تعبیر خواب رسوا شدن | رسوا شدن در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب رسوا شدن ازنظر معبران مختلف تعابیر گوناگونی دارد لذا در این مقاله سعی بر آن داریم تا با آوردن دیدگاه معبران شما را یاری کنیم.

تعبیر خواب رسوا شدن
تعبیر خواب رسوا شدن

تعبیر خواب رسوا شدن

رسوا شدن در خواب به تعبیر معبرین غربی:

بیانگر این است که شما در زندگی واقعی خود فردی نکته بین نیستید و به همین دلیل نمی‌توانید دوستانی مناسب خود انتخاب کنید.

حتی اگر افرادی را به عنوان دوست برای خود انتخاب کردید آن افراد هم به مانند شما از شخصیتی برخوردارند که توانایی تشخیص خوب و بد را ندارند ولی علاقه مند هستید که مردان و زنانی را در اطراف خود جمع کنید تا از این مشکل شخصیتی شما کاسته شود.

با استفاده از این افراد می‌توانید لذت‌ها و خوشی‌های بیشتری را لمس کنید.

اگر زن جوانی در خواب ببیند که در مورد رسوایی بحث و مشاجره می‌کند پیش بینی می‌شود که مقدسات و ارزش‌های خود را در اختیار کسی خواهد گذاشت که آن فرد با استفاده از همین ارزش‌ها او را فریب داده است. ازدواج پس از دیدن خواب رسوایی به ندرت اتفاق می‌افتد.

تعبیر خواب راز و بر ملا شدن راز

برایت مى‌گوید: شنیدن راز دیگران در خواب، بیانگر آشنایى با افراد جدید است. اگر در خواب ببینید که راز کسى را برملا مى‌کنید، یعنى دچار ضرر مالى خواهید شد.

تعبیر خواب آبرو ریزی

بیتون مى‌گوید: اگر در خواب ببینید که به خاطر کارهاى رسوایى‌آور ناراحت هستید، بیانگر آن است که خودتان دست به کارهایى مى‌زنید که رسوایى به بار مى‌آورد. اگر آبروی کسی را بریزید، اوقات بدی خواهید داشت. عذرخواهی کردن به صورت رسمی از کسی، بیانگر این است که آدم با وجدانی هستید.

هیچ چیز نمیتواند بدتر از این باشد که در میان یک جمع آشنا یا غریبه آبروی آدمی تهدید یا ریخته شود.

همه به خوبی آگاه هستیم که آبرو و آبروداری برای ما یک خط قرمز بزرگ می باشد و به هیچ وجه دوست نداریم تا کسی حتی با این موضوع کوچکترین شوخی داشته باشد ، و تا یاد داریم تلاش کرده ایم در میان مردم سنگین برخورد کنیم تا خدای ناکرده از این بابت لطمه یا زیانی نبینیم.

اما بارها پیش آمده که حتی انسان های درستکار و مومن نیز خواب دیده اند که کسی آبروی آن ها را می برد و یا دختر پاکدامنی را تصور کنید که خواب دیده باشد در مقابل افراد زیاد رسوا شده باشد.

روایت محمد ابن سیرین و خالد اصفهانی

ایشان می گویند اگر دختری خواب دیده باشد یکی از دوستانش او را رسوا می سازد به این تعبیر است که در آینده از جانب یکی از اطرافیان نزدیک خود که به او اعتماد کامل دارد بی وفایی یا خیانت می بیند و ممکن است برای این موضوع حسرت زیاد بخور.

اگر ببیند بخاطر رسوایی که به پا شده است گریه میکند بیان میدارد که غم و غصه ی زیادی همچون صاعقه بر زندگی اش وارد می شود و کار به جایی میکشد که صبرش تمام می شود و بطور موقت دوران سخت و کسل کننده ای را پشت سر خواهد گذاشت.

اگر ببیند فرد مرده ای که فرقی ندارد اشنا باشد یا غریبه او را تهدید به آبروریزی میکند و یا با زدن حرف های زشت سبب می شود تا شخصیت او مقابل افراد دیگر خرد شود به این علامت است که در یکی از مسائل و موضوعات حساس زندگی اش و بیشتر در زمینه ی عشق و احساسات ضربات سنگینی ببیند و احساس گناه یا عذاب وجدان زیاد کند.

همچنین شیخ طوسی نیز در یکی مقالات خود آورده بودند ریخته شدن آبروی یک دختر توسط مرده ها شکست های سنگین عشقی تعبیر می شود.

اما اگر خواب دیده باشد که یکی از اعضای خانواده اش چنین کاری را در حق او میکنند بیان میدارد موجی از اختلافات و یا آشفتگی های روانی در بین اقوام و خویشان او به راه می افتد که سبب می شود خبرهای تند و تلخی به سرعت دست به دست شود که نتیجه ی آن به هم خوردن آرامش و بوجود آمدن بی نظمی های زیاد است.

تعبیر خواب رسوا شدن
تعبیر خواب رسوا شدن

مثال اول

سوال : ببخشید من دختری ۱۷ ساله و مجردم که چند ماهی هست با پسر همسایمون در ارتباط هستم دیشب خواب دیدم پدر مادرم رفته بودند مسافرت و کسی خوانه نبود بعد دوست پسرم بهم زنگ زد و پیشنهاد داد که بیام خونتون اولش قبول نمی کردم ولی بعد راضی شدم.

، وقتی آمد بهم گفت بیا با هم رابطه داشته باشیم که شیطون گولمون زد و وقتی داشتیم این کارا انجام میدادیم پدر مادرم از راه رسیدند و ما را تو اون وضعیت دیدند و آبرو و حیثیتم رفت و آرزوی مرگ میکردم لطفا بگید تعبیرش چیه؟

پاسخ: شما نوجوانی خام و بی تجربه هستید و ممکن است با گذشت زمان دست به اشتباهاتی بزنید که جبران آن یا ناشدنی است و یا کاری بسیار سخت و زمان بر، اگر محتاط نباشید و در رفتار و برخورد خود تغییراتی ندهید در یک حادثه ی ناگوار چیزی شبیه با همین موقعیت برای شما رخ خواهد داد.

، پس حالا که از اصل تعبیر مطلع هستید می باید به نحوی رفتار کنید که خدای ناکرده عزت و احترام شما از بین نرود و همچون سابق در میان خانواده محبوب باشید و دست به کاری نزنید که دیگر کسی به شما در هیچ زمینه ای اعتماد نداشته باشد.

مثال دوم

جوانی به نزد استاد ابن سیرین می رسد و به ایشان می گوید سال هاست که پدر مادر و بستگانم جز احترام از من چیز دیگر ندیده اند و حتی یکبار یاد ندارم که به آن ها بی احترامی کرده باشم و خلاف آنچه که آن ها خواسته اند انجام دهم.

ولی با این وجود همسرم شبانه هنگام خواب دیده اند که من در میان مردم و خویشان خودم سرافنده و رسوا شده ام و حتی عزیز ترین کسانم حاضر نبودند که با من ملاقات کنند ، پدرم رویش را از من بازمیگرداند و مادرم نیز مرا طرد کرده بود ، ای عزیز ای بزرگ ای راهنما به من بگویید که تعبیر این رویا چیست ؟!

ابن سیرین بر پشت این مرد دست کشیدند و او را آرام کردند و پاسخ دادند با اینکه شما انسانی شریفی هستید اما در اطراف خود دشمنان و حسودانی دارید که حتی خودتان هم آن ها را نمی شناسید و اتفاقا بخاطر همین رفتار و اخلاق حسنه ی شماست که قصد دارند تا به شما آسیب برسانند که در وهله ی اول باید هوشیار باشید و مراقب اینگونه اشخاص باشید.

و دوم اینکه به لطف خدا و بزرگی اش گزنی به شما از جانب افراد پست نخواهد رسید و اهداف آن ها با شکست های بزرگ همراه خواهد بود تو و خانواده ات سلامت زندگانی خواهید کرد مشروط بر آنکه مغرور نشوید.

تعبیر خواب ریختن آبروی دیگران چیست؟

استاد همدانی گفته اند اگر ببینی برخی از مردم در مقابل شما خوار می شوند و از نزدیک شاهد رسوایی آن ها هستید به این علامت است که چند خبر تاسف بار در بین اقوام شما دست به دست می شود و در نهایت به گوش شما نیز خواهد رسید.

( دقت داشته باشید منظور از بی آبرویی حتما این مورد نیست که کسی به خاطر برقراری رابطه های جنسی نامشروع بی حرمت شود بلکه شامل موارد همچون معتاد شدن ، فقیر شدن ، از دست دادن خانواده و … نیز می شود ).

اگر ببینی آبروی مرده ای تهدید می شود این خوب نیست و نشان میدهد دلواپسی های جدیدی در زندگی شما راه پیدا خواهند کرد و باید این آمادگی و قدرت را داشته باشید که در برابر مشکلات احتمالی بایستید و تسلیم نشوید!

بیشتر بخوانید :

تعبیر خواب گریه کردن | گریه کردن در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب فرار کردن | فرار کردن در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب  شهید شدن | شهید شدن در خواب نشانه چیست؟

۰ ۰ آرا
رأی دهی به مقاله
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
53 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین پرطرفدار
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
ترنم
ترنم
21 ساعت قبل

سلام من به وسیله یکی از اقواممون به یه سری گناه کشیده شده بودم و تازگی ها از اون گناه توبه کردم اما دیشب خواب می‌دیدیم توی یه مجلس بزرگ که اون عروس بود من روی یه صفحه نمایشگر اون گناهانی که من توسط اون بهش دچار شده بودم رو گذاشته بودم و جلوی همه مردم گریه میکردم میگفتم اینا تقصیر تو هست که من گناه کردم میخوام ببینم تعبیرش چیه؟

جدول یاب
مدیر
2 ساعت قبل
پاسخ به  ترنم

با سلام کاربر گرامی اگر در خواب ببینید به خاطر گناهی که مرتکب شده‌ای گریه می‌کنی یا اینکه در مجلسی در حال گریه کردن هستی، انشاالله تعبیرش این است که خداوند از روی فضل و رحمت خودش گناهان تان را می‌بخشد.

F.dashtyari
F.dashtyari
13 روز قبل

سلام.خوابی دیدم که مادرم به پدرم خیانت کرده و من متوجه این خیانت شدم و اعضای خانواده با جروبحث ما نیز متوجه خیانت شدن و بسیار ناراحت هستندوشخصی مهمان ماست که سخن چین است و من وبشدت ناراحت گریان از این اتفاق و آبروی ریخته شده جلوی این شخص هستم،تعبیر این خیانت و حضور شخص سخن چین چی میتونه باشه؟

جدول یاب
مدیر
10 روز قبل
پاسخ به  F.dashtyari

با سلام کاربر گرامی رویاهایی با مفهوم خیانت بسیار رایج هستند اما دیدن چنین خوابی به این معنا نیست که قرار است یک خیانت عاطفی در دنیای واقعی اتفاق بیوفتد. خیانت ، می تواند سمبل بخشی از ترس ها یا افکار ناشناخته ی شما باشد که استقلال و امنیت روانی شما را مختل ساخته اند. ممکن است احساس کنید که نیروهایی ناشناخته در حال از بین بردن انگیزه های شما در زندگی بیداری هستند. انگیزه هایی که باعث عملکرد شما در محیط شغلی یا تحصیلی می شوند. افکاری که باعث می شوند نسبت به خودتان احساس بهتری داشته باشید. این… مطالعه بیشتر »

Mdi
Mdi
30 روز قبل

خسته نباشید من خواب دیدم با رفیقم رفتیم رودخونه شنا میکنیم و خیلی لذت میبردیم ولی بعد توآب مار دیدیم ک خیلی ترسیدیم بعد ک بیرون میومدیم از اّب یک مار دور پای من بود ولی من اونو جدا کردم تعبیرش چیه ؟

جدول یاب
مدیر
26 روز قبل
پاسخ به  Mdi

با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان بیانگر این است که شما از مساله‌ای احساسی عمیقا دوری می‌کنید. شما از تایید و مواجهه با احساساتتان خودداری می‌کنید چونکه ممکن است خیلی ناراحت کننده و یا خیلی تازه باشد. بویژه اگر شما در آب از چیزی فرار کنید، پس خوابتان نشان دهنده این است که شما به ترس اجازه می‌دهید که روی اعمالتان اثر گذارد (ترس شما را فراگیرد). به مظر می آید شما از تغییر می‌ترسید.

یلدا
یلدا
1 ماه قبل

سلام روزتون بخیر من داخل یه رابطه کاملا سالم هستم دوست پسرم همسن خودمه ورزشکار و اینک فقط مادرم در جریان رابطه ما هست و ب شدت از دوس پسرم خوشش می‌آید و همیشه میگ عین پسرم دوسش دارم دوس پسرم هم ب مادرم میگ مادرجون خانواده پسر از رابطه ما با خبر هست من فقط بخاطر کم سن سال بودنم پدر و برادرم گیر میدن ک خامی نمی‌فهمی ولی خودم میدونم بیشتر سنم میفهمم من ۱۷سالمه خواب دیدم روی صفحه گوشیم دوس پسرم نوشته عشقم کجایی برادرم دید گیر داد گوشیو باز کن منم باز نکردم گفتم باید ب… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  یلدا

با سلام کاربر گرامی گمان میرود طبق خوابتان شما در رابطه خود و یا مسائل اطراف این رابطه نوعی ناامنی و عدم اطمینان احساس می کنید و به همین دلیل به خاطر این شرایط دچار نوعی دلهره و استرس شده اید و خوابی هم که دیده اید نشان دهنده شرایط روحی شما در این مقطع زمانی است.

مـــ
مـــ
1 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر.
من خواب دیدم معشوقم پیامها و مکالمه هامون رو ذخیره کرده و بر علیه من شکایت کرده و مامانش و خودش دارن باهام دعوا میکنن و آبرو ریزی راه انداختن‌.منم بهش گفتم باشه ازدواج میکنیم اما از محبت خبری نیست دیگه (اینم بگم که معشوقم میشه نوه خالم و من میشم پسرخاله مامانش و خانواده من به شدت مخالفن و یه دعوایی هم باهاشون کردن و خلاصه اوضاع خوبی بین خانواده ها نیست اما ما واقعا عاشق همدیگه هستیم)‌..اعصاب و روانم ریخت بهم سرِ این خواب میشه تعبیرش رو بگید ممنونم?

هلن
هلن
1 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر.
من خواب دیدم معشوقم پیامها و مکالمه هامون رو ذخیره کرده و بر علیه من شکایت کرده و مامانش و خودش دارن باهام دعوا میکنن و آبرو ریزی راه انداختن‌.منم بهش گفتم باشه ازدواج میکنیم اما از محبت خبری نیست دیگه (اینم بگم که معشوقم میشه نوه خالم و من میشم پسرخاله مامانش و خانواده من به شدت مخالفن و یه دعوایی هم باهاشون کردن و خلاصه اوضاع خوبی بین خانواده ها نیست اما ما واقعا عاشق همدیگه هستیم)‌..اعصاب و روانم ریخت بهم سرِ این خواب میشه تعبیرش رو بگید ممنونم?

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  هلن

با سلام کاربر گرامی غالبا دیدن دعوا در خواب نشانه‌ای مستقیم از آن چیزی است که در زندگی واقعی شما جریان دارد؛ استرس، اختلافات و مواردی از این دست که با آن مواجه هستید. این خواب‌ها معمولا به شما راه غلبه بر استرس‌ها و نحوه کنار آمدن با مشکلات را نشان می‌دهند. و جای نگرانی برای خوابتان نیست.

زهرا
زهرا
1 ماه قبل

سلام من زهرا هستم دم صبح خواب دیدم که یه دفعه وسایلم از دستم در حیاط گم شد(البته بعدش گشتم و پیدا کردم) بعد که به طرف خانه می رفتم دیدم در پشت بام برنج گذاشته شده و گفتم حتما جن یا روح اون رو گذاشته و بعد به دو نفر از نزدیکانم گفتم و سپردم به کسی نگن ولی اونا همه رو با خبر کرده بودند وبه یکی گفتند امد و سر من را اسکن کرد تا جن و روح را از من دور کند و مادرم همش مرا سرزنش میکرد که چرا به دیگران گفته ام . لطفا… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

با سلام کاربر گرامی گمان می رود خوابتان نمادی از ترس های پنهانی شماست شاید شما در مورد مساله ای در بیداری تان ترس و یا استرس دارید و به آنها رسیدگی نمی کنید چون هنوز خودتان کاملا از آن آگاه نیستید شما باید با بررسی ترس ها و ا سترس های تان سعی در برطرف کردن آنها بنمایید تا ذهن تان آرام گیرد.

دلنیا کریمیان
دلنیا کریمیان
1 ماه قبل

خواب دیدم که توی ماشین نشستیم و پدرم داره رانندگی میکنه و منو مادرم کنارش صندلی جلو هر دو با هم نشستیم و من دارم با کوشیم یه چیزی نشون مادرم میدم مه یکی بهم پیام داد و من ترسیدم من دوست پسر ندارم و توی خواب دوست پسرم نبود اما یک مرد بود که من توی خواب نمیدونستم کیه اما تو فکرم یکی بود و من سعی میکردم گوشیمو اینور بیارم پاکش کنم اما مادرم نمیزاشت و پدرم هم یه نگاهی بهمون‌کرد که نمیدوست چه خبره گفت گوشیرو بده ببینم اما نگاه نکرد و به صندلی عقب پرت کرد… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل

با سلام کاربر گرامی خوابتان بیانگر نبود کنترل و قدرت در این مقطع زمانی در زندگی‌تان است. احساس می‌کنید در برخی موقعیت‌ها، بی‌یاور هستید یا قادر به تصمیم درست نیستید شما فکر می کنید کنترل زندگی‌تان را در دست ندارید و بیشتر به دنبال هدف‌های دیگران هستید تا هدف‌های خودتان. و نقش منفعلی در زندگی‌تان داریدوخوابی که دیده اید نشان دهنده حالات روحی شما در حال حاضر می باشد.

مرضیه
مرضیه
1 ماه قبل

سلام من ظهر که خوابیده بودم همین امروز ،خواب دیدم که پدرم میخواد گوشیم رو بگیره بخاطر اینکه عموم بهش گفته من با یک پسری دوست هستم ،در حالی که تو واقعیت من تا حالا با پسری دوست نبودم و من تو خواب به شدت ناراحت شدم خیلی خیلی زیاد در حدی که چاقو گرفته بودم میخواستم عموم رو بکشم چون که آبروی منو برده بود در حالی که من پاک بودم ،بعدش تو خواب عموم گفت که زنعموی دیگه ام بهش گفتن که من با پسری در ارتباط هستم و ایشون هم باور کرده (در واقعیت خانواده همین زنعموم… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  مرضیه

با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان به استرس و نگرانی های شما در روزهای اخیر اشاره دارد این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید درگیری های فکری آرامش روانی شما را مختل کرده و تمرکز شما را برای رسیدگی به وظایف و اهدافتان را از بین ببرد.

بیتا
بیتا
1 ماه قبل

سلام من دختری ۱۹ساله و مجرد هستم تقریبا دوسال پیش با پسری اشنا شدم و دوبار باهم ملاقات داشتیم ولی اصلا به عنوان دوست دختر دوست پسر نبودیم اون چندباری مزاحمم شد و منم خیلی بد جوابشو دادم پارسال بازهم بهم پیام داد و پدرم دید و منم یه جوری قضیه رو ماسمالی کردم حالا دیشب خواب دیدم که به پدرم پیام داده و پدرمم باهاش تماس گرفته و اونم گفته که من میخوام با دختر شما باشم و این داستانا پدرمم خیلی عصبانی شد منم گوشی رو از پدرم گرفتم و بهش بد و بیراه گفتم و دیگه از… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  بیتا

با سلام کاربر گرامی خوابتان بیانگر این است که از نظر احساسی و ذهنی، خسته اید. دچار توفان مغزی ایده های نو هستید و به انتخاب های گوناگون پیش رویتان نگاه می کنید. نشانگر تمایل تان برای چیزهای خوب تر در زندگی است. شاید به تازگی با اشتراک ها و عقیده های تازه ای روبرو شده اید؛ اما از وجود و اهمیت آنها بی اطلاع اید. خوابتان می خواهد تا اهمیت این موقعیت های نو را بشناسید و ازین انگیزه برای گسترش مهارت هایتان در زمینه های گوناگون زندگی استفاده کنید.

Man
Man
2 ماه قبل

سلام ببخشید من یک خواب رو چندین بار دیدم خوابم هم این بوده
من با پسری تو رابطه هستم ولی خانواده ام نمیدونن خواب دیدم که برادرم فهمیده و کلی رفتار بد باهام داشت و من واقعا ترس تو وجودم بود و گریه میکردم تعبیرش چیه؟

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  Man

با سلام کاربر گرامی به نظر می آید خوابتان دارای چند تحلیل باشد اول اینکه ممکن است شما خانواده‌تان بشدت وابسته‌اید؛ بویژه اگر اعضای خانواده‌تان در خواب‌های تکراری‌تان باشند. دیگر اینکه شاید خود را گناهکار می‌دانید. و از قبول مسئولیت کارهایتان خودداری می‌کنید؛ بجایش، تمایل دارید نقش قربانی را بازی کنید. تحلیل دیگر نیز اینکه . ممکنست به این معنا باشد که نسبت به خودتان و انتخاب‌هایتان احساس شک می کنید.

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل

با سلام کاربر گرامی تعبیر خواب‌ی که دیده اید یعنی بشدت نگران چیزی هستید که دیگران درباره‌تان می‌گویند یا فکر می‌کنند. لازمست توجهتان را مجدد متمرکز مسأله‌های مهم‌تر کنید. گمان میرود شما و معشوقتان دچار وسوسه‌ی برخی تفریحات منفی شده‌اید بهتر در هر حال خداوند را در نظر بگیرید.

Man
Man
2 ماه قبل
پاسخ به  جدول یاب

ممنون

Last edited 2 ماه قبل by Man
مسعود
مسعود
4 ماه قبل

سلام من خواب دیدم عشقم بهم دروغ گفته و وقتی داش اونو جلو دوستش تعریف میکرد منم مچشو گرفتم و فهمیدم و رسوا شد و همه چی تموم شد میخواستم ببینم تعبیرش چیه

جدول یاب
مدیر
4 ماه قبل
پاسخ به  مسعود

با سلام کاربر گرامی تعبیر خواب‌تان یعنی ممکنست دیدگاه‌هایتان را به دیگران تحمیل می‌کنید. (شاید حتی بدون قصد) موجب آزار دیگران می‌شوید. بهتر است در مورد این رفتارتان تجدید نظری داشته باشید.

Kianagrm
Kianagrm
4 ماه قبل

خواب میدیدم من و پدر و مادرم و عمه هام و پدربزرگم وهمسر دومشون سر سفره نشستیم.همه صحبت میکردن که فهمیدم پدر بزرگم رابطه ی من با علیرضا(دوستم)رو فهمیده یا احیانا مارو دیده و داره به مامانم میگه.مامانم خودش از رابطمون خبرداره.خیلی ناراحت و سرشکسته شدم ولی هیچ حرف نزدم حتی یه کلمه.بعد اون مراسم تدفینی رو میدیدم که پشت یه در کوچک جمعیت زیادی بودن ولی هیچکدومو نمیشناختم.عمم میگفت اسم میت علیرضاست که یه پسر جوان بوده.من رفتم که میت رو از پشت در ببینم که دیدم اون رو داخل قفس کوچیک گذاشتن و بدنش داره تکان های شدیدی… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
4 ماه قبل
پاسخ به  Kianagrm

با سلام! خواب‌تان اشاره به طول عمر، امنیت و ارزش‌های خوب قدیمی دارد. لازمست بخاطر اینکه رشد کنید، به رگ و ریشه‌ی سفت و محکمی تکیه کنید. گمان میرود خوابتان گویای ارتباط خانوادگی، پشتوانه و ارزشهای شما است که کمی آنها را فراموش کرده اید و باید دقت بیشتری به آنها داشته باشید . به نظر می آید خوابتان گویای شروعی تازه است یا نمایانگر بخشی از شماست که فراموش شده است. و ذهن شما با دیدن این خواب در حال دادن هشداری برای به خود آمدن شما است تا ارزشهای قدیمی خود را متذکر شوید و آنها را به… مطالعه بیشتر »

.. m
.. m
4 ماه قبل

سلام خدمت شما
خواب دیدم با پسری کخ در حال حاضر دوست هستم پیش مادرم امده و مادرش به مادرم زنگ زد و از من خواستگاری کرد و مادرم فهمید که ما از قبل با هم دوست بوده ایم تعبیر این خواب چیست؟
لطفا پاسخ دهید

جدول یاب
مدیر
4 ماه قبل
پاسخ به  .. m

با سلام کاربر گرامی خوابتان استعاره از یک تصمیم‌گیری مهم است که در زندگی بیداری با آن روبرو شده‌اید و شما را به چالش کشیده است. اگر نسبت به او نظری مثبت داشته باشید، یعنی انگیزه‌های تازه‌ای که در حال شکل‌گیری در ذهن شماست، بشدت مثبت‌اند و بسرعت به شما کمک می‌کنند تا زمینه‌های مختلف زندگی‌تان را گسترش دهید و به هدف‌های جدیدی دست یابید.

ماهان
ماهان
5 ماه قبل

سلام من خواب دیدم که زن عمویم کسی بود که کار مارا طلسم کرده بود و من مچش رو گرفتم و رسواش کردم و در واقعیت هم کسی کار های مارا طلسم کرده و لی من در خواب زن عمویم رو دیدم که این کار را کرده آیا احتمال دارد که خودش باشه

جدول یاب
مدیر
4 ماه قبل
پاسخ به  ماهان

با سلام کاربر گرامی در مورد این گونه خواب ها نمیتوان مصداق تعیین کرد که منظور از آن شخصی که در خواب دیده اید، دقیقا همان کسی است که در بیداری آن کار را انجام داده است اشخاص در خواب نماد و سمبل هستند و تشخیص این قضیه از عهده ماخارج است . گمان میرود این خواب از تعارض (ناهماهنگی) بین خواسته های شما و باورهای تان می آید شما احتیاج به کمی زمان و فرصت دارید که مفهوم خواب را پیدا کنید و آنچه در بیداری با آن مواجه هستید را به خوبی درک کنید. فعلا از گرفتن تصمیمات… مطالعه بیشتر »

Fatemeh
Fatemeh
5 ماه قبل

سلام
من دیشب خواب دیدم که در حال سرچ کردن مطالب بد هستم و مادرم وارد اتاقم میشود و هر چه میخواهم از آن صفحه خارج شوم ،خارج نمیشود و دوباره وارد همان صفحه ی بد میشود و مادرم هم ان ها را دید
میشه لطفا تعبیرشو بهم بگید?

جدول یاب
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  Fatemeh

با سلام کاربر گرامی گمان می رود خواب‌تان به این معنی است که شما بشدت نگران چیزی هستید که دیگران درباره‌تان می‌گویند یا فکر می‌کنند. لازمست توجهتان را مجدد متمرکز مسأله‌های مهم‌تر کنید. شاید به تازگی دچار وسوسه‌ی برخی تفریحات منفی شده‌اید. و خودتان هم متوجه این وسوسه شده اید اما از قبول مسئولیت کارهایتان خودداری می‌کنید؛ بجایش، تمایل دارید نقش قربانی را بازی کنید.و خوابی که دیده اید نشانگر حالات روحی شما در این مفطع زمانی است بهتر است با فرد دانا و امینی در مورد حالات روحی خود صحبت داشته باشید.

فاطمه
فاطمه
5 ماه قبل

خواب دیدم که پسری که چند وقت پیش باهاش دوست بودم از ی دختر دیگه ای می‌شنوم که میگفت با یکی از هم کلاسی های سابقم رابطه داشته

جدول یاب
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  فاطمه

با سلام کاربر گرامی انسان هایی که در رویا مشاهده می کنیم سمبل بخشی از رفتار و شخصیت خوده ما هستند. این رویا می تواند به نگرانی شما درباره ی قرار گرفتن در یک موقعیت ناعادلانه باشد. ممکن است در این زمان احساس کنید که شرایط به گونه ای است که نه تنها نمی توانید به سمت اهداف خود زمینه های مختلف زندگی حرکت کنید بلکه داشته های فعلی شما نیز در حال از بین رفتن هستند، این رویا از شما می خواهد تا با این احساس کاذب مبارزه کرده و اجازه ندهید که بدبینی و فکر کردن به اتفاقاتی… مطالعه بیشتر »

Kiyana
Kiyana
5 ماه قبل

سلام وقت بخیر من خواب دیدم با مادر بزرگم جایی هستم ک هم شبیه فروشگاهی هستی و هم شبیه مراسم جشن هست ک چندتا قیافع اشنا هم میبینم بعد میبینم تو زنگ ب دوس پسرم زنگ میزنم ک کجایی میگه دارم میرم بیرون شهر. و اینکه یک دفغه میبینم یه ون میاد پرنسل خانوم پیاده میشن و زوس پسر من راننده اونه . و وقتی پیاده میسه هول میکنه مبگه من دو روزع کار پیدا کردم ولی بهت نگفتم. منم از یکی از پرسنلای خانوم پرسیدم گفت پنح ماهه میاد سرکار. بعد تو خولب گریه میکنم ک تو بهم دروغ… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  Kiyana

با سلام کاربر گرامی طبق صحبت هایی که خودتان از شرایط زندگی تان فرمودید خوابتان می تواند نشانه ی احساس بهم ریختگی عاطفی باشد که در اثر اتفاقات زندگی بیداری در شما ایجاد شده است شاید تردیدهای موجود در زندگیتان باعث کم رنگ شدن انگیزه های تان شده است بهتر است تا درباره ی این ناراحتی ها و تردید ها با شخص امین و مشاوری صحبت کرده تا بتوانید در مسیر زندگیتان تصمیمات درست و به جایی داشته باشید.

dina
dina
5 ماه قبل

سلام من دختری ۱۵ ساله هستم و در خواب دیدم پسر همسایه مان که هیچ سروکاری باهاش ندارم توی اتاق من بود و با چند دختر و پسر کوچک پایه بود یعنی آن دختر و پسر سرقرار بودن او پسر همسایه هم مواظبشان بود که کسی نبیند و من رفتم تو اتاقم با این صحنه مواجه شدم و بعد پسر همسایه گفت لطفا به کسی نگو گناه دارن منم از اتذقم اومدم بیرون و به کسی نگفتم اما برادرم سر مچشان را گرفت. واقعا عجیبه این خواب میشه تعبیرشو بگین❤️

جدول یاب
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  dina

با سلام کاربر گرامی خوابتان نمایانگر یک فرایند یا مسأله در زندگی تان است که موقتی است و مدتی است فکرتان را به خود مشغول کرده است و این مساله آنقدر ها هم که شما بروی آن فکر می کنید مهم نیست و لازمست توجهتان را متمرکز مسأله‌های مهم‌تری در زندگی کنید.

kazem rabeaei
kazem rabeaei
5 ماه قبل

سلام وقت بخیر
من بخاطر مشغله و درس هام زیاد نمیتونم طول روز با موبایل کار کنم و معمولا شب ها تا دیر وقت با موبایل کار میکنم و خانواده رو این موضوع بسیار حساس اند و در این مورد اجازه بردن موبایل حتی در اتاق در شب را نمیدهند هر چند هفته یه بار خواب این را میبینم که به قول معروف مچ مرا گرفته و لو میروم تا اینجایش که نگرانی نیست خیلی از خواب های بنده به واقعیت تبدیل میشوند بنظر شما این هشدار است یا رویای بنده؟

جدول یاب
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  kazem rabeaei

با سلام کاربر گرامی گمان میرود خواب هایتان بر اثر استرس طولانی مدت در این مورد ومشغله های زیادی که در سر دارید دیده شده و بیشتر خوابتان نمایانگر حالات روحی و استرس شما در مورد این موضوع می باشد و تعبیر خاصی ندارد.

Alooo
Alooo
5 ماه قبل

سلام . من دیشب خواب دیدم که مهم ترین رازم پیش مامان و بابام توسط برادر کوچیکم برملا شده . تو رو خدا چه تعبیری میتونه داشته باشه ؟ خیلی واسم مهمه???

جدول یاب
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  Alooo

با سلام کاربر گرامی جای نگرانی برای خوابتان نیست و این خواب حالات روحی شما را نشان میدهد خوابتان به این معنا است که شما نسبت به خودتان و انتخاب‌هایتان احساس شک دارید.شما از قبول مسئولیت کارهایتان خودداری می‌کنید و بجایش، تمایل دارید نقش قربانی را بازی کنید شما . بشدت نگران چیزی هستید که دیگران درباره‌تان می‌گویند یا فکر می‌کنند و دلیل دیدن خوابتان قرار گرفتن در این شرایط روحی است.

مریم
مریم
5 ماه قبل

سلام من خواب دیدم باکسی ک چندساله در رابطه هستم و دوست هستم داریم تو خیابون میریم یهو یک دختر جلومونو میگیره و میگه باهاش دوست بوده تو همین مدتی ک با من بوده منم دعوا میکنم از ماشین پیدا میشم بدون جواب دادنش برمی‌گردم خونه.تعبیرش چیه

جدول یاب
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  مریم

با سلام کاربر گرامی این رویا می تواند به نگرانی شما درباره ی خیانت اشاره داشته باشد، اما خوابتان معنایی فراتر از ظاهر خود دارد. انسان هایی که در رویا مشاهده می کنیم سمبل بخشی از رفتار و شخصیت خوده ما هستند. این رویا می تواند به نگرانی شما درباره ی قرار گرفتن در یک موقعیت ناعادلانه باشد. شاید شما در این مقطع زمانی از رابطه عاطفی خود راضی نیستید و ممکن است در این زمان احساس کنید که شرایط به گونه ای است که نمی توانید به سمت اهداف خود زمینه های مختلف زندگی حرکت کنید و احساس میکنید… مطالعه بیشتر »

Mehdi
Mehdi
6 ماه قبل

سلام من چند وقتی هست با کسی دوست هستم یکی از اشنایان خواب میبینه که پدر اون دختر همه چی فهمیده??‍♂️دوبارم این خواب دیده تعبیرش چی میتونه باشه؟

جدول یاب
مدیر
6 ماه قبل
پاسخ به  Mehdi

با سلام کاربر گرامی به نظر می آید شما در این رابطه به خاطر موضوعی دچار استرس و اضطراب شده اید و بهتر است در مرحله اول همیشه خدا را شاهد و ناظر بر اعمال خود بدانید و کاری انجام ندهید که موجب نارضایتی خداوند گردد و سعی در ترک گناه داشته باشید و دوم اینکه همیشه جانب احتیاط را در تمام امورتان فراموش نکنید.

Frnz
Frnz
7 ماه قبل

سلام خاب دیدم دوس پسرم رو آوردم خونمون ولی یهو مادرم مباد و هرچی ب دوس پسرم گفتم قایم شو نشد و مادرم اون رو دید..چند روز دیگ تولدشه می‌خوام تولد بگیرم.بگیرم؟یا لو میریم..میشه خواهشاً جواب بدین

جدول یاب
مدیر
7 ماه قبل
پاسخ به  Frnz

با سلام کاربر گرامی خوابی که دیده اید به خاطر استرس است که به دلیل گرفتن تولد برای ایشان دارید و خوابتان نشان دهنده استرس و اضطراب شما به دلیل انجام این کار می باشد دوست عزیز بهتر است در تمام امور تان جانب احتیاط را رعایت کنید و کاری انجام ندهید که شرمنده شوید.

فری
فری
8 ماه قبل

سلام من خواب دیدم با رلم داخل یه مغازه نشسته بودیم بعد داداشم میبینه مارو. چند روز دیگ هم تولدشه قراره واسش تولد بگیریم با مامانش. میشه تعبیرشو بگید تروخدا سریع تر

جدول یاب
مدیر
8 ماه قبل
پاسخ به  فری

با سلام کاربر گرامی به نظر می آید شما برای انجام اینکار که قصدش را کرده اید و یا مسایل مربوط به اینکار کمی دچار استرس و نگرانی شده اید و دلیل دیدن خوابتان نیز شرایطی است که در آن قرار دارید.

صحرا
صحرا
10 ماه قبل

سلام من و یه پسری که عاشقشم قرار گذاستیم یه بار که کسی خونشون نبود بریم اونجا و رابطه داشته باشیم و شلوغکاری کنیم بعد اون پسر خواب دیده که مادر پدر من و اون پسر با خبر میشن تعبیرش چیه؟

جدول یاب
مدیر
10 ماه قبل
پاسخ به  صحرا

با سلام کاربر عزیز گمان میرود خوابی که ایشان دیدند ناشی از استرس و اضطرابی است که در مورد این مسئله داشته اند اما بهتر است که در هر زمینه ای احتیاط را فراموش نکنید واین را بدانید احتیاط شرط عقل است بهتر است از انجام اینکار دوری کنید.

53
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن