تعبیر خواب خورشید گرفتگی | خورشید گرفتگی ( کسوف ) در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب خورشید گرفتگی ازنظر معبران مختلف تعابیر گوناگونی دارد لذا در این مقاله سعی بر آن داریم تا با آوردن دیدگاه معبران شما را یاری کنیم.

تعبیر خواب خورشید گرفتگی
تعبیر خواب خورشید گرفتگی

تعبیر خواب خورشید گرفتگی (کسوف )

امام صادق (ع) می‌فرمایند:

اگر ببینی در جائی آفتاب سیاه گشته و خورشید گرفتگی شده است، یـعـنـی در آنجا فتنه بوجود می‌آید

جابر مغربی می‌گوید:

اگر ببینی ابر یا چیز دیگری آفتاب را پوشانده است، یـعـنـی حال و روز پادشاه بد و دگرگون و منقلب می‌شود، مخصوصاً اینکه ببینی آفتاب کسوف کرده و سیاه شده است.

خالد بن علی بن محد العنبری گوید:

دیدن کسوف در خواب، بر ترساندن بندگان خدا دلالت دارد.

در سرزمین رویاها آمده:

خواب کسوف ( خورشید ) : شانس با شما نخواهد بود

ابراهیم کرمانی می گوید:

دیدن خورشید گرفتگی در رویاهای ما همیشه نشان دهنده ی اخطار و یا هشدار بخاطر یک یا چند رفتار غلط و زشت است مثلا اگر کسی حقی را از دیگران ضایع کند که بواسطه ی ان باعث رنجور شدن دیگران شود ممکن است چنین رویایی را تجربه نماید خورشید گرفتگی اگر در هوای روشن باشد خوب نیست اما دیدن ان در شب و تاریکی خیر و خوب است.

حضرت امام صادق (ع) می فرمایند:

اگر با چشمان خودت دیدی که خورشید گرفتیگی ایجاد شده است دلالت بر این دارد که گناه و یا حق الناسی به گردن داری که هنوز در پی توبه و یا جبران آن عملی انجام نداده ای

اگر دیدی با دیدن خورشید گرفتگی چشمانت درد گرفته و یا آب از چشم هایت سرازیر میشود به نشانه ی این است که خطری جانی تو را تهدید میکند

حکایت/

شخصی به نزد امام صادق (ع) رسید و به ایشان گفتند خواب دیدم که در میانه ی روز خورشید گرفتگی روی میدهد و من با همسرم به خورشید نگاه کردیم و از ترس وحشت کردیم همه جا تاریک شد و دیگر قادر به دیدن اطراف خود نبودیم این رویا چه معنایی دارد؟حضرت او را پاسخ دادند سریعا به منزلت برگرد و از همسر و فرزند خود بابت ظلمی که اخیرا در حق ایشان روا داشته ای عذر خواهی کن و از ان ها حلالیت بطلب چرا که ممکن است در همین روزها بخاطر رنجور بودن بستگان نزدیک از تو اتفاقی بد و شوم برایت بیفتد

لوک اویتنهاو می گوید :

کسوف : سستی زود گذر

آنلی بیتون می گوید:

دیدن کسوف در خواب ، علامت نگرانیهای خانوادگی و شکست موقت در حرفه و امور مادی است .

دیدن خورشید در حال کسوف، نشانه روبرو شدن با ایامی جنجالی و پر خطر است. اما سرانجام این ایام به پایان می‌رسد و وضع زندگی شما بهتر از قبل خواهد شد.

شیخ طوسی می گوید:

اگر شخصی ببیند که کل خورشید میگیرد و یعنی تمام ان سیاه میشود و بواسطه ی آن هوا تاریک می شود به نشانه ی کم آبی خشکسالی و یا کم شدن نعمت و برکات اسمانی در ان شهر یا دیار می باشد.

بیشتر بخوانید:

تعبیر خواب ماه گرفتگی | دیدن ماه گرفتگی ( خسوف ) در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب آسمان| دیدن آسمان در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب برف | دیدن برف در خواب نشانه چیست ؟

 

۰ ۰ آرا
رأی دهی به مقاله
برای امتیاز به این نوشته جدولیاب کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۴.۵]
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
37 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین پرطرفدار
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
Nina
Nina
19 روز قبل

درود. من خارج از کشور زندگی می کنم. خواب دیدپ که دخترخاله ام که در ایران است پیش من آمده (لازم به ذکر است روز قبلش با او در مورد مشکل دلچرکین بودیم از هم و من برای رفع کدورت با او تماس گرفته بودم). و او در خانه من خواب است. هوا تقریبا تاریک بود پنجره خانه ام را که نگاه می کنم میبینم حورشید در آسمان است و یکهو یک کسوف اتفاق افتاد که کل خورشید دا گرفت و همه جا سیاه شد.. به او گفتم از خواب بیدار شو ببین اسمان سیاه شده و او گفت باشد… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
15 روز قبل
پاسخ به  Nina

با سلام کاربر گرامی گمان میرود شما در حال حاضر احساس شک به خود، ناکامل بودن و نداشتن کنترل در زندگی‌تان را تجربه می‌کنید. شاید درباره‌ی تصمیمی که گرفته‌اید، شک کرده‌اید شما باید به خودتان و تصمیتان اعتماد کنید و این را بدانید که انشاالله همین رفع کدورت و دوری از کینه و ناراحتی بهترین تصمیمی است که گرفته اید پس در تصمیتان شکی نداشته باشید و در تصمیمات خود رضایت خداوند را در نظر بگیرید.

مهسا ق
مهسا ق
24 روز قبل

سلام من ساعت حدود ۸ صبح خواب دیدم بیرونم و دارم به مسجد بزرگی نگاه میکنم که بسیار زیباست چشمگیره و ناگهان یکی از گلدسته ها کج میشه تا بیفته اما دوباره صاف میشه و همون لحظه خورشید گرفتگی رخ میده و من محو تماشا بودم که خورشید انگار میخواد از هم متلاشی بشه و اطرافش از هم میخان جدا بشن و وسط خورشید اسم یزدان ظاهر میشه

جدول یاب
مدیر
21 روز قبل
پاسخ به  مهسا ق

با سلام. کاربر گرامی گمان میرود شما به تازگی به انجام کاری متعهد می شوید و یا خواهید شد یا با انجام کاری موافقت می کنید که برای شما سربلندی و موفقیت به همراه می آورد اما به مظر می آید شما کمی در انجام آن دو دای و سردرگمی دارید . بهتر است با فرد کاردان و عاقلی در مورد این موضوع صحبت کنید تا انشاالله شما به آرامش برسید و بتوانید ، آرمان های بالایتان را عملی کنید و به شهرت و پیروزی در کارتان برسید انشاالله امیدهای تازه ای به زندگی تان راه می یابد.

ناشناس
ناشناس
1 ماه قبل

باسلام وقت بخیر من خواب دیدم که همراه پدرم از سفر برمیگشتیم(از تهران)…و مادر و خواهر و برادرم در ماشین جلوی ما بودند….خورشید گرفتگی بود و هیچ ماشینی قادر به دیدن جاده نبوذ(گرد و غبار بود)بعد ی تیکه از شیشه ماشین حالت گرد و خاک گرفته بود و پاک نمیشد…پدرمم میگفت بخاطر خورشید گرفتگیه‌‌‌‌…خلاصه که یهو در اثر خورشید گرفتگی شب شد….و ستاره ها توی آسمان خیلییییی درخشان و قشنگ بودن منم شروع به عکس گرفتن کردم….بعد ی درخت اونجا بود که موز داشت(جاده هم باریک بود)و روی درخت ی میمون که همش موز میخورد و اگه ما کاری براش… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
28 روز قبل
پاسخ به  ناشناس

با سلام کاربر گرامی ممکن است در این زمان خود را با مشکلات و ناراحتی های روانی مشاهده کنید یا احساس کنید که برخی ناراحتی ها بدون اراده و خواسته ی شما به وجود آمده اند و این وقوع های ناگهانی، شما را نگران و مضطرب ساخته باشد. تاریکی در رویا می تواند به وضعیت ناشناخته اشاره داشته باشد. شرایطی که قابل پیش بینی نیست بهتر است اجازه ندهید که ترس از اتفاقات غیر قابل پیش بینی شما را نگران و افسرده سازد.

محمدرضا
محمدرضا
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر خواب دیدم که محل کارم هستم با تعدادی از همکارام بعد دیدم دمه صبحه ماه خیلی بزرگ شده و داره میاد سمتمون بعد جلو ماه پوشیده شد ئ رئش یه آیه قرانی نوشته شده بود ممنون میشم تعبیرش بهم بگین

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  محمدرضا

با سلام کاربر گرامی دیدن ماه در خواب از نظر تحلیلگران خواب و رویا جنبه‌های پنهان و اسرار آمیز بیننده خواب را نشان می‌دهد.در خواب شما نیز ماه می‌تواند نمادی از تغییر روحیه در شما برای انجام کارهای در محیط شغلیتان باشد همچنین دیدن آیات شاید میتواند به دیدگاه های عقیدتی شما درباره ی آمدن روز های خوب پس از یک دوره ی تلاش و سختی مرتبط باشند.

Amir
Amir
1 ماه قبل

سلام من امروز خواب خورشید گرفتگی شده دیدم بیدار شدم بعد رفتم نگاه کردم یک سومش سیاه بود بعد خوشحال بودم صورتمو اون ور کردم باز دیدم کلش سیاه شد از دوباره همین کارو کردم دیدم شبیه می کی موس شد بعد از دوباره صورتمو اون ور کردم بعد باز نگاه کردم دیدم دار بارون میاد میخواستم برم زیر بارون ترسیدم

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  Amir

با سلام کاربر گرامی به نظر می آید شما به تازگی با ایامی جنجالی و پر دردسر روبرو شده اید است. شاید این روزها و مسایلی که در این روزها برایتان اتفاق می افتد برای شما باعث بوجود آمدن تنش و استرش شده است و دلتان میخواهد برای خودتان امنیتی فراهم کنید نگران نباشید انشاالله سرانجام این ایام به پایان می‌رسد و وضع زندگی شما بهتر از قبل خواهد شد.

نیکا
نیکا
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر من خواب دیدم که ساعت ۱۱ صبحه ولی آسمان سیاهه و متوجه میشم خورشیدگرفتگی اتفاق افتاده، میرم جلوی پنجره همه جا تاریکه و میبینم یه نور کمی از خورشید معلومه و ماه هم به سرعت در آسمان حرکت میکنه و اینقدر نزدیک میشه بهم که من لمسش میکنم و خیلی با هیجان میگم من ماه رو لمس کردم. ولی بعد اون با صداهای زیادی و تکان های شدید انگار خورشید میخواد پیدا بشه ولی من نمیترسیدم و حتی تکونی هم نمیخوردم در حالی که مردم فورا میرفتن داخل خونه

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  نیکا

با سلام کاربر گرامی ماه در خواب می تواند نماد حقیقت و شهودی قوی در زندگی برای شما باشد که در شخصیت تان وجود داشته اما هنوز از کارکرد و ماهیت این قدرت درونی آگاه نیستید. شاید استعداد ها و مهارت های پنهان و درونی شما در حال کشف شدن هستند و بهتر است تا با دقت و صبر این توانایی ها را بیابید و آنها را با آموزش و یادگیری های مرتبط، شکوفا سازید این خواب از شما می خواهد تا این قدرتهای درونی را درک کرده و از آن برای گسترش زمینه های مختلف زندگی خود استفاده کنید.

آرمان
آرمان
2 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر باشه…من خواب دیدم که برای چند روز پشت سر هم خورشید گرفتگی رخ داده بود و حالتی ایجاد شده بود که برای چند روز پی در پی هوا گرگ و میش بود…بعد بارون شروع کرد به اومدن و خیلی هم زیاد بود…بعد از این بارون گیاها رشد عجیبی کردن و مثلا یک گیاه توت فرنگی انقدر بزرگ شده بود که ما از توی بالکن میتونستیم دست دراز کنیم و از میوه هاش بکنیم و بخوریم…بعدش هم خورشید گرفتگی برطرف شد…به چه معنی میتونه باشه این خواب

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  آرمان

با سلام کاربر گرامی به نظر می آید طبق خوابتان شما در این مقطع زمانی با ایامی جنجالی و پر صدا در زندگیتان روبرو شده اید و خوابتان می تواند نشان دهنده ی احساساتی باشد که در زندگی بیداری با آن ها رو به رو هستید و ممکن است شما را ناراحت کرده باشد و به همین خاطر تغییراتی در زندگیتان بوجود آمده است گمان میرود این خواب از شما می خواهد تا منشا این ناراحتی ها را شناخته و از تداوم آن ها جلوگیری کنید.

ملی
ملی
2 ماه قبل

سلام من خواب دیدم که انگار کنار یه ابم بعد ماهی ها از یه دریچه هی وارد میشن یا نمیدونم دقیق یادم نیست فقط یادم هست که انگار رنگ اب یکم قرمز شدغروب بود به خورشید نگاه کردم غروب کرد و وقتی به نصف رسیده بود من دعا کردم ولی بعدش نورانی بودنشو از دست داد ولی هوا تاریک نشد همونطور بود

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  ملی

با سلام کاربر گرامی به نظر می آید طبق خوابی که دیده اید شما به تازگی کاری و یا شغلی را شروع کرده اید و یا در صدد برنامه ریزی برای استفاده از مال و یا اموالی هستید که گمان میرود باید بیشتر مراقب منافع خود باشید و با دقت بیشتری برای اینکار برنامه ریزی داشته باشید.

Parisa
Parisa
3 ماه قبل

سلام من خواب دیدم که روز بود بعد خورشید گرفتگی شد یعنی یه ماه بزرگ اومد روی خورشید همه جا تاریک شد وبعد اون یه طوفان شدید ایجاد شد و برف شدید با دونه های درشت میومد خیلی ترسناک بود یعنی تعبیرش چی میشه؟

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  Parisa

با سلام کاربر گرامی وضعیت آب و هوایی که در رویا مشاهده می‌کنید، استعاره‌ای از وضعیت فکری شماست. هوای سرد و برفی می‌تواند اشاره به ذهنی سرد یا اندوهگین در شما به سبب موضوعی در بیداری باشد. ذهنی که حقایق زیادی را درک نکرده و ممکن است از چیزهایی از او پنهان مانده باشد .در کل خوابتان بیانگر موانع، و احساسات ابراز نشده و احساسات سرد و منجمد است. شما نیاز دارید که این احساسات و موانع را آزاد کرده و ابراز کنید . این خواب پیامی از جانب ناخودآگاه شماست مبنی بر این که از پیدا کردن جواب سوال‌های… مطالعه بیشتر »

مبین
مبین
3 ماه قبل

من درخواب دیدم که ساعت شش صبح است ولی هوا تاریک است سمت پنجره رفتم ودیدم خورشید گرفتگی شده ولی خیلی سریع خورشید گرفتی تمام شد وهوا هم روشن شد ممنون می شم اگر تعبیر خوابم را بگویید

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  مبین

با سلام کاربر گرامی به نظر می آید که به تازگی در زندگیتان دچار هرج و مرج و یا نوعی تردید برای تصمیم گیری شده اید و خوابتان به هرج و مرج یا سردرگمی شما در این مقطع زمانی اشاره دارد که این حالت مانع از تصمیم گیری قطعی برای زندگیتان شده است به نظر می آید این مسئله ذهن شما را بسیار درگیر کرده است و شاید در مسأله ای که ذهنتان را درگیر کرده احساس شکست خوردن دارید و به همین دلیل از پذیرش مسئولیت ها یتان دوری میکنید و خوابی که دیده اید نشان دهنده حالات روحی… مطالعه بیشتر »

یه بنده خدا
یه بنده خدا
3 ماه قبل

سلام من خواب دیدم وسط یه حیاط بزرگ بودیم با چن نفر از آشنا ها که یه دفعه همه جا نارنجی رنگ شد و همه میگفتن خورشید گرفتگی شده و نور خورشید نارنجی شده بود و رو به تیره گی میزد
و همه ایستاده بودن و نگاه میکردن منم همینطور
میشه بگین چه تعبیری میتونه داشته باشه؟

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  یه بنده خدا

با سلام کاربر گرامی گمان میرود به نازگی در زندگیتان هرج و مرجی بوجود آمده که هنوز نتوانسته اید با این شرایط خود را وفق بدهید و خوابی که دیده ایم به نظر می آید نشانگر شرایط روحی شما در بیداری است.

زهرا
زهرا
5 ماه قبل

سلام توی خوابم دیدم که حدودا ظهر بود و من به بام خانه رفته بودم . آفتاب کاملا مثل تابستون میتابید و خورشید بزرگ در آسمان بود . تو همین حال طوفان گرد و خاک اومد و من گفتم برم داخل خونه چون طوفان شده در همین حین که داشتم میرفتم خورشید گرفتگی شد و خورشید کم کم سیاه شد اما هوا فکر کنم تاریک نشد یا نهایتا آفتاب رفت اما مثل شب تاریک نشد . بعد فکر کنم زلزله ای هم رخ داد به طوری که خانه همسایمان خراب شد . تعبیرش چیست؟؟

جدول یاب
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان بیانگر این است که ممکن است شما در این مقطع زمانی یک تکان شدیدی را تجربه می کنید که ثبات و بنیان شما را تهدید می کند(متزلزل می کند). خواب، حس نا امنی، ترس ها و حس بی یاوری شما را تاکید می کند. آیا چیزی در زندگی تان است که به خاطرش احساس تقصیر می‌کنید؟

فاطمه
فاطمه
5 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر من خواب دیدم که به دنبال یک زاغ افتادم ولی برعکس همه زاغ ها زاغ خواب من کوچک و سفید بود و من همچنان تو خواب دنبالش میدویدم و صداش میزدم و میگفتم زاغ،زاغ،… تا این که بعد از کلی پیچ خمِ توی خاکی رفت یه جای سر سبز که فقط ۲ تا مرداب اونجا بود و دقیق کنار هم بودن و کناراشونو جلبک های سبز لغزنده پوشانده بود من ایستادم و اون رفت سر یکی از مرداب ها ایستاد و دیگه فرار نکرد منم رفتم تا از راه بین ۲ تا مرداب بهش برسم و بگیرمش… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  فاطمه

با سلام کاربر گرامی فضایی که در خواب مشاهده می کنید تصویرگر فضای ذهنی شماست. حیوانات زمانی که در خواب ظاهر می شوند اشاره به غرایز مختلف موجود در رفتار و شخصیت انسان دارند. کلاغ در خواب می تواند به افکاری اشاره داشته باشد که در شما احساس غم یا افسردگی و ترس از رکود را ایجاد کرده اند. این خواب از شما می خواهد تا منشا ترس درونی خود را شناخته و اجازه ندهید که این ترس موجب ایجاد احساس انفعال در درون شما شود.

شبنم
شبنم
5 ماه قبل

من خواب دیدم خانه مادر بزرگ پدریم هستیم و تعداد زیادی مهمان داریم و همه آنها را می شناسم چون فامیل بودند
ولی من در یک اتاق دیگر تنها نشسته بودم و از میوه ها و شیرینی ها میخوردم میوه شلیل رسیده بود میوه تابستانی و هلو و شعله زرد هم در سینی ها دیدم مثل نظری بعدش دیدم در حیات زده شد ک تعدادی مهمان هم در حیات بودند و من موهایم را باز کردم سالم را انداختم چون هوا سرد بود واقعا و در را باز کردم

جدول یاب
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  شبنم

با سلام کاربر گرامی گمان میرود به تازگی در شرایط و موقعیت های جدیدی قرا گرفته اید که شاید کمی از این شرایط و قرار گیری در آن نگران هستید و احساس ترس و یا اضطراب می کنید احساس می کنید کسی را برای همراهی و راهنمایی در این شرایط ندارید ذهن شما با دیدن این خواب به نگرانی درونی شما از موقعیت ها و مسئولیت های جدیدی که در زندگی بیداری با آن رو به رو هستید اشاره میکند . ممکن است احساس کنید که توانایی کنترل وظایف مختلف خود را ندارید. این خواب از شما می خواهد تا… مطالعه بیشتر »

سارا حسینی
سارا حسینی
6 ماه قبل

خواب دیدم که توی خونه ای با اقوام جمع هستیم برادرم وارد خونه شد نشست روی مبل گفت امروز چندشنبست بهش گفتم جمعه بعد داداشم گفت میدونین که هنوز پنجشنبست و خورشید طلوع نکرده یعنی هنوز (پنجشنبست هنوز شبه و خورشید نیومده که وارد روز جمعه بشیم اینطور منظورمه توی خواب صبح شده بود ولی خورشید طلوع نمیکرد هوا تاریک تاریک بود)به خیابون نگاه کردم که هنوز هوا تاریک بود مردم هم تعجب کرده بودن از پنجره بیرون نگاه میکردن دیگه اینجا از خواب پریدم میشه بگید تعبیرش چیه یه خواب الکی بوده یا تعبیر داره ممنونم?

جدول یاب
مدیر
6 ماه قبل
پاسخ به  سارا حسینی

با سلام کاربر گرامی به نظر می اید احساس آشفتگی و سرگردانی وی را درک کرده‌اید و در کل این خواب نشان دهنده ی تردید ها و نگرانی های برادرتان در این دوره ی زمانی می باشد. شرایطی که شاید تصمیم گیری را برای او کمی دشوار کرده است . این تصمیمات می توانند زمینه های مالی یا احساسی زندگی ایشان را شامل شوند.

فاطمه
فاطمه
6 ماه قبل

سلام من ۲۰ سالمه و مجردم خواب دیدم که با یک مرد سیاه پوست با چشمان آبی به قصد ازدواج دوست شده ایم و بار اول که من به دیدن اون رفتم خبر از اومدنم نداشت و از من فرار میکرد بعد یک زن هم به اون پیوست و با هم موقع فرار افتادند کنار جوب و اون زن یک حرفی گفت که من فهمیدم زن این مرد سیاه پوست است و اون به من دروغ گفته ، بدون این که حرفی بزنم برگشتم و در مسیر دیدم خورشید به شکل حلقه نورانی درآمده اول نمیدانستم خورشید گرفتگیست چون وسط… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
6 ماه قبل
پاسخ به  فاطمه

با سلام کاربر گرامی خوابتان به هرج و مرج یا سردرگمی اشاره دارد که در زندگی‌تان وجود دارد و مانع از تصمیم گیری قطعی برای زندگیتان شده است به نظر می آید این مسئله ذهن شما را بسیار درگیر کرده است و شاید در مسأله ای که ذهنتان را درگیر کرده احساس شکست خوردن دارید و به همین دلیل از پذیرش مسئولیت ها دوری میکنید ذهن شما با دیدن این خواب از شما می خواهد تا به شکلی منطقی با مسولیت هایتان رو به رو شوید و اجازه ندهید که ترس های غیر منطقی به ایجاد چالش و تضاد در… مطالعه بیشتر »

mahdi
mahdi
7 ماه قبل

خواب دیدم که شب بود مقابل یه دریاچه وایساده بودم، بعد یدفه وسط دریاچه شروع به جوشیدن کرد و خورشید با یه ستاره کنارش از آب اومدن بیرون و روبه آسمون بالا رفتن، خورشید به رنگ سرخ بود… وقتی که کمی بالا رفتن دیگه فقط خورشید بود که یدفه خورشید هم بصورت یه ستاره رفت به بالا و آسمون شب هم پر از ستاره بود، ممنون میشم اگه تعبیرش رو بگید.

جدول یاب
مدیر
7 ماه قبل
پاسخ به  mahdi

با سلام کاربر گرامی خواب‌تان یعنی تمایل دارید دیده شوید، مورد توجه قرار گیرید. به دنبال جایگاه بالاتر و وجهه هستید. این ممکنست به این معنا باشد که پله‌های نردبان اجتماعی را یکی‌یکی بالا می‌روید.. آسمان به امید ها و چشم اندازی که برای حالات روانی خود پیش بینی می کنیم مربوط است ذهن شما با دیدن این خواب از شما می خواهد تا به توانایی های درونی خود اعتماد کرده و از اتفاقات جدید که مهارت ها و قدرت شما را گسترش می دهند به خوبی استقبال کنید.

Simsim
Simsim
9 ماه قبل

من خواب دیدیم ک دم دوای غروب ی حاله سیاه خورشید رو میگیره و رفع میشه دوباره کل خورشید سیاه میشه اما از کنارهای اون حاله نور بیرون میزد و منم شگفت زده داشتم داد میزدم ک بیان ببینم من لذت میبردم ولی خواهرم میترسید تعبیر یچه؟؟؟

جدول یاب
مدیر
9 ماه قبل
پاسخ به  Simsim

با سلام کاربر گرامی خواب‌تان نمادی از ذهن خلاق شماست. بیانگر سفر معنوی شما به ناشناخته‌هاست و نشانه‌ای از توسعه و آگاهی شخصی شماست. لازمست تا چشم‌انداز متفاوتی را در پیش بگیرید. شما کمی به خود شک دارید و می‌ترسید که به هدف‌هایتان نرسید. حس می‌کنید تحت‌الشعاع قرار می‌گیرید و توانایی‌هایتان را دستکم می‌گیرید. گمان میرود سطح خودباوری‌تان در حال محو شدن یا از دست رفتن است. بهتر است خود را دست کم نگیرید و از ذهن خلاق خود برای پیش برد اهدافتان کمک بگیرید.

شبانخ
شبانخ
29 روز قبل
پاسخ به  جدول یاب

خیلی عالی👍

37
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن