تعبیر خواب تغییر جنسیت | تغییر جنسیت در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب تغییر جنسیت و تبدیل شدن زن به مرد ازنظر معبران مختلف تعابیر گوناگونی دارد لذا در این مطلب سعی بر آن داریم تا با آوردن دیدگاه معبران شما را یاری کنیم.

تعبیر خواب تغییر جنسیت

تعبیر خواب تغییر جنسیت از نظر جابر مغربی

دیدن این رویا به چند معنی مختلف است.

اول – مهمتر از همه دریافت خبرهای خوش و شادی بخش در زمینه عشق است.

دوم – رسیدن به درجات مهم و مورد انتظار.

سوم– پیروز شدن در مراحل مختلف زندگی.

چهارم- احساس آرامش کردن و رضایتمندی کامل از زندگی .

سوال : من دختری ۲۱ ساله و دانشجو هستم خواب دیدم پسر شدم و بقیه دوستام منو مسخره میکنند و حتی خجالت میکشیدم وارد خونه بشم چون میدونستم پدر و مادرم با دیدن این وضعیتم خیلی میترسند بعد مجبور شدم تا شب را در منزل یکی از دوستانم تا صبح سپری کنم وقتی صبح شدم دیدم دوباره دختر شدم تعبیرش چیه؟

پاسخ: این رویا به دو علامت است اول اینکه بخاطر قرار گرفتن مشکلات زیادی شما مدتی را در غم و غصه به سر خواهید برد و احساس کلافگی و پوچی میکنید اما پس از گذشت چند صباحی همسر مورد علاقه و مرد رویاهای شما وارد زندگیتان می شود و باعث می شود تا دیدگاه تان نسبت به دنیا تغییر کند و احساس لذت کنید.

تعبیر خواب تغییر جنسیت

تعبیر خواب تغییر جنسیت از نظر شیخ طوسی 

بطور کلی تغییر جنسیت به صورت ناگهانی خوب و خیر است و بیشتر دلالت بر عمده تغییرات مهم در زندگی دارد ولی چنان چه این حالت به این شکل باشد که شما در رویای خود عورت مردانه داشته باشید بد است و بیشتر به معنی رسوا شدن و یا بی آبرویی دارد و خطرات جبران ناپذیری در زندگی واقعی به همراه خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

تعبیر خواب همجنس بازی | همجنس گرایی در زنان و لواط در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب عروسی| دیدن عروسی در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب انگشتر| دیدن انگشتر در خواب نشانه چیست ؟

تعبیرخواب من چیه؟ | تعبیر خواب شما توسط معبر جدول یاب

۰ ۰ آرا
رأی دهی به مقاله
برای امتیاز به این نوشته جدولیاب کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۲]
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
75 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین پرطرفدار
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
آرمیتا
آرمیتا
4 روز قبل

سلام ما پدرم خواب دیده که من و خواهرم تبدیل به دو تا پسر شدیم و سه نفری رفتیم به بازار برای خریدن کفش بعد برامون دو جفت کفش یه جور پوتین یشمی خریده میشه لطفا تعبیر خواب رو بگید ممنون

جدول یاب
مدیر
1 روز قبل
پاسخ به  آرمیتا

با سلام کاربر گرامی به نظر می‌آید طبق خوابی که پدرتان دیده اند این خواب نشانه آن است که انشاالله تغییراتی سودمند در زندگی شما رخ خواهد داد. و پدرتان در همراهی کردن شما در این تغییرات نقش خواهند داشت.

نسیم بی کس
نسیم بی کس
26 روز قبل

با سلام من خانمی هستم در خواب دیدم عموم که فوت کردن مریض هستن و من ایشون رو بوسیدم و دختر عموم رو هم بوسیدم که تبدیل به مرد شده بود و ریش داشت و خیلی هم ناراحت شدم از اینکه یه مرد و بوسیدم تعبیرش چی هست؟

جدول یاب
مدیر
22 روز قبل
پاسخ به  نسیم بی کس

با سلام کاربر گرامی خداوند عمویتان را رحمت کند بهتر است خیراتی برای ایشان بفرستید که انشاالله از فرستادن این خیرات منفعتی معنوی و اخروی هم برای شما و هم برای آن مرحوم عایدتان گردد و اما اینکه دختر عمویتان مرد بوده است شاید نشان از این است که به تازگی تغییرات بزرگی در دختر عموی شما بوجود آمده که ممکن است شما هنوز نتوانسته با این تغییرات کنار بیایید و آنها را بپذیرید.

گودرزی
گودرزی
1 ماه قبل

سلام من خواب دیدیم شوهرم آلت تناسلیش به آلت زنانه تبدیل شده میشه تعبیرشو بگید ممنون

جدول یاب
مدیر
29 روز قبل
پاسخ به  گودرزی

با سلام کاربر گرامی این خواب می تواند به موقعیت های نامطلوبی که ممکن است هم اکنون و در زندگی بیداری خود را در مواجهه با آن ها مشاهده کنید اشاره داشته باشد. مثل زمانی که مجبور به کسب استقلال در زمینه ای خاص هستید یا احساس می کنید که مجبور به انجام کاری هستید که در شان شما نیست. این احساس انزجار خود را به شکلی ناراحت کننده در خواب نشان می دهد. بهتر است با دیدن این خواب از خودتان بپرسید که هم اکنون و در زندگی بیداری، خود را در معرض گرفتن چه تصمیماتی مشاهده می کنید؟… مطالعه بیشتر »

...
...
1 ماه قبل

سلام من خواب دیدم آلت مردانه در آوردم که کمی بزرگ هم بود ولی موهام و لباس هام و سینه هام زنانه بود تعبیر چیه؟
من دخترم و ۱۵سالمه

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  ...

با سلام به مظر می اید طبق خوابتان شما به تازگی در خود احساس قدرت و انجام کارهایتان به تنهای و حس استقلال داشتن میکنید اما در این مسیر مسائلی وجود دارند که شاید برای شما مانع از ابراز قدرت و انجام کارهایتان به تنهایی می شود.

مهدیه
مهدیه
1 ماه قبل

با سلام و عرض ادب خدمت شما
خواب دیدم خواهرم که ۱۷ ساله‌س تبدیل به مرد شده و آلت مردانه‌اش رو هم دیدم این خواب رو حدود ۵ صبح دیدم ممنون میشم تعبیر کنید🙏🏻🙏🏻

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  مهدیه

با سلام کاربر گرامی رویا و خواب کاملا به شرایط و وضعیت و روحیه فرد خواب بیننده وابسته است توجه داشته باشید بدون اگاهی از این شرایط نمی توان خواب را به صورت دقیق تحلیل و تفسیر کرد بلکه فقط با بررسی نمادها و محوریت خواب می توان فضای کلی آن را بیان کرد اما به نظر می اید طبق خوابی که دیده اید خواهر شما میخواهد خود را فردی قدرتمند نشان دهد و شاید اینگونه نشان میدهد که میخواهد تصمیم های قدرت مندانه و یا بزرگی بگیرد و گمان میرود شما بابت این قضیه کمی ناراحت ونگران می شوید.

محمد
محمد
1 ماه قبل

سلام من پسر ۱۳سالم خواب دیدم دختر شدم و خانواده ام نفهمیدن معنیش چیست؟؟؟؟؟

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  محمد

با سلام کاربر عزیز شاید شما به اقتضای سنتان که نزدیک به سن بلوغ می باشد در خود تغییرات بزرگ روحی و خلقی و جسمی احساس می کنید اما هنوز خانواده شما متوجه این خلقیات شما به طور دقیق نشده اند و ممکن است دلیل دیدن خوابتان همین تغییرات باشد.

Mahdeih
Mahdeih
2 ماه قبل

سلام من خواب دیدم تغیر جنسیت دادم اما لباس هایی که میپوشم تغییری نکرده یعنی موهام همونطور بلند بود اما خانوادم میگفتن عملل جراحی کردی و تغییر جنسیت دادی?

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  Mahdeih

با سلام کاربر گرامی به نظر می‌آید طبق خوابی که دیده اید به تازگی در زندگی شما تغییرات بزرگی اتفاق افتاد ه است که این تغییرات برای همه مشخص شده اما به نظر خودتان این تغییرات آنچنان مهم نیست.

rasoul
rasoul
2 ماه قبل

سلام علیکم من در خواب دیدم که همسرم عورت مردانه دارد یعنی الت تناسلی مرد را دارد وخودم هم در عالم خواب به همسرم میگفتم این امر نشانه های خوبی ندارد و الوده به گناه است لطفا اگر تعبیر خواب من را میدانید دقیق توضیح دهید که این خواب دلیل بر چه است

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  rasoul

با سلام کاربر گرامی خواب شا میتواند دارای دو تعبیر و یاتحلیل باشد اول اینکه گمان میرود همسر شما انشاالله از جایی که گمان نمیبرد منفعتی عایدشان گردد و یا اینکه انشاالله شما به اذن خداوند فرزند دار خواهید شد.

سمیرا
سمیرا
2 ماه قبل

سلام
من خواب دیدم پسر عموی همسرم دختر است و تغییر جنسیت میدهد و ماهم کمکش میکنیم‌ و اسم پسر خواهر شوهرم را برای خودش انتخاب میکند
بعد از اینکه پسر میشود قمه‌ تفنگ‌ و اینا می اورد‌ ک به ما آسیب بزند

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  سمیرا

با سلام کاربر گرامی به نظر می آید طبق خوابتان به تازگی در زندگی این فردی که فرمودید تغییرات مهمی به وجود آمده و گویا شما این فرد را در این تغییرات کمک و همراهی کرده اید اما پس از انجام این یاری احساس خوشایندی نسبت به انجام این کار پیدا نکرده اید و ممکنست حس کرده اید که در موقعیتی، قربانی شده‌اید.

ستی
ستی
2 ماه قبل

سلام من خواب دیدم پسر شدم و به همه توی خوابم تجاوز میکردم و با همه دخترا ل.ب می‌گرفتم و با دختر عمم هم رابطه برقرار کردم و از من حامله شد تعبیرش چیه؟

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  ستی

با سلام کاربر گرامی گمان میرود به تازگی در زندگی شما در تغییر و تحولاتی به وجود آمد.ه است و شما سعی می کنید که به خاطر این تغییرات نظرتان را به اطرافیان تان (مخصوصا دختر عمه تان ) تحمیل کنید.

هانی۸۲
هانی۸۲
2 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر خواب دیدم خواهرم که از من بزرگتره آلت تناسلی داره ولی بهمون میگه من دوسال پیش تغییر جنسیت دادم و ما هممون بابت این موضوع تعجب کردیم و ناراحتیم

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  هانی۸۲

با سلام کاربر گرامی گمان میرود طبق خوابتان مدتی است تغییراتی بزرگ در رفتار و یا گفتار در زندگی خواهرتان بوجود آمده است که شما به تازگی متوجه این تغییرات شده اید و شاید هنوز نتوانسته اید این تغییرات به وجود آمده در خواهرتان را بپذیرید و با آنها کنار بیایید.

محمد کرمی
محمد کرمی
3 ماه قبل

سلام من ۱۶ سالمه خواب دیدم تغیر جنسیت دادم و دختر شدم یعنی موهام بلند شده بود و گوشواره انداخته بودم و مانتو داشتم

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  محمد کرمی

با سلام کاربر گرامی گمان میرود طبق خوابی که دیده اید به تازگی در زندگی شما تغییرات مهم و بزرگی اتفاق افتاده که شما هنوز نتوانسته اید خود را با این تغییرات وفق دهید و خوابی که دیده اید نشان دهنده حالات روحی شما است.

یُسرا
یُسرا
3 ماه قبل

سلام من خواب دیدم تبدیل به جنس سوم شدم یعنی نه مرد بودم نه زن . زیبایی و ضرافتم مثل زنان بود و قدرتم مثل مرد ها . مادرم بخاطر این موضوع من رو فرستاد به مدرسه شبانه روزی که با این مشکلات آشنا بودن حتی توی مدرسه هم پوستر هایی راجب جنس سوم (یعنی من ) چسبانده بودن . تا جایی که یادم میاد از همه شاگرد های دیگر زیبا تر و باهوش تر بودم ولی همچنان از من متنفر بودن حتی چندین بار سعی کردن کتکم بزنن ولی در مقابل همه اینها ۲ معلم داشتم که واقعا من… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  یُسرا

با سلام خواب اشاره به موقعیت های جدیدی دارد که در صورت پذیرفتن آن ها مسئولیت های جدیدی به شما محول خواهد شد، مثل پذیرش یک شغل یا پیگیری یک هدف جدید. اما به ثمر رساندن این مسئولیت ها موجب افزایش منافع شخصی شما در زندگی بیداری خواهد شد. که برای دستیابی به آنها باید مهارت و درس های جدیدی را بیاموزید. افراد در خواب شما هم به نوعی اشاره به ابعاد شخصیتی شما دارد. که با بررسی این مسئله، میتواند راهنمای شما در به کار گیری بهینه از روحیه و استعداد خود برای تحقق اهداف باشد.

Dlbr
Dlbr
3 ماه قبل

سلام من یک دختر ۱۸ ساله هستم خواب دیدم که جنسیتم عوض شده و با مردی که جنسیت اون هم عوض شده بود آمیزش داشتم
البته این رو هم بگم که قبل خواب فکرم آزاد بود و به چیزی فکر نکردم

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  Dlbr

با سلام کاربر گرامی به نظر می آیدبه تازگی در زندگی شما تغیرات مهمی به وجود آمده که باعث تغییر در دیدگاهایتان نسبت به زندگی شده است و خوابی که دیده اید به دلیل قرار گرفتن در چنین شرایطی است.

ابوالفضل
ابوالفضل
5 ماه قبل

سلام کامل نبود
من تو خواب دیدم پسر دایی ام رفته عمل کرده دختر شده و زنش رو با دوتا بچه طلاق داده حتی آلت جدیدشو بهم نشون داد. اصلأ جالب نبود . خیلی طبیعی بود خوابم. اصلأ تو فکر پسردایی نبودم و حتی چهار ماهی هست ندیدمش. یهو همچین خوابی دیدم. تعبیرش چیه؟

جدول یاب
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  ابوالفضل

با سلام کاربر گرامی این رویا می تواند به دیدگاه های شما درباره ی زنانگی، زن بودن یا رفتار های مربوط به زنان اشاره داشته باشد. ممکن است شما درباره ی دیدگاه های خود نسبت به جنسیت دچار پرسش هایی شده باشید. مثل این که چه چیزی تفاوت رفتاری را بین زن و مرد ایجاد می کند؟ این رویا از شما می خواهد تا دیدگاه های خود درباره ی جنسیت و رفتار را از یکدیگر تفکیک کرده و اجازه ندهید که جنسیت، باعث ایجاد تمایز های اخلاقی و جنسیت زده بشود.

ooooo
ooooo
5 ماه قبل

سلام من دختر ۱۳ ساله ام تو خواب دیدم که آلت تناسلی درآوردم تعبیرش چیه؟؟

500x500_1574235828714139.jpg
جدول یاب
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  ooooo

با سلام کاربر گرامی بسیار اتفاق می افتد که در رویا با مسائل جنسی رو به رو می شویم. اما چنین رویا هایی در کمتر مواردی درباره ی امیال جنسی یا فانتزی های ما درباره ی چنین موضوعاتی صحبت می کنند. این رویا می تواند به موضوعی اشاره داشته باشد که هم اکنون و در زندگی بیداری برای شما زشت و زننده جلوه میکند گاهی مسائل در اثر عدم شناخت ما ممکن است به شکلی منزجر کننده یا بسیار نگران کننده به نظر برسند. در حالی که احساس انزجار پیش از هر چیز در ذهن ما شکل گرفته است. این… مطالعه بیشتر »

Sara
Sara
5 ماه قبل

سلام من خواب دیدم جنسیتم عوض شده کلا از دختر شده پسر نمیدونم تعبیرش چیه ؟؟
ولی خوب اگه ربطی به غم و اندوه داره باید بگم بله چون چند هفته س در عزاداری هستیم به دلیل از دست دادن یکی از بستگان نزدیک که اتفاقا تو خواب که وقتی دیدم پسر شدم انگاری تو خونه ی همون بستگانم بود

آزیتا
آزیتا
6 ماه قبل

سلام من دختری ۱۱ ساله هستم در خواب دیدم به همراه پدر و مادرم و خواهر کوچک ترک داریم به جایی میرویم که فکر کنم سینما بود ولی یک زنی بود داشت ما رو چک میکرد که فکر کنم برای این بود ببینه چیزی مثلا خطری نداریم ببریم تو نوبت من رسید به من گفت نمیتونم برم تو نمی‌دونم چرا درست یادم نیست ولی من اون موقع گفتم من پسرم (و یادم‌نبود اون موقع دختر هستم)پس میتونم برم تو بعد مادر و پدر و اون خانم با تعجب به من نگاه میکردم و من یادم اومد دختر هستم گفتم اه… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
6 ماه قبل
پاسخ به  آزیتا

با سلام فرزندم گمان میرود تغییراتی در رفتار و خلقیات شما به وجود آمده که احتمالا این تغییرات مربوط به بلوغ شما باشد و باعث بوجود آمدن سردرگمی خودتان در ارتباط و رفتار با دیگران شده و شاید در مواردی هم باعث تعجب و سردرگمی والدینتان نیز شده است بهتر است آرام باشید و از این تغییرات در خلق و خوی تان با پدر و مادر خود صحبت کنید تا شما را در گذشتن از مراحل بلوغ یاری نمایند.

sara
sara
6 ماه قبل

سلام دختری ۱۹ ساله هستم خواب دیدم مادرم دو جنسه شده به قولی xxy شده و داره مرد میشه تعبیرش چیه؟

جدول یاب
مدیر
6 ماه قبل
پاسخ به  sara

با سلام کاربر گرامی گمان میرود به تازگی تغییرات بزرگ و زیادی در زندگی مادر شما اتفاق افتاده و یا اینکه دیدگاه های مادرتان نسبت به زندگی بسیار متفاوت شده است و خوابی که دیده اید به دلیل قرار گرفتن در چنین شرایطی است.

همایون
همایون
7 ماه قبل

سلام من یک پسر ۱۶ ساله هستم خواب دیدم که به خانه ی مادر بزرگم رفته ام و پسر دایی ام نیز در آنجا بود و او دختر شده بود و من نیز از ان خوشم امد تعبیر این خواب چیست

جدول یاب
مدیر
6 ماه قبل
پاسخ به  همایون

با سلام کاربر گرامی به نظر می‌آید طبق خوابی که دیده اید تغییرات مهم و بزرگی در زندگی پسر دایی تان اتفاق افتاده است و یا اتفاق می افتد که شما هم از این تغییرات خوشحال می شوید.

za***ya
za***ya
7 ماه قبل

سالم من یک پسر ۱۶ساله هستم دیشب خیلی خسته بودم و خیلی زود خوابم برد من درخواب دختر شدم خیلی. برام عجیب بود اما کسی مرا مسخر نکرد حتی بعضی از دختر ها کمک کردن که به شکل دختر زندگی کنم.
تعبیرش چیه؟

جدول یاب
مدیر
7 ماه قبل
پاسخ به  za***ya

با سلام کاربر گرامی گمان میرود به تازگی تغییرات مهم واساسی در زندگی شما به وجود آمده که خودتان وجود این تغییرات کمی برایتان عجیب است اما باکمک اطرافیانتان این تغییرات را می پذیرید.

ناشناس
ناشناس
7 ماه قبل

سلام ببخشید من دیشب خواب دیدم پسر شدم ولی هیچیم شبیه پسرا نیست
تعبیرش چیه

جدول یاب
مدیر
7 ماه قبل
پاسخ به  ناشناس

با سلام کاربر گرامی به نظر می آید به تازگی تغییرات مهمی در زندگی شما رخ داده است که شما هنوز نتوانسته اید خودتان را با این تغییرات وفق دهید و خوابی که دیده اید نشان از این شرایط شما در بیداریتان است.

ملیکا
ملیکا
7 ماه قبل

سلام ببخشید منددیشب خواب دیدم که پسر شدم و مجبور شدم به خارج برم وقتی اونجا بودم دوباره تبدیل به دختر شدم و بهد از یک دقیقه چند نفر منو دوباره پسر کردند
تعبیرش چیه؟

جدول یاب
مدیر
7 ماه قبل
پاسخ به  ملیکا

با سلام کاربر گرامی به نظر می آید طبق خوابتان به تازگی تغییرات مهم و زیادی در زندگی شماانجام شده است که شاید شما مجبور به قبول این شرایط و تغییرات شده اید اما این شرایط را دوست نداشته و سعی کردید که این تغییرات را به حالت اولیه باز گردانید و در این راه از کمک اطرافیانتان نیز بهره گرفته اید و موفق شده اید و دلیل دیدن خوابتان نیز قرار گرفتن در این شرایط می باشد خوابتان بیشتر نمادی از حالات روحی شما است.

ناشناس
ناشناس
7 ماه قبل

سلام من پسر هستم من دیشب به مساعل جنسی فکر کردم و فیلم و داستان خوندم بعد خواب دیدم که دختر شده ام و با لباس جنسی در خیابان ها راه میرم و به شدت علاقه داشتم که یکی باهام رابطه بر قرار کنه
لطفا بگید تعبیرش خوبه یا نه؟

جدول یاب
مدیر
7 ماه قبل
پاسخ به  ناشناس

با سلام کاربر گرامی خوابهای با نماد های جنسی تعبیر خاصی ندارند و خوابتان بیشتر از تغییرات هورمونی در درون بدنتان نشات میگیرد.

Mahan
Mahan
7 ماه قبل

سلام من خواب دیدم پسر شدم و پسری رو تو خواب دوست داشتم ولی مارد و پدرم اجازه نمیدادن که به اون پسر ابراز علاقه کنم و یه جورایی انگار نمیدونستن که من پسرم ولی تهش پدرم اجازه داد بهش ابراز کنم علاقمو زمان ابراز علاقه زیر بارش برف بودیم ممنون میشم تعبیرش کنید

Mahan
Mahan
7 ماه قبل

اینجا میتونیم سوال کنیم؟؟

جدول یاب
مدیر
7 ماه قبل
پاسخ به  Mahan

سلام برای تعبیر خواب لطفا در زیر پست تعبیر خواب من چیه کامنت بزارید. سپاس

H&f
H&f
8 ماه قبل

سلام من خواب دیدم ک دخترعمم پسرشده ولی اسمش همون اسم خودش دختره ولی توخواب پسر بود وبه همون اسم دختر صداش میزدنتعبیرش چیه

جدول یاب
مدیر
8 ماه قبل
پاسخ به  H&f

با سلام کاربر گرامی به نظر می آید طبق خوابتان تغییراتی بسیار مهم و اساسی در زندگی دختر عمه شما به وجود آمده و یا شاید شخصی وارد زندگی ایشان شده است که دختر عمه تان هنوز نتوانسته اند خود را با این شرایط و تغییرات مهم ورودی در زندگیشان وفق دهند.

Mobina
Mobina
8 ماه قبل

سلام
من بیشتر اوقات خواب میبینم که پسر میشم بعد یا پیش یه دختر میرم که قبلا باهاش دوست بودم ولی الان دوست نیستم
یا اینکه تبدیل به یه جن یا خون اشام میشم
تعبیرش چیه؟

جدول یاب
مدیر
8 ماه قبل
پاسخ به  Mobina

با سلام کاربر گرامی به نظر می آید به تازگی تغییراتی در زندگی شما رخ داده است که شما هنوز نتوانسته آید خود را با این تغییرات وفق دهید و شاید قرار گرفتن در چنین شرایطی کمی برای شما باعث نگرانی شده است و دلیل دیدن خواب های تان نیز قرار گرفتن در چنین شرایطی است.

....
....
8 ماه قبل

سلام من خواب دیدم ترنس کارگر خونمون بود کار میکرد و من بهش ۹۰ تومن پول دادم تعبیرش چیه

جدول یاب
مدیر
8 ماه قبل
پاسخ به  ....

با سلام کاربر گرامی به نظر می آید شما به تازگی در انجام کاری و یا استفاده از موقعیتی تردید و دودلی پیدا کرده اید این خواب از قدرت و مهارتی در شما سخن میگوید که مدتی است از آن غافل شده اید. بهتر است تردید و دودلی را کنار گذاشته وبا روحیه حمایتگری و مدیریتی خود آن را دوباره کشف کنید تا اعتماد به نفستان افزایش یابد. این اعتماد به نفس راهگشای شماست.

Ami
Ami
8 ماه قبل

سلام ببخشید من خواب دیدم که به پدر و مادرم گفتم که میخوام جنسیتم رو تغیر بدم و تو خوابم اونا خیلی شکه و عصبانی شده بودند ( البته تغیر جنسیت خواسته واقعی منه که نمیتونم با اونا راجبش صحبت کنم )

جدول یاب
مدیر
8 ماه قبل
پاسخ به  Ami

با سلام کاربر گرامی خوابی که دیده اید تحت تاثیر افکاری است که در ذهنتان نهادینه شده و به ناخودآگاه تان سپرده شده و شاید واکنشی است که ذهن شما فکر میکنید اطرافیانتان در برابر افکار شما داشته باشند و و تعبیر خاصی ندارد.

ریحانه
ریحانه
9 ماه قبل

سلام من ریحانه هستم،خواب دیدم با عشقم لختمو اندام خصوصی مردانه دارم و گریه میکنم
تعبیرش چیع؟!

جدول یاب
مدیر
9 ماه قبل
پاسخ به  ریحانه

با سلام کاربر گرامی بسیار اتفاق می افتد که در رویا های خود، با سمبل هایی رو به رو شویم که فضایی منزجر کننده را برایتان ایجاد کنند. چنین رویاهایی، در کمتر مواردی به دغدغه های جنسی فرد در زندگی بیداری اشاره دارند. در واقع ناخودآگاه ما، در حال تلاش برای بازنمایی یک رویه یا رفتار منزجر کننده است که در زندگی بیداری و در حق خودمان در پیش گرفته ایم. ممکن است در حالت عادی متوجه این رفتار ناراحت کننده نباشیم یا آزار دهنده بودن این رویه را انکار کنیم. اما ناخودآگاه با چنین رویاهایی از ما می خواهد… مطالعه بیشتر »

زهرا
زهرا
9 ماه قبل

سلام وقت بخیر تشکر میکنم از تعبیرهای دقیقتون
خواب دیدم تو مدرسه ایم،تعطیل ک شد همه اومدیم خونه از دوستام جلو زدم پشت سرمو نگا کردم،نبودن منم اومدم خونه،،،،رسیدم دم در ب زن همسایه گفتم موهام خوب نیستن،با تیغ دو س سانت ازشون کوتاه کرد،مادرم خیلی ناراحت شد ولی چیزی نگفت
تعبیرش چیه؟؟؟
ممنونم ازتون

جدول یاب
مدیر
9 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

با سلام کاربر گرامی به نظر می آید شما در زندگی بیداری مسیر و هدف درستی را انتخاب کرده اید اما اینکه خواب دیده اید موهاتان را کوتاه می‌کنید بیانگر این است که نبود قدرت را در این راه تجربه می‌کنید ( احساس می کنید کمی قدرتتان را از دست می‌دهید). شما ممکن است تفکر یا آرزوهاتان را تغییر شکل دهید و (مجددا شکل بدهید) و افکار/عادات ناخواسته را حذف کنید. واین راه درست انتخابی را ادامه دهید.

زهرا
زهرا
9 ماه قبل

باسلام تشکر میکنم ازتون،،،ببخشید اگه چیزهای دیگه هم تعبیر میکنید تا بگم
خواب دیدم موش اومده تو خونه دنبالش کردم تا گرفتمش خواستم بکشمش گفتم گناه داره از خونه انداختمش بیرون،اگه میدونید پاسخ بدید.سپاس فراوان

جدول یاب
مدیر
9 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

باسلام کاربر گرامی شاید شما به مسائل کوچک یا مسائل بی اهمیت اجازه می‌دهید که روی شما وزندگی شما تاثیر تمام و کمال بگذارد (مثل خوره شما را بخورد) . در کل تعبیر موش نمادی از ناراحتی‌ ها و ناملایمتی‌ های کوچک در زندگی شماست که دائم در مورد آنها فکر می کنیدذهن شما با دیدن این خواب به شما پیغام میدهد که باید این مسائل کوچک را که باعث آزار شما می شود رها کنید.

مهدی
مهدی
9 ماه قبل

پسر هستم، خواب دیدم دوست بسیار صمیمی ام (پسر)، موهای دخترانه و مش کرده داشت که از زیر روسری معلوم بود. محبتم در خواب و هم بعد از بیداری، به اون چند برابر شد. هنگام بیدار شدن نیز بعد از چند روز بی‌خبری، پیامکی از او دریافت کردم.
تعبیر این خواب چیست؟

زهرا
زهرا
9 ماه قبل

سلام من خواب دیدم پسر شدم(ترنس) و دارم ازدواج میکنم،تعبیرش چیه

جدول یاب
مدیر
9 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

با سلام کاربر گرامی این به آن معناست که فرد جدیدی وارد زندگی شما می شود که می توانید در همه ی امور به او تکیه کنید کسیکه که با آمدنش خیلی از مشکلات روحی شما را برطرف و باعث ایجاد تغییراتی مهم و کارساز می شود این شخص میتواند معشوق یک دوست و یا حتی افرادی مسنی باشد که به عنوان دوست در کنار شما قرار می گیرند باشد.

KIA
KIA
9 ماه قبل

سلام‌.من تمام مطالب و خوندم ولی در خوابی که من دیدم یکی از آشنا ها که پسر بود اومده بودن خونه ی ما بعد از چند ساعت نمی دونم چه بحثی پیش کشیده شد که اون گفت من دخترم .

جدول یاب
مدیر
9 ماه قبل
پاسخ به  KIA

با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابی که دیده اید به شروع فصلی جدید در زندگی این فرد اشاره دارد. که مسئولیت های بزرگ و مهمی بر عهده شان قرار میگیرد و. هم فرصت های جدیدی برای رشد و پیشرفت در زمینه های روانی و اخلاقی برای این فرد به وجود می آید.

بی نام
بی نام
10 ماه قبل

سلام من خواب دیدم که دوستم میخواد تغغیر جنسیت بده یعنی از دختر به پسر تبدیل بشه تعبیر این خواب چیه؟

جدول یاب
مدیر
10 ماه قبل
پاسخ به  بی نام

باسلام کاربرای گرامی به نظر می آید شخصی که خوابشان را دیده اید در حال حاضر تغییرات مهمی در زندگی شان اتفاق افتاده که به واسطه این تغییر خیلی از مشکلات روحی و مالی ایشان مرتفع می گردد انشاالله.

جدول یاب
مدیر
9 ماه قبل
پاسخ به  بی نام

باسلام کاربرای گرامی به نظر می آید شخصی که خوابشان را دیده اید در حال حاضر تغییرات مهمی در زندگی شان اتفاق افتاده که به واسطه این تغییر خیلی از مشکلات روحی و مالی ایشان مرتفع می گردد انشاالله

جدول یاب
مدیر
9 ماه قبل
پاسخ به  بی نام

با سلام کاربر گرامی به نظر می آید طبق خوابی که دیده اید شما در انجام کاری که در پیش گرفته اید کمی دچار مشکل شده اید و یا خواهید شد بهتر است در مورد کاری که قصد انجام آن را دارید تحقیق و دقت بیشتری داشته باشید و همه جوانب انجام این کار را مخصوصاً برای خودتان در نظر بگیرید

منصور شمس
منصور شمس
11 ماه قبل

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه مادربزرگ خواب دیده که دامادش در خواب شبیه زن شده و اون عریان هستش و در واقعیت مادربزرگم داره صاحب نوه جدید میشه که اون خوابی که دیده مربوط میشه به بابای بچه ای که داره میاد .

جدول یاب
مدیر
11 ماه قبل
پاسخ به  منصور شمس

با سلام . برهنه بودن با مفاهیمی مثل حریم خصوصی، مرتبط است به نظر می آید طبق خوابی که ایشان دیده اند داماد ایشان هدفی کاری را در پیش گرفته اند که شاید هنوز کسی از آن آگاه نیست اما امکان دارد شرایطی پیش بیاید که این مادربزرگ از این اهداف کاری آگاهی پیدا می کنند.

75
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن