تعبیر خواب برگشتن معشوق | دیدن معشوق سابق در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب برگشتن معشوق ازنظر معبران مختلف تعابیر گوناگونی دارد لذا در این مطلب سعی بر آن داریم تا با آوردن دیدگاه معبران شما را یاری کنیم.

تعبیر خواب برگشتن معشوق

تعبیر خواب برگشتن معشوق

عشق در خواب دیدنی نیست مگر این که خودتان یا دیگریرا عاشق بیابید. عشق در هر غالبی که باشد در خواب های ما حرص و آز و ولع است و حتی طمع زیاد و مضر …
ضعیف ترین نوع عشق در خواب به نیاز و شدیدترین آن به حرص و طمع تعبیر می شود. در خواب عشق به اشخاص یا چیزهای بد و مکروه خوب نیست. عشق به هم جنس هم تعبیر خوشی ندارد و وبال و گرفتاری است. اگر در خواب ببینید عاشق شده اید و معشوق خود را بشناسید کارتان به کسی می افتد که به نحوی با کسی که عاشقش شده اید قابل تشابه و انطباق باشد. چنانچه در خواب ببینید که عاشق شده اید و ندانید معشوقتان کیست محتاج می شوید و اندازه احتیاج شما به نسبت شدت و ضعف عشق متفاوت می شود اگر ببینید عاشق شده اید و معشوقتان را چه معروف و چه مجهول در کنار خود دارید حاجتتان روا می گردد.

تعبیر خواب برگشتن معشوق از نظر شیخ طوسی

 اگر زنی متاهل خواب ببیند که معشوق قبلی اش به سمت او باز می گردد به نشانه اختلافات شدید بحث و جدل و جدایی از همسر می باشد در واقع طلاق یکی از معانی اصلی دیدن این رویا می باشد دیدن چنین برای زنان و مردان متاهل اصلا معنای خوبی ندارد و میتواند دردسر ساز باشد اما اگر دختر یا پسر محردی ببیند که معشوق او دوباره به نزدش باز میگردد به نشانه ی این است که به واسطه ی دوستی و یا ایجاد ارتباط با جنس مخالف رابطه های عاشقانه جدید شروع خواهند شد اگر ببیند معشوقی که برگشته با چشم گریان و یا محزون است به نشانه یک دعوا و یا یک مشاجره طولانی برای صاحب رویا است که با خانواده خود دارد اگر ببیند به قصد ازدواج و یا عروسی برگشته دلیل بر این باشد که یکی از بهترین رفقای صاحب رویا عروسی خواهد کرد اگر ببیند معشقوش که مرده است بر میگردد به نشانه ی مرگ بیماری و یا غم و رنج طولانی است.

دیدن خواب بازگشت عشق سابق و یا کسی که قبلا او را دوست داشته ایم معنای خوبی دارد و بیشتر برای افرادی که صاحب زن و یا فرزند نیستند نوید بخش اتفاقات خوب و خیر است و میتواند نشانه ای از ازدواج عروسی نامزدی و یا عقد باشد اما اگر به هر دلیلی در رویای خود ببینید که معشوقتان زخمی شده است چهره رنجور یا غمگین دارد یا اینکه مرده است خوب نیست و می تواند معانی بسیار بدی داشته باشد.

سوال: سلام من با یه دختری چند سال پیش دوست شدم و بهش علاقه مند شدم انقدری عاشقش شده بودم که وقتی ترکم کرد تا چندین ماه گریه میکردم و ناراحت بودم دیشب خواب دیدم دوست دخترم یعنی معشوقه ی قبلی من برگشته است و به گوشیم زنگ زد تا باهم قرار بذاریم وقتی به دیدنش رفتم بهم قول داد که دیگه هیچ وقت تنهام نذاره تعبیرش چیه؟

تعبیر : فکر و خیالات شما مانع از رسیدنتان به مقصود دلخواه شده است و امروز شما هر کاری که انجام می‌دهید فکر می‌کنید مطابق با با انتظاراتتان نبوده است. امروز برایتان مفیدتر است که راه و روش‌های شخصیتان را امتحان کنید تا محرک‌هایی که باعث رسیدن شما به موفقیت می‌شوند را بهتر بشناسید. درنهایت شما به هدف خود خواهید رسید.

بیشتر بخوانید :

تعبیر خواب رابطه جنسی | داشتن رابطه جنسی در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب عروسی| دیدن عروسی در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب انگشتر| دیدن انگشتر در خواب نشانه چیست ؟

تعبیرخواب من چیه؟ | تعبیر خواب شما توسط معبر جدول یاب

[تعداد: ۲   میانگین: ۱.۵/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
134 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین پرطرفدار
Inline Feedbacks
View all comments
رها
رها
13 روز قبل

سلام خسته نباشید. من ۶ماه با یه پسر دوست بودم ولی سر یه جریانات و اتفاقات و دعواهای مختلف باهم کات کردیم دوماهه ک از هم جدا شدیم من ماه های اول سعی میکردم هرکاری ک از دستم برمیاد برای فراموش کردنش انجام بدم ولی هرکاری کردم نشد. انگار هرچقد برای فراموش کردنش تلاش میکردم بیشتر میومد تو ذهنم الان بعد یک ماه ب مدت یک هفته پشت سر هم خابشو میبینم هرشبم اتفاقات خاب عوض میشه ولی همشون داخل خونه اتفاق میفته.البته من تو اینترنت یه سری ذکر و دعا برای بازگشت معشوق یاد گرفتم و هرشب ذکر الحلیم… مطالعه بیشتر »

ستاره
ستاره
16 روز قبل

سلام من شاید چهار ماه هست که از یه درگیری عاطفی چهار ساله اومدم بیرون تو اون مدت تقریبا هر شب خواب اون پسرو میدیدم اما چهار ماه اخیر نه اصلا طول روز بهش فکر کردم و نه حتی شب خوابشو دیدم تا هفته گذشته که انگار تو یه مغازه ای خارج کشور فروشنده بود و من از جلوش رد شدمو اون دنبالم اومد.. تا اینجا صورتش و اسمش کاملا خودش بود اما بعد از اینکه وایسادیم حرف بزنیم دیگه اون آدم نبود و صورتش هم فرق داشت فقط اسمش همون بود عجله هم داشت و بهم یه شماره برای… مطالعه بیشتر »

سبحان
سبحان
21 روز قبل

سلام من خواب دیدم با دختری که عاشق همدیگه هستیم و روزای سختی و گذروندیم و آخرش به اجبار دور شدیم از هم بخاطر سختی ها و قراره باهم ازدواج کنبم دوباره ارتباط داریم و داریم چت میکنیم که یهو گوشیم زنگ خورد و دیدم خالش زنگ زده میگه کی شما میای یه انگشتر حالا بندازی؟ که یهو مامانم اومد توی بالکنی ک داشتم حرف میزدم بعد دختره و خاله و مامانش پایین بودن مامانش سرشو بالا گرفت منو دید گفت اونا اونجاست بعد منم رفتم سمت مامانم که برو تو بعد برگشتم دیگه نه دختره و نه مامانش و… مطالعه بیشتر »

علی
علی
23 روز قبل

سلام ببخشید من یه معشوقه دارم که خیلی دوستش دارم اونم منو دوست داره ولی یه سری کارا کرد که ما از هم جدا شدیم بعد گذشت ۲ ماه بهم پیام داد که پشیمونم اشتباه کردم منم خیلی دوست داشتم که دوباره با هم باشیم ولی من قبول نکردم الان فقط منتظر پیام منه که بهش بگم برگرده منم خیلی دلم میخواد ولی نمیشه از اون روز هر شب یا حتی هر ظهر تو خواب منه و من دارم میبینم که هی میخواهیم آشتی کنیم یا آشتی کردیم میخواستم بدونم چیکار کنم و تعبیر خوابمو بدونم خیلی ممنون

Elham
Elham
26 روز قبل

سلام روزتون بخیر من با کسی که دوسش داشتم حدودا ۱۰ ماهه که کات کردیم یعنی اون بی دلیل حتی بدون خداحافظی رفت دیشب خواب دیدم که برگشته و باهم رفته بودیم خرید و اصلا انگار نه انگار که قبلا کات کرده بودیم و رفتیم انگشتر و سرویس فیروزه بخریم بعد برای نماز صبح بیدارشدم دوباره بعد نماز خواب دیدم رفتم جهیزیه خریدن و اینکهدباهم رفته بودیم بیرون بستنی و آبمیوه خریده بود اینا زمانی خواب دیدم که الان یک هفتس که تصمیم گرفتم دیگه بهش فکر نکنم ممنون میشم جواب بدید

افق
افق
27 روز قبل

سلام خواب دیدم عشقم به هر دلیلی باز میخاد پیشم باشع منم دلم پر میزنع براش تعبیرش چیع

prya
prya
1 ماه قبل

دو سه ماهی میشه از عشقم جدا شدم ینی اون خودش رفت و من شبو روز تو فکرشم اونقدر بعضی شبا ب یادش گریه میکنم تا اینک دیشب خواب دیدم برگشته تعبیرشو میخواستم بدونم؟

زهرا
زهرا
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر
من یه هفتس با دوس پسرم کات کردم خیلیم ناراحت بودم تا اینکه امروز صب خوابشو دیدم باهم رفته بودیم خرید ودر اخر منتظر اتوبوس بودیم ک برگردیم خونه اتوبوسم نمیومد خیلیم اصرار داشتیم که با اتوبوس برگردیم بارونم میومد با خانواده هم تماس میگرفتیم در دسترس نبودن و در اخر ب من گف خیلی میخوامت و از خواب پریدم

حامد
حامد
1 ماه قبل

سلام، من معشوق قدیمیم رو که ۲سال هستش ندیدمش و کات هستیم رو توی خواب دیدم خواب دیدم توی ۱خونه زندگی میکنیم اما بیشتر مثل دوست و همخونه بودیم که خیلی انگار برامون عادی بود و مثل آدمای متمدن بودیم البته من توی خواب میدونستم که خیلی وقته باهم توی یک خونه زندگی میکنیم مثل حس روزمرگی و عادت ، و اون خونه ۳اتاق داشت توی یکی از اتاق ها من از خواب بیدار شدم توی یک اتاق پدرم بود و در اتاق دیگری دوست دختر قبلیم، صبح بود و توی اتاق های جدا ازهم از خواب بیدار شدیم و… مطالعه بیشتر »

سارینا
سارینا
1 ماه قبل

سلام ..مدتیه با کسی که دوسش دارم کات کردم..دیشب خوابشو دیدم ..دیدم به گوشیم پیام داد و میخواست برگرده باهم تلفنی صحبت کردیم بعد اومد دنبالم منو برد یه خانه بزرگ و دو طبقه با ستون های بلد سفید گفت اینو خریدم..من زیاد تحویلش نگرفتم حس میکردم از دوستم خوشش اومده و میخواد خیانت کنه

کوثر
کوثر
1 ماه قبل

سلام من دوست پسرم چند شب پیش خواب میبینه که درحال چت کردن باهم دعوا مکنیم و من بهش مگم که تو اصن درحد من نیستی اونم هچی نمگ ولی خیلی ناراحت میشه و فقط ایموجی گریه میفرسته بعد منم بهش مگم خداحافظ برای همیشه تعبیرش چیع؟؟؟

محمد
محمد
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر من خواب دیدم که کسی که دوستش دارم و عاشقشم و چندین ماهه که ندیدمش رو توو خیابون در حالی که بارون داره میاد میبینمش با هم صحبت میکنیم و اونم خوشحاله که دوباره همدیگه رو دیدیم و یکمی پیاده روی هم میکنیم، بعدش در حالی که زیر بارون منتطر تاکسی هستیم بهم میگه که ” آدمی نیستی که بشه ازت گذشت ” و منم بغلش میکنم و تاکسی میاد و سوار میشیم و میریم، اینو بگم که مدته خییلی زیادیه که از همدیگه دوریم و تقریبا هیچ ارتباطی با هم نداریم و زمانِ این اتفاقات از… مطالعه بیشتر »

Sahar
Sahar
1 ماه قبل

ببخشید شما سایتی رو میشناسین که علاوه بر تعبیر خواب به همین صورت مشاوره بده ؟اگه میشه اون سایت رو معرفی کنین؟ممنون🙏

ابوالفضل
ابوالفضل
1 ماه قبل

من حدودا یک هفته پیش به دلایلی با دختری که دوستش داشتم دعوا کردم ، الان دیشب خواب دیدم که دختر اومده و پشیمون هم هست ، تعبیرش چی میتونه باشه؟
ممنون از شما و سایت خوبتون…

Maedeh
Maedeh
1 ماه قبل

راستش حدود۹ ماه پیش پسر همسایه مون به من ابراز علاقه مرد منم ازش خوشم میومد ولی چیزی نگفتم به سه ماه نکشیده زد زیر همه چی ابرومو برد و گفت که تو به من ابراز علاقه کردی و با من رابطه داشتی خیلی ناراحت شدم یه مدت بهش فک کردم افسردگی گرفتم از اون روز به بعد دو سه بار بیشتر ندیدم اوایل تقریبا به صورت مبهم خواب می دیدم ولی دیشب با اینکه خیلی وقته بهش فک نمیکنم اومده بود خوابم دیدم که بهم میگه باید حرف بزنم من میدونم اشتباه کردم و بزار از دلت در بیارم… مطالعه بیشتر »

Maedeh
Maedeh
1 ماه قبل

خب من خودم اطلاعات کافی در مورد ضمیر ناخودآگاه دارم.و تقریبا خیلی به این موضوع تو کل زندگیم اهمیت میدم ولی به نظر شما یک شخص رو که برات خاطره ساخته یا یه مدت کل توجه شما رو جلب کرده میشه به کل فراموش کرد ؟؟چون در صورت عادی من اصلا بهش فکر نمیکنم سعی میکنم خودمو مشغول کنم یه ماه اول بعد اون اتفاق قبول دارم خیلی شدید ناراحت بودم یه جورایی حس تنفر داشتم ولی بعد اون بخشیدمش حتی نخواستم بهش فک کن چون اون حتی اگه برمی گشت من قطعا اون رو قبول نمی کردم ولی همیشه… مطالعه بیشتر »

Maedeh
Maedeh
1 ماه قبل

سلام خسته نباشین ببخشید دوباره مجبور شدم ریپلای کنم پیامتون رو.. من کاملا حرفای شما رو قبول دارم. قبلا منتظر اتفاق نبودم از روزی که اون خواب رو دیدم در طول روز همه چی دست به دست هم داده تا به قول شما ذهنم بع طرف اون شخص کشیده بشه در واقع من نمیتونم دوری کنم از هر چیزی که به اون ربط داره چون ما درست همسایه ی رو به رویی هستیم و اگه کوچکترین اتفاقی بیوفته همه ی محل از جمله ما اونو میفهمیم.اون خوابی که درست فردای اون شب دیدم که با استادم ازدواج میکنم خودم بهم… مطالعه بیشتر »

Maedeh
Maedeh
1 ماه قبل

بابت پاسخ های دلگرم کننده اتون ممنونم .اینجا تنها جایی بود که این مشکل رو مطرح کردم و واقعا هم انگیزه گرفتم .امیدوارم همون طور که شما میگین باشه .بابت سایت هم مرسی و از اینکه وقت گران بهاتون رو در اختیار من قرار دادید نهایت سپاس رو دارم 🙏🙏🙏🙏🙏

ابولجق
ابولجق
1 ماه قبل

سلام من خواب دیدم کسی که عاشقش بودم بهم پیام میده و دوباره برگشته با من اما بعدش یه سری عکسو فیلم ازش دیدم بعد یهو انگار که از من باز جدا شده تعبیرش چی هست ممنون میشم بگید

علی
علی
1 ماه قبل

سلام وقت تون بخیر
من یک سالی میشه که با یک دختری دوست هستم ولی هنوز نتونستم بهش ابراز علاقه جدی کنم یعنی یجورایی ترسیدم که از دستم بره حالا ی مدتی هست که رابطمون کمرنگ شده چند روز پیش خوابشو دیدم که تو خیابونی بودیم دقیقا یادم نیست کجا بود از اون طرف خیابون یکم اینطرف اونطرفو نگاه کرد اومد سمتم بعد نشستیم باهم صحبت کردیم میخواستم ببینم تعبیرش چیه

نیما
نیما
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر
خواب دیدم دختر مورد علاقه م گریه میکنه و صورتش سرخ شده

حانیه
حانیه
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر من حدود دوسال پیش عاشق پسری شدم اما جرعت نکردم بهش بگم ولی حس میکنم اون فهمیده بود من اونقدر عاشقشم که همیشه به یادشم دیشب خواب دیدم تو یه جمع بودیم و معشوق منم بود وبهم ابراز علاقه کردو مدام خندید یعنی به من لبخند میزد تو خواب از شدت خوشحالی میخندیدم!تعبیرش چی میتونه باشع؟

بی نام
بی نام
1 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر.منم خواب دیدم عشق سابقم اومده خونمون تا رسید ازم درخواست اب کرد وقتی اب و دادم نوشید از خستگی خوابش بردمنم روشو کشیدم راحت بخوابه چون با برادرم رابطه خوبی ندارن وقتی برادرم وارد خونه میشه بیلارش میکنم که پاشو بریم داداشم اومد وقتی میخاد پاشههم خستگی هم از تنهایی نمیتونه رو پاش وایسه خودم بلندش میکنم تا دم در میبرمش دوباره بر میگردم حاضر میشم خودمم باهاش میرم .تعبیرش چیه یکی دو هفته پیش دیده بودمش

آرا
آرا
2 ماه قبل

سلام، من خواب دیدم کسی ک قبلا دوستش داشتم (الان حدود ۵ ۶ ماهه ازش خبری ندارم و بهش زیاد فکر نمیکنم) تو خواب برگشته بود و دوستم داشت. ی روز رفتیم بیرون و یادمه خیلی خوش گذشت بعد ک رفتم خونه فرداش بهم خبر رسید ک فوت شده و من خیلی بهم ریخته شدم و همش فک میکردم ک چرا حتی ی عکس هم نگرفتم باهاش … بعد نمیدونم چطوری اما انگار زمان رو ب عقب برگردوندم و خواستم دقیقه اخرِ خداحافظی باهاش عکس بگیرم ک همه چی تغییر کنه و مثلا نمیره … حتی انقدر هُل بودم ک… مطالعه بیشتر »

کاربر
کاربر
2 ماه قبل

سلام ، من خواب دیدم کسی که قبلا دوستش داشتم و هیچ علاقه ای به من نداشت ، اومده سراغم و پشیمون بود که چرا قبلا بد رفتار کرده باهام ، شاید بیشتراز ۶،۷ ماهه که اصلا بهش فکر نکزدم برا همین خیلی عجیب بود برام ممنون میشم اگه دلیلشو بگین

نجمه
نجمه
2 ماه قبل

سلام من چند بار خواب دیدن که دوست پسرم که چند وقت پیش کات کردیم برمیگرده دوباره باهمیم همش بهم میگه دوسم داره تعبیرش چیه اگه لطف کنید بگید ممنون میشم

Krimi
Krimi
2 ماه قبل

سلام
من خواب دیدم کسی که دوستش داشتم و یهو من رو ول کرد رفت اومده و پشیمونه و ازم عذر خواهی کرده و حتی در خواب با خانواده برای خواستگاری اومده بود
تعبیرش چیه؟ یعنی برمیگرده؟

کیارش
کیارش
2 ماه قبل

سلام
خواب دیدم دختری که سالها دوسش دارم اما خودش نمیدونه امده دم در خونم و میگه امدم وسایلم رو ببرم و بهم گفت میدونم شما به من علاقه داری ولی جواب من به شما نه هست . تعبیر این خواب چیه آیا همین معنی رو داره یا خیر؟

مهناز
مهناز
2 ماه قبل

سلام من خواب دیدم با کسی که عاشق بودم و هستم یک سال پیش بهم ریختیم و در خواب دیدم که اومده و میگه که من عاشقتم و هر شب تو فکرت ام و من هم حس خودم رو بهش گفتم اگر لطف کنید بگید تعبیرش چیه ممنون میشم

سلنا
سلنا
2 ماه قبل

سلام من ی مدت ی پسری رو دوست داشتم و الان هم دارم ولی ما بهم نرسیدم و الان ازدواج کردم دیشب خواب دیدم کنار همون پسر روی تخت کنار همسرم خوابیدم و همسرم رفت جایی و من از اون لب میگرفتیم خیلی ممنون میشم تعبیرشو بگین

Hanieh
Hanieh
2 ماه قبل

خواب دیدم در مورد پسری که دوست دارم پرس و جو می کنم و میگن خیلی کثیف بوده دیدم سرباز هست و از یکی از سربازا شیفتشو میپرسم ( انگاری هماهنگ کرده بود با سربازه که بگه ساعت یک میاد) دیدم تو خونه ماست (توی یکی از اتاقا زندگی می کنه انگار) از بالا پله ها نگاش میکنم (خونه ما پله میخوره و بالا اتاق ها هست )میگه از دور مشخصه چقدر عاشقم شدی هیچی نمیگم و فقط نگاش می کنم میره تو اتاق و میگه چرا همش تو اتاقمی برو ببینم (ارایش ندارم )برمیگرده میگه با اون قیافت زمانی… مطالعه بیشتر »

مهنسا
مهنسا
2 ماه قبل

من دیشب خواب دیدم ک دوست پسر قبلیم ک دو سال تموم کردیم‌و ازدواج کرده الان اما دیشب تو خواب دیدم ک خونه مادربزرگم بودن با همسرش و چن تا از اقوام دیگه

Fattti
Fattti
2 ماه قبل

خواب دیدم کسی که دوسش داشتم و میخواستیم ازدواج کنیم ولی ناگهانی جداشدیم و بعد سه سال ، یک ماه پیش ازدواج کرد بهم زنگ زد و خواست منو ببینه همدیگه رو خونشون دیدیم ولی خانوادشم بودن پشیمون بود و باهام حرف میزد که مامانش اومد داخل باهمدیگه داشتیم حرف میزدیم من گفتم نباید میرفتی بعد رفتنت خیلی حرف شنیدم سرزنش شدم مادرش گفت راست میگ این دیگ زندگیش اونجور که میخواد نمیشه بعدش من رفتم ولی توی خواب حس بدی نداشتم

سینا
سینا
2 ماه قبل

من‌ کسی را دوس داشتم بهش نرسیدم مهر سال پیش بود بهم پاسخ رد داد
همیشه بهش فک میکردم ولی از خرداد شروع به خواب دیدنش کردم از خرداد ماهی تقریبا ۳ تا ۴ بار خوابشو میبینم نشانه چی هس و چرا از خرداد شروع شد
چی کنم که نبینم؟

مهدیه
مهدیه
2 ماه قبل

سلام خسته نباشید من ۳ سال پیش ی اقایی رو خیلی دوست داشتم نامزد بودیم بهم خورد چند وقتی بود باز باهم ارتباط عادی داشتیم بعد دوباره جدا شدیم من خیلی دوسش دارم ولی خوب چند روز بود که کلا بهش فکر نمیکردم دوشب پشت سرهم خواب دیدم پیام میده و از علاقش میگه تعبیرش چیه؟اخه دقیقا چند روز پیش ازش پرسیدم دوسم داری گفت نه

المیرا
المیرا
2 ماه قبل

دیدن خوابی ماهی ها در درون تنگ به زور در حال نفس کشیدن هستند و خودم در ماشینی سوار شدم و معشوق می آید و سوار موتوری می شود و من هنگامی که او می بینم از ماشین پیاده شده و او نیز با حالت عصبانیت پیاده شده و می رود و من با حالت شرم ساری به دنبال او می روم
لطفا تعبیرش را بفرمایید

المیرا
المیرا
2 ماه قبل

ممنونم از تعبیر عالیتان🙏🙏

افق
افق
2 ماه قبل

با سپاس از شما میخاستم بدونم چرا هربار ک عشقمو تو خوابام میبینم ته چهرش شبیه پسر داییم و صداش شبیه اونه

افق
افق
3 ماه قبل

سلام خواب دیدم به عشقم پیام دادم و اون بجای بارهای قبل که منو تحقیر و بد اخلاقی می کرد، دوستم داشت و بهم گفت بمون نرو تنهام نزار . درضمن الان از جدا شدن ما دو سال میگذره و اون الان دوست دختر داره من خیلی دوسش دارم لطفا بگین تعبیرش چیه؟

گمنام
گمنام
3 ماه قبل

سلام من خواب دیدم با یکی قبلاً خیلی دوسش داشتم تنها شده بودیم اون خیلی ناراحت بود همش توی حرفاش جوری حرف میزد که برگرد قیافش جوری بود خیلی دوسم داشت صبح این خواب و دیدم تعبیرش چیه
در ضمن اون فرد به بار بهم ابراز احساسات کرده بوده و من بهش علاقه ای نشون ندادم که بعداً عاشقش شدم که نمدونم اون زمان منو دوست داشته یا نه لطفاً جواب بدین خیلی خوابشو میبینم تازگیا البته موضوع حدودا مال سه سال پیش بوده

نیل
نیل
3 ماه قبل

سلام وقت بخیر چند سال پیش ۳سال با کسی بودم همه میدونستن بلاخره قسمت نبود ۲سال پیش جدا شدیم اون ازدواج کرده بچه داره منم ازدواج کردم باردارم چند ماهی یک بار همش خوابشو میبینم با خانمش مشکل داره ابراز پشیمونی میکنه دیشب خواب دیدم بچه ای ک دارم از ایشونه و چقد محبت میکنه به من زنش همش گریه میکنه ک منو دوست نداری لطفا راهنمایی کنید دلیل این خوابا چیه هر ماهی تقریبا ۵شب خوابشو میبینم اما دوسش ندارم به شوهرم وفا دارم

نازی
نازی
3 ماه قبل

سلام من متاهلم و منو برادر شوهرم همدیگه رو دوس داریم اما فقط تو دلمونه و ب زبون نیوردیم دوس داشتن خیلی مختصر ن زیاد بعد حالا الان مسافرته بعد ی هفته نیخاد برگرده دیشب خواب دیدم اومدم بغلم میکنه میگه تو خیلیییی خوشکلی و اینا و میخاد باهام ازدواج کنه هی بغلم میکنه میخاد بحرفه باهام ینی چی حالا؟‌ینی میخاد بیاد بهم بگه ک دوسم داره

fati
fati
3 ماه قبل

سلام… من خواب دیدم که با یکی از خواستگارام نامزد کردم و با این کارم اصلا نا راضی نبودم ولی مواد می کشید و هر چیم بهش می گفتم گوش نمیداد میشه تعبیرشو بگین بهم!!!

محمد
محمد
3 ماه قبل

سلام
من خواب دیدم دختر خانومی رو که خییلی دوستش دارم و عاشقش هستم رو بعد از مدت ها دیدم که مانتوی کرم روشن پوشیده بود و سوار ماشین شدیم و رفتیم و اینکه زمان توو خوابم شب بود و نزدیک اذان صبح این خواب رو دیدم
تعبیرش چیه ؟

نیوشا
نیوشا
3 ماه قبل

سلام من خواب دیدم که معشوقه ی قدیمی شوهرم برگشته ومیخاد که شوهرمو ببینه و من باهاش دعوا میفتم و از خونمون بیرونش میکنم اما اون میره تو حیاط خونمون وامیسته تا شوهرم بره پایین و همسرمم تو خواب بهم میگه نگران نباش من میرم تا ببینم چیکارداره اما وقتی داشت حاضر میشد که بره باهاش حرف بزنه خیلی ذوقِ مخفیانه ای داشت و به خودش خیلی میرسید و من داشتم گریه میکردم
این خواب تعبیرش چیه؟

Amir
Amir
4 ماه قبل

سلام من خواب دیدم که تو ماشین با دوست دخترم نشسته بودم که دوست پسر قبلیش هم برگشته بود
تعبیرش بگین ممنون میشم

fatemeh
fatemeh
4 ماه قبل

سلام من خواب دیدم دوست پسر سابقم دوباره برگشته و دستامو گرفت و گفت دلم برات تنگ شده منم تو خواب دلتنگش بودم 🖤.میشه خوابمو تعبیر کنید .
ممنون

نرگس
نرگس
4 ماه قبل

سلام من ی دختر مجردم ی خواستگار دارم ی روز قبل از اینکه خواستگارم بیاد خواستگاری خواب دیدم عشق قبلیم ک خیلی دوسش داشتم ب خواهرش گفته بود ک منو میخواد و خیلی ناراحت بود بعد منو رفیقم رفتیم خونشون و من با تمام وجودم بغلش کردم تغییرش چیه من اصلا بهش فک نمیکردم

مهدیه
مهدیه
4 ماه قبل

سلام من چن وقته ک از عشقم جدا شدم هر شب با فکر اون میخوابیم ولی تو این چند روز فهمیدم قبل من عاشق یه کس دیگه بوده بخاطر همین دیگه بهش فکر نمیکردم ولی تو چند روز همش خوابشو میبینم امشب خواب دیدم با هم از یه جایی با قطار اومدیم بعد رفتیم خونه عموم اینا اونجا تو اتاقشون داشت لباس عوض میکرد ک من رفتم بغلش کردم و بوسش میکردم اون اولش هیچ کاری نمیکرد ولی بعد اونم شروع کرد به بوسیدنم و عشق بازی میکردیم ولی از طرف من بود بیشتر حتی هر از گاهی سعی داشت… مطالعه بیشتر »

رضا
رضا
4 ماه قبل

سلام
من خواب دیدم توسط فردی ناشناس(جنس مخالف)با دختری ک دوستش داشتم و الان ازدواج کرده ملاقت کردم ولی اورا نشناختم تا افرادی ک کنارش بودن معرفیش کردن گفتم از شوهرت چ خبر بعد مادرش اومد گوشیشو گرفت و دختره هم رفت دنبال مادرش دختره با ی جمع مختلط اومده بود پیشم ک ببینمش
تعبیری داره!؟
درضمن خیلی وقت بود ک بهش فکر نکرده بودم

رضا
رضا
4 ماه قبل

ممنوون از تعبیری ک داشتید
😊

زینب
زینب
4 ماه قبل

سلام خسته نباشید من خواب دیدم کسی که قبلا دوستش داشتم و الان اصلا بهش فکر هم نمیکنم و خیلی وقته ک از ذهنم بیرون رفته توی مغازه خودش بهم گفت ک شما قبلا پیش من حساب تصویه نشده داشتی و بعد میگه اسم و آدرس شمارت رو بزار منم دارم براش مینویسم و میگم ک من هیچوقت از شما چیزی نخریدم ک بخوام پولش رو ندم اونم با پاهاش محکم یک پای منو فشار میده و نمیزاره جلو برم اما آخر من پامو آزاد کردم و از خواب پریدم تعبیری داره؟

هلیا
هلیا
4 ماه قبل

سلام من دیشب متوجه خیانت دوست پسرم شدم تا صبح گریه کردم وقتی خوابیدم خواب دیدم ک ایشون به من تماس گرفتن و کلی ناراحتن و میگن ک من پشیمونم من مجبور بودم. تو خیلی خوشگلی من دارم اینو تحمل میکنم و کلی این چیزا من خیلی داشتم سرد برخورد میکردم. در ادامه ی خوابم یه دختری رو دیدم ک خیلی خیلی خوشحال بود تو خواب فهمیده بودم اون همون دختریه ک عشقم باهاش به من خیانت کرده. تعبیرش چیه

Bhar
Bhar
4 ماه قبل

سلام من پسری ک الان دوسش دارم ولی هر روز باهم مشکل داریم دعوا می‌کنیم الانم ازم دوره خوابشو دیدم که با هم مثه اوایل رابطه شدیمو دعوایی نداریم خیلی بهتر از قبل شدیمو دوباره دوست شدیم میشه تعبیرشو بگین؟

abolfazl
abolfazl
4 ماه قبل

سلام. خواب دیدم عشق سابق من برگشته و متاهل هستش من گفتم بیا بریم خونه تو حیاط نشین رفتیم داخل خونه دراز کشیده بودم و تکیه داده بود ب سینه من حرف زدیم خیلی خوب بودیم و گفت اومده برای موندن یعنی برگشته بود یهو لپ منو بوسید منم لب شو بوسیدم تعبیر خواب چی میشه ممنون میشم پاسخ گو باشید تشکر. من پسر مجرد هستم عشقم متاهل هستن،

134
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن