تعبیر خواب غذا دادن به مرده | غذا خوردن با مرده و آشپزی مرده در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب غذا دادن به مرده ازنظر معبران مختلف تعابیر گوناگونی دارد لذا در این مطلب سعی بر آن داریم تا با آوردن دیدگاه معبران شما را یاری کنیم.

تعبیر خواب غذا دادن به مرده
تعبیر خواب غذا دادن به مرده

تعبیر خواب غذا دادن به مرده

اگر کسی در خواب ببینید به شخصی که مرده است (جوان یا پیرمرد) غذا می دهد چه تعبیری دارد؟ غذا در خواب نشانه ی برکت نعمت است ابن سیرین در این باره میگوی غذا دادن به فرد مرده میتواند دلیل بر افزایش مال رفاه و نعمت باشد

ادوارد میگوید اگر شخصی به یکی از بستگان و آشنایان خود مانند پدر مادر خواهر برادر و یا فامیلی که فوت کرده است در خواب غذا بدهید و این غذا دادن شامل مواد خوراکی باشد نشانه ی ثروت و مال است اگر کسی خواب ببینید مرده ای در حال غذا خوردن میباشد و سپس غذای او را به زور از او میگیرد فقیر و خوار شود اگر غذا دادن به مده با حالت عصبانیت باشد دلیل بر مال حرام است.

در این زمینه سوالات بسیار زیادی مطرح است لازم است که کاربران خلاصه ای از خوابی که در این زمینه دیده اند را در قسمت نظرات سایت بنویسند تا تعابیر و معانی دقیق تر آن برایشان بزودی ارسال شود فردی به نزد معبری بزرگ و سرشناس فرا می رسد و خواب خود را اینگونه بازگو می نماید به پیر مرد سالخورده ای که در میان راه با او آشنا شدم مقداری طعام و نوشیدنی (آب) دادم سپس او سر حال شد و به راه خود ادامه داد چهره و قیافه ی او را نمی شناختم این خوماب چه تعبیری دارد ؟معبر پاسخ دادند بزودی بدست تو مالی حلال خواهد رسید دقت داشته باشید در بعضی از موارد نوع غذا حتی رنگ و یا مزه ی آن هم میتواند در تعبیرش تاثیر گذار باشد که در پایین به چند نکته ی مهم اشاره شده است

طعام و نوشیدنی نعمت و خیر و برکت و روزی است ولی نوع و رنگ و طعم و مزه و مکان صرف آن در تعبیر تاثیر مثبت و منفی می گذارد که باید مورد توجه قرار بگیرد. البته معبر هم این نکات را در نظر می گیرد ولی اگر خودتان خواستید تعبیر کنید و از این کتاب کمک بخواهید باید این جهات را به یاد داشته باشید من هم مختصرا توضیح می دهم:

گفتم غذا به طور کلی نعمت و روزی است و خیر و خوبی ولی اگر غذائی که پیش روی داشته باشید بد رنگ و متعفن و بد بو باشد در شما کراهت پدید آورد تعبیر غذای سالم را ندارد و بیماری و رنجوری تعبیر می شود. اگر از آن غذا بخورید شور باشد گرفتار ندامت یا خشم می شوید و اگر ترش باشد غم می آوردچنانچه تلخ باشد تلخ کامی و شکست است .

تعبیر خواب غذا درست کردن مرده بر اساس دیدگاه ابن سیرین

تعبیر خواب آشپزی کردن مرده بر اساس دیدگاه ابن سیرین این گونه است که سود و منفعتی بسیار از سوی فردی بزرگ به شما خواهد رسید. دیدن خواب آشپزی در خواب دلالت بر لحظات و اوقات خوش دارد البته جزئیاتی چون سوختن غذا، خوش طعم و بد طعم بودن غذا طبخ شده نیز می تواند تعبیر های گوناگونی را به دنبال داشته باشد. اگر فردی در خواب و رویای خود مشاهده مرده است و در حال آشپزی کردن نشان از آن دارد که حوادت و اتفاقاتی ناگهانی و ناگوار سبب غمگین شدن وی خواهند شد به گونه ای دیدن خواب آشپزی کردن در خواب بر حوادث غیر مترقبه دچار غم و غصه بسیار خواهد شد.

بر اساس دیدگاه تعبیرگران تعبیر خواب آشپزی کردن مرده نشان از این دارد که پشت سر شما غیبت و پرگویی بسیار است در حالی که ابن سیرین دیدن خوابی که فرد در حال آشپزی است را این گونه بیان می کند اگر زیر دیگ که داخلش گوشت در حال پخت است آتش روشن کرده باشید نشان از آن دارد که کار انجام داده و به خاطر آن کار سود بسیاری به شما خواهد رسید در صورتی که هیچ غذایی در دیگ نباشد بر این دلالت دارد که غم و ناراحتی به شما روی خواهد آورد.

تعبیر خواب غذا خوردن با مرده

حضرت دانیال ع

اگر در خواب دیدید که مرده غذای شما را خورده است معنی خواب این است که آن غذا در آن سرزمین گران می شود.

اگر در خواب دیدید که با مرده غذا می خورید معنی خواب شما این است که خیراتی در راه مرده داده اید و سود این خیرات به هر دو شما رسیده است

ابن سیرین

اگر در خواب دیدی که با مرده ای غذا می خوری معنی خواب این است که دوستی به دیدار تو می آید.

اگر در خواب دیدی که قمه برای مرده می گیری یعنی کسی که به دیدن تو می آید خیلی برایت عزیز است.

*از شما خواننده عزیز می خواهیم تا نظرات و دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید:

تعبیرخواب آب | دیدن آب در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب برنج | دیدن و خوردن برنج در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب مرده | دیدن مرده در خواب نشانه چیست ؟

تعبیرخواب من چیه؟ | تعبیر خواب شما توسط معبر جدول یاب

۰ ۰ آرا
رأی دهی به مقاله
برای امتیاز به این نوشته جدولیاب کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۴.۵]
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
152 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین پرطرفدار
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
کژال
کژال
7 روز قبل

سلام و وقت بخیر شب‌هنگام خواب دیدم که یه فردی به من میگوید خواستگارم همان شخصی که علاقه مندم بهش و سه ساله که فوت شده زندس و میخواد با من ملاقات کنه و قرار میزارن که داخل ماشین من برم پیششون و من با خودم غذا میبرم خورشت قیمه با برنج و وقتی به نزد اون شخص میرم میبینم یکنفر شبیه فرد فوت شده است و انگار به من دروغ گفتند و من درخواب باورم نمیشد که زنده باشه و به ان دو شخص گفتم من برای عزیزم غذا اورده بودم با این حال شما دوتا بخورید اگرچه که… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
14 ساعت قبل
پاسخ به  کژال

با سلام کاربر گرامی خداوند این فرد را رحمت کند این که در خواب دیده اید ایشان زنده هستند انشاالله نشان از احوال نیکوی ایشان در آن دنیا است و اما خوابتان از نظر روانشناسی یعنی مرگ‌شان هنوز در ذهن‌تان تازه است. هنوز می‌کوشید با واقعیتی که او رفته است، خو بگیرید اما نتوانسته اید و گمان میرود خوابی که دیده اید تحت تاثیر همین حالات روحی شما است.

زهره همایون فر
زهره همایون فر
13 روز قبل

با سلام
لطفا خواب مرا برایم تعبیر فوری بفرمایید
من در خواب شنیدم از میخواهند برای مادرم ( دو سال پیش فوت کردند) غذا ببرم چون گرسنه انذ
اما وقتی آماده کردم یک نفر نقل قول از ایشان گفت یکم بیشتر
مثلا نلنش را زیاد کن
اما خوذ غذا یادم
نیست
من هم داخل سینی گذاشتم و به سمت مادزم رقتم
که از جایش بلند
خیلی خوشحال شدم که دیدم ش
حتا. از ترس اینکه بیشتر نبینمش از خوابدار ی نشم

جدول یاب
مدیر
7 روز قبل

با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کند گمان میرود ایشان به خیرات بیشتری از طرف شما احتیاج دارند و ممکن است شما خیراتی را برایشان فرستاده اید که باید بیشتر از این به یادشان می بودید بهتر است بیشتر یادشان کرده و بر سر مزارشان رفته و با خواندن قران و دادن خیرات و مبرات روحشان را شاد گردانید تا انشاالله مشمول دعای خیرشان گردید.

يلدا
يلدا
13 روز قبل

سلام من خواب دیدم در کنار ساحل ماهی بزرگ و سفیدی را زنده با دست گرفتم و به مادرم دادم البته مادر من فوت شده اند،مادرم گفت ماهی را در اب بینداز وقتی من این کار را کردم ،ماهی در اب تبدیل به ملکه شد

جدول یاب
مدیر
10 روز قبل
پاسخ به  يلدا

با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کن. گمان میرود شما به تازگی کار و یا رفتاری را ترک کرده اید و یا از انجام آن منصرف شده اید که مادر مرحومتان از این کار خشنود گشته اند.

الی
الی
18 روز قبل

باسلام حدود۵یا۶صبح خواب پدرم رودیدم که چندین ساله فوت کرده بسیارسرحال وبشاش وباروی گشاده بامن رفتارمیکردهمراهش دوستی هم بودکه بااون درحال صحبت بودمن مقداری خوراکی همراهم بودکه داخلش خیارهم بودمن به ایشون خیارتعارف کردم باحالت چهره نشون دادکه دوستم چی یکی هم برای دوستش پیداکردم داشتم میدادم ولی کامل یادم نیست دادم یانه والبته دوستش ناشناس بودوباایشون درموردبسازبفروشی ومسایل مربوط به اون صحبت میکردن

جدول یاب
مدیر
13 روز قبل
پاسخ به  الی

با سلام کاربر گرامی گمان میرود احوال پدرتان انشاالله در آن دنیا نیکوست و اما شاید شما آنگونه که باید برای پدرتان خیرات نکرده و یا بر سر مزارشان نرفته اید بهتر است ایشان را بیشتر یاد کنید و خیرات بیشتری برایشان بفرستید

مامان
مامان
19 روز قبل

سلام من خواب دیدم که داشتم به مادر فوت شدم ماهی میدادم و اونم با لذت میخورد طوری که بهش گفتم ماهی دوست داری از این به بعد بیشتر برات ماهی میارم تعبیرش چی میشه؟

جدول یاب
مدیر
13 روز قبل
پاسخ به  مامان

با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کند بهتر است خیراتی برای ایشان بفرستید و اما ماهی در خواب انشاالله به خیر و منفعتی در زندگی شما اشاره دارد که میتواند از راه کسب حلال به دست شما رسیده باشد.

Masome
Masome
20 روز قبل

سلام خسته نباشید مادر من خواب مادرشون که تازه فوت شده رو دیدن و ایشون طلب غذا کردن از مادرم بعد تو غذای مادربزرگم پروانه افتاده بوده و ایشون غذا رو نخورده بودن و به مادرم گفته بودن رفتن خونه داییم و کل خونه و زندگی داییم آتیش گرفته و همه چی سوخته بوده و از اون سیاهی سوختگی رو پیشونی مادربزرگم بوده که مادرم میبره میشوره براش و خیلی غصه داییم و میخورده و مادر بزرگم با زن داییم دعوا گرده که چطور نفهمیده کل خونه در حال سوختن بوده میخواستم ببینم تعبیر این خواب چی هستش

جدول یاب
مدیر
13 روز قبل
پاسخ به  Masome

با سلام کاربر گرامی در ابتدا بهتر است خیراتی برای مادربزرگتان بفرستید و اما به نظر می آید طبق خوابی که مادرتان دیده اند شاید به تازگی مشکلی در بین افراد خانواده دایی شما به وجود آمده که شاید مادربزرگتان از این شرایط ناراحت بوده اند و گمان میرود مادرتان در این بین راه حلی برای حل این مشکلی داشته اند ویا شاید این مشکل را حل کرده اند که انشاالله روح مادربزرگتان از بابت این مساله به آرامش رسیده است و انشاالله که مشمول دعای خیر ایشان شده باشید.

دلسا
دلسا
21 روز قبل

سلام وقت بخیر خسته نباشید من بعدازظهرساعتای چهارنیم خواب دیدم که خاله من که الان چهل پنج روزه میشه فوت کرده تو خوابم زنده بود تو خونه نشسته بود و من داشتم غذا درست میکردم و بعد یک ظرف غذا واسش کشیدم بردم دادم بهش و اون خورد بیزحمت میشه بگید تعبیرش چیه ممنون مرسی در ضمن این روزها همش خواب مرده ها رو میبینم که زنده هستن نمردن

جدول یاب
مدیر
17 روز قبل
پاسخ به  دلسا

با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کند اینکه در خواب ایشان را زنده دیده اید انشاالله نشان از حال خوب و نیکوی ایشان در دنیای برزخ است و اما غذا در خواب نشانه ی برکت نعمت است و انشاالله غذا دادن به فرد مرده میتواند دلیل بر افزایش مال رفاه و نعمت برای شما باشد به نظر می‌آید طبق خوابتان شاید شما خیراتی برای خاله تان فرستادید که انشاالله باعث خوشحالی ایشان گشته و مشمول دعای خیرشان شده اید و روزیتان به اذن خدا افزایش می یابد.

طاها
طاها
1 ماه قبل

سلام خواب دیدم به خواهرم که فوت کرده ولی درخواب زنده شده و من به او غدا واب بخ میدهم لطفا تعبیرش بفرمایید

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  طاها

با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کند بهتر است خیراتی برایشان بفرستید تعبیر خوابتان انشاالله نشان از احوال نیکوی ایشان در برزخ است .. و دیدن غذا در خواب نشانه برکت و نعمت است. بنابرین طعام دادن به مرده هم نشانه افزایش روزی و بهبود یافتن شرایط است انشاالله.

متین
متین
1 ماه قبل

سلام و خسته نباشید . تعبیر خواب غذا دادن به مرده؟

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  متین

با سلام کاربر عزیز دیدن غذا در خواب نشانه برکت و نعمت است. بنابرین طعام دادن به مرده نشانه افزایش روزی و بهبود یافتن شرایط است انشاالله.

Fatemeh
Fatemeh
1 ماه قبل

سلام خسته نباشید پسر همسایه امون که هفت سال از من کوچکتر بود سه هفته پیش دربغل من دراثر حمله قلبی فوت شده و حالا من دیشب خوابشو دیدم که مراسم هفته اش بود و روحش اومد پیشم (در این خواب میدونستم مرده و این و روحشه خودشم میدونست) خیلی زیبا و خوش قدوقامت بود و نه خوشحال بود و نه ناراحت فقط چهرش خیلی نورانی بود لباس سفید و شلوار طوسی پوشیده بوداول ازش ترسیدم و گفتم منو ببخش و خواستم فرار کنم که جلومو گرف و گف نترس کاریت ندارم و خیلی وقته بخشیدمت تو بمن بدی نکردی… مطالعه بیشتر »

Zohreh
Zohreh
1 ماه قبل

سلام خسته نباشید .من خواب دیدم یکی از بستگانمون که به تازگی فوت کردن خونمون اومده و ناراحته هرچی بهش گفتم چیزی برات بیارم بخوری قبول نکرد تا اینکه گفتم‌ کره بیارم قبول کرد و خورد،میشه بدونم تعبیرش چیه

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  Zohreh

با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کندبه نظر می آید طبق خوابی که دیده اید این فرد منتظر خیرات و مبرات می باشد بهتر است به نیت ایشان و هدیه به روحشان خیراتی بدهید و ایشان را یاد کنید.

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  Zohreh

با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کند به نظر می آید طبق خوابی که دیده اید این فرد منتظر خیرات و مبرات می باشد بهتر است به نیت ایشان و هدیه به روحشان خیراتی بدهید و ایشان را یاد کنید.

مری
مری
1 ماه قبل

سلام و وقت بخیر
خواب دیدم پدرم که براثر بیماری فوت شده میگه بیا غذا بخوریم و مادر بزرگم قبلا سیب زمینی پخته بود چون تو خواب فکر میکردم پدرم تازه بیماریش خوب شده (نمیدونستم فوت شده) به غذای مقوی نیاز داره و گفتم مامانم جیگربپزه اما انگار مامانم یادش رفت و یه سری از جگرا سوخت و ی سری کامل نپخت. پس باهم یه غذای دیگه خوردیم ولی دقیقا یادم نیست چه غذایی بود
ممنون میشم اگه تعبیرشو بگین????

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  مری

با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کند گمان میرود طبق خوابتان شما و یا مادرتان قصد انجام کار خیر و یا دادن خیراتی برای پدرتان را کرده اید ولی هنوز آن را انجام نداده اید و یا به طور کامل انجام نداده اید وبه نظر می آید پدرتان به خیرات شما نیازمند هستند بهتر است بر سر مزارشان رفته و با دادن صدقه و خیرات و مبرات ایشان را خشنود کنید.

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل

با سلام کاربر گرامی گمان میرود طبق خوابتان مادر شوهر شما فرد زاهد و پارسایی است و خوابتان میتواند نشانه ای از سرانجام نیک و رسیدن به اهداف برای در زندگی ایشان باشد انشاالله.

ازاده
ازاده
2 ماه قبل
Awaiting for approval

سلام من بعد از تشییع پدرم خواب دیدم مادر شوهرم ی سبد پر خرید کرده و من بهش گفتم بمون سبدو بلند نکن تا شوهرم بیاد و تو رو ببینه دلش برای تو تنگ شده و تو هم استراحت کن وقتی شوهرمو خبر کردم شادمانه به سمت مادرش امد ولی مادرش به صورت نور ازش دور شد و رفت کنار یک نفر دیگه ایستاد که اون شخص بازم خودش بود اما با لباس دیگه ای

فاطمه
فاطمه
2 ماه قبل

سلام پدر من خواب پدر بزرگ و مادربزرگ خدا بیامرزمو دیده که مادر بزرگم با مظلومیت ازش میخواسته که در عوض کاری که میتونه برا پدرم انجام بده پدرم بهشون غذا بده مث اینکه میخواسته پدرم اونهارو برای شام به خونمون دعوت کنه

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  فاطمه

با سلام کاربر گرامی خداوند هر دوی ایشان را رحمت کند گمان میرود طبق خوابی که پدرتان دیده اند پدر بزرگ و مادربزگ شما هردو از طرف پدرتان احتیاج به رسیدن خیرات و مبرات دارند و شاید پدرتان آنگونه که باید پدر و مادرشان را یاد نکرده اند بهتر است پدرتان بر سر مزارشان رفته و با دادن خیرات و صدقات و هدیه فرستادن روح هر دو را خوشحال نمایند.

مینا
مینا
2 ماه قبل

سلام من بعدازظهر خواب دیدم بابام که فوت شدن اومدن و ازشون میپرسم گرسنه ای؟غذا میخوری ؟ایشون میگن بله و من غذا گرم کردم و به ایشون دادم رنگ و لعاب غذا خوب بود و هم خوشمزه و غذایی بود که ایشون دوست داشتن و بیدار شدم ساعت ۴ بعدازظهر بود.?????

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  مینا

با سلام کاربر عزیز خداوند ایشان را رحمت کند بهتر تست حتما خیراتی برای ایشان بفرستید و اما تعبیر خوابتان از نظر سنتی دیدن و همراهی کردن مرده در غذا خوردن خیراتی است که هم به بیننده خواب سود می‌رساند و هم به شخص فوت شده. و اما از نظر روانشناسی اکثر رویاهایی که در آن‌ها مردگان ظاهر می‌شوند حاصل تلاش ما برای کنار آمدن با خاطرات، و یا سایر احساساتی است که در ارتباط با آن‌‌ها داشته‌ایم به نظر می آید شما هنوز نتوانسته آید مرگ ایشان را در ذهن خود باور کنید.

یزدانی
یزدانی
2 ماه قبل

سلام خواب دیدم که دارم از پدر بزرگم که فوت شدن و مادربزرگم و مادرم مراقبت میکنم و سوپ درست کرده بودم و با دستای خودم به پدربزرگم سوپ میدادم …همشون لبخند داشتن و حالشون خوب بود

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  یزدانی

با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان اشاره مستقیم به ماندگاری و نیرو گرفتن از احساسات و عواطف دارد..به نظر می آید طبق خوابی که دیده اید شما نسبت به تین افرادی که در خوابتان اشاره کردید بسیار مهربان و پر شفقت هستید و به همین دلیل و محبتی که به انان دارید از نظر احساسی و روحی در حال نیرو گرفتن و قوی شدن روحیه تان هستید.

باران
باران
2 ماه قبل

سلام، خواب دیدم دخترخاله و زنداداشم کلی غذا برای من ومادرم که فوت شدن اوردن، خورده نشد گذاشتیم که بعدا بخوریم، چون مادرم مهمان داشتن و زنعموشون بود، تعبیرش چیه؟ ممنون

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  باران

با سلام کاربر گرامی دیدن غذا در خواب به طور کلی نمادی از نیاز به رضایت است گمان میرود این خواب اشاره به خوراک فکری شما دارد و می تواند به تلاش شما برای کسب موقعیت یا شرایط لذت بخش در زندگی بیداری اشاره داشته باشد. انسان هایی که در خواب مشاهده می کنید سمبل بخشی از شخصیت خودتان است. شاید این خواب از شما می خواهد تا موقعیت های لذت بخشی که در زندگی بیداری برای شما ایجاد می شود را قدر دانسته و خود را از این بهره مندی محروم نکنید.

سحر اکبری
سحر اکبری
2 ماه قبل

سلام من خواب دیدم پدر که فوت شده برگشته به خونه و میگه من زنده ام و خیلی خوشحال بود من خیلی بوسیدمش براش غذا آوردیم خورد از غذا من همش اصرار میکردم اجازه بده من بهش غذا بدم و ی قاشق غذا گذاشتم دهانش تعبیرش چیه؟

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  سحر اکبری

با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کند بهتر است خیراتی برایشان بفرستید تعبیر خوابتان از نظر سنتی انشاالله نشان از احوال نیکوی ایشان در برزخ است ..اما تحلیل خوابتان از نظر روانشناسی اینگونه است که شما دوست دارید فردی که از دنیا رفته است همچنان زنده باشد و به همین دلیل هم او را در خواب خود زنده می بینید. حتی اگر منطق شما این حقیقت را می داند که آن فرد به جهانی دیگر عزیمت کرده اما بخشی از ذهن شما این حقیقت را باور نکرده است. ذهن ناخودآگاه شما همچنان احساس می کند که فرد مورد… مطالعه بیشتر »

فاطیما
فاطیما
2 ماه قبل

سلام من خواب دیدم به پدرم که فوت کرده دارم با محبت بهش غذا میدم و خودم این غذا رو توی دهنش میکنم خورشت قیمه بود و این خورشت یکم ترشی داره اما ترشی که اذیت کنه

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  فاطیما

با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کند در ابتدا باید بگویم بهتر است خیرات و صدقات بیشتری برایشان بفرستید به نظر می رسد ایشان به خیرات بیشتری نیازمند هستند و اما در کل دیدن غذا در خواب نشانه برکت و نعمت است. بنابرین طعام دادن به مرده نشانه افزایش روزی و بهبود یافتن شرایط است انشاالله.

فهیم
فهیم
2 ماه قبل

سلام وقت شما بخیر. من خواب دیدم که در حال اسباب کشی هستیم. من هم نشسته بودم و داشتم یک کاسه کله پاچه می‌خوردم. یک دفعه دیدم پدربزرگم که سالها پیش فوت کردن اومدن و به ظرف من نگاه کردن. من هم بهشون تعارف زدم و ایشان خیلی خوشحال شدن. بهشون گفتم براتون ظرف بیارم گفت نه داخل ظرف خودت میخورم. تمام ظرف را جلویشان گذاشتم ولی ایشان قادر نبودن که قاشق رو داخل دهانشون ببرن. از من خواستن که دهنشون کنم. من هم همین کار رو کردم و بعد از خوردن لقمه اول خیلی خیلی خوشحال شدن و شروع… مطالعه بیشتر »

Last edited 2 ماه قبل by فهیم
جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  فهیم

با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کند به نظر می آیدطبق خوابتان شما و اطرافیانتان مدتی است که ایشان را یاد نگرده اید و آنگونه که حقشان است برایشان خیرات و مبرات و صدقات نفرستاده اید و ایشان از شما خواستار خیرات و صدقات و در انتظار ان هستند بهتر است بر سر مزارشان رفته و بادادن خیرات و خواندن فاتحه ایشان را یاد کنید.

Rooz
Rooz
3 ماه قبل

سلام من خواب دیدم ب یکی از بستگانم سر سفره داریم گوشت کباب شده میدیم و خیلیی مهمان نوازی میکنیم اما طرف مرده است تو خواب یعنی داره میگه چرا مردم منو نمیبینن ماهم میگیم چون تو مرده ای و فقط تو اونا رو میبینی و اونم شرایط خوبی داره و از غذا خوردن لذت میبره

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  Rooz

با سلام دوست عزیز خداوند ایشان را رحمت کند و اما در تعبیر خوابتان اگر در خواب شخصی که از فوت شدن آن آگاه هستیم را در حال غذا خوردن ببینیم بیانگر رسیدن خیرات از دنیا برای اوست. بهتر است برای ایشان خیراتی بدهید دیدن همراهی کردن مرده هم در غذا خوردن خیراتی است که انشاالله هم به بیننده خواب سود می‌رساند و هم به شخص فوت شده.

حسن
حسن
3 ماه قبل

سلام، پدرم چند ماه پیش فوت کردند، دیشب خواب دیدم که آمد پیش ما (من و بچه هایم) که پسر هستند، غذا می‌خوردیم و به او هم غذا دادیم، غذا را گرفت و بعد با عصبانیت غذا رو پس داد . در اصل گذاشت زمین و می‌خواست بره که از خواب پریدم. ممنون میشم اگه تعبیر خواب رو به من بگویید. لطفاً عدد ۴ را در ایمیل آدرس به لاتین بنویسید

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  حسن

با سلام کاربر گرامی خداوند پدرتان را رحمت کند گمان میرود طبق خوابی که دیده اید پدرتان از شما توقع خیرات و مبرات و صدقات ببشتری دارند اما شما آنگونه که باید و حق ایشان است پدرتان را یاد نکرده اید بهتر است بر سر مزارشان رفته و با خواندن فاتحه و فرستادن خیرات و مبرات ایشان را خشنود نمایید.

مجید
مجید
3 ماه قبل

سلام. من خواب پدرم که چند ماه پیش به رحمت ایزدی پیوستن رو دیدم که طلب غذا کردند و من در ماشینم یه مقدار کباب وسالاد که گذاشته بودم وبه خانه میرفتیم دادم و در حالی که به او میگفتم خیلی دلم برات تنگ شده به دفعات میبوسیدم. لطف میکنید تعبیرش رو بفرمایید

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  مجید

با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کند …دوست گرامی گمان میرود پدر شما به خیرات و مبرات احتیاج دارند بهتر است خیراتی برایشان بفرستید و ایشان را با رفتن بر سر مزارشان و دادن صدقه و قرائت فاتحه و دادن خیرات بیشتر یاد کنید.

فرهاد
فرهاد
3 ماه قبل

با سلام. کس دیگری خواب می بیند که من در خواب مادر خودم و مادر او ( هر دو مادر مرده اند ) را به رستوران برده و غذا می دهم ولی خودم و او غذا نمی خوریم (شخص خواب بیننده وارد رستوران نمی شود و در ماشین مینشیند ) پس از صرف غذا مادر من و مادر او با رضایت از ما خداحافظی کرده و با هم میروند و من (مرد هستم و بیننده خواب زن است ) با ماشین خودم میرویم.لطفا تعبیر را بفرمایید.با سپاس

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  فرهاد

با سلام کاربر گرامی خداوند هر دوی ایشان را رحمت کند به نظر می آید طبق خواب دیده شده هر دوی این عزیز از دست رفته به خیرات و صدقات بیشتری نیازمند هستند و شاید از طرف شما توقع بیشتری برای یاد آوری دارند و گمان میرود شما و آن فرد که مادرشان را به رستوران برده اید انگونه که باید عزیزانتان را یاد نمیکنید بهتر است بر سر مزارشان رفته و با خواندن فاتحه و فرستادن خیرات و صدقه آنها را خوشحال نمایید.

نسرین
نسرین
3 ماه قبل

سلام
من در حد چند ثانیه خواب دیدم که همسایمون که تازه گیا فوت کردن داشتن ب دخترم غذا میدادن تعبیرش چیه ممنون میشم

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  نسرین

با سلام کاربر گرامی خداوند این فرد را رحمت کند در ابتدا بهتر است خیراتی برای ایشان بفرستید و اما خوابتان انشاالله بیانگر برکت، نعمت و منفعت های معنوی و یا مالی حلال است که به اذن خدا به زندگی‌ خودتان و دخترتان وارد خواهند شد در کل خواب غذا گرفتن از مرده خوابی خیر می باشد.

علی جلیلیان
علی جلیلیان
3 ماه قبل

سلام خواب دیدمگویا صاحب مجلس من بودم ایستاده بودم وجماعت زیادی گروه گروه می آمدن به آنهاغذامی دادم ومی رفتن وچون زیادبودن به یک باره امکان پذیرایی نبودوبایدنوبتی وگروهی غذامیدادیم وبنده نیزشیک پوش ایستاده بودم ونظاره گربودم تعبیرآن چیست ممنونم پاسخ دهید

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  علی جلیلیان

با سلام کاربر گرامی به نظر می‌آید طبق خوابتان شما به تازگی با افکار و شرایط و یا موقعیت جدیدی روبرو شده اید و ذهن شما با دیدن این خواب از شما می خواهد تا نسبت به افکار و عقاید جدیدی که در معرض شناخت آن ها هستید، با آرامش و محافظ کاری پیش بروید و شرایط جدید را به خوبی مدیریت کنید. هم اکنون زمانی است که باید مهارت های مدیریتی و تحلیلی خود را نشان دهید. این کار به شما کمک خواهد تا به دستاورد های جدیدی در زمینه های مختلف زندگی برسید.

مریم صالحی
مریم صالحی
5 ماه قبل

درود
خواب پدرم که خیلی سال قبل فوت شدن را دیدم در بستری خوابیده و کمی ناخوش احوال بود من هم مهمانی بزرگی داشتم و غذا چلو کباب بود رفتم دست پدرم گرفتم(خانه سابق پدریم بود در عالم خواب ) و سر سفره نشاندم کنار بقیه و براش یک بشقاب برنج و کباب کشیدم و گفتم بهش بخوره ولی دیگه یادم نیست که خورد یا خیر

جدول یاب
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  مریم صالحی

با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کند در ابتدا باید بگویم بهتر است خیراتی برای ایشان بفرستید و اما دیدن غذا در خواب نشانه برکت و نعمت است. بنابرین طعام دادن به مرده نشانه افزایش روزی و بهبود یافتن شرایط است انشاالله.

عاطفه. نن
عاطفه. نن
5 ماه قبل

سلام لطف میکنید خواب منم تعبیر کنید. من خو دیدم تو خونمون یه ببر اهلی هست ک به آهو کوچولو شیر میده. خیلی باحوصله.اینم بگم من ۵ ونیم ساله ازدواج کردم بچه دار نشدم هرشب و این موضوع فکر میکنم. تعبیرش چیه

جدول یاب
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  عاطفه. نن

با سلام کاربر گرامی کنید. دیدن آهو، در خواب نمادی از فضل، محبت، مهربانی، فروتنی و زیبایی طبیعی است. آهو ویژگی‌های زنانه دارد و ممکنست به جنبه‌ی زنانه‌ی درون‌تان اشاره داشته باشد .شما در درونتان همیشه آرزوی فرزند دارشدن را داشته اید و دیدن خوابتان نشان از اشتیاق شما به مادر شدنتان می باشد ..دوست عزیز انشاالله به حق ولی نعمت ما حضرت علی ابن موسی الرضا ضامن آهو خداوند به شما فرزند صالح و درستکار و سالمی عنایت کند.

مهدي
مهدي
5 ماه قبل

سلام روزتون بخیر . خواب دیدم یکی از همسایه های ما که چند سالی است فوت شده غذایی بردم ولی قاشق نداشتم و اون کفت از پسرش که مغازه ای در اون نزدیکی داشت ، بگیرم . من رفتم و قاشقی از پسرش گرفتم ولی وقتی داشتم به اون خدا بیامرز نزدیک میشدم دیدیم قاشقش کج شده و بخشی از اون هم شکستهیا ترک داره . تو دلم گفتم ببین تو رو به خدا یه قاشق سالم هم به مادرش نداد و راهی شدم به سمت مادرش و بقیه خواب هم یادم نمیاد . ممنون میشم تعبیرشو بهم بگین جون… مطالعه بیشتر »

خانم زهرا
خانم زهرا
5 ماه قبل
پاسخ به  مهدي

سلام و تشکر از تعابیر دقیق شما. برادر هفده ساله من مهرماه امسال به صورت یکباره مریض شد و تااومدن بفهمن مریضی چیه تو دوهفته پر زد و رفت. با شوهرخاهرم خیلی دوست بود. خابش رو دیده که منتظر نشسته تا شوهرخاهرم بیاد براش کباب بخره. تامیخاد براش بخره میره میگه باید برم. فرداشب دوباره اومده گفته کباب میخام. برام میخری؟ اینم بردتش و براش خریده و خورده بعد گفته برا دوستامم میخری براشون ببرم. و براش خریده. ورفته. ما براش خیلییی خیرات میدیم. قرآن و نماز و…. هم هست. تمام سعیمون بوده ریا نشه.تعبیر خاب چیه..؟ نکنه هیچی بهش… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  خانم زهرا

با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کند بهتر است هر چه در توانتان هست برایشان خیرات و مبرات بدهید و اما گمان میرود برادرتان در زمان حیات دوستانی داشته اند که برایشان بسیار عزیز بوده اند و شاید این دوستان از رفتن برادرتان بسیار دلشکسته وناراحت هستند بهتر است انها را نیز مورد لطف و مرحمت خود قرار دهید و از آنها نیز دلجویی کنید.

جدول یاب
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  مهدي

با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کند گمان میرود این فرد از طرف اطرافیانشان منتظر رسیدن خیرات و مبرات هستند اما متاسفانه آنگونه که باید برایشان خیرات و صدقاتی فرستاده نشده است بهتر است هر چه زودتر برایشان خیراتی فرستاده شود تا انشاالله دعای خیرشان مشمول حالشان گردد.

سیری
سیری
5 ماه قبل

سلام بنده خواب دیدم ک مادرم و همه خانواده ام دور دیگ قورمه سبزی بودن و پدرم ک تازه فوت کرده آمد و کمی از قورمه سبزی خورد ومن ناراحت شدم و ایشان گفتم چرا غذارو دهنی کردن من که از این غذا نمی‌خورم. و پدرم ک خدا رحمتش کنه بهم گفت من نمیخوام بخورم فقط میخوام مزه اش کنم ببینم چطور شده است

مهدی
مهدی
5 ماه قبل

سلام
مادر من خواب دیده رفته کبابی کباب گرفته موقع پرداخت پول کارت بانکی رو پیدا نکرده گفته درست آشپز هست رفته آشپزخانه پیدا نکرده بعد گفته غذا هم سرد شده این غذا رو میخواست برای پدربزرگم (پدر خودش)که فوت شده ببره که در خواب فکر میکرد زنده هست ممنون از تعبیر

جدول یاب
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  مهدی

با سلام کاربر گرامی خداوند پدر بزرگتان را رحمت کند گمان میرود طبق خوابی که مادرتان دیده اند شاید ایشان به تازگی قصد انحام کاری را به نیابت از پدر بزرگتان و یا قصد فرستادن خیراتی برای ایشان را داشته اند که شاید یا در انجام این کار مشکلاتی کوچک داشته اند و نتوانسته اند آن را به پایان برسانند و یا در انجام ان کوتاهی کرده اند و این خیرات به روح ایشان نرسیده است بهتر است هر چه زودتر با دادن خیرات و رفتن بر سر مزارشان و یا انجام عمل صالح مانند قران خواندن و یا نماز… مطالعه بیشتر »

غزال
غزال
5 ماه قبل

سلام، خوب دیدم مادر بزرگم ک فوت شده حال خوبی نداره و درحال فوته وازش صلب امید شده بود، گفتن برای اینک بهتر بشه بهش آش با نمک زیاد بده، اش رشته رو نمک زدم و دهنش میگذاشتم اول خوب نمیخرد اما کم کم اوکی شد همون موقع یکی ازدختراش از راه رسید و منمیخواستم خبر بد رو بهش بدم، خیلی خوب به خاطر ندارم اماگویا حالش بهشتر شده بود در انتها

جدول یاب
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  غزال

با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کند در ابتدا باید بگویم بهتر. است خیرات و صدقه ای برای ایشان بفرستید و ایشان را بیشتر یاد کنید گمان میرود آنگونه که باید او را یاد نمی کنیدو ایشان از شما انتظار خیرات دارند و در کل دیدن همراهی کردن مرده در غذا انشاالله خیراتی است که هم به بیننده خواب سود می‌رساند و هم به شخص فوت شده.

علی رضا
علی رضا
5 ماه قبل

سلام خسته نباشید .. اگر خواب ببینی ک شخص مرده :مادر درگوشه ای از خانه نشسته و ناراحت است واز اوبپرسی ک برای چه چیزی ناراحت هستی واو بگوید ک یکی از فرزندان خود سیلی برصورت اوزده است وجای سیلی مانده است ولی درخواب همان فرزند هم درگوشه ای از خانه نشسته و ناراحت است ک چرااین کار راانجام داده است و یکی ازآن فرزندان دیگرخودگریه می کند و آن فرزندی ک به او سیلی زده است اوراسرزنش میکند ک چرا این کار را انجام داده… تعبیر آن چیست

جدول یاب
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  علی رضا

با سلام کاربر گرامی خداوند این مادر را رحمت کند در ابتدا باید بگویم بهتر است خیرات و صدقاتی برای ایشان بفرستید و یا بر سر مزارشان رفته و ایشان را با خواندن قرآن و دادن خیرات خوشحال کنید به نظر می اید طبق خوابی که تعریف نموده اید گمان میرود شخصی که در خواب فرمودید سیلی به صورت مادر خود زده است شاید حرف و یا سخنی در مورد مادر گفته باشد که شاید این صحبت یا درست نبوده و یا در شان مادر نبوده و البته خود فرد هم از این سخن و صحبت پشیمان گشته اند …… مطالعه بیشتر »

علی رضا
علی رضا
5 ماه قبل
پاسخ به  جدول یاب

باشه ممنون از همراهیتون

زهرا
زهرا
5 ماه قبل

سلام ببخشید اگه خواب ببینیم ک غذایی سر آمده و آن شخص مرده برای آوردن ظرف بزرگتررفته ولی نیامده است بعد بانیامدن شخص مرده شخص زنده ظرف را عوض کرده تعبیر ان چیست
ممنون اگه جواب بدید

جدول یاب
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

با سلام کاربر گرامی خداوند این فرد را رحمت کند گمان میرود طبق خوایی که بیان نموده اید شخص فوت شده از اطرافیان خود منتظر صدقه خیرات و مبرات می باشد اما اطرافیان وی انگونه که باید این فرد را یاد نکرده اندو یا قصد انجام خیراتی داشته اند که این کار را به طور کامل انجام نداده اند و یا کمتر انجام داده اند وگمان میرود این فرد به خیرات زیادی احتیاج دارد اما خیرات به او نرسیده است بهتر است بر سر مزار ایشان رفته و او را با خواندن قرآن و فاتحه یاد کنند.

زهرا
زهرا
5 ماه قبل
پاسخ به  جدول یاب

باتشکر از همراهی تون ممنون

Kiara
Kiara
6 ماه قبل

سلام وقت بخیر ..خواب دیدم که پدر بزرگم آومد ب خونمون و درخواست کرد که بهش یک ظرف خیار ماست بدم و دادم و رفت …ممنون میشم اگه لطف کنین و تعبیرش رو بگین

جدول یاب
مدیر
6 ماه قبل
پاسخ به  Kiara

با سلام کاربر گرامی خوابتان علامت آن است که انشاالله فرصتهایی بزرگ برای کسب توانایی و اقتدار در دستهای شما قرار خواهد گرفت.

مریم
مریم
6 ماه قبل

سلام وقت بخیر. من برادر جوانی داشتم که از دست دادمش. خواب دیدم فکر میکنم خونه مادرم بود از خواب بیدار شدم دیدم برای دخترم بالا سرش یه بسته هست و کلی دقت کردم تا متوجه شدم شکلات هست و این بسته و بسته هایی رو که قبلا گذاشته شده بود از طرف برادرم هست براش شکلات میزاشته. البته تو خوابم از دنیا نرفته بود و هنوز زنده بود. بعد من شکلات رو باز کردم ی قسمت کوچیکش رو خوردم دیدم برادرم کنارم ایستاده ی قسمت بهش دادم. خیلی خیلی خوشمزه بود. یه مدل دیگه شکلات هم بود که یکم… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
6 ماه قبل
پاسخ به  مریم

با سلام کاربر گرامی خداوند برادرتان را رحمت کند در ابتدا باید بگویم بهتر است خیرات و صدقات بیشتری برای ایشان بفرستید و اما در تعبیر خوابتان : دیدن همراهی کردن مرده در خوردن خیراتی است که هم به بیننده خواب سود می‌رساند و هم به شخص فوت شده. انشاالله

مریم
مریم
6 ماه قبل
پاسخ به  جدول یاب

سلام خیلی خیلی ممنونم که پاسخ دادید. خیلی برام مهم بود که تعبیرش رو بدونم. انشالله همیشه در زندگیتون خیر ببینید. همیشه تا جایی که بتونم براش خیرات میفرستم. ولی نمیدونم بهترین کاری که میتونم براش انجام بدم دقیقا چی هست.
باز هم لطف کردید دوست بزرگوار.

جدول یاب
مدیر
6 ماه قبل
پاسخ به  مریم

با سلام خدمت کاربر عزیز ما مریم …خداوند برادرتان را غرق در رحمت هود قرار دهد ..دوست عزیز بهترین کاری که میتوان برای عزیزان از دست رفته خود انجام دهیم که باعث شادی انها درآن جهان گردد دادن صدقات به نیابت از عزیز از دست رفته به افراد آبرو دار و واجد شرایط می باشد و البته دادن خیرات و انجام اعمال نیکو نیز به نیت آنها بسیار راهگشای عزیزان در آن دنیا است انشاءالله.

سمانه
سمانه
6 ماه قبل

سلام و عرض ادب.خواب دیدم برای پدرم که فوت شدن،برنج و ماهی و قورمه سبزی درست کردم البته خودمو در حال پختشون ندبدم،ولی میدونستم اینا رو درست کردم.و از ذوق اینکه بابا خیلی ماهی دوست داره و مدتهاست نخورده،همه غذاها رو تو بشقابش ریختم روی هم.بعد پشیمون شدم و به بابا گفتم بابا ماهی و قرمه سبزی رو که باهم نمیخورن، الان ماهی بخوریم ،شب قورمه خوبه؟ گفت اره.براش پلو کشیدم و ۳ تا تیکه بزرگ ماهی سرخ شده.و بابام‌مشغول خوردن شد.اما دیدم پلو واسه خواهرم تموم شده،شروع کردم به درست کردن پلو واسه خواهرم. ممنون میشم تعبیری اگه دراه… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
6 ماه قبل
پاسخ به  سمانه

با سلام کاربر گرامی خداوند پدرتان را رحمت کند به نظر می اید شما در دل خود تصمیمی برای انجام کار خیر و یا دادن خیرات به نیت پدرتان گرفته اید اما شاید در عملی کردن آن کمی تردید و دودلی داشته اید بهتر است هر نیتی و یا خیراتی کع برای پدرتان در دل دارید سریعا انجام دهید که اموات به خیرات و صدقات بسیار محتاج هستند با این کار انشاالله از دعای خیر ایشان بهره مند گردید.

شیرین
شیرین
6 ماه قبل

سلام ،من خواب دیدم که تعدادی از رفتگان خانواده همسرم مهمان ما هستن و برای انها یک سفره بزرگ از کباب البنه کمی کمرنگ بودن و برنج زیاد برایشان تهیه کردم ،میشه لطف کتید و این خواب رو تعبییر کنید.ممنون میشم

جدول یاب
مدیر
6 ماه قبل
پاسخ به  شیرین

با سلام کاربر گرامی دیدن غذا در خواب نشانه برکت و نعمت است. بنابرین طعام دادن به مرده نشانه افزایش روزی و بهبود یافتن شرایط است انشاالله.

سما
سما
6 ماه قبل

سلام وقت بخیر ،خواب دیدم مادرم قراره به مادربزرگم (دوماه پیش فوت شدن)غذا بده و ما میدونیم که مرده هست، میریم و میبینیم قبر مادربزرگم وقبرهای اطرافش خراب کردن و روی اونها یه سنگ مزار بزرگ و گرد درست کردن که میگن اینجا قبر یه ادم بزرگ بوده میخوایم بارگاه بسازیم و مجبور شدیم قبر مادربزرگتونو و اطرافیانش رو خراب کنیم و ما هم همه بسیاااار ناراحتیم و گریه میکنیم که چرا این کار انجام شده بدون اجازه (اون شخص بزرگ هم که میخوان براش قبر بسازن یه مرد هست ) ممنون میشم پاسخ بدین ، فردا هم یه ازمایش… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
6 ماه قبل
پاسخ به  سما

با سلام کاربر گرامی سنگ قبر و قبرستان در خواب اصلا معنا و تعبیر بدی ندارد. قبر و سنگ مزار در خواب اشاره به اتمام سختی ها و شروع مجدد برخی خواسته ها و اهداف شما در بیداری است. شما باید کارهایی را شروع کنید که به آنها علاقه دارید و از این علاقه برای شروع مجدد اهدافتان استفاده کنید . این اقدامات هرچند کوچک موجب نتایج خوب و بزرگی برایتان خواهد شد.

نگین
نگین
6 ماه قبل

سلام من خواب دیدم مادر بزرگم که یک هفته است فوت کرده در خانه ای ویلیی و شیک حضور دارد که خانه جدید اوست که خریده ولی خودش مریض و بد حاله من براش زرشک پلو با مرغ بسیار خوش طعم و خوشرنگ و بویی درست کردم و براش بردم تا بخورد …در خواب گفت حالش خوب نیست و شدیدا بیماره برای همین مادر شوهرشون که چند سال پیش ایشان هم فوت کرده بودن اومدن مراقبت از مادر بزرگم … و مادر شوهر مادر بزرگم داشت غدا درست میکرد (سوپ) برای مادر بزرگم … تعبیر خواب چیه

جدول یاب
مدیر
6 ماه قبل
پاسخ به  نگین

با سلام کاربر گرامی حداوند ایشان را رحمت کند گمان میرود طبق خوابی که دیده اید ایشان به خیرات و مبرات و صدقه شما نیازمند هستند بهتر است این کار را فراموش نکنید بر سر مزارشان رفته و ایشان را بیشتر یاد کنید.

ستاره
ستاره
7 ماه قبل

درود برشما
در خواب دیدم خانم سالمندی( که قبلا میشناختمش وفوت کرده اند.و به علت اخلاقهای ناپسندش ازش راضی نبودم و هنوز وقتی به یادش می افتم خاطرات خوبی ندارم.).از من شیرینی خواست.این شیرینی چرب و خوشمزه را به سختی از جایش در آوردم و بهش دادم.
ممنون ?

جدول یاب
مدیر
6 ماه قبل
پاسخ به  ستاره

با سلام کاربر گرامی افرادی که از دنیا میروند در برزخ به شدت به خاطر مسایل حق الناس و نارضایتی های دیگران به مشکل بر میخورند شاید خوابی که دیده اید نوعی کمک این فرد از شما برای گذشتن و حلالیت طلب کردن ایشان از شما است …کاربر عزیز من از شما خواهش میکنم به عنوان یک دوست این فرد را ببخشید و حلال کنید و کدوریت را از دلتان پاک کنید و این را بدانید ممکن است خود ماهم در زندگیمان حق الناس ها و کدوریت هایی از دیگران بر گردنمان باشد پس بگذرید تا از شما بگذرند و… مطالعه بیشتر »

ستاره
ستاره
6 ماه قبل
پاسخ به  جدول یاب

?درسته.ممنون از شما

محمد
محمد
7 ماه قبل

درود بر شما من خواب دیدم که پدرم که قید حیات هستن ولی چند روزی هست که بعد از عملی که روی مغزشون انجام شده با کاهش سطح هوشیاری در بیمارستان بستری هستند در خونه خودشون و جمع خانوادگیمون فقط به من نه هیچکس دیگری از روی منقل تیکه ماهی کباب شده نسبتا بزرگی (ماهی کامل نبود )رو در بشقاب گذاشتن و به من دادن بی توجه به بقیه در اون جمع مادربزرگم که حدودا ۱۱ ساله پیش از دنیا رفته بود هم حضور داشتن (مادر پدرم ) من از اون ماهی که خیلی هم لذیذ به نظر میرسید به… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
7 ماه قبل
پاسخ به  محمد

با سلام کاربر گرامی این رویا نشان دهنده موضوعات احساسی مهم و نگرش ارزشمند است که شما در رابطه‌ با آن‌ها اضطراب دارید. به نظر می آید شما بعد از اتفاقی که برای پدرتان روی داده به درک جدیدی از احساس روحی و دانش رسیده اید. و احساسات شما نسبت به پدرتان بسیار تغییر کرده و درکتان از نعمت بودن پدرتان و سلامتی او بسیار بالا رفته است و دلیل دیدن خوابتان نیز قرار گرفتن در این شرایط روحی است.

Elena
Elena
7 ماه قبل

با سلام
همسایه ما نزدیک ۵۰ روز پیش فوت کردن.
دیشب خواب دیدم برای مراسم عزا منزلشون رفته بودم
خود فرد فوت شده هم آنجا خیلی ناراحت و با بغض نشسته بود. مادر و خواهر و برادر همسایه ما از در خونشون اومدن داخل. همسایه ما گفتن که غذا تمام شده و برای آنها غذا نداریم. من گفتم برنج و کباب شامی پختم بیان اون رو بخورن. همسایه به منزل ما اومد و قابلمه برنج و کباب شامی را برداشت و به منزل خودشون برد.

جدول یاب
مدیر
7 ماه قبل
پاسخ به  Elena

با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کند به نظر می آید این فرد به خیرات و صدقات زیادی احتیاج دارند. و خانواده شان آنگونه که باید و ایشان احتیاج دارند برایشان خیرات و صدقات رد نکرده اند ..بهتر است بیشتر به نیتشان صدقه بدهند.

پریسا
پریسا
7 ماه قبل

سلام خواب دیدم همگی جایی مهمانی هستیم وپدرم که ۵ سالیه به رحمت خدا رفته هم هست همه دارن غذا میخورن بابا منو صدا زد و گفت بابا من مرغ دوست ندارم اونو جدا کن و من مرغهای غذا رو جدا میکردم و بقیه غذا که ته جین زعفرونی بود رو یه قاشق دهنش گذاشتم تا پریدم از خواب ۵ دقیقه مانده به قضا شدن نماز صبح بود تعبیرش چیه

جدول یاب
مدیر
7 ماه قبل
پاسخ به  پریسا

با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کند در ابتدا باید بگویم بهتر است خیراتو صدقه ای برایشان بفرستید گمان میرود شما و اطرافیانتان انگونه که باید به عنوان حق یک پدر ایشان را یاد نمیکنید بیشتر برایشان خیرات بفرستید و اما در کل دیدن غذا در خواب نشانه برکت و نعمت است. بنابرین طعام دادن به مرده نشانه افزایش روزی و بهبود یافتن شرایط است انشاالله.

oktay
oktay
7 ماه قبل

درود برشما من خواب یکی از همکلاسیهای قدیمیم رو دیدم که خیلی وقته فوت شده.دیدم تو کلاس هستیم همه چیز خیلی فضای شاد و دوستاته ای داشت مثل قدیم حس و حالمون خوب بود.کوله پشتی من پر از غذا بود نون و پنیر و تنقلات مثل چیپس و اینا … انگار که زنگ آخر باشه یا زنگ تفریح یادچیزی شبیه به این که داشتیم جمع و جور میکردیم من مثلا کوله پشتیم رو مرتب کردم که به خونه میریم الان …همچین چیزی حس کردم پیش من نشسته بود و گفت من هم برم ازین پنیرها بخرم گفتم بوفه داره.بعد مکث… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
7 ماه قبل
پاسخ به  oktay

با سلام کاربر گرامی خداوند دوستتان را رحمت کند درابتدا باید بگویم بهتر است برای دوست خود خیرات و صدقاتی بفرستید گمان میرود شما ایشان را یاد نمی کنید کاربر گرامی فضایی که در خواب مشاهده می کنید تصویرگر فضای ذهنی شما است و خوابتان بیانگر رفتار و نگرش‌هایی است که در دوران مدرسه برای شما ایجاد شده و گسترش پیدا کرده است و هنوز در وجود شما باقی مانده‌اند و امروز نیز این منفعت ها و راههای کوچک باقی مانده از گذشته به مانند دوستی قدیمی با شما همراهند و شما میتوانید آنها را در زندگی به کار ببندید.… مطالعه بیشتر »

نوشین پ
نوشین پ
7 ماه قبل

سلام ودرود
من خواب دیدم پدربزرگ که خیلی وقته فوت شدن خونه ما و توی رختخواب خوابن احستس میکنن ایشون فوت شدن و خانواده نمیخوان به من بگن من میرم توی اتاق و میبینم که ایشون زنده اند و خوابن و نفساشون منظمه بعدش غذاکه فکر میکنن مرغ بود بردم توی اتاق که به ایشون بدم پدربزرگم هم غذارو از من گرفتن که بخورن تعبیرش چی میشه

جدول یاب
مدیر
7 ماه قبل
پاسخ به  نوشین پ

با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کند یهتر است خیراتی برای ایشان بفرستید زنده بودن مرده در خواب نشان از احوال نیکوی ایشان انشاالله در آن دنیااست اینکه از شما غذا گرفته اند به نظر می آید از طرف فامیل و بستگان خود منتظر خیرات و مبرات هستند اما متاسفانه هر کدام از افراد خانواده به خود و زندگیشان مشغول شده اندو گمان میرود آنچنان که باید ایشان را یاد نمی کنند بهتر است بر سر مزار ایشان رفته و ایشان را با دادن خیرات شاد کنید.

محمدپارسا
محمدپارسا
7 ماه قبل

سلام دیروز صبح پسر هشت ساله ام خواب دید من وپدرش پشت نیسان بودیم امام رضا اومد از تو دل من یه بچه دراورد داد بغلم میگه مامان خیلی خوشحال بود نی نی همش میخندید شده بودیم سه تا داداش(اخه دوتا پسردارم واصلا هم قصد بارداری ندارم)

جدول یاب
مدیر
7 ماه قبل
پاسخ به  محمدپارسا

با سلام کاربر گرامی این خواب بیانگر آن است که در مسیر درستی در زندگی قرار گرفته‌اید و آینده خوبی انشاالله در انتظارتان است. دیدن پسر بچه در خواب بیانگر بوجود آمدن یک دوره گذار معنوی در شما و هشداری به شما درباره تغییرات روحی و معنوی بوده که برایتان در حال رخ دادن است

محمدپارسا
محمدپارسا
7 ماه قبل

سلام وقت بخیر
خواب خواهرم که تازه فوت شده و معلول جسمی بود را دیدم
دیدم که به تهران خانه خاله ام رفتیم وقراره همه بریم تالار جشن پسر خاله مادرم خواهرم رو اورد تواتاق و یه ظرف بزرگ آبگوشت مرغ واسش درست کرده بود و میخواست بده بهش بخوره من گفتم آبش خیلی زیاده کمی ازآبش برداشتم ریختم تویه کاسه دیگه مامانم خیلی عصبانی بود میگفت خاله ات خجالت میکشه مهموناش ببینند خواهرمو غذاش رو میداد بخوره که بمونه خونه دختر یکی دیگه ازخاله هام قراربود بمونه خونه

جدول یاب
مدیر
7 ماه قبل
پاسخ به  محمدپارسا

با سلام کاربر گرامی خوابتان بیانگر این است که شما و یا مادرتان از خویشاوندان و اعضای فامیل( شاید همین خاله ای که در خواب فرموده اید )تکدر و آزردگی پیدا کرده اید که انشاالله بعدا به صلح و دوستی می‌انجامد.به نظر می آید سوء تفاهمی در خانواده بوجود آمده است و اینکه شما این خواب را دیده اید شاید پیغامی برایتان باشد که بهتر است برای رفع این سو تفاهم و برطرف شدن آن اقدام کنید و صلح و صفا را به یاری خداوند بین افراد خانواده باز گردانید.

بینام
بینام
8 ماه قبل

سلام . من خواب مادرم که دوماه پیش فوت شدند دیدم. داشتیم ناهار پلو مرغ میخوردیم. مامانم گفت که اون بال مرغت رو خوردی؟(مادرم بال مرغ دوست داشت)گفتم نه و دادم به مادرم. تعبیرش چی میتونه باشه؟

152
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن