تعبیر خواب بوسیده شدن توسط مرده | بوسیدن مرده در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب بوسیده شدن توسط مرده ازنظر معبران مختلف تعابیر گوناگونی دارد لذا در این مقاله سعی بر آن داریم تا با آوردن دیدگاه معبران شما را یاری کنیم.

تعبیر خواب بوسیده شدن توسط مرده
تعبیر خواب بوسیده شدن توسط مرده

این خواب نشانه خیر و برکت است و دیدن این خواب از دیدگاه معبران مختلف دارای تعابیری متفاوت است و شما می توانید با مطالعه تعابیر خواب بوسیدن مرده و یا بوسه دادن به مرده تعبیر خواب خود را به راحتی پیدا کنید.

تعبیر خواب بوسیده شدن توسط مرده

جابر مغربی:

اگر فردی در خواب ببیند که به مرده به شهوت بوسه می دهد نشانه این است که زن خواهد و به مرادهایش می رسد.

امام صادق علیه السلام:

اگر فردی در خواب ببیند که مرده ای را با شهوت می بوسد زن می گیرد و به آرزوهایش می رسد.

ابراهیم کرمانی:

اگر فردی مرده ای را از روی شهوت بوسید نشانه این است که خیری از طرف آن مرده به وی می رسد.

اگر فردی در خواب ببیند که مرده به او بوسه می دهد نشانه این است که از علم و یا مال مرده به وی چیزی می رسد.

تعبیر خواب روبوسی

چنانچه در خواب ببینیم کسی را می بوسیم موردی پیش می آید که حسن نیت خود را نسبت به او ثابت کنیم و اگر آن که می بوسیم نا شناس باشد نفعی از ما به او می رسد.

تعبیر خواب بوسیدن نامحرم

اگر یک دختر دم بخت ببیند که محرمی او را می بوسد محبوبیت میابد و اگر ببیند که نامحرمی او را می بوسد خواستگار خواهد یافت و شوهر می کند و چنانچه خودش کسی را ببوسد نشان آنست که از او به نیکی یاد می کنند.

 بوسیده شدن توسط مرده

اگر ببینیم مرده ای ما را می بوسد اگر آن مرده آشنا باشد نسبت به او دینی داریم چه اخلاقی و چه مالی و مادی و اگر ناشناس باشد سودی به ما میرسد زیرا بوسه مرده خیر و برکت است.

 

بیشتر بخوانید :

تعبیر خواب مرده | دیدن مرده در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب بوسیدن | بوسیدن در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب آغوش| آغوش گرفتن در خواب نشانه چیست ؟

۰ ۰ آرا
Article Rating
برچسب ها

حوا ابراهیم نژاد

به نام دادار حق هم او اول و آخر است و هم او ظاهر و باطن. خبرنگاری حرفه‌اي است كه شب و روز ندارد. حرفه ای که قلم را در دست می گیرد و قسم به آن که باید از آن سخن صدق ببارد. یک نویسنده و خبرنگار موفق واقعیت ها را در غالب حقیقت شرح می دهد نه در قاب شرحیات و شایعات. این حقیر تلاش دارد که نویسنده ای صادق باشد.ارادتمند شما
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
3 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین پرطرفدار
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
پری
پری
4 روز قبل

سلام ،من در ساعت دوازده ظهر تا دو بعداز ظهر چرت زدم و خواب دیدم عموی پدرم بسیار خوشحال و کت و شلوار تمیز تن کرده من را در خواب بوسید ….تعبیرش چیه و اصلا خواب دراین زمان تعبیر داره؟؟

...
...
15 روز قبل

سلام من خواب دیدم مادربزرگم ی‌هفتس رحمت خدا رفته اومد تو حیاط مادرم منو صدا زدن گفت بیا مادر بزرگتو ببر خونه عمت تا رسیدم بهش چنان محکم میبوسیدم وقتی بیدار شدم حس میکردم تازه منو بوسیده تعبیرش چیه بعد بیدار شدم مادر بزرگم وقتی زنده بود سکته کرده بود ی طرف بدنش فلج بود تو خاب هم دیدم همون طرف از دور ول بود در حدی ک کج ب نظر می‌رسید ولی میتونست راه بره و دستش تکون بده ‌

جدول یاب
مدیر
9 روز قبل
پاسخ به  ...

با سلام کاربر گرامی خوابتان از نظر سنتی انشاالله رسیدن خیر و یا مالی از طرف مادربزرگتان به شما است و اما از نظر روانشناسی افراد مرده زمانی که در خواب ظاهر می شوند اشاره به عادت ها و عقایدی دارند که در گذشته داشته ایم. این خواب از شما می خواهد تا به گذشته برگشته و به مرور کار ها یا خاطراتی بپردازید که باعث می شوند احساس خوشحالی داشته باشید همچنین از این خاطرات به عنوان یک منبع الهام بخش برای پیدا کردن سرگرمی ها و خوشحالی های جدید در زندگی استفاده کنید.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن