تعبیر خواب برگشتن معشوق | دیدن معشوق سابق در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب برگشتن معشوق ازنظر معبران مختلف تعابیر گوناگونی دارد لذا در این مطلب سعی بر آن داریم تا با آوردن دیدگاه معبران شما را یاری کنیم.

تعبیر خواب برگشتن معشوق

تعبیر خواب برگشتن معشوق

عشق در خواب دیدنی نیست مگر این که خودتان یا دیگریرا عاشق بیابید. عشق در هر غالبی که باشد در خواب های ما حرص و آز و ولع است و حتی طمع زیاد و مضر …
ضعیف ترین نوع عشق در خواب به نیاز و شدیدترین آن به حرص و طمع تعبیر می شود. در خواب عشق به اشخاص یا چیزهای بد و مکروه خوب نیست. عشق به هم جنس هم تعبیر خوشی ندارد و وبال و گرفتاری است. اگر در خواب ببینید عاشق شده اید و معشوق خود را بشناسید کارتان به کسی می افتد که به نحوی با کسی که عاشقش شده اید قابل تشابه و انطباق باشد. چنانچه در خواب ببینید که عاشق شده اید و ندانید معشوقتان کیست محتاج می شوید و اندازه احتیاج شما به نسبت شدت و ضعف عشق متفاوت می شود اگر ببینید عاشق شده اید و معشوقتان را چه معروف و چه مجهول در کنار خود دارید حاجتتان روا می گردد.

تعبیر خواب برگشتن معشوق از نظر شیخ طوسی

 اگر زنی متاهل خواب ببیند که معشوق قبلی اش به سمت او باز می گردد به نشانه اختلافات شدید بحث و جدل و جدایی از همسر می باشد در واقع طلاق یکی از معانی اصلی دیدن این رویا می باشد دیدن چنین برای زنان و مردان متاهل اصلا معنای خوبی ندارد و میتواند دردسر ساز باشد اما اگر دختر یا پسر محردی ببیند که معشوق او دوباره به نزدش باز میگردد به نشانه ی این است که به واسطه ی دوستی و یا ایجاد ارتباط با جنس مخالف رابطه های عاشقانه جدید شروع خواهند شد اگر ببیند معشوقی که برگشته با چشم گریان و یا محزون است به نشانه یک دعوا و یا یک مشاجره طولانی برای صاحب رویا است که با خانواده خود دارد اگر ببیند به قصد ازدواج و یا عروسی برگشته دلیل بر این باشد که یکی از بهترین رفقای صاحب رویا عروسی خواهد کرد اگر ببیند معشقوش که مرده است بر میگردد به نشانه ی مرگ بیماری و یا غم و رنج طولانی است.

دیدن خواب بازگشت عشق سابق و یا کسی که قبلا او را دوست داشته ایم معنای خوبی دارد و بیشتر برای افرادی که صاحب زن و یا فرزند نیستند نوید بخش اتفاقات خوب و خیر است و میتواند نشانه ای از ازدواج عروسی نامزدی و یا عقد باشد اما اگر به هر دلیلی در رویای خود ببینید که معشوقتان زخمی شده است چهره رنجور یا غمگین دارد یا اینکه مرده است خوب نیست و می تواند معانی بسیار بدی داشته باشد.

سوال: سلام من با یه دختری چند سال پیش دوست شدم و بهش علاقه مند شدم انقدری عاشقش شده بودم که وقتی ترکم کرد تا چندین ماه گریه میکردم و ناراحت بودم دیشب خواب دیدم دوست دخترم یعنی معشوقه ی قبلی من برگشته است و به گوشیم زنگ زد تا باهم قرار بذاریم وقتی به دیدنش رفتم بهم قول داد که دیگه هیچ وقت تنهام نذاره تعبیرش چیه؟

تعبیر : فکر و خیالات شما مانع از رسیدنتان به مقصود دلخواه شده است و امروز شما هر کاری که انجام می‌دهید فکر می‌کنید مطابق با با انتظاراتتان نبوده است. امروز برایتان مفیدتر است که راه و روش‌های شخصیتان را امتحان کنید تا محرک‌هایی که باعث رسیدن شما به موفقیت می‌شوند را بهتر بشناسید. درنهایت شما به هدف خود خواهید رسید.

بیشتر بخوانید :

تعبیر خواب رابطه جنسی | داشتن رابطه جنسی در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب عروسی| دیدن عروسی در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب انگشتر| دیدن انگشتر در خواب نشانه چیست ؟

تعبیرخواب من چیه؟ | تعبیر خواب شما توسط معبر جدول یاب

۰ ۰ آرا
رأی دهی به مقاله
برای امتیاز به این نوشته جدولیاب کلیک کنید!
[کل: ۶ میانگین: ۳]
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
303 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین پرطرفدار
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
mooooooooooooorteza
mooooooooooooorteza
5 ساعت قبل

سلام این خواب من مربوط نیست ولی شما تنها سایتی هستیئ که درست تعبیر میگید ممنون اگه جواب بدید
من خواب دیدم که دارم توی ی حالت بازار مانند دارم از دست مامانم فارا میکنم و برادر هم میبینم که به شکل یک نفر مشهور در ا.مئه ولی فکر میکنم که برادرم بود و اینکه انگار از من یک چک داشتن و پاس نشوده بوده همینارو یادمه

شاهین
شاهین
11 ساعت قبل

سلام. من پریشب خواب دیدم که دوست دخترم بعد چند ماه برگشته و شادیم ولی خودم داشتم …. میکردم فقط چند ثانیه بعد داشتم حرف میزدم ولی خودمم میدیدم و حرف میزدم بعد بهش گفتم چرا رفتی که همون ثانیه از خواب پریدم
میشه بگین یعنی چی؟؟؟

جدول یاب
مدیر
1 روز قبل

با سلام کاربر گرامی این خواب می‌تواند به بازگشت و وابستگی شما به اهداف ناتمام یا پروژه‌هایی که در گذشته کنسل شده اند اشاره داشته باشد. بسیار اهمیت دارد که مادر شما در طول دیدن این خواب چه احساسی را تجربه کرده اند . اینکه در خواب احساس کرده اند که رابطه‌ی شما عادی و با عشق همراه است، به این معناست که هم اکنون فرصتی فراهم شده است تا برنامه‌های گذشته‌ی خود را ادامه دهید. این خواب صرفا به زمینه‌های عاطفی اهداف شما اشاره نداشته و می‌تواند پروژه‌های شغلی یا تحصیلی شما را در بر بگیرد.

dokhtr
dokhtr
2 روز قبل

سلام میخواستم اگه امکانش هست خواب منم تعبیر کنید من دختری جوان هستم و کسی که دوسش دارم ۸ ماه اسن که رفته با دختره دیگری است در حال حاظر : خواب دیدم معشوقم به خونه ی ما آماده و یجورایی انگار هوای منو از دور داره خیلی واقعی به نظر میومد انگار نه انگار که خواب بود و بعدش که با کل خانوادم سلام و احوال پرسی کرد داشت که از در میرفت من صداش کردمو و اسمشو گفتم اومد سمتم و ازش پرسیدم چرا رفتی گفت مجبود بودم خیلی معلوم بود پشیمون شده بعدش یک روزیو باهم هماهنگ… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
7 ساعت قبل
پاسخ به  dokhtr

با سلام کاربر گرامی این خواب شما برخواسته از افکار و عواطف پنهانی شما در ضمیر ناخودآگاه تان است. شما هنوز این شخص را در قسمت ناخودآگاه ذهنتان به یاد می آورید. ذهن شما در حال تلاش برای به دست آوردن این شخص است و ذهنتان هنوز نتوانسته است رفتن این فرد را بپذیرد لازمست تکلیف مسأله‌هایتان را روشن کنید و رهایشان کنید بروند. فشار شدیدی به خود نیاورید بهتر است انرژی های منفی ای که در گذشته به شما وارد شده را رها کنید و به هدفهای ناتمامی که در گذشته داشته آید بپردازید و دوباره آنها را از… مطالعه بیشتر »

مائده
مائده
2 روز قبل

سلام ، خواب دیدم قرار بود وارد خونمون بشم و به پارکینگ برم که ماشین رو بگیرم و معشوقه ام که بیرون منتظر من بود و گوشیم هم دستش بود رو به خونشون برسونم ولى آسانسور به پارکینگ نرفت و طبقات بالاتر رفت حتى بیشتر از تعداد طبقات خونه ى ما، قبلش هم با مادرم و معشوقه ام و فکر کنم چند نفر دیگه بیرون و خرید بودیم. توروخدا تعبیر بفرمائید، ممنون

جدول یاب
مدیر
7 ساعت قبل
پاسخ به  مائده

با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان نشان دهنده غیر قابل کنترل بودن احساسات شما در این مرحله از زندگی شماست. ممکن است شاید شما در جنبه ای از زندگی خود گیر کرده باشید و قادر به تصمیم گیری برای برون رفت از این مرحله نیستید و احساس تردید و دودلی دارید ممکن است شما مسولیتی را به عهده گرفته اید و به جایگاهی رسیده اید که هنوز نمی‌دانید چگونه باید با آن، کنار بیایید. شما از مسئولیت‌های جدیدی که پیش روی شما هستند، می‌ترسید.

Negin
Negin
3 روز قبل

سلام میخاستم تعبیر خوابمو بدونم تو خواب دیدم عشقم بهم میگف میدونم دلت برام تنگ شده و منتظرمی گفت تا ۱۰ روز دیگه برمیگردم اینا رو توی پیامک بهم گفته بود تعبیرش چیه؟
جواب بدید ممنون میشم

جدول یاب
مدیر
1 روز قبل
پاسخ به  Negin

با سلام کاربر گرامی گمان میرد خوابتان بیانگر این است که تمایل دارید به شیوه ای روی دیگران اثر گذارید تا دوست تان داشته باشند یا وابسته تان باشند. شاید می خواهید دوست داشته شوید. یا لازمست خلاقیت تان را ابراز کنید. و خوابی که دیده اید نشان دهنده حالات روحی شما است و ربطی به معشوتان ندارد.

ناشناس
ناشناس
6 روز قبل
Awaiting for approval

مامانم خواب دیده عشق صابقه من اوندهدخونمونو سبزی خوردن کنده و رفته خیلیم خوش رفتار بوده

mooooooooooooorteza
mooooooooooooorteza
6 روز قبل

سلام من خواب دیدم کسی که باهم بودیم و الان چند ماهی هست که کات کردیم در خواب با ی شکل دیگه دیدم ولی خوب هس میکردم همون فرده و میگه من هنوزم مثل قبلا ئوست ئارم برگرد و از این حرفا بعئ من گوشیش و گرفتم گفتم مثلا اینا کین تو فالو کردی اینا و کارای چنئ وقت اخیرشو بازگو کردم بد دیدم مثلا بغض و اینا کرده ولی از دستم و از حرفام ناراحت نبود ممنون میشم اگه جواب بدید

جدول یاب
مدیر
1 روز قبل
پاسخ به  mooooooooooooorteza

با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابی که دیده اید اتفاق های است که دوست داشته اید در واقعیت برایتان بیافتد اینکه فرد دیگری را در قالب آن شخص دیده اید یعنی دوست دارید که شخصیت فرد مورد علاقه تان تغییر کرده اما باز هم با وجود تغییرات شما را دوست داشته باشد در واقع شما دلتان میخواهد این فرد را موقعی پذیرا باشید که رفتارها و شخصیت خود را تغییر داده باشد و خوابی هم که دیده اید بیشتر نشان دهنده حالات روحی خودتان در مورد این فرد است.

خسته
خسته
9 روز قبل

سلام من خواب دیدم که عشقم رو اول تو یه مغازه میبینم
بعدم خودم میرم توی یه کوچه ایی داخل شهر خودمون ولی در اصل اونا خونشون یه شهر دیگه اس از یه زن سوال میپرسم که ایا محمدحسینی رو میشناسی اون اینجا زندگی میکنه همون که سید هست بعد زن میگه ارع و چند تا سوال ازش میپرسم و اینکه میگه که پدر عشقم چند سال پیش فوت کرده
میشه تعبیرش رو بگین

جدول یاب
مدیر
3 روز قبل
پاسخ به  خسته

با سلام کاربر گرامی افرادی که در خواب مشاهده می کنید سمبل بخشی از شخصیت و افکار شماست. برای این که دلیل حضور او در خواب خود را درک کنید، توجه داشته‌اند باشید که فکر کردن به این شخص، برای شما تداعی کننده ی کدام دسته از احساسات یا تجربیات یا خاطراتتان می باشد. این فرد با مساله ای که در زندگی بیداری ذهن شما را به خود مشغول داشته است مرتبط می باشد.

رومینا
رومینا
10 روز قبل

سلام خسته نباشید ببخشید من امروز بین ساعت ده تا یازده صبح خواب دیدم که کسی که قبلا دوستش داشتم بهم پیام داده و بهم گفته که برگرد
تعبیرش چی میشه؟(امروزم پنجم ذی الحجه هست و بیست و پنجم ماه تیر هست)

جدول یاب
مدیر
3 روز قبل
پاسخ به  رومینا

با سلام کاربر گرامی این خواب می‌تواند به بازگشت شما در زندگی بیداری، به سمت اهداف و دیدگاه‌های قدیمی اشاره داشته باشد. برای این که دلیل حضور این فرد در خواب خود را درک کنید، توجه داشته باشید که شخصیت او برای شما یادآور کدام درس در زندگی می‌باشد.

hade
hade
10 روز قبل

سلام من خیلی وقتع از اونی ک دوسش داشتم جدا شدم ولی مدام ب خوابم میادو میگع من دوباره عاشقت شدم و فلان تو خواب دیدم عاشق یکی دیگ شدم ولیدعشق سابقم اومد و بهم گف ک اونو ول کن بخدا من عاشقتم بیا برگردیم پیش هم …..همش اینجوری خوابا میبینم لطفا بهم بگین معانی اینا چی میشل

جدول یاب
مدیر
5 روز قبل
پاسخ به  hade

با سلام کاربر گرامی دلیل دیدن این خوابها این است که شما از ایشان جدا شدید اما ذهنتان کاملا از او جدا نشده است و این می تواند از وسایل از عکس از خاطرات و… باشد که توسط خودتان دایم مرور میشود و هنوز از طرف شما حذف نشده اند و آنچه باید در شما اتفاق بیفتد که نیفتاده است پذیرش توسط شماست که اگر این انجام شود مسائل شما حل می شود. دلیل دیدن خوابهای تان هم نپذیرفتن کامل این موضوع از طرف شما است.

زهرا
زهرا
11 روز قبل

سلام من خواب دیدم که عروسی خواهر دوست پسرمه که تازه جدا شدیم از هم تعبیریش رو میدونین

جدول یاب
مدیر
5 روز قبل
پاسخ به  زهرا

با سلام کاربر گرامی دیدن عروسی در خواب نمادی از شروع یا تحول جدید در زندگی فعلی شما است که شاید شما هنوز با آن کنار نیامده اید. یک عروسی، بازتابی از مسائلی در مورد تعهد و وابستگی در زندگیتان است. گمان میرود شما در مورد وضعیت فعلی زندگی تان ناخشنودیدو خوابی که دیده اید نشان از احوالات روحی شما در این مقطع زمانی است.

منصوره
منصوره
12 روز قبل

سلام من متاهلم ولی شوهرمو دوست ندارم از اولش پسر داییم عشق اولمو میخواستم اونم منو میخواست جدامون کردن الان دیگه حتی نمی‌خواد منو ببینه من دوساله دارم گریه میکنم از دلتنگی و تازگی چند شبه پشت سره هم دارم خوابشو میبینم که برگشته تعبیرش میشه بگید لطفاً

جدول یاب
مدیر
5 روز قبل
پاسخ به  منصوره

با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان ممکنست اجتناب و دوری شما از رومانتیک بودن و عشق را نشان دهد شاید شما در این مقطع زمانی احتیاج به عشق و محبت را در خود احساس میکنید و در اصل خوابتان ربطی به معشوق قدیمی تان ندارد بلکه پیامی از طرف ضمیر نا خود آگاه شما برای روی آوردن به عشق و محبت و گرم کردن کانون خانوادگی تان در زندگی حال حاضر شما است.

طاها
طاها
12 روز قبل

سلام من قبلا یه عشقی داشتم که میشناسمش یعنی منظور اینه که خونش خیلی نزدیک به خونه ماست من تابستان ۱۳۹۹ رل زدم وپاییز ۱۳۹۹کات کرد🥺 هم من اونو دوست داشتم هم اون منو خیلی دوست داشت کات کردنمون هم به خاطر خیانت نبود به خاطر آبروش بود چون ما تو مازندران زندگی میکنیم رفیق های من همه فهمیده بودن اون گفت کات من اول هایی جدایی هرشب خواب میدیدم ولی الان ها یه هفته درمیان خواب میبینم و دیشب خواب دیدم من بارفیق هام بودم یه دفعه به من سلام میکنه بعد نمیدونم سر از سوپر مارکت در میاریم… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
5 روز قبل
پاسخ به  طاها

با سلام کاربر گرامی گمان میرود بعد از رفتن این فرد شما بسیار انتظار بازگشت ایشان را داشته اید و گویا این انتظار در ضمیر ناخودآگاه شما نقش بسته و خوابی که دیده اید بیشتر نشان دهنده حالات روحی شما در این مقطع زمانی است و تعبیر خاص دیگری ندارد.

Zahra
Zahra
14 روز قبل

سلام من متاهل هستم و پنج ماه هست عقدم و از دوست پسر سابقم ۵ ماهی هست جدا شدم اما دیشب خواب دیدم با در رستوران هستیم و دوست پسر سابقم به سمت ما می آید و سلام میکنه و میگه خوبی بهت خوش میگذره و هی حرف میزد اما من سرم رو روی میز گذاشتم . تعبیر چیست؟؟
من تعبیر رو داخل همین سایت خوندم و نا امید شدم گه نکنه زندگی خوبی که دارم خراب بشه.

و اینکه میگن خواب را بعد از اذان ببینی یا قبل اذان فرق میکنه .
لطفا منو از سردرگمی نجات بدین😞

nafas
nafas
14 روز قبل

سلام.خاب دیدم که تویه مکانی هسم دوست پسرسابقم اومده بود بعد انگار ازش ناراحت بودم سمتش نمی رقتم.دوستم باهاش حرف میزد اما محل دوستم نمیداد.بعد اومد منو که دید گریه کرد وقتی داشت میرفت منم گریه ام گرفته بود..دوستم صداش زد برگشت..هردومون همو بغل کردیم گریه کردیم و انگار برگشتیم به هم باز.
چ تعبیری داره؟؟؟

Ash
Ash
15 روز قبل

سلام من یه مدت کوتاه با شخصی بودم ولی سر به بحثایی رفت حدودا یک سال بهش فکر میکردم بعد رفتنش
چند وقتیه که فراموشش کردم و بهش فکر نمیکنم
دیشب خواب دیدم توی یه باغ دارم گریه میکنم یهویی اومد کنارم بغلم کرد
بعدشم مثل قدیم با هم اوکی شدیم خیلی باهم خوب بودیم
تعبیرش چیه؟

جدول یاب
مدیر
10 روز قبل
پاسخ به  Ash

با سلام کاربر گرامی گمان میرود شما از رفتن این فرد غمگین شده اید و هنوز نتوانسته اید این ناراحتی را در خود مدیریت کنید این خواب از شما می خواهد تا فقدان ها و تغییرات روانی خود را در زندگی بیداری شناخته و قدرت روانی خود برای صبر و بردباری را بشناسید. اجازه ندهید که مشکلات فعلی، باعث ایجاد ضعف و نگرانی در درون شما شود.

عسل
عسل
18 روز قبل

سلام خسته نباشید من هشت سال با کسی بودم اتقدر دوستم داشت ولی الان دو ماه دیگ ب کل قطع ارتباط کردیم همدیگه رو نمیبینم نمیخوایم ولی امشب خواب دیدم برگشته بغلم کرده بود بهش ی انگشتر نگیر دادم میشه بگید تعبیرش چیه؟

جدول یاب
مدیر
13 روز قبل
پاسخ به  عسل

با سلام کاربر گرامی این خواب شما برخواسته از افکار و عواطف پنهانی شما در ضمیر ناخودآگاه تان است. شما هنوز این شخص را در قسمت ناخودآگاه ذهنتان به یاد می آورید. ذهن شما در حال تلاش برای به دست آوردن این شخص است و ذهنتان هنوز نتوانسته است رفتن این فرد را بپذیرد لازمست تکلیف مسأله‌هایتان را روشن کنید و رهایشان کنید بروند. فشار شدیدی به خود نیاورید بهتر است انرژی های منفی ای که در گذشته به شما وارد شده را رها کنید و به هدفهای ناتمامی که در گذشته داشته آید بپردازید و دوباره آنها را از… مطالعه بیشتر »

علی
علی
19 روز قبل

سلام من ۶ ماه با خانومی در ارتباط بودم که یهو بی دلیل گزاشت رفت الان دوماهه از عشق زیادی که بهش دارم به مرز جنون رسیدم الان ۴ صبحه خواب دیدم که اون اومده تو معازم ی نگاهی بهم انداختو بدون اینکه هردو چیزی بگیم رفت اا این نشانه بازگشت اون میشه

جدول یاب
مدیر
15 روز قبل
پاسخ به  علی

با سلام کاربر گرامی دیدن این خواب ربطی به معشوق قدیمی شما ندارد بلکه خوابتان بیانگر این است که دیگر نیاز دارید زمانی را برای شادی و آرامش بگذارید. و گذشته را رها کنید ذهن شما با دیدن این خواب به شما پیغام میدهد که نیاز دارید از فرصت‌هایی که در زندگیتان در حال حاضر ایجاد می شود استفاده کنید و اگر نه این فرصت‌ها ناپدید خواهند شد.بهتر است روش خود را در زندگی تغییر دهید و این را بدانید دوست عزیز اگر این فرد ماندنی بود به هر قیمتی میماند و بی دلیل از زندگیتان نمی رفت پس همان… مطالعه بیشتر »

Mrym
Mrym
21 روز قبل

سلام
من خواب دیدم کسی که قبلا باهاش بودم و دوسش داشتم و هنوزم دارم بهش زنگ زدم و راضیش کردم که برگردیم باهام باشیم که اوهم راضی شد و خیلی دوسم داشت

جدول یاب
مدیر
15 روز قبل
پاسخ به  Mrym

با سلام کاربر گرامی فضایی که در خواب مشاهده میکنید فضای فکری شما است و عشق گذشته شما در خوابتان نمادی از داشتن و خواستن عشق و محبت میباشد گمان میرود خوابی که دیده اید بیشتر تحت تاثیر فکر کردن زیاد شما به این شخص بوده و نشان از حالات روحی شما و آنچه که دوست دارید اتفاق بیفتد می باشد و تعبیر خاص دیگری ندارد و بیشتر شرایطی را که در ان قرار گرفته اید نشان میدهد.

چکاوک
چکاوک
21 روز قبل

سلام خسته نباشید.من نزدیکای ظهر امروز خواب دیدم دوستم بهم میگفت فلانی پولدار شده دلار دلار پول در میاره باهاش دوست شو دوباره منم میگفتم نمی خوام و اون باز اصرار میکرد…
من و این شخص که دوستم اسمش رو توی خوابم میبرد دوست بودیم و ادعا میکرد عاشق منه و قرار ازدواج بود اما بعد ۷ ماه بدون هیچ خبری من رو تنها گذاشت…اما بعد چند ماه باز پشیمون بود گفت دوباره باهم باشیم اما من قبول نکردم.من خیلی وقت بود که ایشون رو فراموش کرده بودم تا امروز که خواب دیدم.

جدول یاب
مدیر
15 روز قبل
پاسخ به  چکاوک

با سلام کاربر گرامی دیدن پول در خواب، استعاره از اعتماد به نفس و قدرت های روانی ای می باشد که در زندگی بیداریتان آنها را دست کم گرفته اید. فردی که در خواب دوستش دارید سمبل بخشی از شخصیت شماست. برای این که دلیل حضور این فرد را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به او، چه احساس، فکر یا خاطره ای را برای شما زنده می کند؟ درسی که از این فرد می گیرید چگونه می تواند الهام بخش شما برای برون رفت از چالش های فعلی در زندگی بیداری باشد؟

فاطمه
فاطمه
21 روز قبل

سلام من ی دخترمجردم خواب دیدم معشوقم ک نامزدداره برگشته پیشم تعبیرش چیه?

جدول یاب
مدیر
16 روز قبل
پاسخ به  فاطمه

با سلام کاربر گرامی این خواب می‌تواند به بازگشت شما در زندگی بیداری، به سمت اهداف و دیدگاه‌های قدیمی اشاره داشته باشد. برای این که دلیل حضور این فرد در خواب خود را درک کنید، توجه داشته باشید که شخصیت او برای شما یادآور کدام درس در زندگی می‌باشد.

Amir
Amir
23 روز قبل

سلام خسته نباشین
من متاهلم الان. دیروز در خواب دوست دختر سابق م را دیدم که یهوویی در خانه ما ظاهر شده ولی غمگین و مظلومه اما خنده در لبش جاریه. تعبیرش چیه ؟

جدول یاب
مدیر
16 روز قبل
پاسخ به  Amir

با سلام کاربر گرامی افرادی که در خواب مشاهده می کنید سمبل بخشی از شخصیت شماست. برای این که دلیل حضور او در خواب خود را درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به این شخص، برای شما تداعی کننده ی کدام دسته از احساسات یا تجربیات یا خاطراتتان می باشد. دیدن معشوق گذشته تان نمادی از خاطرات و تجربیات شماست ودیدن این فرد فقط نمادی از این اتفاقات است و ربطی به خود او ندارد شاید این فرد با مساله ای که در زندگی بیداری ذهن شما را به خود مشغول داشته است مرتبط می باشد.

mansoore
mansoore
10 روز قبل
پاسخ به  Amir

اتفاقاً عشق منم امیره اسمش از جدا شدیم متهل شده دلم خیلی براش تنگ شده دوسال شده دارم روزو شب گریه میکنم دلم تنگه من واقعا دوسش دارم اون خیلی نامرده 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Hnj
Hnj
28 روز قبل

سلام خسته نباشید
خواب دیدم عشقی که سه سال باهم بودیم رو دیدم همو خوشحال بغل کردیم و از بینیش کلی خون اومد تعبیرش چیه؟

جدول یاب
مدیر
25 روز قبل
پاسخ به  Hnj

با سلام کاربر گرامی خوابتان می‌تواند به یک موقعیت یا (تغییر ناگهانی) در زندگیتان اشاره داشته باشد. فردی که دوستش دارید هم نمادی از این تغییر یهویی و بدون برنامه ریزی در زندگی شما است شاید شما با این تغییر مهم و بزرگی که در زندگی شما رخ داده است نتوانسته اید کنار بیایید و ذهن شما به کمی زمان برای تحلیل و تطبیق با این تغییرات نیاز دارد.

Mahdis
Mahdis
1 ماه قبل

سلام
من چن ماه پیش با ی شخصی در ارتباط بودم ک بعد اینکه گفتن کرونا گرفتن رفتن و گفتن ک منتظرشون بمونم تا برگردن امشب خواب دیدم ک تو خیابون دارم با دوستم قدم میزنم نمیدونم دنباله چی بودیم ، ایشونم ینی همون شخصی ک بهش علاقه داشتم همراهمه هرجا میرفتم میمومد منم خیلی خوشحال بودم تعبیرش چیه؟

جدول یاب
مدیر
28 روز قبل
پاسخ به  Mahdis

با سلام کاربر گرامی گمان میرود بعد از رفتن این فرد شما بسیار انتظار بازگشت ایشان را داشته اید و گویا این انتظار در ضمیر ناخودآگاه شما نقش بسته و خوابی که دیده اید بیشتر نشان دهنده حالات روحی شما در این مقطع زمانی است و تعبیر خاص دیگری ندارد.

مهدیس
مهدیس
1 ماه قبل

سلام

Last edited 1 ماه قبل by مهدیس
مهرداد
مهرداد
1 ماه قبل

سلام سلام من عاشق یه دختری بودم که رابطه پنج ساله داشتیم و من هنوزم فراموش نکردم ، به دلایلی و خیانت اون جدا شدیم و اون ازدواج کرد ولی هنوزم هر شب به یادشم ، دیشب خواب دیدم که تو یک عروسی میبینمش ، و شوهرشم کنارشه ، اولش سعی کرد شوهرشو خوب جلوه بده ، بعد وسط عروسی بهم یه چیزی گفت و سر بحث رو باز کرد و رفتیم داخل یه خونه شروع کردیم راجب گذشته مون بحث کردن و راجب گذشته نظرامون رو گفتیم و از خواب پریدم ، تعبیرش چیه؟

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  مهرداد

با سلام کاربر گرامی به نظر می آید چون شما از این شخص در بیداریتان بی وفایی دیده اید و در نهایت باعث دلشکستگی شما شده است و هنوز در ذهنتان نتواسته اید با این قضیه کنار بیایید و این موضوع ذهن شما را بسیار درگیر کرده به طوریکه در تمام خوابتان ضمیر ناخودآگاه تان آنرا احساس میکند و دلیل دیدن خوابتان فکر کردن زیاد شما در مورد این موضوع و کنار نیامدن تان با رفتن ایشان می باشد.

فاطمه
فاطمه
1 ماه قبل

سلام من خواب دیدم ک دوس پسر قبلیم ک الان سربازیه برگشته و ازم میخواد باهم باشیم ؟!

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  فاطمه

با سلام کاربر گرامی ! گمان میرود خواب‌تان نمایانگر بازگشت و وابستگی‌تان به هدف‌های ناتمام یا پروژه‌هایی است که در گذشته لغو شده‌اند، شاید هم‌اکنون فرصتی فراهم شده است تا برنامه‌های گذشته‌تان را ادامه دهید. خواب‌تان، صرفا به زمینه‌های عاطفی هدف‌هایتان اشاره ندارد و می‌تواند پروژه‌های شغلی یا تحصیلی‌تان را شامل شود.

kimia
kimia
1 ماه قبل

سلام وفتتون بخیر ببخشید من چند شب پیش خواب دیدم شوهرم با روی خندان و کت و شلوار پوشیده از یه سفر بلند و طولانی اومد ومن خونه مادر خودم بودم اومد و مادرم در رو به روش باز کرد تعبیرش چی میشه

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  kimia

با سلام کاربر گرامی گمان میرود سلام خوابتان اشاره به موقعیت های جدید عاطفی و احساسی بین شما و همسرتان دارد که به تازگی در بینتان به وجود آمده و در صورت هوشیاری شما می توانید از این موقعیت ها برای گسترش منافع عاطفی و حتی مادی خود استفاده کنید.

mansoore
mansoore
1 ماه قبل

سلام من۱۸سال دارم و دقیقا از بچگیم عاشق پسر داییم شدم اونم عاشقم بود بعد چند سال باهم دوست شدیم و باز از همدیگه جداشدیم دیشب خواب دیدم که برگشته و خیلی خوشحالم تو خواب تعبیرش چیه

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  mansoore

با سلام کاربر گرامی فضایی که در خواب مشاهده می کنید تصویرگر فضای ذهنی شماست. فرد مورد علاقه زمانی که در خواب ظاهر می شود اشاره به انگیزه ها و اهدافی دارد که ممکن است هم اکنون و در زندگی بیداری در حال تاثیر گذاری بر اعمال و تصمیمات شما باشد. این خواب صرفا به زمینه های عاطفی زندگی شما اشاره نداشته و می تواند بخش زیادی از باور هایی که از گذشته با شما مانده اند اما از پیگیری آن ها ناامید شده اید اشاره داشته باشد. برای این که دلیل حضور این فرد را در خواب خود درک… مطالعه بیشتر »

سوگل
سوگل
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر
من خواب دیدم که دوست پسر قبلیم بعد چند ماه اومد گفت که من هنوز دوست دارم میشه دوباره بیای با خواهرش بود که خواهرش رفیق قدیمیمه
میگفت که من عاشقتم بدون تو نمیتونم بعد چندماه نتونستم طاقت بیارم اومدم
میشه تعبیرشو بگین
متشکرم

مهدی
مهدی
1 ماه قبل

سلام من خواب دیدم که معشوقم بعد مدت ها برگشته با هم تنها بودیم تا اینکه دوستاش کم کم اومدن منم با ناراحتی گفتم اومدید ببریدش؟؟بعد خواب تموم میشه

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  مهدی

با سلام! گمان میرود خواب‌تان نمادی از تغییر و تحول است. گویای بازگشت و وابستگی‌تان به هدف‌های ناتمام یا پروژه‌هایی که در گذشته لغو شده‌اند، اشاره دارد. اگر احساس کنید که رابطه‌تان عادی و باعشق است، یعنی هم‌اکنون فرصتی فراهم شده است تا برنامه‌های گذشته‌تان را ادامه دهید. خواب‌تان، صرفا به زمینه‌های عاطفی هدف‌هایتان اشاره ندارد و می‌تواند پروژه‌های شغلی یا تحصیلی‌تان را شامل شود.

ghazal
ghazal
2 ماه قبل

سلام من دو سال پیش عاشق هم جنس خودم شدم جدا شدیم یه چند وقتی حالم بد بود اما زود خوب شدم الان همش خواب میبینم اومده التماسم میکنه که برگرد منم هر دفعه نمیزارم برگرده تعبیرش چیه؟

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  ghazal

با سلام کاربر گرامی این خواب می تواند به دور شدن شما از اهداف و خواسته هایتان در روز ها یا ماه های اخیر اشاره داشته باشد شاید این خواب می تواند به نوعی خیانت در حق خودتان اشاره داشته باشد مثل زمانی که به علایق و تفریحات خود اهمیت نداده یا اجازه نمی دهید که فراغت شما به شکلی که دوست دارید طی شود. دوست عزیز بهتر است فکر کردن به این شخص را رها کنید و برای خود و آرامشتان وقت بیشتری بگذارید.

Parya
Parya
2 ماه قبل

سلام وقت بخیر من دو سال پیش عاشق یه فرد شدم که به بدترین شکل بازیم داد و الان ازش متنفرم ولی دیشب یهویی بعد از یه مدت خیلی زیاد خوابشو دیدم تو خواب دوباره وارد رابطه شده بودیم و اون داشت ابروم رو تو محلمون میبرد و سوار یه ماشین خیلی گرون بود ولی من بازم تو خواب اون حس تنفر رو بهش داشتم اینم بگم که قبل خواب بهش فکر نکرده بودم اصلا.ممنون میشم جواب بدید

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  Parya

با سلام کاربر عزیز خوابتان بیانگر مسائل حل نشده بین شما و این فرد است گمان میرود شما در مورد این فرد احساسات منفی نهفته ای دارید که ابراز نکرده اید شاید شما در زمان بودن این فرد رنج دیده اید که اثرات آن هنوز به صورت تلاطمی از درون شما را آزار میدهدشما احساس میکنید هنوز هم تحت تنش وناامنی هستید و خواب شما، راهی است که تعادل احساسی را باز یابید و ترس ها و نا امیدی هاتان را به صورتی ایمن، رها کنید.

فاطمه
فاطمه
2 ماه قبل

سلام من یکی و سه سال دوست داشتم و اون ازدواج کرد منم یه مدت حالم بد بود ولی به هرحال بیخیالش شدم و دوسال از این موضوع میگذرع و یک و سال و نیمه با کسی وارد رابطه م که خیلی ام همو دوست داریم . طرف سابقم بعضی وقتا خواب میبینم باهام حرف بزنه و ابراز علاقه میکنه خیلی ام باهام خوبه.واقعا چون دوباره عاشق شدم اصلا بهش فکرم نمیکنم درضمن بگم من با عشق سابقم دوست نبودم و از دور دوسش داشتم وقتی خواست ازدواج کنه عشقمو بهش گفتم

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  فاطمه

با سلام کاربر گرامی این خواب شما برخواسته از افکار و عواطف پنهانی شما در ضمیر ناخودآگاه تان است. شما هنوز این شخص را در قسمت ناخودآگاه ذهنتان به یاد می آورید. ذهن شما در حال تلاش برای به دست آوردن این شخص است و ذهنتان هنوز نتوانسته است رفتن این فرد را بپذیرد لازمست تکلیف مسأله‌هایتان را روشن کنید و رهایشان کنید بروند. فشار شدیدی به خود نیاورید بهتر است انرژی های منفی ای که در گذشته به شما وارد شده را رها کنید و به هدفهای ناتمامی که در گذشته داشته آید بپردازید و دوباره آنها را از… مطالعه بیشتر »

کوثر
کوثر
2 ماه قبل

دوس پسرم‌سابقم دوسش داشتم و اونم منو دوست داشت چن ماه از هم جدا شدی الان عاشق یه نفر شدم و‌میخوایم ازدواج‌کنیم‌ولی دوس پسرم سابقم‌میاد ب خوابم و همش درحال تعقیب منه هرجا میرم‌دنبالمه چ تعبیری داره

Kosar
Kosar
2 ماه قبل

من خواب دیدم‌ک‌عشق سابقم‌ک‌ باهم چند ماه درارتباط بودیم واز هم‌جدا شدیم اومد خوابم و هی منو دنبال‌میکنه تعقیبم‌میکنه با اینک دیگ بهش فکر نمیکنم والان درگیر نامزدم هستم ولی همیشه ب خوابم‌میاد

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  Kosar

با سلام کاربر گرامی دیدن این خواب ربطی به معشوق قدیمی شما ندارد بلکه این خواب می‌تواند به بازگشت شما در زندگی بیداری، به سمت اهداف و دیدگاه‌های قدیمی اشاره داشته باشد. برای این که دلیل حضور این فرد در خواب خود را درک کنید، توجه داشته باشید که شخصیت او برای شما یادآور کدام درس در زندگی می‌باشد.

مهسا
مهسا
2 ماه قبل

سلام تقریبا یه ماه پیش کسی که همو دوس داشتیم‌تموم کردیم به دلایلی. خیلی خوابشو دیدم خیلی یه بار دیدم داره تدریس میکنه معلمه ولی انگار باهام‌قهره آخرین بار که به مطالب این سایتم مربوط میشه دیدم برگشته میگه پشیمونه هی قربون صدقه میره ولی میگم تو همونی هستی که ب خاطر فلان چیز رفتی و این حرفا ولی اون انگار فقط اصرار داره باهام بزنه و حرفامو نمیشنوه فقط میخواد برگرده و دنبالمه. تعبیرش چی میتونه باشه؟

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  مهسا

با سلام کاربر گرامی دلیل دیدن این خوابها این است که شما از ایشان جدا شدید اما ذهنتان کاملا از او جدا نشده است و این می تواند از وسایل از عکس از خاطرات و… باشد که توسط خودتان دایم مرور میشود و هنوز از طرف شما حذف نشده اند و آنچه باید در شما اتفاق بیفتد که نیفتاده است پذیرش توسط شماست که اگر این انجام شود مسائل شما حل می شود. دلیل دیدن خوابهای تان هم نپذیرفتن کامل این موضوع از طرف شما است.

Sobhan
Sobhan
2 ماه قبل

سلام خسته نباشید من دوران بچگی عاشق دختری بودم که الان چند ماه ازدواج کرده از وقتی خبرشو شنیدم
یکم دلم گرفت اما نه آنطور که ناراحت بشم
اما هر چند مدت یک بار ۷یا۸شب پشت سر هم میاد به خوابم جوری که منو دوست داره
واقعا اون روزا که این خواب میبینم اون موقع ها یادم میفته حالم گرفته میشه
اگه کسی راه حلشو می‌دونه بهم بگه
این آیدی اینیستام هستش sopiland

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  Sobhan

با سلام عامل اصلی در خواب دیدن شما وابستگی های شماست و با اینکه شما از ایشان جدا شدید اما ذهنتان کاملا از او جدا نشده است و این خاطرات است که توسط خودتان دایم مرور میشود و هنوز از طرف شما حذف نشده اند و آنچه باید در شما اتفاق بیفتد که نیفتاده است پذیرش توسط شماست که اگر این انجام شود این مساله و خواب دیدن های شما حل می شود.

Elham
Elham
2 ماه قبل

دی پارسال که میگم منظورم دی ۹۸ هستش که کات کردیم اونم بی دلیل بعد ازاون چندبار بهم پیام داده دوباره رفته بعد چند ماه بعد دوباره هرچندماه بکبار میاد پیام نیده دوباره بلاک میکنه میره

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  Elham

با سلام کاربر گرامی دیدن این خواب ربطی به معشوق قدیمی شما ندارد بلکه خوابتان بیانگر این است که نیاز دارید زمانی را برای شادی و آرامش بگذارید. و گذشته را رها کنید تعبیر دیگر این است که خواب به این معنی است که شما نیاز دارید از فرصت‌هایی که در زندگیتان در حال حاضر ایجاد می شود استفاده کنید و اگر نه این فرصت‌ها ناپدید خواهند شد.بهتر است روش خود را در زندگی تغییر دهید و اطمینان پیدا کنید که با دیگران همانگونه رفتار می‌کنید که آن ها با شما رفتار می‌کنند.

Soso
Soso
2 ماه قبل

سلام من متاهلم ودرخواب دیدم عشق قدیمیم بهم گفت هنوزم توی دلت برای من جایی هست وکنارم نششت تعبیرش چیه

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  Soso

با سلام کاربر گرامی خوابی که دیده اید ربطی به معشوق قدیمی تان ندارد بلکه دیدن او در خواب یک نماد است برای بازگشت شما در زندگی بیداری، به سمت اهداف و دیدگاه‌های قدیمی که در ذهن داشته اید . برای این که دلیل حضور این فرد در خواب خود را درک کنید، توجه داشته باشید که شخصیت او برای شما یادآور کدام درس در زندگی می‌باشد.

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  Soso

خوابتان ممکنست اجتناب و دوری شما از رومانتیک بودن و عشق را نشان دهد شاید شما در این مقطع زمانی احتیاج به عشق و محبت را در خود احساس میکنید و در اصل خوابتان ربطی به معشوق قدیمی تان ندارد بلکه پیامی از طرف ضمیر نا خود آگاه شما برای روی آوردن به عشق و محبت و گرم کردن کانون خانوادگی تان در زندگی حال حاضر شما است.

Elham
Elham
3 ماه قبل

سلام روزتون بخیر من به مدت دوسال با پسری آشنا شدیم برای ازدواج همه چیز خوب بود دی ماه پارسال بی دلیل همه چی بینمون خراب شداوایل خوابشو زیاد میدیم ولی الان خیلی وقته که دیگه اثری تو زندگیم نداره ولی دیسب خواب دیدم تو ی خیابونی که محل کارش اونجاس اونجام این طرف خیابون که من بودم پراز درخت شکوفه و گل و سرسبزی بود داشتم کلی عکس مینداختم ولی اونطرف ایسان تو ی کلبه برفی نشسته بود هرچی صداش میکردم نیومد پیش من آخر من رفتم پیشش تو کلبه برفی خواستم تعببرشو بدونم ممنون از سایت خوبتون

Sara
Sara
3 ماه قبل

سلام خسته نباشید من خواب دیدم عشقم که حدود پنج ماهه رفته و با دوست صمیمیم دوست شده شب ماهگرد دوماهگیشون خواب دیدم جدا شدن و من استوری گذاشتم و عشقم بهم پیم داده روش ریپ زده و باهم کال گرفتیم معنیش چیه

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  Sara

با سلام کاربر گرامی به نظر می آید چون شما از این شخص در بیداریتان بی وفایی دیده اید و در نهایت باعث دلشکستگی شما شده است و هنوز در ذهنتان نتواسته اید با این قضیه کنار بیایید و این موضوع ذهن شما را بسیار درگیر کرده به طوریکه در تمام خوابتان ضمیر ناخودآگاه تان آنرا احساس میکند و دلیل دیدن خوابتان فکر کردن زیاد شما در مورد این موضوع و کنار نیامدن تان با رفتن ایشان می باشد.

پویا
پویا
3 ماه قبل

سلام خواب دیدم عشق سابقم اومد پیشم و بهم کادو داد و باهام خیلی مهربون شده بود تعبیرش چیه؟

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  پویا

با سلام کاربر گرامی فضایی که در خواب مشاهده میکنید فضای فکری شما است و عشق گذشته شما در خوابتان نماد از عشق و محبت میباشد گمان می رود شما در این مقطع زمانی در درون خود احتیاج به عشق و محبت را احساس میکنید و دایل دیدن خوابتان حالات روحی شما می باشد.

مریم
مریم
3 ماه قبل

سلام.امروز۹هم‌رمضانِ‌ساعت‌دیدن‌خواب‌یادم‌نمیاد.من‌بانامزدم‌۱۰روزه‌که‌قهرم‌وگفتم‌طلاق‌.بعددیشب‌خواب‌دیدم‌که‌اومده‌خونمون‌وباهم‌آشتی‌کردیم.الان‌تعبیرخوابم‌چیه؟؟برمیگرده‌یاطلاقم‌میده‌لطفازودترجوابموبدین.

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  مریم

با سلام کاربر گرامی امیدوارم که هر چه زودتر کدورت و ناراحتی از بین شما و نامزدتان رخت بسته و به روزهای گذشته تان برگردید و اما خوابتان بیانگر جنبه‌هایی از خودتان که در کنار او تجربه می‌کردید و. اکنون دلتنگشان هستید. یا ممکن است چیزی در زندگی فعلی شما وجود داشته باشد که از آن ناراضی باشید و چیزی در درون شما دلتنگ شادمانی و رهایی گذشته‌تان است. و خوابتان ربطی به نامزدتان ندارد.

مممم
مممم
3 ماه قبل

سلام من فک کنم بعد از اذان صبح خواب دیدم که همکلاسی قبلیم که بهم ابراز عشق کرده بود ولی من با وجود اینکه میخواستم جواب رد دادم رو تواینستا فالو کردم بنی خودمم نمیدونستم فالو کردم انگار دستم خورده بود واینا بعد اون بهم پیام داد چیزی میخواستین یا یه چیزی شبیه به این بعد عکسی از ایشون کلا جلو چشمم بود که تا حالا ندیده بودم و در کل چند مدته فکرم مشغولشونه

نگار
نگار
3 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر. من دوساله ک متاهلم قبل همسرم باکسی بودم همو خیلی دوست داشتیم اما من باعث جدایی شدم. خیلی میاد تو خوابم هربارم با ی شرایط متفاوت. وقتی بیدارمیشم خیلی اذیت میشم حالا ک تو زندگیم نیست نمیخوام خوابشم ببینم. شما راه حلی دارین بهم پیشنهاد بدین؟

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  نگار

با سلام کاربر عزیز گمان می رود خوابتان بازنمودی از افکارتان است؛ دوست گرامی افرادی که در خواب مشاهده می کنید سمبل بخشی از شخصیت شماست. برای این که دلیل حضور او در خواب خود را درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به این شخص، برای شما تداعی کننده ی کدام دسته از احساسات یا تجربیات یا خاطراتتان می باشد. این فرد با مساله ای که در زندگی بیداری ذهن شما را به خود مشغول داشته است مرتبط می باشد.

medi
medi
3 ماه قبل

سلام من خواب دیدم معشوقم بخاطره یه سری مشکلات رفته و خب تو واقعیتم تغریبا بخاطر مشکلاتش ازم جدا شد بعد به واسته یکی از دوستاش که دید دلم واسش تنگ شده آشتی خواستیم کنیم اونم میخواست آشتی باشیم منو دوست داشت اما ازم فاصله میگرفت انگار هنوز جو سنگین بود من هیچ کدوم از دوستاشو نمیشناسم اما تو خوابم تو جمع دوستاش بودیم میدیدمش میگفت نمیخواستم اذیت بشی که رفتم

Last edited 3 ماه قبل by medi
جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  medi

با سلام کاربر گرامی این خواب می‌تواند به بازگشت و وابستگی شما به اهداف ناتمام یا پروژه‌هایی که در گذشته کنسل شده اند اشاره داشته باشد. بسیار اهمیت دارد که در طول دیدن این خواب چه احساسی را تجربه می‌کنید. اگر در خواب احساس کنید که رابطه‌ی شما عادی و با عشق همراه است، به این معناست که هم اکنون فرصتی فراهم شده است تا برنامه‌های گذشته‌ی خود را ادامه دهید. این خواب صرفا به زمینه‌های عاطفی اهداف شما اشاره نداشته و می‌تواند پروژه‌های شغلی یا تحصیلی شما را در بر بگیرد.

Hasti
Hasti
3 ماه قبل

سلام من چندشب خواب دوس پسرقبلیمومیبینم بااینکه کات کردیم دیشبم خواب دیدم که برگشته وباگریه والتماس که من برگردم پیش خیلی ناراحت بود وهمه چیوتوضیح داده که چرامنوترک کرده ومن متوجه شدم زودقضاوت کردم بااینک اون رابطه روقطع کرد دوباره باهاش موندم که داداشش یادوس پسردرحال حاضرم نمیدونم یکی ازاینابهم پیام دادکه این اونجورکه فکرمیکنی نیس دوباره تورومیزنه زمین تعببرش چی میشه؟

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  Hasti

با سلام دوست گرامی عامل اصلی در خواب دیدن شما وابستگی های شماست و با اینکه شما از ایشان جدا شدید اما ذهنتان کاملا از او جدا نشده است و این خاطرات است که توسط خودتان دایم مرور میشود و هنوز از طرف شما حذف نشده اند و آنچه باید در شما اتفاق بیفتد که نیفتاده است پذیرش توسط شماست که اگر این انجام شود مسائل شما حل می شود. شما همیشه در ذهن خود پشیمانی از طرف مقابلتان را خواسته اید و ذهن شما دوست دارد این پشیمانی را ببیند اما عقلتان به شما هشدار میدهد که این رابطه… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  Hasti

با سلام عامل اصلی در خواب دیدن شما وابستگی های شماست و با اینکه شما از ایشان جدا شدید اما ذهنتان کاملا از او جدا نشده است و این خاطرات است که توسط خودتان دایم مرور میشود و هنوز از طرف شما حذف نشده اند و آنچه باید در شما اتفاق بیفتد که نیفتاده است پذیرش توسط شماست که اگر این انجام شود مسائل شما حل می شود. شما همیشه در ذهن خود پشیمانی از طرف مقابلتان را خواسته اید و ذهن شما دوست دارد این پشیمانی را ببیند اما عقلتان به شما هشدار میدهد که این رابطه برای شما… مطالعه بیشتر »

par
par
3 ماه قبل

سلام منو دوس پسرم حدود دوماه قبل کات کردیم من خواب دیدم که بهم پیام داده دوباره ازعشقش میگه و سعی داره کارایی ک کرده روتوضیح بده ولی من دیگ نخواستمش تعبیرش چیه؟

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  par

با سلام کاربر گرامی تعبیر خوابتان ربطی به معشوق گذشته شما ندارد طبق خوابتان لازمست در یک سطح ذهنی، با دیگران ارتباط برقرار کنید. گمان میرود شما بعد از این فرد سطح ارتباطتان را با اطراف کم کرده اید و زمان زیادی را در فضای مجازی صرف می کنید که این وارد خوابتان هم می شود. لازمست بیرون بیایید و قاطی دنیای واقعی شوید با آدم ها رودررو ارتباط برقرار کنید در اصل خوابتان نشانگر پیغامی از ضمیر ناخودآگاه شماست به سوی خودتان که دیگر وقت آن رسیده که خود را از این ناراحتی ها رها کنید.

303
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن