تعبیر خواب کشتار دسته جمعی | کشته شدن جمعیت زیادی در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب کشتار دسته جمعی ازنظر معبران مختلف تعابیر گوناگونی دارد لذا در این مطلب سعی بر آن داریم تا با آوردن دیدگاه معبران شما را یاری کنیم.

تعبیر خواب کشتار دسته جمعی
تعبیر خواب کشتار دسته جمعی

تعبیر خواب کشتار دسته جمعی

خواب کشتار دسته جمعی ، نشان از احساس شکست است .

در واقع ، زمانی که در خواب ، با صحنه هایی از کشتار دسته جمعی رو به رو می شوید ، اشاره به احساس درونی شما درباره ی مغلوب شدنتان دارد .

ممکن است در زندگی بیداری امید خود را نسبت به مسئله یا اتفاق یا فردی ارزشمند ، از دست داده باشید .

تعبیر خواب کشتن, معنی کشتن در خواب, کشتن, تعبیر خواب کشتن برای دفاع از خود, تعبیر خواب کشتن آدم با اسلحه, تعبیر خواب کشتن برادر, تعبیر خواب قصد

دوره ای خوب و خوشایند به اتمام رسیده باشد و این موضوع شما را دچار احساس ناراحتی ژرفی کرده باشد .

با دیدن خواب قتل عام ، دلیل این احساس فقدان را شناسایی و برطرف کنید .

ممکن است تحت تاثیر این احساس فقدان ، خود را فردی شکست خورده و مغلوب حس کنید و از این بابت به طور مداوم در حال سرزنش خود باشید .

دیدن خوابی با موضوع کشتار دسته جمعی یا قتل عام ، می تواند تاثیر گرفته از بی انصافی های ناگهانی که در حق شما ، در زندگی بیداری صورت گرفته است ، باشد .

همچنین این خواب ، بیانگر وجود حجم زیاد افکار منفی است که به مرور در شما شکل گرفته و روح شما را می آزارد.

این خواب می تواند در اثر آسیب های روحی و یا جسمی ای باشد که فرد ، در گذشته تجربه کرده و هنوز تاثیرات آن باقی مانده باشد .

این تاثیرات ممکن است به نوعی ، روزمره ی شما را مختل کرده باشد اما شما ، ریشه و عامل اصلی آن را ندانید .

خواب قتل عام از شما میخواهد که با مرور گذشته ، دلیل این حالات و احساسات منفی را پیدا کرده و این گره فکری را به طور کامل برطرف کنید .

*از شما خواننده عزیز می خواهیم تا نظرات و دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید:

تعبیر خواب خون | دیدن خون در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب فرار کردن | فرار کردن در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب  شهید شدن | شهید شدن در خواب نشانه چیست؟

۰ ۰ آرا
رأی دهی به مقاله
برای امتیاز به این نوشته جدولیاب کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۴.۵]
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
6 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین پرطرفدار
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
امیر
امیر
1 ماه قبل

سلام ممنون میشم جواب بدید.. من خواب دیدم یه جنگ تمام عیار رو شروع کردم با اسلحه چندین نفرو کشتم و عزیزانم کشته شدن و کل خیابونا بوی خون گرفته بود

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  امیر

با سلام کاربر گرامی این خواب می تواند به ترس و اضطراب مهار نشده ی درونی شما اشاره داشته باشد که در طول روز و در زمینه های مختلف در حال تهدید قوای روانی شما می باشد. ترس هایی که شاید زیاد مهم نیستند اما فکر کردن به آنها ذهن شما را درگیر کرده است لازم است تا منشا این افکار را شناخته و به شیوه ای منطقی با آن ها رو به رو شوید.

Reyhan
Reyhan
1 ماه قبل

من خواب دیدم یه ساختمون منفجر شد ولی بعضیا زنده موندن بعد ساختمونه پر خون شده بود روش ما مجبوز بودیم بریم اتاق رزو کنیم که زنده بمونیم و باید یه نوع قرص میخوردیم یا سوزن میزدیم

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  Reyhan

با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان نشان دهنده احساس شما در رابطه با موقعیتی است که نیاز دارد تا به طور آهسته بهبود یابد. برای حل کردن مشکلات در این موقعیت باید صبور باشید. این بدان معناست که شما به جای اینکه منتظر بهبودی باشید احساس ناامیدی می‌کنید. باید این را بپذیرید که قبل از رسیدن به اهدافتان می‌بایستی بهبودی حاصل شود و صبر را پیشه خود کنید .

Mrs.kim
Mrs.kim
1 ماه قبل

من خواب دیدم توی ی جایی مثله ارایشگاه هستم و هر کس ب ی کاری مشغوله و تو اون خواب دوست داشتم موهامو رنگ کنم بعد یهو میگن بیاین ت حیاط همه ی جانورا مردن حتی مورچه های روی زمین هم مردن سراسیمه همه میرن ک ببینن میبینن گربه هام ک باید میمردن نمردن ولی توی خوابم این طور بود ک اون‌گربه هام قرار بود بمیرن بعدش یهو ی مرد حمله کرد ب ما من سری فرار کردم‌ولی انگار دنبال من نبود همه داشتن فرار میکردن و جیغ میزدن ولی من انچنان نترسیده بودم من و یه دختری فرار کردیم… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  Mrs.kim

با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان نشان دهنده کشش درونی شما به فرار کردن از مشکلات خود در زندگی است. شاید شما مدت ها است که از مشکلات خود فرار کرده‌اید و اکنون در موقعیت سخت تری نسبت به گذشته قرار گرفته‌اید.شاید زمان آن رسیده است که با مشکلات خود روبرو شوید و یک بار برای همیشه به آن‌ها بپردازید. اگر همچنان از مشکلات خود فرار کنید، باید بدانید که اوضاع تغییری نخواهد کرد و شما قطعا خواستار چنین چیزی نخواهید بود.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن