تعبیر خواب دفن کردن مرده | خاکسپاری و تشییع مجدد مرده در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب دفن کردن مرده ازنظر معبران مختلف تعابیر گوناگونی دارد لذا در این مطلب سعی بر آن داریم تا با آوردن دیدگاه معبران شما را یاری کنیم.

تعبیر خواب دفن کردن مرده

تعبیر خواب دفن کردن مرده

اگر خواب دیدی کسی را که قبلا و یا در سال های پیش فوت شده است را دوباره تشییع می کنند نیکو است و دلالت بر این دارد که عمر بیننده ی خواب زیاد شود,ابراهیم کرمانی نوشته است دیدن افراد و اشخاصی که دوباره در خواب های ما تشییع می شوند بسیار نیکو است و نشان دهنده ی رویداد اتفاقات خوب در روزهای اینده است .

سوال: سلام خواب دیدم پدربزرگم که مدتی است مرده را دوباره تشییع جنازه می کنیم و منتم زیر طابوتش را گرفتم تعبیرش چیه؟

پاسخ: بدون شک فکر و ذهن شما این روزها معطوف به پدربزرگتان بوده که دوباره خواب ایشان رادیده اید و لطف محبت و عنایت شما به ایشان سبب شده است چنین خوابی را ببینید و معنی و تعبیر ان دعای خیر پدربزرگتان برای شما و اهل خانواده است چنان چه که ابن سیرین نیز در همین مورد گفته است دست گرفتن زیر طابوت مرده ها در خواب به نشانه ی دعای خیر آن ها برای بیننده ی خواب است.

دیدگاه حضرت امام صادق (ع) درباره تعبیر خواب تشییع دوباره مرده

 اگر کسانی مرد یا زن خواب ببیند یکی از خویشان و بستگانشان را دوباره تشییع میکنند و یا ایشان را برای دفن به قبرستان میبرند نشان دهنده ی آغاز روزهای خوبی است که منتظر فرا رسیدنشان بودیم درواقع برکت نعمت و یا افزایش عمر معنی و تفسیر همین خواب است.

تعبیر خواب تشییع مجدد مرده از نظر دانیال نبی

اگر دیدی همسرت را که قبلا فوت کرده است را تشییع جنازه میکنند و خود نیز حضور داری دلالت بر این دارد که دعای خیر ایشان بدرقه ی شما در زندگی است

تعبیر خواب دفن کردن مرده شیخ طوسی

یک تعریف یک توضیح کامل و یک راهکار را برای کسانی که خواب دوباره تشییع کرده مرده ها را میبینیند دارد و در واقع ایشان این خواب را شرح کرده اند امروز اتفاقات جدیدی افتاده است و تصمیم‌گیری درست برایتان مشکل شده است. شما همان طوری که قبلاً انتظار داشته‌اید،

سوال: سلام من خواب دیدم که برای تشییع جنازه یکی از فامیلامون که چند هفته پیش فوت کرده بود دعوت شدم و دوباره همون صحته ها و اتفاقاتی را که تو بیداری دیده بودم را انجام میدادیم تعبیرش چیه؟

پاسخ:ممکن است که شما در طول روز بدون دلیل خاصی احساس اضطراب و نگرانی داشته باشید. مطمئن باشید که احساسات خود را با منطق و برهان تفسیر کرده‌اید، اما پیدا کردن دلیل منفی بافی خود اهمیت بیشتری دارد. درست عمل کردن از شاد بودن مهم‌تر است، اما قدرت و توانایی‌ای که باعث می‌شود روزتان تبدیل به روزی پر از انرژی‌های مثبت بشود به واسطه خود شما حاصل می‌شود.

بیشتر بخوانید:

تعبیر خواب مرده | دیدن مرده در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب نذری | نذری دادن و نذری گرفتن در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب  شهید شدن | شهید شدن در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب من چیه؟

۱ ۱ رای
Article Rating
برچسب ها

حوا ابراهیم نژاد

به نام دادار حق هم او اول و آخر است و هم او ظاهر و باطن. خبرنگاری حرفه‌اي است كه شب و روز ندارد. حرفه ای که قلم را در دست می گیرد و قسم به آن که باید از آن سخن صدق ببارد. یک نویسنده و خبرنگار موفق واقعیت ها را در غالب حقیقت شرح می دهد نه در قاب شرحیات و شایعات. این حقیر تلاش دارد که نویسنده ای صادق باشد.ارادتمند شما
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
36 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین پرطرفدار
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
مهران
مهران
6 روز قبل

سلام ، وقت بخیر من پدرم ۵ سال پیش فوت کردن ، پدربزرگم ۴۰ سال پیش. من ۲تا خواب مشابه دیدم . به طول چند وقت … دفعه اول خواب دیدم که توی دشتی بودیم که یک دری روی زمین بود ، باز کردیم و رفتیم داخل . زیر زمین یه اتاقک قدیمی بود شبیه جاهایی که پر از گنجه و وحشتناک، ولی اونجا پر از قبر بود ، یکیش روی یه پله بود که اونجا رو کندیم و استخوان های پدربزرگم رو درآوردیم و زیر سر پدرم دفن کردیم… خواب دومم همین خواب بود ، با این تفاوت که… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
1 روز قبل
پاسخ به  مهران

با سلام کاربر گرامی گمان میرود هر دو خوابتان دریک راستا تعبیر دارد خوابتان به احساسات شما نسبت به تجدید و وارسی مجدد روی موضوعاتی که در گذشته رخ داده است اشاره دارد. و به نظر می آید این موضوع در مورد پدر و پدربزرگتان بوده است . شاید مساله ای خانوادگی در میان شما بوجود آمده که باید حل گردد در واقع شما این احساس را دارید که باید بطور ریشه‌ای به مشکلاتی که در گذشته نسبت به مسایل خانوادگی پدید آمده نگاه کرد و برای آن‌ها راه حلی یافت و خوابهایی هم که دیده اید نشان دهنده حالات… مطالعه بیشتر »

علیرضا
علیرضا
15 روز قبل

سلام خواب دفن پدر بزرگم دیدم که دوباره داریم دفن میکنیم ، دنبال قبر میکشتیم که یکی قریبه یه قیمتی داد که گفتم خودمان پیدا میکنیم مادرم گفت بیا همون قبر قبلی خاکش کنیم این قبر اسلامی قبرهای جدید اسلامی نیستن وبرادم و مادرم بالاسر قبرش نشستیم نه کرده میکنیم نه زیاد ناراحت ،من از بالای قبر داشتم میگداشتمش داخل قبر مثل این که صداش بیاد ،و همه ما بشویم از داخل قبر فقط صداش می‌شنیدیم َ منم خوشحال بودم که دارم با پدربزرگم حرف میزنم ،نمی تونستم از بین شک باش کلام باز کنم ولی به زور گفتم پدر… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
9 روز قبل
پاسخ به  علیرضا

با سلام کاربر گرامی خداوند پدربزرگتان را رحمت کند دیدن مرده در خواب به این نحو اشاره به برنامه ها و پروژه های شکست خورده ای در گذشته می باشد. این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید که توجه به شکست های گذشته و افسوس خوردن بابت آن ها، شما را از پیگیری اهداف جدید در زندگی باز دارد. بهتر است دوباره تلاش خود را از نو آغاز کنید و دیگر وقت آن رسیده شکست ها را پشت سر بگذارید.

Mitra
Mitra
21 روز قبل

سلام من خواب دیدم که همسرو پدر و پدر شوهرم رو در یکروز از دست دادم ودر یکروز اینها دفن شدن در حالیکه هر سه سالم و سلامت هستند. تعبیرش چی میشه؟؟؟؟

جدول یاب
مدیر
18 روز قبل
پاسخ به  Mitra

با سلام کاربر گرامی جایی نگرانی برای خوابتان نیست از نظر سنتی انشاالله عمر هر سه نفر انها طولانی است و اما تحلیل خوابتان از نظر روانشناسی اینگونه است که بطور کل خواب دیدن در مورد مرگ کسی. یا کسانی که دوستشان دارید بیانگر این است که شما آن جنبه یا ویژگی خاص را که آنها دارند، ندارید. از خودتان بپرسید که چه چیز این افراد را برای شما خاص کرده است یا چه چیزی را در مورد آنها دوست دارید. این ویژگی‌ای است که شما در رابطه تان یا در برخورد‌هایتان ندارید.

مختارپور
مختارپور
22 روز قبل

سلام خسته نباشید
من خواب دیدم‌ ک عموم تو خونه ی مادربزرگم دو نفر ک نمیشناسیم و دفن میکنه معنیش چیه؟

جدول یاب
مدیر
18 روز قبل
پاسخ به  مختارپور

با سلام کاربر گرامی دیدن جسد مرده در خواب می تواند اشاره به آن دسته از افکار و ارزش هایی داشته باشد که شخص اعتقاد خود به آن ها را از دست داده است. شاید عموی شما در حال حاضر در بیدا ری خود در حال انجام کاری هستند که به نظرشان بیهوده می آید و پیش خود فکر می کنند بهتر است آنها را رها کرده و یا به دست فراموشی بسپارند و یا به اصطلاح در حال خاک کردن و یا تغییر در افکار و یا عقاید که داشته اند هستند چون برایتان ارزشی ندارد و شما متوجه… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
17 روز قبل
پاسخ به  مختارپور

با سلام دیدن جسد مرده در خواب می تواند اشاره به آن دسته از افکار و ارزش هایی داشته باشد که شخص اعتقاد خود به آن ها را از دست داده است. شاید عموی شما در حال حاضر در بیدا ری خود در حال انجام کاری هستند که به نظرشان بیهوده می آید و پیش خود فکر می کنند بهتر است آنها را رها کرده و یا به دست فراموشی بسپارند و یا به اصطلاح در حال خاک کردن و یا تغییر در افکار و یا عقاید که داشته اند هستند چون برایتان ارزشی ندارد و شما متوجه این تغییر… مطالعه بیشتر »

فرشته
فرشته
3 ماه قبل

سلام
من در خواب مادرم را دیدم که هجده سال پیس فوت کرده و در قبرستان بودیم و مادرم مرده بود و مراسم خاکسپاریش بود و تابوت رو میبردن دفنش کنن
معنیش چیه؟
ممنون

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  فرشته

با سلام کاربر گرامی خداوند مادرتان را رحمت کند در ابتدا باید بگویم بهتر است خیراتی برای مادرتان بفرستید و ایشان را بیشتر یاد کنید و اما تعبیر خوابتان از نظر سنتی انشاالله نشان از عمر طولانی شما است و اما تعبیر خوابتان از نظر روانشناسی بیانگر این است که مادر شما در خواب نماد ارزش ها و باورهایی است که پرداختن در زندگی شما تاثیر خوبی خواهند داشت. این خواب شما اشاره به این مسئله است که شما در این روزهای اخیر نسبت به این موضوعات بی توجه بوده اید و این خواب سعی دارد تا شما را در… مطالعه بیشتر »

ایمان
ایمان
3 ماه قبل

سلام درخاب خودم در قبر بودم و منو دفن میکردن…این نشونه چیه

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  ایمان

با سلام کاربر گرامی گمان می رود فرصتهایی برای شما در بیداری بوجود آمده بوده که شما آنها را از دست داده اید و ذهن شما با دیدن این خواب اشاره به همان فرصت ها یا موقعیت هایی دارد که در زندگی بیداری احساس می کنید که آن ها را از دست داده اید. مانند شغل یا یک موقعیت تحصیلی که هم اکنون در شما نوعی احساس افسوس یا انزجار را ایجاد کرده اند. این خواب از شما می خواهد تا با این احساس فقدان به شیوه ای منطقی برخورد کنید و اجازه ندهید که در شما تداوم پیدا کند.

mansoorian
mansoorian
4 ماه قبل

سلام خسته نباشید من خواب عمه ام رادیدم که ۱۰ سال است فوت کرده و اولادی هم ندارد
خوابم این است که عمه ام را در اتاقش خاک کردند و روی قبرش مقداری پول که در جایی گذاشته بود می ریختند در حالی که هیچ مال و اموالی نداشته و من خیلی به یادش هستم و برایش دعا می خوانم
ببخشید می شود تعبیر این خواب را بگویید باتشکر

پوریا
پوریا
4 ماه قبل

سلام. من خواب مادر خانمم رو که چند وقت پیش برحمت خدا رفتند رو دیدم. در مسیر یکی از روستاهای شمال بهمراه خانمم بودم که ماشین رو جایی پارک کردیم و پیاده به خیابانی بزرگتر در مسیری روستایی رسیدیدم که آدمهای زیادی در حال حرکت به سمت جلو بودند و من نیز به آنها پیوستم (شبیه راهپیمایی). رسیدیم به حیاط یک مسجد گویا قرار بود مادر خانمم را تشییع کنند. تابوتش را که در مسجد روی دوش مردم بود سه بار بلند کردند و به زمین گذاشتند(ذکری هم میگفتند که یادم نیست). مادرخانمم با کفنی سبز رنگ پوشانده شده بود.… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
4 ماه قبل
پاسخ به  پوریا

با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کند بهتر است برایشان خیرات و صدقاتی بفرستید خوابتان میتواند دو تعبیر داشته باشد اول از نظر سنتی : گمان میرود که ایشان در زمان حیاتشان انسان خوب و صالحی بوده اند و اینکه در خواب ایشان را زنده دیده اید و زنده شده‌اند دلیل آن است که احوال مرده در آن جهان نیکو بوده و حق از وی خشنود است انشاالله و اما تعبیر خوابتان از نظر روانشناسی : از لحاظ روانشناسی: ، ممکنست می‌کوشید زمانی که با او، وقتی که زنده بودند، گذرانده‌اید را زنده کنید. ممکنست خوابتان نمایشی از… مطالعه بیشتر »

Maede
Maede
6 ماه قبل

سلام خواب مادر بزرگمو دیدم که ۵سال فوت کرده تازگی هم سالش بود.خواب دیدم ک تو خواب هم فوت بود یه حلی عجیب غریبی خاکش کرده بودن سنگ قبر هم داشت یه جایی خاکی بود و هیچ قبر دیگ ای نبود و انگار که جلوی خونمون در ورودی خاک شده بود و در یه سر بالایی خاک شده بود بعد دایی ها و خاله هام میخواستن ببرنش از اونجا و ما انگار نمیخواستیم یه چیزیو بدونن داییام نمیدونم چیو. چندروز قبل هم باز خواب دیدم مادر بزرگم اخم کرده و سرشو تکون میده و اومد نشست رو مبل که خونه… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  Maede

با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کند بهتر است برای ایشان خیراتی بدهید شاید این رویا نمایانگر درگیری عاطفی باشد که این روزها با آن دست به گریبانید وشما تمام تلاش خود را برای رهایی از ان در پیش گرفته‌ایدگمان میرود این درگیری عاطفی دربین خانواده مادرتان اتفاق افتاده است شاید این خواب دیدن پی در پی شما پیغامی است برای شما برای حل این درگیریها .

hamidrllohradi
hamidrllohradi
6 ماه قبل

سلام من خواب دیدم (که مادر بزرگم که الان زنده است)مرده و از من و خواهرم خواستن که خاک بریزیم روش تعبیرش چیه؟

ماسال
ماسال
6 ماه قبل

سلام من خواب دیدم که دکترا گفتن راه حل درمان پدرتو پیدا کردیم نبش قبر کردن بابام آوردن بیرون زنده بود یعنی دستاشو تکون میداد بدنش هم سالم سالم بود فقط خاکی شده بود ولی درمان نتیجه نداد و دوباره زنگ زدن که بابات تموم کرده و ما دوباره مراسم ها رو انجام دادیم منم همش از دکترا میپرسدم که اگر بابام زنده بود پس چرا دفنش کردید که تا بعد دوباره بخواید عملش کنید.
ضمنا پدر من مریض نبود و ایست قلبی کردند
خواستم ببینم تعبیر این خواب چیه؟

جدول یاب
مدیر
6 ماه قبل
پاسخ به  ماسال

با سلام کاربر گرامی خوابتان به این معنی است که مرگشان هنوز در ذهنتان زنده است و مرگ ایشان را باور نکرده اید. شما هنوز تلاش می کنید تا مرگ او را باور کنید. شما دایم غم از دست رفتن پدرتان را و دلیل از دنیا رفتنشان را به یاد می آورید و نتوانسته آید این مسأله را بپذیرید و دلیل دیدن خوابتان نیز شرایط روحی شما است.

Merlina
Merlina
7 ماه قبل

سلام اگر خواب ببینید که همسر مرده ات را از قبرش بیرون آورده و در قبر دیگری دفن میکنند تعبیرش چیست

جدول یاب
مدیر
7 ماه قبل
پاسخ به  Merlina

با سلام این خواب به احساسات بیننده خواب نسبت به تجدید و وارسی مجدد روی موضوعاتی که در گذشته رخ داده است اشاره دارد. در واقع بیننده خواب این احساس را دارد که باید بطور ریشه‌ای به مشکلاتی که در گذشته پدید آمده نگاه کرده و برای آن‌ها راه حلی پیدا کند .به نظر می آید موضوعی در گذشته برای این فرد اتفاق افتاده بوده است که هیچگاه بطور کامل نتوانسته است آن را حل کند اما به تازگی شاید با قرار گرفتن در شرایط بوجود آمده تصمیم به حل قطعی آن گرفته است.

ملودی
ملودی
8 ماه قبل

سلام
من خواب دیدم پدربزرگ مرحومم در خواب بینی نداشت و دهانش جمع شده بود طوری که زبانش بیرون بود و نمیتوانست صحبت کند و در خواب میدانستم که ایشان فوت شده اند
البته پدربزرگم در دنیا بسیار اهل کتاب و قرآن و بیان داستانهای قرآنی بودند نمیدانم تعبیر این خواب چیست

جدول یاب
مدیر
8 ماه قبل
پاسخ به  ملودی

با سلام کاربر گرامی انسان های مرده زمانی که در خواب ظاهر می شوند اشاره به ارزش ها و باور های فراموش شده ی خودمان دارند. خوابتان به مسائلی اشاره دارد که ذهن شما را در روز های پیش به خود مشغول داشته. مانند زمانی که خود را به خاطر عقاید یا تصمیماتی که در گذشته داشته اید سرزنش می کنید. این خواب از شما می خواهد تا تاثیر افکار سرزنش گر را شناخته و مانع از تداوم این افکار در درون خود شوید.

ملودی
ملودی
8 ماه قبل
پاسخ به  جدول یاب

سپاس از پاسخگویی شما بزرگوار
در پناه حق پایدار باشید

Ати
Ати
8 ماه قبل

سلام در خوابم دیدم که همسرم مادربزرگم را که یکسال پیش فوت شده است دوباره دفن می کند و من هم در مراسمش هستم و در آرامگاه من و همسرم تنها هستیم تعبیرش چی است؟

جدول یاب
مدیر
8 ماه قبل
پاسخ به  Ати

با سلام کاربر گرامی مرده ای که در خواب مشاهده می کنید، سمبل بخشی از افکار شماست که در واقعیت مدت ها پیش ان ها را کنار گذاشته اید مجددا در شما زنده شده و بر تصمیم و عملکرد شما تاثیر گذاشته است. ممکن است متوجه این موضوع شده باشید که دیدگاه ها و افکار سنتی که از دیگران به ارث برده اید دیگر برای شما کارآمد نبوده و باید با دیدی منطقی درباره ی آن ها فکر کرده و دیدگاه های خود را از نو تغییر دهید شما در حال خاک کردن دیدگاههای گذشته خود در زندگی هستید و… مطالعه بیشتر »

امیرحسین
امیرحسین
9 ماه قبل

سلام.خواب دیدیم که درست در اتاق و زیر رخت خواب ،زمین را کندم و سه نفر از اشناهامون که الان هم زنده هستند را دفن کردم و روی آنها خوابیدم .تعبیرش چه میشود .سپاس

جدول یاب
مدیر
9 ماه قبل
پاسخ به  امیرحسین

با سلام کاربر گرامی خوابتان را میتوان از دو منظر تعبیر کرد تعبیر هر خواب بستگی به شرایط فرد دارد و خود اوست که میتواند نسبت به شرایطش تعبیر اصلی را برداشت کند خواب شما را میتوان از دو منظر تعبیر کرد تعبیر اول به نظر می آید طبق خوابتان شما جنبه ای از روابط عاطفی خودتان را به صورت خصوصی مخفی نگه داشته اید و شاید شما این موضوع را به خصوص از این سه نفر مخفی می کنید و دوست ندارید که از این جنبه شخصیتتان آگاه شوند تعبیر دوم شاید این سه نفر روابط عاطفی دارند که… مطالعه بیشتر »

maryam
maryam
9 ماه قبل

سلام من دیشب خواب دیدم پدرم که ۹ سال پیش فوت کرده رو دوباره در غسالخانه دارن میشورن هرکسی که داخل قبرستانبود برای سالگرد پدرم اومده بود ولی تمام اتفاقات که یه نفر تازه فوت میکنه اتفاق افتاد شستن میت و نماز میت خوندن ولی هرکی توی خواب بود میدونست که برای سالگرد اومده و اینک بدن پدرم توی خواب کاملا سالم بود،ممنون میشم جوابم رو زودتر بدید،فکرم خیلی درگیره

جدول یاب
مدیر
9 ماه قبل
پاسخ به  maryam

با سلام کاربر گرامی جای نگرانی برای خوابتان نیست بلکه دیدن اموات در خواب نماد عواطف و احساسات و یا افکار و عقاید گذشته ی شما است که باید یک بازنگری در آنها کنید. پدر نماد مدیریت و اقتدار است. و سمبل بخشی از ابعاد شخصیتی شما. به نظر می آید در زندگی بیداریتان به تازگی با مشکلاتی مواجه شده اید این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید ناراحتی ها و مشکلات فعلی قدرت اراده و مدیریت شما را سست کرده و باعث گرفتن تصمیماتی ناگهانی و احساسی که در گذشته از آنها پیروی می‌کرده اید شود بلکه… مطالعه بیشتر »

پژمان
پژمان
9 ماه قبل

خواب دیدم که چهار تا مرده در قبر بدون کفن بودن و ما دونفری بر روی آنها خاک ریختیم هوا هم بارنی بود
ممنون میشم سریع تر تعبیر کنید

جدول یاب
مدیر
9 ماه قبل
پاسخ به  پژمان

با سلام کاربر گرامی دیدن جسد مرده در خواب می تواند اشاره به آن دسته از افکار و ارزش هایی داشته باشد که اعتقاد خود به آن ها را از دست داده اید. شاید شما در حال حاضر در بیدا ری خود در حال انجام کاری هستید که به نظرتان بیهوده می آید و پیش خود فکر می کنید بهتر است آنها را رها کرده و یا به دست فراموشی بسپارید به اصطلاح در حال خاک کردن افکار و یا عقاید خود هستید چون برایتان ارزشی ندارد این خواب از شما می خواهد تا ارزش هایی که در حال کنار… مطالعه بیشتر »

الهام سلیمانی
الهام سلیمانی
8 ماه قبل
پاسخ به  جدول یاب

سلام مادرم به تازگی فوت کردن خواهرم خواب دیده قرار مادرم دفن کنن چند تا جنازه بودن شهرداری اجازه دفن نمیده نیافته برای فردا روز بعدش ک خواهرم می ره برای دفن مادرم و خاک کرده بودن خواهرم جیغ میزنه ک این مادر من نیست ، خود مادرم بالاسر قبر بوده ک تو خواب خواهرم نمیدونن مادرمه اشاره میکنه ب دختر خاله ام ک برترین ببینه و خواهرم با دستش قبر میکنه جنازه بالا بوده و میبینه تو پهلوی جنازه ک صورتش دیده نمیشه نبض داره مادرم ک تو خواب نمیشناخته میوفته رو جنازه ب شکل یه چیزی مث سلیب… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
8 ماه قبل

با سلام کاربر عزیز خداوند مادرتان را رحمت کند خوابی که خواهرتان دیده اند به این معنی است که مرگ مادرتان هنوز در ذهنشان زنده است و مرگ ایشان را باور نکرده اند. ایشان هنوز تلاش می کنند تا مرگ مادر را باور کنند و خوابشان تعبیر خاص دیگری ندارد.

36
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن