تعبیر خواب قرض | قرض دادن و قرض گرفتن در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب قرض ازنظر معبران مختلف تعابیر گوناگونی دارد لذا در این مطلب سعی بر آن داریم تا با آوردن دیدگاه معبران شما را یاری کنیم.

تعبیر خواب قرض

تعبیر خواب قرض از نظر امام صادق علیه السلام

تعبیر خواب قرض دادن به فرد مرده را غم اندوه و مصیبت می بیند اگر او را بشناسی دلیل بر گریستن باشد و اگر غریبه باشد و بدانی که فوت شده است به نشانه ی سخن چینی و یا دشمنی به راه انداختن است شیخ مفید بطور کلی قرض دادن اسکناس در خواب را به نشانه ی های سخن دروغ ریاکاری بحث و جدل بیهوده با زنان و بدبیاری و بدشانسی میبیند چنان چه به رفتگان ثروت و یا مالی را بطور امانت دادی دلالت بر اشک چشم و افسردگی ست اگر ببینی به دوستت قرض میدهی به نشانه ی جدایی از زن و یا معشوق باشد اگر ببینی به بچه های خردسال و یا کودکان پول قرض میدهی به نشانه ی تلف کردن و یا اصراف در مال است برخی معبران نیز این موضوع را فرزند کوچک و غلام میدانند

تعبیر خواب قرض از نظر ابن سیرین

قرض دادن پول به پدر مادر در خواب را به نشانه ی سرازیر شدن رحمت الهی پربرکت شدن مال رزق و روزی حلال میدانند و این رویا را در هر شرایط و زمانی بسیار نیک و خوش معنا تفسیر کرده اند چنان چه ببینی به زنان و یا دختران بدکاره (هرزه ) قرض میدهی دلیل بر نزدیک شدن اجل و یا بیماری های صعب العلاج باشد قرض دادن به پدربزرگ و مادربزرگ به نشانه ی حکمرانی کردن فرمانروایی کردن و رسیدن به جاه و جلال است

 من خواب دیدم یکی از دوستان نزدیکم خیلی لنگ هست و قرار بود شهریه دانشگاهش را پرداخت کنه که به من تلفن زد و ازم همون مقدار وجه را قرض میخاست بعد من پول داشتم ولی از عمد بهش ندادم تعبیرش چیه؟

پاسخ: کسی از شما یاری و کمک خواسته است ،اگر می توانید کوتاهی نکرده و به او کمک کنید ،که نیکی کردن بهترین کارهاست. دلت را پاک کن و بدون ریا و تزویر باش تا خدا هم پشت و پناه تو باشد.

تعبیر خواب قرض از نظر آنلی بیتون 

۱ـ اگر خواب ببینید به کسی پول قرض می دهید ، نشانه آن است که در پرداخت بدهی خود با مشکل مواجه خواهید شد .

۲ـ اگر خواب ببینید اشیاء یا اجناسی به دیگران قرض می دهید ، علامت آن است که در اثر بخشش به تهیدستی دچار خواهید شد .

۳ـ اگر خواب ببینید که از قرض دادن امتناع می کنید ، علامت آن است که نسبت به منافع خود آگاهانه برخورد می کنید و به دوستان خود احترام می گذارید .

۴ـ اگر خواب ببینید دیگران به شما پول یا جنسی قرض می دهند ، نشانه آن است که دوستانی صمیمی خواهید یافت و در زندگی سعادتمند خواهید شد .

۵ـ اگر خواب ببینید به کسی مقروض هستید ، علامت آن است که برای امرار معاش تلاش بسیار می کند.

تعبیر خواب قرض از نظر خالد بن علی بنمحد العنبری

قرض گرفتن در خواب، نشانه نیاز به آن پول و قرض دادن، نشانه خیر و صدقه است. اگر کسی در خواب بببیند که چیز بسیار گرانبهایی را به عنوان قرض
به دیگران داد، نشانه ی معامله ی خوب او با خداوند است. همچنین قرض دادن، نشانه ایثار و بخشش به مردم است، در حالی که خود به آن نیاز دارد. اگر کسی در خواب ببیند که در راه خدا به دیگران قرض میدهد و آن را طلب نمی کند، پول و مالی بسیار برای جهاد در راه خدا صرف میکند و هر کس در خواب ببیند آنکه به او قرض داده از دنیا رفته است، ناراحتی و غم و غصهاش برطرف می شود. اگر کسی در خواب ببیند که حقی یا قرضی را ادا مینماید، صله رحم میکند و به دیدار خویشان میرود، یا به فقیری طعام میدهد یا کاری که قبلاً برایش سخت بود، آسان می شود.

تعبیر خواب قرض در سر زمین رویاها 

  • شما پول قرض می دهید : فوراً احتیاج به پول پیدا می کنید .
  • به شما پول قرض می دهند : ناکامی در کار
  • اشیائیرا به عنوان قرض می دهید : یکنفر به فکر نابودی شماست .
  • لباس قرض می دهید : دردسر در آینده گریبانگیر شما می شود .
  • وسائل منزل قرض می دهید : بطرف ناکامی کشانده می شوید .
  • قرضهایتان را پرداخت می کنید : یک رویداد مهم و سودمند
  • شما خیال پس دادن قرضتان را ندارید : دردسر و گرفتاری پشت سرهم

بیشتر بخوانید:

تعبیر خواب ترسیدن | ترسیدن در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب ماشین | دیدن ماشین در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب کیف | دیدن کیف در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب من چیه؟

۰ ۰ رای
Article Rating
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
8 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین پرطرفدار
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
ناشناس
ناشناس
3 ماه قبل

سلام برای تعبیر خوابم هرکجا میگردم تعبیر دقیق پیدا نمیکنم. دیشب خواب دیدم ماشین خاله ام فرض گرفتم فقط برای یه دور تو شهر و کوچه ها زدم اما تو کوچه ها به احتیاط و ترس رانندگی میکنم با کل ترس که نه تو کوچه خط خراش برداره رسیدم و ماشین پارک کردم جلو خونه و میخواستم ماشین تحویل پسر خاله ام بدم یه نکته اینکه خاله ام در واقعیت ماشین نداره بعد اینکه خانه ای که ماشین جلوش پارک بود با خانه که ماشین پارک کردم تفاوت داشت دوتاش خونه خودمان بود ولی اولیه یه شکل و اون که… مطالعه بیشتر »

ناشناس
ناشناس
3 ماه قبل
پاسخ به  جدول یاب

مرسی تقریبا همین طوره واقعا فکر کردم دیگه از چشم خاله ام افتادم همون شب تا صبح منتظر بودم معذرت خواهی کنم دلیل حرفم درست به منظورش برسونم متشکرم از شما

علی
علی
7 ماه قبل

سلام . در خواب دیدم که تمام اقوام حضور دارن . و یکی از دایی هام از من پولی میخواست که میگفت بهت قرض دادم ولی من اصلا یادم نمیومد که پولی قرض گرفته باشم . در تمام مدت خواب در حال گریه بودم و کسی منو جدی نمیگرفت و همه منو تمسخر میکردن . در خواب بدنبال پیدا کردن گنج بودم . تک به تک اقوام باهام حرف زدن ولی کسی نتونست لحظه ای ناراحتیه منو کم کنه . وقتی داشتم اونجارو ترک میکردم یکی از اقوام اومد جلومو گرفت و نذاشت برم و منم در حالی که بشدت… مطالعه بیشتر »

جاوید سعیدی
جاوید سعیدی
9 ماه قبل

سلام عرض میکنم،
من خواب دیدم برای برادر دوست صمیمی ام در مقابل دوستم پول قرض دادم و بعد از چند وقت پول ام را طلب کردم اما برادر دوستم و دوستم از گرفتن پول مِکنر شدند اصلاً پول ازم نگرفتند. آیا خوابم تعبیر دارد؟
وسلام روز تان بخیر

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن