تعبیر خواب غذا دادن به مرده | غذا خوردن با مرده و آشپزی مرده در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب غذا دادن به مرده ازنظر معبران مختلف تعابیر گوناگونی دارد لذا در این مطلب سعی بر آن داریم تا با آوردن دیدگاه معبران شما را یاری کنیم.

تعبیر خواب غذا دادن به مرده
تعبیر خواب غذا دادن به مرده

تعبیر خواب غذا دادن به مرده

اگر کسی در خواب ببینید به شخصی که مرده است (جوان یا پیرمرد) غذا می دهد چه تعبیری دارد؟ غذا در خواب نشانه ی برکت نعمت است ابن سیرین در این باره میگوی غذا دادن به فرد مرده میتواند دلیل بر افزایش مال رفاه و نعمت باشد

ادوارد میگوید اگر شخصی به یکی از بستگان و آشنایان خود مانند پدر مادر خواهر برادر و یا فامیلی که فوت کرده است در خواب غذا بدهید و این غذا دادن شامل مواد خوراکی باشد نشانه ی ثروت و مال است اگر کسی خواب ببینید مرده ای در حال غذا خوردن میباشد و سپس غذای او را به زور از او میگیرد فقیر و خوار شود اگر غذا دادن به مده با حالت عصبانیت باشد دلیل بر مال حرام است.

در این زمینه سوالات بسیار زیادی مطرح است لازم است که کاربران خلاصه ای از خوابی که در این زمینه دیده اند را در قسمت نظرات سایت بنویسند تا تعابیر و معانی دقیق تر آن برایشان بزودی ارسال شود فردی به نزد معبری بزرگ و سرشناس فرا می رسد و خواب خود را اینگونه بازگو می نماید به پیر مرد سالخورده ای که در میان راه با او آشنا شدم مقداری طعام و نوشیدنی (آب) دادم سپس او سر حال شد و به راه خود ادامه داد چهره و قیافه ی او را نمی شناختم این خوماب چه تعبیری دارد ؟معبر پاسخ دادند بزودی بدست تو مالی حلال خواهد رسید دقت داشته باشید در بعضی از موارد نوع غذا حتی رنگ و یا مزه ی آن هم میتواند در تعبیرش تاثیر گذار باشد که در پایین به چند نکته ی مهم اشاره شده است

طعام و نوشیدنی نعمت و خیر و برکت و روزی است ولی نوع و رنگ و طعم و مزه و مکان صرف آن در تعبیر تاثیر مثبت و منفی می گذارد که باید مورد توجه قرار بگیرد. البته معبر هم این نکات را در نظر می گیرد ولی اگر خودتان خواستید تعبیر کنید و از این کتاب کمک بخواهید باید این جهات را به یاد داشته باشید من هم مختصرا توضیح می دهم:

گفتم غذا به طور کلی نعمت و روزی است و خیر و خوبی ولی اگر غذائی که پیش روی داشته باشید بد رنگ و متعفن و بد بو باشد در شما کراهت پدید آورد تعبیر غذای سالم را ندارد و بیماری و رنجوری تعبیر می شود. اگر از آن غذا بخورید شور باشد گرفتار ندامت یا خشم می شوید و اگر ترش باشد غم می آوردچنانچه تلخ باشد تلخ کامی و شکست است .

تعبیر خواب غذا درست کردن مرده بر اساس دیدگاه ابن سیرین

تعبیر خواب آشپزی کردن مرده بر اساس دیدگاه ابن سیرین این گونه است که سود و منفعتی بسیار از سوی فردی بزرگ به شما خواهد رسید. دیدن خواب آشپزی در خواب دلالت بر لحظات و اوقات خوش دارد البته جزئیاتی چون سوختن غذا، خوش طعم و بد طعم بودن غذا طبخ شده نیز می تواند تعبیر های گوناگونی را به دنبال داشته باشد. اگر فردی در خواب و رویای خود مشاهده مرده است و در حال آشپزی کردن نشان از آن دارد که حوادت و اتفاقاتی ناگهانی و ناگوار سبب غمگین شدن وی خواهند شد به گونه ای دیدن خواب آشپزی کردن در خواب بر حوادث غیر مترقبه دچار غم و غصه بسیار خواهد شد.

بر اساس دیدگاه تعبیرگران تعبیر خواب آشپزی کردن مرده نشان از این دارد که پشت سر شما غیبت و پرگویی بسیار است در حالی که ابن سیرین دیدن خوابی که فرد در حال آشپزی است را این گونه بیان می کند اگر زیر دیگ که داخلش گوشت در حال پخت است آتش روشن کرده باشید نشان از آن دارد که کار انجام داده و به خاطر آن کار سود بسیاری به شما خواهد رسید در صورتی که هیچ غذایی در دیگ نباشد بر این دلالت دارد که غم و ناراحتی به شما روی خواهد آورد.

تعبیر خواب غذا خوردن با مرده

حضرت دانیال ع

اگر در خواب دیدید که مرده غذای شما را خورده است معنی خواب این است که آن غذا در آن سرزمین گران می شود.

اگر در خواب دیدید که با مرده غذا می خورید معنی خواب شما این است که خیراتی در راه مرده داده اید و سود این خیرات به هر دو شما رسیده است

ابن سیرین

اگر در خواب دیدی که با مرده ای غذا می خوری معنی خواب این است که دوستی به دیدار تو می آید.

اگر در خواب دیدی که قمه برای مرده می گیری یعنی کسی که به دیدن تو می آید خیلی برایت عزیز است.

*از شما خواننده عزیز می خواهیم تا نظرات و دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید:

تعبیرخواب آب | دیدن آب در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب برنج | دیدن و خوردن برنج در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب مرده | دیدن مرده در خواب نشانه چیست ؟

تعبیرخواب من چیه؟ | تعبیر خواب شما توسط معبر جدول یاب

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
32 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین پرطرفدار
Inline Feedbacks
View all comments
ایمان
ایمان
19 ساعت قبل

معمولا خواب هایی که هنگام صبح میبینم و با شنیدن اذان صبح بیدار میشم تعبیر دارد. پدربزرگم ۵سال قبل فوت شده، درخواب پدربزرگم فوت شد و بعداز دوروز در سرد خانه زنده شد و چندروز بعد فوت شد و دوباره درهنگام شسته شو زنده شد و خوشحال و سرحال بود و پیر مردی که باجناق او بود نیز زنده بود و بر سر سفره ای غذا میخورد و میگفت ما همه مهمان سفره تو هستیم.
در خواب احساس خوبی داشتم که کار خوبی کردم و خیرش به ایشان ها رسیده. بعد چندین کیلو نارنگی خریدم.

Sevda
Sevda
3 روز قبل

سلام.
خواب خاله ی پدرم رو دیدم که دو سه سال پیش فوت شده و دوستش داشتم و خونشون رفتو آمد داشتیم.
تو خواب با یکی دیگه از اقوام که الان زندست اومد به خونه ی قبلیه ما(که یبار اونجا اومد خونمون و وقتی مرد ما خونه ی دیگه ای بودیم) و میگفت خیلی گرسنشه و یچی بیارم بخوره منم نون و خامه شکلاتی براش آوردم مثل صبحانه بود درحالیکه تقریبا بعد از ظهر بود،بعد حس کردم تشنشه و یه لیوان آب براش آوردم…ایشونم هی میگفت خیلی خستست و پاهاش درد میکنه میخواد استراحت کنه تو خونمون….
تعبیرش چیه؟

لجباز
لجباز
29 روز قبل

سلام چند ماهی میشه که یکی از دوستام فوت شده .. ولی هر چند شبی یک بار بخوابم میاد و من میگم به اون چرا همه میگن تو فوت شدی آیا درست میگن؟ بعد اون مرحوم قسم میخوره که من نمردم و فوت نشدم … بخدا همیشه براش دعا میکنم .. میشه بگید تعبیرش چی هست؟؟ راستی من اصلا نمیدونستم که فوت شده و به مراسم خاکسپاریش نرفتم .. میشه تعبیرشو لطفاا بگید . لطفا تعبیرشو به جیمیلم بفرستید باتشکر .

فاطمه
فاطمه
1 ماه قبل

سلام روز بخیر.
پدر مرحومم رو در خواب دیدم که روی مبل نشستند و من یک لیوان دمنوش پونه و اویشن برای ایشان برم و میل کردند و یک لیوان برای برادرم. لطفا تعبیر بفرمایید.

بیتا
بیتا
1 ماه قبل

با سلام من در خواب دیدم مادرم که تازه فوت شده امده در جایی و سه کیسه برنج خرید و برد تعبیرش چه میشود با تشکر

شقایق
شقایق
1 ماه قبل

سلام من دیشب خواب دیدم همسایمون که یه مرد میانسال بودن و چند سالی هست فوت کردن اومدن خونمون. نشستن پدرم هم طبق عادت و به رسم ادب مهمان کنارشون نشستند. مامانم ناهار اوردن براشون ولی گفتن نه این غذا رو ببرید برای خانوادم من نمیخام و یکمم ناراحت بودن انگار از موضوعی.. بعدش یادمه خانومش اومد خونمون اونم ناراحت بود و تو خواب بهش گفتم که همسرتون گفتن غذا رو بیاریم برای شما انگار که یه مشکلی بینشون بود و هر دو ناراحت بودن از این موضوع ولی یادمه که توی خوابم نمرده بود و زنده بود ولی خب… مطالعه بیشتر »

میلاد
میلاد
2 ماه قبل

سلام
یکی از همسایه‌های قدیمی ما به تازگی فوت شده…
یه مرد مسن خوشرو و مهربون بود…
دیشب خواب دیدم اومد و بهم گفت بیا بریم و قدم بزنیم، بعد به انگار به یه رستوران رفتیم و با هم ناهار خوردیم و صحبت کردیم…
کنجکاو شدم بدونم تعبیر خوابی که دیدم چیه؟
ممنونم

معصومه
معصومه
2 ماه قبل

سلام استاد عزیز
ما یه همسایه پیر داریم خواب دیدم بهم انگشتر هدیه میده من ازش گرفتم کردم تو دستم انگشتر سفید بود نگین درشت نمیدونم سبز داشت یا قرمز ولی دوره انگشتر پر نگین ریز بود خیلی خوشم اومد از انگشتره میشه مرحمت کنین بگین تعبیرش چیه

سپیده
سپیده
2 ماه قبل

سلام. پدر من دو ساله که فوت شدند. بعضی وقتیها خواب میبینم که تو یک ماشین نشستیم و پدرم در حال رانندگی است. لطفاً تعبیر بفرمایید.

معصومه
معصومه
2 ماه قبل

سلام ببخشید من خواب دیدم رفتم سه تا نون بربری گرفتم داشتم میومدم خونه همسایمون که یه خانوم پیری بود و چندسالی میشه فوت کرده ازم نون خواستم منم بهش نون دادم توروخدا خواب منو تعبیر کنین خدا خیرتون بده اجرتون با آقا امام حسین

M@S
M@S
2 ماه قبل

سلام .من خواب دیدم مادرشوهرم زنده شده وبچه هاش اونو آوردنش به خانه ونشسته ودرحالیکه سرش پایین بود ازمن خواست تا برنج وسبزی درست کنم .درحالیکه خواهرشوهرهایم خوابیده بودن و من میگفتم چرا من درست کنم بگو انسیه (خواهرشوهر کوچکم) او درست کندولی مادرشوهرم اصلا حرفی نمیزد وهمچنان سرس پایین بود.لطفا تعبیر خوابم را بگویید

صحرا
صحرا
3 ماه قبل

گاهی خواب میبینم که برادرم با یک ماشین که سرعت خیییبلی زیادی داردشبیه سرعت نور و کاملا ماورایی دنبال من می اید و باهم به گردش میروم،خیلی مواقع توی خواب بغلش کردم…خیلی مواقع هم که پریشان خاطر هستم خواب میبینم که او دوباره مُرده،هربار به یک روش ناراحت کننده ی جدید میمیرد! گاهی هم خواب میبینم مریض شده اما نمرده و من برای اینکه زنده است کلی خوشحالم، تعبیرهمه ی این ها چیه…

صحرا
صحرا
3 ماه قبل

سلام، من یک شب خواب دیدم برای برادرم که ازمن کوچکتر بود و درنوجوانی فوت شد یک بشقاب برنج و گوشت کشیدم و او میخورد و لذت میبرد ادامه ی غذا راهم به من تعارف میکرد و وقتی سیرشد من هم نشستم و غذایش را خوردم، شب دیگری خواب دیدم در حال گرم کردن غذا برایش هستم…

میترا
میترا
3 ماه قبل

سلام من دیشب خواب دیدم که به همراه همسرم برای مادربزرگشون که سالها پیش در اثر بیماری فوت کردن یک بشقاب برنج و مرغ می‌بریم وقتی به خانه ی مادربزرگ رفتیم او سالم و سرحال بود و اثری از بیماری نداشت و برادر شوهر و دختران خواهرشوهر هم در منزل ایشان بودند و آنها هم برای مادربزرگشون غذاهایی مثل چلو مرغ و کتلت آورده بودند تعبیرش چی میتونه باشه؟

Mahsa
Mahsa
3 ماه قبل

خواب دیدم به یکی از آشنایان که فوت شده میوه هلو را نصف کرده نصفش را به او دادم و نصف دیگر را خودم خوردم. تعبیر این خواب چیست؟

علی
علی
3 ماه قبل

بنظر بنده موضوعات بصورت کلی گویی هستش در صورت امکان اگر جایی برای پرسش و پاسخ باشد تا جزییات خواب مطرح شود شاید نتیجه بهتری بدست بیاد

32
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن