تعبیر خواب دفن کردن مرده | خاکسپاری و تشییع مجدد مرده در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب دفن کردن مرده ازنظر معبران مختلف تعابیر گوناگونی دارد لذا در این مطلب سعی بر آن داریم تا با آوردن دیدگاه معبران شما را یاری کنیم.

تعبیر خواب دفن کردن مرده

تعبیر خواب دفن کردن مرده

اگر خواب دیدی کسی را که قبلا و یا در سال های پیش فوت شده است را دوباره تشییع می کنند نیکو است و دلالت بر این دارد که عمر بیننده ی خواب زیاد شود,ابراهیم کرمانی نوشته است دیدن افراد و اشخاصی که دوباره در خواب های ما تشییع می شوند بسیار نیکو است و نشان دهنده ی رویداد اتفاقات خوب در روزهای اینده است .

سوال: سلام خواب دیدم پدربزرگم که مدتی است مرده را دوباره تشییع جنازه می کنیم و منتم زیر طابوتش را گرفتم تعبیرش چیه؟

پاسخ: بدون شک فکر و ذهن شما این روزها معطوف به پدربزرگتان بوده که دوباره خواب ایشان رادیده اید و لطف محبت و عنایت شما به ایشان سبب شده است چنین خوابی را ببینید و معنی و تعبیر ان دعای خیر پدربزرگتان برای شما و اهل خانواده است چنان چه که ابن سیرین نیز در همین مورد گفته است دست گرفتن زیر طابوت مرده ها در خواب به نشانه ی دعای خیر آن ها برای بیننده ی خواب است.

دیدگاه حضرت امام صادق (ع) درباره تعبیر خواب تشییع دوباره مرده

 اگر کسانی مرد یا زن خواب ببیند یکی از خویشان و بستگانشان را دوباره تشییع میکنند و یا ایشان را برای دفن به قبرستان میبرند نشان دهنده ی آغاز روزهای خوبی است که منتظر فرا رسیدنشان بودیم درواقع برکت نعمت و یا افزایش عمر معنی و تفسیر همین خواب است.

تعبیر خواب تشییع مجدد مرده از نظر دانیال نبی

اگر دیدی همسرت را که قبلا فوت کرده است را تشییع جنازه میکنند و خود نیز حضور داری دلالت بر این دارد که دعای خیر ایشان بدرقه ی شما در زندگی است

تعبیر خواب دفن کردن مرده شیخ طوسی

یک تعریف یک توضیح کامل و یک راهکار را برای کسانی که خواب دوباره تشییع کرده مرده ها را میبینیند دارد و در واقع ایشان این خواب را شرح کرده اند امروز اتفاقات جدیدی افتاده است و تصمیم‌گیری درست برایتان مشکل شده است. شما همان طوری که قبلاً انتظار داشته‌اید،

سوال: سلام من خواب دیدم که برای تشییع جنازه یکی از فامیلامون که چند هفته پیش فوت کرده بود دعوت شدم و دوباره همون صحته ها و اتفاقاتی را که تو بیداری دیده بودم را انجام میدادیم تعبیرش چیه؟

پاسخ:ممکن است که شما در طول روز بدون دلیل خاصی احساس اضطراب و نگرانی داشته باشید. مطمئن باشید که احساسات خود را با منطق و برهان تفسیر کرده‌اید، اما پیدا کردن دلیل منفی بافی خود اهمیت بیشتری دارد. درست عمل کردن از شاد بودن مهم‌تر است، اما قدرت و توانایی‌ای که باعث می‌شود روزتان تبدیل به روزی پر از انرژی‌های مثبت بشود به واسطه خود شما حاصل می‌شود.

بیشتر بخوانید:

تعبیر خواب مرده | دیدن مرده در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب نذری | نذری دادن و نذری گرفتن در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب  شهید شدن | شهید شدن در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب من چیه؟

[تعداد: ۲   میانگین: ۲.۵/۵]
۱ ۱ vote
Article Rating
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
15 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین پرطرفدار
Inline Feedbacks
View all comments
Merlina
Merlina
9 روز قبل

سلام اگر خواب ببینید که همسر مرده ات را از قبرش بیرون آورده و در قبر دیگری دفن میکنند تعبیرش چیست

ملودی
ملودی
19 روز قبل

سلام
من خواب دیدم پدربزرگ مرحومم در خواب بینی نداشت و دهانش جمع شده بود طوری که زبانش بیرون بود و نمیتوانست صحبت کند و در خواب میدانستم که ایشان فوت شده اند
البته پدربزرگم در دنیا بسیار اهل کتاب و قرآن و بیان داستانهای قرآنی بودند نمیدانم تعبیر این خواب چیست

ملودی
ملودی
15 روز قبل

سپاس از پاسخگویی شما بزرگوار
در پناه حق پایدار باشید

Ати
Ати
1 ماه قبل

سلام در خوابم دیدم که همسرم مادربزرگم را که یکسال پیش فوت شده است دوباره دفن می کند و من هم در مراسمش هستم و در آرامگاه من و همسرم تنها هستیم تعبیرش چی است؟

امیرحسین
امیرحسین
1 ماه قبل

سلام.خواب دیدیم که درست در اتاق و زیر رخت خواب ،زمین را کندم و سه نفر از اشناهامون که الان هم زنده هستند را دفن کردم و روی آنها خوابیدم .تعبیرش چه میشود .سپاس

maryam
maryam
1 ماه قبل

سلام من دیشب خواب دیدم پدرم که ۹ سال پیش فوت کرده رو دوباره در غسالخانه دارن میشورن هرکسی که داخل قبرستانبود برای سالگرد پدرم اومده بود ولی تمام اتفاقات که یه نفر تازه فوت میکنه اتفاق افتاد شستن میت و نماز میت خوندن ولی هرکی توی خواب بود میدونست که برای سالگرد اومده و اینک بدن پدرم توی خواب کاملا سالم بود،ممنون میشم جوابم رو زودتر بدید،فکرم خیلی درگیره

پژمان
پژمان
1 ماه قبل

خواب دیدم که چهار تا مرده در قبر بدون کفن بودن و ما دونفری بر روی آنها خاک ریختیم هوا هم بارنی بود
ممنون میشم سریع تر تعبیر کنید

الهام سلیمانی
الهام سلیمانی
1 ماه قبل

سلام مادرم به تازگی فوت کردن خواهرم خواب دیده قرار مادرم دفن کنن چند تا جنازه بودن شهرداری اجازه دفن نمیده نیافته برای فردا روز بعدش ک خواهرم می ره برای دفن مادرم و خاک کرده بودن خواهرم جیغ میزنه ک این مادر من نیست ، خود مادرم بالاسر قبر بوده ک تو خواب خواهرم نمیدونن مادرمه اشاره میکنه ب دختر خاله ام ک برترین ببینه و خواهرم با دستش قبر میکنه جنازه بالا بوده و میبینه تو پهلوی جنازه ک صورتش دیده نمیشه نبض داره مادرم ک تو خواب نمیشناخته میوفته رو جنازه ب شکل یه چیزی مث سلیب… مطالعه بیشتر »

15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن