تعبیر خواب بوسیده شدن توسط مرده | بوسیدن مرده در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب بوسیده شدن توسط مرده ازنظر معبران مختلف تعابیر گوناگونی دارد لذا در این مقاله سعی بر آن داریم تا با آوردن دیدگاه معبران شما را یاری کنیم.

تعبیر خواب بوسیده شدن توسط مرده
تعبیر خواب بوسیده شدن توسط مرده

این خواب نشانه خیر و برکت است و دیدن این خواب از دیدگاه معبران مختلف دارای تعابیری متفاوت است و شما می توانید با مطالعه تعابیر خواب بوسیدن مرده و یا بوسه دادن به مرده تعبیر خواب خود را به راحتی پیدا کنید.

تعبیر خواب بوسیده شدن توسط مرده

جابر مغربی:

اگر فردی در خواب ببیند که به مرده به شهوت بوسه می دهد نشانه این است که زن خواهد و به مرادهایش می رسد.

امام صادق علیه السلام:

اگر فردی در خواب ببیند که مرده ای را با شهوت می بوسد زن می گیرد و به آرزوهایش می رسد.

ابراهیم کرمانی:

اگر فردی مرده ای را از روی شهوت بوسید نشانه این است که خیری از طرف آن مرده به وی می رسد.

اگر فردی در خواب ببیند که مرده به او بوسه می دهد نشانه این است که از علم و یا مال مرده به وی چیزی می رسد.

تعبیر خواب روبوسی

چنانچه در خواب ببینیم کسی را می بوسیم موردی پیش می آید که حسن نیت خود را نسبت به او ثابت کنیم و اگر آن که می بوسیم نا شناس باشد نفعی از ما به او می رسد.

تعبیر خواب بوسیدن نامحرم

اگر یک دختر دم بخت ببیند که محرمی او را می بوسد محبوبیت میابد و اگر ببیند که نامحرمی او را می بوسد خواستگار خواهد یافت و شوهر می کند و چنانچه خودش کسی را ببوسد نشان آنست که از او به نیکی یاد می کنند.

 بوسیده شدن توسط مرده

اگر ببینیم مرده ای ما را می بوسد اگر آن مرده آشنا باشد نسبت به او دینی داریم چه اخلاقی و چه مالی و مادی و اگر ناشناس باشد سودی به ما میرسد زیرا بوسه مرده خیر و برکت است.

 

بیشتر بخوانید :

تعبیر خواب مرده | دیدن مرده در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب بوسیدن | بوسیدن در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب آغوش| آغوش گرفتن در خواب نشانه چیست ؟

۰ ۰ آرا
رأی دهی به مقاله
برای امتیاز به این نوشته جدولیاب کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۳]
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
16 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین پرطرفدار
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
جدول یاب
مدیر
8 روز قبل

با سلام کاربر گرامی انسان هایی که در خواب مشاهده میکنید سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت شما هستند. این خواب می تواند به نوعی نگرانی فکری درباره ی بازماندن شما از اهداف و پروژه هایتان در زندگی بیداری اشاره داشته باشد. اهدافی که ارتباطی با مسائل عاطفی ندارند. مثل تمایل شما برای ادامه ی تحصیل یا مسائل شغلی.ممکن است احساس کنید که توسط برخی افکار یا ارزش های عرفی متوقف شده اید یا قادر به پیگیری اهداف خود نیستید. این خواب از شما می خواهد تا درمورد انگیزه ها و اهدافتان در زندگی بیداری با خودتان صادق باشید و… مطالعه بیشتر »

فاطمه
فاطمه
13 روز قبل
Awaiting for approval

مادرشوهرم خواب دیده بود رفته بودیم مشهد و من یک روسری رو انتخاب کردم که مثلشو داشتم و من دختر دار شده بودم و مادر بزرگم که فوت شدن اونو بوسیده گفته اسمش علی بزار (از طرفی هم باردار نمیشم) تعبیرش چی میتونه باشه

Raha
Raha
18 روز قبل

سلام مادر بزرگم که ۹ ماه پیش فوت شدن دیشب به خواب من اومدن . ایشون زنده شده بودند و به خانه ی ما اومدن و من در حال شستن ظرفها بودم که ایشان کنار من ایستادند و گونه ی من را بوسیدند ولی من از ایشان میترسیدم . من به اتاق دیگری رفتم و ایشان دنبال من اومدند و دوباره مرا بوسیدند و من از ترس ایشان را هل دادم روی تخت و از اتاق به بیرون فرار کردم و با ترس از خواب پریدم .علت ترس من در خواب این بود که میدونستم ایشون مردن ولی انگار الان… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
15 روز قبل
پاسخ به  Raha

با سلام کاربر گرامی خوابتان ممکنست بازتاب تغییری در مسیر زندگیتان باشد یا اینکه لازمست مسیرتان را تغییر دهید اما هنوز نتوانسته اید با ترس های خود برای تغییرکنار بیایید.

فاطمه غلامی
فاطمه غلامی
1 ماه قبل

سلام من خواب دیدم باخانواده ام رفته ایم خانه پدر بزرگم اینا، و در آنجا هر چهارتا پدر بزرگ و مادر بزرگم بودند پدر بزرگ اصلی من فوت شده و مادر بزرگ اصلی من زنده است و اون یکی پدر بزرگ و مادر بزرگم، همسرش فوت شده و در خواب دیدم که دستانشون رو میبوسم و آنها سرمو میبوسن و میگن برو عزیزم بخیر برین و وقتی دست پدر بزرگ اصلی خودم رو خواستم ببدسم گفت نبوس کثیفه مریض میشی و برام دعای خیر کرد من این خواب رو ساعت ۹ صبح دیدم میشه بگین چه تعبیری داره؟

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  فاطمه غلامی

با سلام کاربر گرامی خداوند همه آنها را رحمت کند گمان میرود طبق خوابی که دیده اید شما کار خیری به نیت آنها و امواتتان انجام داده اید که انها را خشنود نموده اید و آنها نیز در حق تان دعا کرده اند و انشاالله خیری از آنها نیز به شما می رسد.

Sori
Sori
1 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر‌.. اگر فردی (پسر) خواب ببینه که پدرش که تازه مرحوم شده (۱۰روز بعد از فوت پدر) صورت پسر رو در خواب میبوسه طوری که پسر رو غرق بوسه میکنه تعبیرش چی هست ؟
با تشکر فراوان

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  Sori

با سلام کاربر گرامی خداوند پدر ایشان را رحمت کند به نظر می آید این خواب انشاالله نشان از عمر طولانی خواب بیننده و هم قدردارنی پدر این فرد بابت فاتحه و خیراتی است که برایشان فرستاده شده.

سعیده
سعیده
2 ماه قبل

در خواب دیدم پدربزرگم که چندین ماهه فوت شده،اومد وبرسرم بوسه زد ورفت،تعبیرش چیه؟

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  سعیده

با سلام کاربر گرامی این خواب هم میتواند از فکر کردن زیاد شما نسبت به ایشان باشد و هم توجه به باورها و ارزش هایی که از ایشان به خاطر دارید و هم شاید قدردارنی ایشان از شما بابت فاتحه و خیرات شما برای ایشان .

خدیجه
خدیجه
2 ماه قبل

سلام من خواب دیدم یکی از فامیلای دورمون ک یه پسر جوان بود والان دوساله فوت کرده شوهرمو بوسید و شوهرمو اونو بوسیدوتو خواب خیلی قدش بلند بود جوری ک شوهرم قدش به اون نمی‌رسید و اون خم شد تا همو ببوسن و اون لبخندمیزد وتو خوابم میدونستم ک اون فوت شده

Last edited 2 ماه قبل by خدیجه
جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  خدیجه

با سلام کاربر گرامی به نظر می آید خوابتان نشان از منفعت و سود و یا خیری است که انشاالله به اذن خداوند عاید همسرتان می گردد.

پری
پری
2 ماه قبل

سلام ،من در ساعت دوازده ظهر تا دو بعداز ظهر چرت زدم و خواب دیدم عموی پدرم بسیار خوشحال و کت و شلوار تمیز تن کرده من را در خواب بوسید ….تعبیرش چیه و اصلا خواب دراین زمان تعبیر داره؟؟

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  پری

با سلام کاربر گرامی فردی که در خواب مشغول بوسیدنش هستید سمبل انگیزه‌ها و آرزو‌های درونی شماست. آرزو‌هایی که برای فرد خودتان در نظر گرفته اید و در پی بررسی و شناخت ماهیت این اهداف هستید. برای این که دلیل حضور سمبلیک این فرد را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که او برای شما یادآور کدام افکار و احساسات مثبت است؟ او چه ارتباطی با چالش‌ها و پرسش‌های فعلی شما در زندگی بیداری دارد؟ و فکر کردن به این شخص شما را به یاد کدام صفت مثبت او می اندازد که دوست دارید شما نیز داشته باشید.

...
...
3 ماه قبل

سلام من خواب دیدم مادربزرگم ی‌هفتس رحمت خدا رفته اومد تو حیاط مادرم منو صدا زدن گفت بیا مادر بزرگتو ببر خونه عمت تا رسیدم بهش چنان محکم میبوسیدم وقتی بیدار شدم حس میکردم تازه منو بوسیده تعبیرش چیه بعد بیدار شدم مادر بزرگم وقتی زنده بود سکته کرده بود ی طرف بدنش فلج بود تو خاب هم دیدم همون طرف از دور ول بود در حدی ک کج ب نظر می‌رسید ولی میتونست راه بره و دستش تکون بده ‌

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  ...

با سلام کاربر گرامی خوابتان از نظر سنتی انشاالله رسیدن خیر و یا مالی از طرف مادربزرگتان به شما است و اما از نظر روانشناسی افراد مرده زمانی که در خواب ظاهر می شوند اشاره به عادت ها و عقایدی دارند که در گذشته داشته ایم. این خواب از شما می خواهد تا به گذشته برگشته و به مرور کار ها یا خاطراتی بپردازید که باعث می شوند احساس خوشحالی داشته باشید همچنین از این خاطرات به عنوان یک منبع الهام بخش برای پیدا کردن سرگرمی ها و خوشحالی های جدید در زندگی استفاده کنید.

16
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن