تعبیر خواب عجوزه | دیدن عجوزه و پیرزن ناشناس در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب عجوزه ازنظر معبران مختلف تعابیر گوناگونی دارد لذا در این مقاله سعی بر آن داریم تا با آوردن دیدگاه معبران شما را یاری کنیم.

تعبیر خواب عجوزه
تعبیر خواب عجوزه

تعبیر خواب عجوزه

علامه طباطبایی گفته اند:

اگر دختر جوانی خواب دیده باشد پیرزنی کریح و وحشتناک قصد حمله به او را داشته و یا تصمیم به آزار و اذیت او گرفته است نیکو نیست و به این معنی است که فردی غیر قابل اطمینان در زندگی او راه پیدا میکند ، از اسرارش خبردار می شود ، اعتمادش را جلب میکند و در مرحله ی آخر به او زیان وارد می سازد که سبب بیماری های روحی و حتی جسمی خواهد شد.

برخی از معبران خارجی معتقد هستند پیرزن در رویاهای ما آرزوهای بلند و شیرین را نابود می سازد و در نهایت سبب بدبختی و فلاکت در زندگی آینده می شود.

شیخ طوسی می گوید : اگر خواب دیده باشی پیرزنی ناشناس قصد تجاوز به شما را دارد و در هر حال گریختن از او هستید به این علامت است که دام های شیطانی زیادی بر سر راهتان قرار خواهد گرفت که ممکن است وسوسه شوید و یک یا چند تای آن را امتحان کنید که در نهایت سبب گمراهی و یا فلاکت در دنیا می شود.

اگر ببینی با پیرزنی ناشناس همبسر شده ای و نیت نزدیکی کردن داری نشان دهنده ی ناکامی و شکست در زندگی عاشقانه و زنانشویی است ، اگر از او تمکین میکردی و به شما دستور میداد دلالت بر خار یا ذلیل شدن دارد ، چنان چه بر روی او سوار بودی نشان دهنده ی نوکری کردن و یا حقیر شدن نزد اطرافیان است.

تعبیر خواب پیرزن عجوزه به روایت از احمد طبسی :

دیدن این رویا برای زنانی که باردار (حامله) هستند خوب نیست و معنی آن زیاد شدن اضطراب ، ترس ، اشفتگی و یا ناامنی های مختلف در زندگی است و همچنین ممکن است تعبیر آن خطر در هنگام زایمان و یا تهدید شدن جان نوزاد است ، و بهتر است خانم های باردار در هر لحظه از روزی یا شبی که چنین رویایی را تجربه کردند حتما برای دفع بلا و خطر صدقه پرداخت کنند.

اگر ببینی عجوزه ای در حال دشنام دادن یا بی احترامی کردن به شما است به این علامت است که عزت غرور و شخصیت شما توسط افرادی آشنا و در میان اقوام تحقیر می شود و ممکن است کسانی نقشه ی شوم برایتان داشته باشند ، اگر ببینی پیرزنی ترسناک را به منزلت دعوت کرده ای و از او پذیرایی میکنی و نیتت انجام کار خیر بوده باشد بد نیست و فقط نشان میدهد که از جانبتان به افرادی که با آن ها ارتباط چندانی ندارید منفعت و نیکی خواهد رسید.

سوال : خواب دیدم با همسرم که یک سال هست با هم ازدواج کردیم دچار اختلاف های شدید و زیاد شده ایم و زندگی مان در حال متلاشی شدن بود بعد به من خبر دادند که پیرزنی جادوگر در فلان مکان میتونه برای مشکلات ما راه حل خوبی بده و یه قول معروف رابطه ی ما را طلسم کنه وقتی که وارد منزل ایشان شدم ، بعد از اینکه کمی با هم گفتگو کنیم به طرف من حمله کرد و انگار قصد داشت تا من را بخوره ، با گریه و جیغ و داد زیاد از خانه اش خارج شدم ، آیا تعبیری دارد ؟

پاسخ : بله و این نشان میدهد اخیرا در مورد بعضی از رازهای کاملا خصوصی خودتان با افرادی که هیچ صنمی با شما ندارند به گفتگو و یا درد دل نشسته اید که همین صحبت ها رفته رفته می تواند در آینده ی شما تاثیرات منفی و بد بگذارد و فراموش نکنید هر حرفی را با هرکسی آن هم در مورد مسائل مهم زندگی نباید بازگو کنید چرا که افرادی در این میان قصد دارند تا این اطلاعات سوءاستفاده کنند و شما را به دردسر بیندازند.

بیشتر بخوانید :

تعبیر خواب تاریکی | تاریکی در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب ترسیدن | ترسیدن در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب ماشین | دیدن ماشین در خواب نشانه چیست؟

۰ ۰ آرا
رأی دهی به مقاله
برای امتیاز به این نوشته جدولیاب کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
3 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین پرطرفدار
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
مریم
مریم
14 روز قبل

سلام من خواب دیدم که تو یه خونه بودم که انگار مال خاله ام بود و ویو اون خونه به سمت دریا بود.
من افتادم تو دریا اما یهویی اومدم بیرون و دیدم یه عجوزه داخل خونه هست که هی بهم حمله می‌کنه منم سعی داشتم از خودم دفاع کنم اما اون خیلی زورش زیاد بود

Melina
Melina
1 ماه قبل

من خوای عجوزه ی زشت و خمیده ایی رو دیدم که داشت بهم حمله میکرد ولی من کشتمش و اون جز جیغ های بی‌صدا هیچ تلاشی برای نجات دادن خودش نمیکرد و اینکه هیچ خونی از بدنش بعد از اینکه من با تیکه آینه بهش حمله کردم نیومد

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  Melina

با سلام کاربر گرامی گمان میرود طبق خوابتان شما به تازگی آرزوهای دور و درازی را برای خودتان تصور میکنید که دور از دسترس می باشد و شاید همین افکار باعث به وجود آمدن ناراحتی های فکری و روحی و یا وابستگی هایی که به درد شما در زندگی نمیخورد شده است و اما به نظر می آید خودتان نیز متوجه این دردسرها که به واسطه آرزوهای بلند تان به وجود آمده شده اید و درصدد رفع این ناراحتی ها هستید و خوابی هم که دیده اید شاید نشان دهنده شرایط روحی است که شما در حال حاضر در آن… مطالعه بیشتر »

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن