امیرحسین
4 ماه قبل

اون پسره رو قبلن میشناختم. من به دختره گفتم بهم زنگ بزنه اما نزد ممنون میشم تعبیر خوابمو بگید

امیرحسین
امیرحسین
4 ماه قبل

سلام من دیشب خواب دیدن معشوقه ای که ترکم کرده برگشته و ما کناره هم حرف میزدیم اما یه پسره دیگه ای بود که احساس میکردم فامیلشونو و میخواد باهاش دوست بشه من حسودی میکردم و همش ناراحت بودم اون پسرم میشناختم

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  امیرحسین

با سلام کاربر گرامی زمانی که افراد مورد علاقه ی خود را در رویا مشاهده می کنیم، مفهوم رویا صرفا به جنبه های احساسی زندگیتان اشاره ندارد. این رویا می تواند به ترس شما درباره ی بی اعتبار بودن یا احساس تشخیص غلط شما نسبت به انگیزه های مختلف افراد اشاره داشته باشد .گمان میرود این رویا پیامی از جانب ناخودآگاه شماست که از شما می خواهد تا درباره ی اهداف و انگیزه های خود برای کار و تلاش با خودتان صادق باشید.

حنا
حنا
4 ماه قبل

با سلام من ۴سالی هستت با دوست پسر سابقم رابطمو تمام کردم چون عشقم یک طرفه بود و اون خیلی منو با رفتاراش اذیت میکرد الان هیچ حسی نسبت بهش ندارم حتی بش فکرم نمیکنم اما دوباری هست میبینم تو ماشین کنارش نشستم و زنش شدم تعبیر این خواب چی هستش؟

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  حنا

با سلام کاربر گرامی خوابی که دیده اید ربطی به معشوق قدیمی تان ندارد بلکه دیدن او در خواب یک نماد است برای بازگشت شما در زندگی بیداری، به سمت اهداف و دیدگاه‌های قدیمی که در ذهن داشته اید . برای این که دلیل حضور این فرد در خواب خود را درک کنید، توجه داشته باشید که شخصیت او برای شما یادآور کدام درس در زندگی می‌باشد.

Mariya
Mariya
4 ماه قبل

خواب دیدم انگاری بعد از مدتها با معشوقم توی خونشون دارم ملاقات میکنم .خیلی استرس داشتم😐خونه هم شلوغ بود.وقتی همو دیدیم شکه شده بودیم.زبونمون بند اومده بود و همینطور ب هم از شوق زُل زده بودیم.تا الان بخاطر اون حس دوستداشتنی ک تو جودم بود و شوقی ک برا دیدنش داشتم تو شُکم واقعا😐 .درحالیکه الان قیافشو یادم نیست ک کی بود اصن😐😐😐این چ خابی بود دگ؟

جدول یاب
مدیر
4 ماه قبل
پاسخ به  Mariya

با سلام کاربر عزیز به نظر می آید خوابتان نشان دهنده‌ی اشتراکات و عقاید جدیدی است که با آن‌ها رو به رو شده اید، اما از وجود و اهمیت آن‌ها بی اطلاع هستید. مثل یک موقعیت مثبت شغلی که در شما انگیزه‌های جدیدی را ایجاد کرده است. این خواب از شما می‌خواهد تا اهمیت این موقعیت‌های جدید را شناخته و از این انگیزه برای گسترش مهارت‌های خود در زمینه‌های مختلف زندگی استفاده کنید.

نجمه
نجمه
4 ماه قبل

سلام .من معشوقه ۶سال من،۷ماه که فوت کرده.دیشب اومد توی خوابم و هر کاری میکرد که بهم نزدیک بشه و بهم گفت که دلش برام تنگ شده.

لطفا تعبیرش رو بهم بگید.

جدول یاب
مدیر
4 ماه قبل
پاسخ به  نجمه

با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کند شما هنوز می‌کوشید با واقعیتی که او رفته است، خو بگیرید. دلتنگ او هستید و می‌کوشید خاطره‌های گذشته‌تان که با او داشتید را بازیابی کنید. در نباشید با زندگی روزمره‌تان کنار آیید و همراه شوید. شاید هم خوابتان نشانگر احساسات‌تان درباره‌ی کسی دیگر باشد که اینگونه در خواب بروز کرده است.

نوشین
نوشین
4 ماه قبل

سلام
من خواب دیدم
معشوقه ام که چندماهه جدا شدیم با پشیمونی برگشته ولی یک فرد در کنارشه ولی اونو دوست نداره و اون دخترم نیدونه که معشوقه مت منو دوست داره

تو خواب با اینکه همه مانع میشدن ما باهم باشیم میگفتن اون با فرد دیگه است ولی اون دختره وایستاده بود حرف نمیزد و میدونست
ما همو محکم بغل کردیم ی حس دلتنگی عجب تو خواب ب هم داشتیم

جدول یاب
مدیر
4 ماه قبل
پاسخ به  نوشین

با سلام کاربر گرامی خوابتان بیانگر انعکاس احساسات شما و نشان از نارضایتی شما از وضع کنونی است. و دیدن این خواب بیشتر بیانگر حالات روحی شما در بیداریتان است آن فرد برای شما مهم بوده است و دوست دارید به انچه در گذشته داشتید برگردید و فکر میکنید او نیز پشیمان است. ولی دیدن این خواب الزاما نشان از پشیمانی آن فرد نیست و گمان میرود بیشتر شرایط روحی شما را نشان می دهد.

مريم حسيني
مريم حسيني
4 ماه قبل

سلام من چندوقته با دوس پسرم تموم کردم زمانی که باهم. بودیم. خیلی بد اخلاق بود الان چندوقته خوابشو میبینم یشب دیدم که عروسیمون همه فامیلا اومدن ساعت ۷ عقد بود راس ۷ زنگ زد کنسل کرد و من حالم بد شد یهو تو یه مجلس ختم بودم خونه مادربزرگم که فوت شده دوباره خواب. دیدم اومده با مادرش خونه اقوام من ولی میدونستم ازدواج نکردیم تو خواب اومد گفت پشیمونم و اینا اما باز تو خواب همش نگاهم می‌کرد یجوری که احساس می‌کردم میخواد کتکم بزنه خوابشو زیاد میبینم که یه جایی تو یه زمانی باهمیم اما نمیدونم کجا… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
4 ماه قبل
پاسخ به  مريم حسيني

با سلام کاربر عزیز خوابهایتان بیانگر مسائل حل نشده بین شما و این فرد است گمان میرود شما در مورد این فرد احساسات منفی نهفته ای دارید که ابراز نکرده اید شاید شما در زمان بودن این فرد رنج دیده اید که اثرات آن هنوز به صورت تلاطمی از درون شما را آزار میدهدشما احساس میکنید هنوز هم تحت تنش وناامنی هستید و خواب شما، راهی است که تعادل احساسی را باز یابید و ترس ها و نا امیدی هاتان را به صورتی ایمن، رها کنید.

Maria
Maria
4 ماه قبل

سلام ، منو دوست پسرم رابطه‌ی خیلی خوبی داشتیم باهام و اوکی بودیم ، اما بعد از یک سال بی دلیل و یهویی رابطه رو تموم کرد باهام و حالا هم بعد از یک ماه که من داشتم سعی میکردم سر پا شم دوباره برگشته و میگه که اشتباه کرده و میخواد جبرانشون کنه و با اینکه واقعا ناراحت و پشیمونه و هرروز داره میگه هیچوقت دوباره اینکارو نمیکنه ، ولی من یه هفته‌س که هرشب خواب میبینم که باز دوباره داره ترکم میکنه ، هرشب به یه صورت … میخوام اعتماد کنم بهش دوباره ولی ضمیر ناخودآگاهم مثل اینکه… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
4 ماه قبل
پاسخ به  Maria

با سلام کاربر گرامی به نظر می آید شما پس از رفتن معشوقتان ناراجتی و رنج زیادی را تجربه کرده اید و ترس از دست دادن در شما نهادینه شده است وذهن شما به محض بازگشت این فرد ترس ناخودآگاه شما برای از دست دادن را با دیدن این خوابها به شما یادآور میشود و دلیل دیدن خوابهایتان قرار گرفتن در این شرایط است ..کاربر گرامی بهتر است بسیار عاقلانه تصمیم بگیرید و با فرد مشاوری صحبت داشته باشید.

Farimah
Farimah
4 ماه قبل

سلام من الان یک سال و نیم هستش که از دوست پسر سابقم جدا شدم و علت جدا شدنمم این بود که بهم خیانت کرده بود بعد الان مثلا تو هفت روز هفته ۳ الی ۴ روز مکررا خوابشو میبینم ازم میخواد به رابطه برگردم و برادرش تو خواب بهم میگه برگردم چون حالش خوب نیست و بیمار شده این خواب ۶ ماه بعد از جدایمون اتفاق افتاده و حتی تو واقعیت هم دیدمش داشت گریه میکرد و بهم گفت تو زندگیم موفق باشم الان تعبیر این خواب های مکرر ک میبینم چیه؟ذهنمو درگیر کرده لطفا بگین؟!

جدول یاب
مدیر
4 ماه قبل
پاسخ به  Farimah

با سلام کاربر گرامی دلیل دیدن این خوابها این است که شما از ایشان جدا شدید اما ذهنتان کاملا از او جدا نشده است و این می تواند از وسایل از عکس از خاطرات و… باشد که توسط خودتان دایم مرور میشود و هنوز از طرف شما حذف نشده اند و آنچه باید در شما اتفاق بیفتد که نیفتاده است پذیرش توسط شماست که اگر این انجام شود مسائل شما حل می شود. دلیل دیدن خوابهای تان هم نپذیرفتن کامل این موضوع از طرف شما است شما به زبان میگویید که دیگر اورا فراموش میکنم اما در ذهن خود هنوز… مطالعه بیشتر »

Naziw
Naziw
4 ماه قبل

سلام من دیشب خواب دیدم که دوست پسر قبلیم که خیلیم دوسش دارم برگشته،در واتساپ پیامم داده بود و خیلی هم مهربون شده بود ازمم معذرت خواهی کرد و ازم خواست که دوباره مثل قبل باهم باشیم. تعبیرش چیه؟؟؟

جدول یاب
مدیر
4 ماه قبل
پاسخ به  Naziw

با سلام کاربر گرامی این خواب می‌تواند به بازگشت و وابستگی شما به اهداف ناتمام یا پروژه‌هایی که در گذشته کنسل شده اند اشاره داشته باشد. بسیار اهمیت دارد که در طول دیدن این خواب چه احساسی را تجربه می‌کنید. اگر در خواب احساس کنید که رابطه‌ی شما عادی و با عشق همراه است، به این معناست که هم اکنون فرصتی فراهم شده است تا برنامه‌های گذشته‌ی خود را ادامه دهید. این خواب صرفا به زمینه‌های عاطفی اهداف شما اشاره نداشته و می‌تواند پروژه‌های شغلی یا تحصیلی شما را در بر بگیرد.

Naziw
Naziw
4 ماه قبل
پاسخ به  جدول یاب

تو خوابم خیلی خوشحال بودم و از ذوق نفس نفس میزدم وقتی که بیدار شدم هم بازم احساس خیلی خوبی داشتم

Leila
Leila
4 ماه قبل

من سه سال پیش عاشق پسری بودم دیشب خواب دیدم ک با دختر داییم در حال لباس پوشیدنیم اون نمیتونست آستین لباسشو بپوشه و منم فقط لباس زیر تنم بود همون پسر اومد داخل اتاق و من سریع لباسمو جلوم گرفتم و اون اول به دختر داییم کمک کرد لباسشو بپوشه و در این حین منم آستین پیراهنمو پوشیدم و بقیه لباسمو با کمک عشقم پوشیدم و بعد با لبخند پیشونیمو بوسید و دستمو گرفت و باهم از اتاق خارج شدیم…ضمنا من متاهلم و اون عشق سابق پسرخالمه تعبیر این خواب چیه لطفا سریع جواب بدید خیلی ذهنم درگیر شده

جدول یاب
مدیر
4 ماه قبل
پاسخ به  Leila

با سلام کاربر گرامی فضایی که در خواب مشاهده میکنید تصویرگر فضای ذهنی شماست خوبتان ربطی به معشوق قدیمی شما ندارد بلکه این فرد نمادی از رفتارهایی احساسی و عاطفی در شما است خوابی که دیده اید نمادی از جنبه‌ای از خودتان می‌باشد. امیدوارید کسی به شما بیشتر توجه کند شما احساس می‌کنید بخاطر کارها و رفتارتان، زیادی زیر ذره‌بین هستید. دوست دارید از اطرافیان خود محبت بیشتری را دریافت کنید دوست عزیز نگران نباشید خوابی که دیده اید بیشتر نشان دهنده حالات روحی شما در بیداری است.

:)
:)
4 ماه قبل

سلام من چند ماهی میشه از فردی که عاشقش بودم و قصدمون ازدواج بود جدا شدم و خب تو همین چندماهم ازدواج کرد…. چند شب پیش توی خواب ایشون و دیدم اما تو خوابم همراه همسرش بود و یه کودکم بعنوان بچشون تو خواب بود رابطه من و اون بچه خوب بود و باهم دوست بودیم و اینکه عشقم با اینکه کنار همسرش بود از ازدواجش اظهار پشیمونی کرد و یه قسمت از خواب هم همسرش تو اغوشش بود منم احساسم مثل تو بیداری بود با اینکه دوسش داشتم در ظاهر احساس بی تفاوتی کردم و گفتم حضورم اونجا بخاطر… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
4 ماه قبل
پاسخ به  :)

با سلام دوست گرامی عامل اصلی در خواب دیدن شما وابستگی های شماست و با اینکه شما از ایشان جدا شدید اما ذهنتان کاملا از او جدا نشده است و این خاطرات است که توسط خودتان دایم مرور میشود و هنوز از طرف شما حذف نشده اند و آنچه باید در شما اتفاق بیفتد که نیفتاده است پذیرش توسط شماست که اگر این انجام شود مسائل شما حل می شود. شما همیشه در خود پشیمانی از طرف مقابلتان را خواسته اید و ذهن شما دوست دارد این پشیمانی را ببیند و خوابی که دیده اید نشان دهنده حالت روحی و… مطالعه بیشتر »

مبینا
مبینا
5 ماه قبل

باسلام.
راستش من مدتی هست از کسی که دوسش دارم جدا شدم و کات کردیم اما خیلی خوابش و میبینم و دیشب خواب دیدم جایی نشستم و دارم به یادش آهنگی گوش میدم و غصه میخورم که میاد خودش میشینه کنارم میگه تموم شد دیگه همه چی …در کل تعبیرش مثبت به نظر میاد اما می‌خوام مطمعن شم که صرفا بخاطر مشغولیت ذهنی به این فرد چنین خوابی ندیده باشم .ممنونم

جدول یاب
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  مبینا

با سلام کاربر گرامی این خواب در زندگی بیداری به بازگشت شما به سمت اهداف و دیدگاه های قدیمی شما اشاره دارد و ربطی به معشوقه قدیمی شما ندارد به نظر می آید شما در گذشته کار ویا هدفی را ناتمام رها کرده اید و دیدن این خواب بدان معناست که فرصتی برای شما فراهم شده تا برنامه های کنسل شده در گذشته را ادامه دهید.

پری
پری
5 ماه قبل

سلام من امشب خواب دیدم پسر عمم ک مدتی میشه رفته برگشته و خوشحاله و ب منم اسرار داره ک خوشحال باشم تا قبل از اینکه بره خیلی دوسش داشتم اما از اون روز ب بعد تصمیم گرفتم با این قضیه کنار بیامو فراموشش کنم و از اون روز ب بعد دیگه زیاد خوابشو نمیدیدم تو خوابم بهم گفت همیشه کنارمه دوسم داره و میخواست ک ببخشمش میشه تعبیر خوابمو تو جیمیل برام بفرستید ممنون میشم اخه من خیلی نگرانم ک خدایی نکرده بلایی سرش اومد باشه

جدول یاب
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  پری

با سلام کاربر گرامی جای نگرانی برای خوابتان نیست فضایی که در خواب مشاهده میکنید تصویر گر فضای ذهنی خود شما است و انسانهایی که در خواب میبینید نمادی از رفتارهای شما است گمان میرود شما احساس می کنید در زندگی بیداریتان نشاط و شادمانی در شما بسیار کم شده است و شما دلتان میخواهد باز به سرزندگی و نشاط قبل برگردید شما در ضمیر ناخود آگاهتان همیشه دوست داشته اید که ایشان باز گردند و از شما طلب بخشش کنند و این فکر را به اعماق ذهنتان سپرده اید در اصل شما هنوز نتوانسته اید رفتن ایشان را بپذیرید… مطالعه بیشتر »

پری
پری
5 ماه قبل
پاسخ به  جدول یاب

باید چیکار کنم؟ انگار برگشته اما من دیگه نمیتونم دلمو شکسته تو بدترین حالت ممکن ولم کرد و رفت من باید چیکار کنم ک فراموشش کنم ک بپذیرم اون تو زندگی من جایی نداره هرچقدرم ک دوسش داشته باشم اما نمیتونم از اون همه کاری ک با من کرد بگذرم میخوام فراموشش کنم فامیل نزدیگه و ممکنه هر روز ببینمش اما بهم بگید چیکار کنم ک وقتی میبینمش حالم بد نشه من باید چیکار کنم برای فراموش کردن کسی ک غرور و تمام زندگیم رو برای اون گذاشتم اما رفت باید چیکار کنم برای فراموش کردن کسی ک لیاقت منو… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  پری

با سلام ..دوست عزیز و گرامی پری ..اندوه شما را از این موضوع متوجه شدم و از خداوند بزرگ برایتان آرامش را خواستارم و اما پری عزیز این را بدانید که طبق ایات قرآن شاید بعضی از چیزها که ما از داشتن آن خوشنود میشویم به صلاح و خیر ما نباشد و هنگام از دست دادن آن ناراحت میشویم اما شاید خیلی از چیزها که ما از ان کراهت داریم و از بودن آن ناراحت هستیم به صلاح ما و زندگیمان باشد در حال حاضر شاید مثال شما نیز همین است این را بدانید فردی که ماندنی باشد میماند پس… مطالعه بیشتر »

پری
پری
4 ماه قبل
پاسخ به  جدول یاب

سلام نمیدونم چرا اما ناخودآگاه کشیده میشم ب سمت صفحه شما.میخوام فراموشش کنم سرخودمو گرم میکنم با کارام که بهش فکر نکنم تقریبا موفق شدم همه تعجب کردن دیگه اون دختر شاد شیطون نیستم میخوام باشم اما نمیشه.گاهی اوقات حرفاش یادم میاد نوشته هایی ک براش مینوشتم شعرایی ک خودم براش مینوشتم.نمیدونم چرا اومدم اینجا و اینارو میگم اما احساس میکنم شما میتونید ب من کمک کنید دوباره ب زندگی قبلیم برگردم.در طول روز بهش فکر نمیکنم شبام سعی مسکنم ب موضوعات دیگه ای فکر کنم اما شب خوابشو میبینم.چرا کسی ک سعی دارم تو ذهن من نباشه تو خوابم… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
4 ماه قبل
پاسخ به  پری

فرزند عزیزم پری از اینکه که به صفحه ما را امین دانسته اید سپاسگذارم … درست است که شرایط روحی شما از رفتن ایشان سخت بوده اما اگر این فرد در شان شما بود و لیاقت ماندن و بودن با شما را داشت میماند این را بدانید برای ماندن کسی شما نباید تلاش کنید او خودش لاید بماند پس همان بهتر که زود رفت و این ماندن در زندگیتان ادامه دار نشد شاید شما در حال حاضر ناراحت باشید ولی برای فراموشی این شرایط فقط به کمی زمان نیاز دارید پس تحمل داشته باشید و از خداوند متعال کمک بخواهید… مطالعه بیشتر »

دکتر روشنا
دکتر روشنا
5 ماه قبل

سلام.من دو‌ سال پیش یک خواستگار داشتم که همه چیز خوب پیش رفت و قرار عقد گذاشتیم که متاسفانه چند رپز قبل از عقد به بهانه مهریه همه چیز و بهم زد.بعد از گذشت دو سال و نیم من هنوزم عاشقشم.حتی با وجود اینکه شنیدم نامزد کرده بازم منتظرشم.الان چند وقته من خواب میبینم یجوری سر راهم قرار میگیره و خیلی اتفاقی همو میبینیم.تو خوابمم میدونم نامزد داره.با تمام وجودم دلم میخواد بغلش کنم اما فقط فرار میکنم و گریه میکنم.و اونم توی خواب هام اصلا خوشحال نیست و ناراحته.میشه تعبیرشو بم بگین‌

جدول یاب
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  دکتر روشنا

با سلام کاربر گرامی فضایی که در خواب مشاهده می کنید تصویرگر فضای ذهنی شماست و انسان های درون خواب سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودتان هستند. گریه در خواب می تواند نشانه ی احساس فروپاشی عاطفی باشد که در اثر انفاقات زندگی بیداری در شما ایجاد شده است. به نظر می آید شما در پی این اتفاق دچار فقدان و تغییرات روانی شده و هنوز نتوانسته این مسئله را بپذیرید و با رفتن این فرد کنار بیایید زخم هایتان التیام یافته اما هنوز جای زخم ها باقی مانده است و دایل دیدن خوابتان نیز به خاطر شرایط روحی… مطالعه بیشتر »

Mina
Mina
5 ماه قبل

تو خواب دیدم دخترم مرده کفنش کردن😭مرده بودا ولی خون بالا آورد راه رفت تا صبح درگیر بودم تعبییرش چی می شه

جدول یاب
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  Mina

با سلام کاربر گرامی جای نگرانی برای خوابتان نیست از نظر سننی خوابتان بیانگر عمر طولانی فرزندتا ن می باشد انشاالله و اما از نظر روانشناسی خوابتان اشاره به عقاید و افکاری دارد که در گذشته داشته اید و دیگر میلی به پیگیری آن ها ندارید یا احساس می کنید که پرداختن به آن ها می تواند برای شما مضر باشد. این خواب از شما می خواهد تا متوجه این افکار و عقاید بوده و اجازه ندهید که تداوم غیر مستقیم این افکار، قدرت روانی شما را مختل کرده یا فضا برای رشد فکری شما را بگیرد.

محمد
محمد
5 ماه قبل

سلام وقت بخیر
من خواب دیدم که شخصی رو که دوستش دارم و مدت هاست ازش بی خبرم و ندیدمش رو میبینم و با همدیگه صحبت کردیم ولی توو خوابم همه ش حس میکردم که اون نامزد کرده ولی خودش هیچ حرفی از این موضوع نزد، جالبیش اینه که تو خواب کلا انگار از همه جا بهم الهام میشد که اون نامزد کرده ولی هیچ نشونه ای یا حرف و بحثی راجبش نبود..
معنی این اتفاق های توو خوابم چیه؟؟
تعبیر و منظور خاصی داره؟!

جدول یاب
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  محمد

با سلام کاربر گرامی به نظر می آید شما از این شخص در بیداریتان بی وفایی دیده اید و در نهایت باعث دلشکستگی شما شده است اما شما هنوز در ذهنتان نتواسته آید با این قضیه کنار بیایید و این موضوع ذهن شما را بسیار درگیر کرده به طوریکه در تمام خوابتان ضمیر ناخودآگاه تان آنرا احساس میکند و دلیل دیدن خوابتان فکر کردن زیاد شما در مورد این موضوع و کنار نیامدن تان با رفتن ایشان می باشد.

زینب
زینب
5 ماه قبل

سلام م یکی از پسرای فامیل رو خیلی دوست داشتم اونم به خانواده اش گفته بود منوودوست داره ‌و قصدش هم فقط ازدواج هست ولی بخاطر مشکلات خانوادگی ما نشد که ازدواج کنیم در اصل اون پسر هم خیلی تلاش نکرد من میخوام فراموشش کنم ولی نمیتونم هرشب خوابشو میبینم امروز خواب دیدم با خواهرش اومدن خونه مون و با مادرم آشتی کردن پسره هم هی زیر چشمی نگاهم میکرد و هر موقع بیرون میومدم میومد باهام تیکه تیکه حرف میزد یجورایی میخواس از دلم در بیاره

جدول یاب
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  زینب

با سلام کاربر گرامی خوابی که دیده اید نمادی از اتفاقی است که دوست دارید در واقعیت برای شما پیش آید شما هنوز رفتن ایشان را نپذیرفته اید و مسأله اصلی شما عدم پذیرش این اتفاق است گمان می‌رود مواردی در این مسئله برای شما هنوز گنگ و مبهم بوده است و هنوز نتوانسته اید سوالات خود را در این مورد پاسخ دهید و خوابی که دیده اید بیشتر شرایط روحی شما را نشان می دهد دهد و تعبیر دیگری ندارد.

nian
nian
5 ماه قبل

سلام من و یه پسر خیلی همو دوس داشتیم دوست بودیم ولی اون نمیدونس که من دوسش دارم بنا به مشکلات و شرایطی چند ماهی میشه که کلا قطع رابطه کردیم دیشب خواب دیدم که با گریه و زاری التماسش میکردم مثل قبل بشه و کنارم بمونه اونم خیلی بی تفاوت بود و بهم میخندید تعبیرش چی میتونه باشه؟

جدول یاب
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  nian

با سلام کاربر عزیز درست است که شما با ایشان قطع ارتباط کرده اید اما شما هنوز در ضمیر ناخودآگاه تان به دنبال به دست آوردن ایشان هستید شما هنوز رفتن و قطع این ارتباط را نپذیرفته اید ..پذیرش اینکه دیگر این ارتباط وجود ندارد برای شما کمی مشکل شده و خوابی که دیده اید نشانگر حالات روحی شما در این شرایط است ..دوست عزیز این را بدانید اگر این فرد ماندنی بود به هر قیمت در زندگی شما می ماند و تلاش میکرد.. پس فردی که رفته است همان بهتر که رفته است زیرا نتوانسته است شما را درک… مطالعه بیشتر »

246
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن