فال حافظ ویژه ساعت تحویل ۹۹

در این مطلب فال و طالع بینی سایت جدولیاب فال حافظ مخصوص تحویل سال ۱۳۹۸ و آغاز سال ۱۳۹۹ را مطالعه می فرمایید. ساعت دقیق نوروز ۹۹، جمعه ساعت ۷:۱۹:۳۷ می باشد. لحظه آغاز سال شمسی در تقویم هر سال ایران دقیقا مقارن با لحظه رسیدن خورشید به نقطه اعتدال بهاری (برج فلکی حمل) میباشد. یعنی لحظه تحویل سال جدید شمسی زمانیست که فاصله خورشید ازنقطه اعتدال بهاری صفر گردد. سال خوب و خوشی را برایتان آرزومندیم.

فال حافظ

فروردین

ملامت همه آفاق در سلامت توست
به هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد

زمانی می‌توانی در زندگی موفق باشی که برای ساختن آینده از ضعف‌های گذشته‌ات درس بگیری. عجله در تصمیم گیری بارها شما را به بن‌بست رسانده. هدفی که در پیش رو داری احتیاج به تحقیق زیادی دارد تا قبل از اقدام با مشکلات این کار آشنا شوی و از قبل تدبیرهایی داشته باشی، وگرنه خودت را به دردسر می‌اندازی.

اردیبهشت

گشت بیمار که چون چشم تو گردد نرگس
شیوه تو نشدش حاصل و بیمار بماند

دیگران می‌توانند با تلقین‌های مثبت یا منفی خود، فکر ما را تغییر دهند و بر سرنوشت آینده ما تاثیر بگذارند.
سعی کن اطرافیانت را از کسانی انتخاب کنی که تاثیر مثبت بر زندگی‌ات داشته باشند. این روزها عصبانی شدن می‌تواند باعث نا‌آگاهانه حرف زدنت شود و برای خودت دردسر درست کنی.

خرداد

گر خود رقیب شمع است، اسرار ازو بپوشان
کان شوخ سر بریده بند زبان ندارد

این روزها علاقه عاطفی شدیدی نسبت به شخصی پیدا کردی و او را محرم خودت می‌دانی. بهتر است او را امتحان کنی و ببینی آیا می‌تواند محرم اسرارت باشد یا در مورد حرف‌هایت پیش داوری و قضاوت عجولانه می‌کند. مطمئن باش اگر حرف دیگران را پیش شما زد، حرف شما را هم نزد دیگران خواهد برد.

تیر

با وفا یا خبر وصل تو یا مرگ رقیب
بود آیا که فلک زین دو سه کاری بکند؟‌

وقتی در زندگی دچار مشکل می‌شوی، طوری برخورد می‌کنی که وضعیت آشفته را از آن چه هست، بدتر می‌کنی و کاری را که نباید، انجام می‌دهی. سعی کن برای فرار از مشکلات، راهی را انتخاب کنی که کمترین نقش و درگیری را برایت داشته باشد. منتظر شنیدن یک خبر خوش باش.

مرداد

دگر گوید نمی‌خواهم چو حافظ عاشق مفلس
بگوییدش که سلطانی، گدایی همنشین دارد

انسان‌ها با هم متفاوتند. هیچ وقت فکر نکن دیگران در همان موقعیتی هستند که شما قرار داری و یا آن‌ چه برنامه ریزی کرده‌ای را کاملا درک کنند. این موضوع باعث می‌شود کمتر با اطرافیان درگیری داشته باشی. خودت را برای رو به رو شدن با مسائل غیر منتظره مثبت و منفی آماده کن.

شهریور

نزدیک شد آن دم که رقیب تو بگوید
دور از رخت این خسته رنجور نمانده‌ست

اگر خودت را باور داشته باشی، هیچ نقص یا مانعی نمی‌تواند مانع پیشرفت و رسیدن شما به اهدافت در زندگی شود. باور کن همه انسان‌ها توانایی رسیدن به موفقیت در هر شرایطی را دارند و مسائل قابل حل نباید باعث دست کم گرفتن توانایی‌های فردی شما شوند. خودت را باور کن و از کاری که قصد انجامش را داری برای خودت غول نساز.

فال حافظ مخصوص نوروز 99
فال حافظ مخصوص نوروز ۹۹

مهر

چو حافظ در قناعت کوش وز دنیی دون بگذر
که یک جو منت دونان دو صد من زر نمی‌ارزد

تنها ایمان به خداوند بزرگ است که می‌تواند انسان را که در بعضی موارد ممکن است برای رسیدن به خواسته‌های خودش آلوده به گناه شود، از لغزش دور نگه دارد. هیچ وقت از یاد خدا غافل نشو. اکنون وقت انجام کارهای سخت و همراه با ریسک نیست. بهتر است کمی دست نگه داری.

آبان

گر دولت وصالت خواهد دری گشودن
سرها بدین تخیل بر آستان توان زد

چرا وقتی که روزگار تاحدی بر وفق مرادت است و مشکل خاصی نداری، اظهار نگرانی می‌کنی و به چیزهایی فکر می‌کنی که هنوز پیش نیامده و شاید روزی اتفاق بیفتد و همه چیز را خراب کند؟ با آن که بیهوده بودن بسیاری از نگرانی‌هایت با گذر زمان ثابت شده، باز هم به این طرز فکر ادامه می‌دهی.

آذر

در بیابان طلب گرچه ز هر سو خطری است
می رود حافظ بیدل به تولای تو خوش

اگر حقی از شما ضایع شده، باید خودت از حقت دفاع کنی چون کس دیگری برایت کاری نمی‌کند. اصلا نیازی به کمک فرد دیگری نداری. خودت را مسئول کارهایی که انجام می‌دهی بدان و بدون توقع از دیگران برای بقای زندگی خودت تلاش کن. صدقه دادن می‌تواند راهگشایت در رفع مشکلات باشد.

دی

هر دو عالم یک فروغ روی اوست
گفتمت پیدا و پنهان نیز هم

اگر بسیاری از کارهایت با بی‌نظمی و بی‌سامانی به پایان می‌رسد، به این دلیل است که آماده روبه‌رو شدن با آن‌ها نیستی و با دستپاچگی و عجولانه تصمیم گیری کردن، کارها را به بن‌بست می‌رسانی. آرام باش و از زندگی بهره ببر و نسبت به آینده این قدر نا‌امید نباش. فرصت سفر رفتن را از خودت نگیر.

بهمن

زنهار تا توانی اهل نظر میازار
دنیا وفا ندارد،‌ای نور هر دو دیده

با یکی از افراد صمیمی زندگی‌ات درگیر بودی و این اتفاق تازه‌ای نیست. بارها در زندگی چنین تجربه‌ای را داشتی. کمی به گذشته فکر کن و ببین تقصیر شما در این اختلافات چقدر است. همه گناه‌ها را به گردن طرف مقابل نینداز. اگر مراقب حرف زدنت باشی، نیمی از این اختلافات حل می‌شود.

اسفند

مزرع سبز فلک دیدم و داس مه نو
یادم از کشته خویش آمد و هنگام درو

احساس ناراحتی و آشفتگی می‌کنی. با این که به تازگی در کاری پیشرفت کردی ولی از اتفاقات جدیدی که برایت پیش آمده، خسته هستی. فراموش نکن نیش و نوش زندگی با هم هستند. کمی به خودت استراحت بده و فرصت تفریح کردن را از خودت نگیر. سری به کسانی که دوستشان داری، بزن.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x