فال حافظ ویژه شب یلدا ۹۹ | فال حافظ ۹۹/۹/۳۰

فال حافظ را در شب یلدا به صورت آنلاین در جدول یاب تجربه کنید.

در این پست از جدول یاب  فال حافظ  ویژه شب یلدا ۹۹  قرار داده ایم . امسال شب یلدا در ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۹ روز یکشنبه است. یکی از سنت های قدیمی که در شب یلدا برای ما ایرانیان به یادگار مانده گرفتن فال حافظ است. حافظ در بین ایرانی ها عرج و قرب زیادی دارد و اشعار ارزشمند او نقل محافل است.

فال حافظ ویژه شب یلدا ۹۸
فال حافظ ویژه شب یلدا ۹۹

شب یَلدا یا شب چلّه یکی از کهن ترین جشن های ایرانی است. در این جشن، طی شدن بلندترین شب سال و به دنبال آن بلندتر شدن طول روزها در نیم کرهٔ شمالی، که مصادف با انقلاب زمستانی است، گرامی داشته می شود.

مشهور است که امروز در خانهٔ هر ایرانی یک دیوان حافظ یافت می شود. ایرانیان طبق رسوم قدیمی خود در روزهای عید ملی یا مذهبی نظیر نوروز بر سر سفره هفت سین، و یا شب یلدا، با کتاب حافظ فال می گیرند.

برای این کار، یک نفر از بزرگان خانواده یا کسی که بتواند شعر را به خوبی بخواند یا کسی که دیگران معتقدند به اصطلاح خوب فال می گیرد ابتدا نیت می کند، یعنی در دل آرزویی می کند. سپس به طور تصادفی صفحه ای را از کتاب حافظ می گشاید و با صدای بلند شروع به خواندن می کند.

فال حافظ به صورت آنلاین
فال حافظ به صورت آنلاین

برای مشاهده فال حافظ شب یلدا ۹۹ خود روی تصویر زیر کلیک کنید

ابتدا نیت کنید. سپس با قرائت فاتحه برای روح حضرت حافظ و ذکر صلوات روی لینک زیر بزنید.

علاوه بر فال حافظ  آنلاین که با کلیک روی تصویر بالا قابل انجام است، به نیت شما خوبان تفالی به دیوان حافظ زدیم و برای ۱۲ ماه متولدین سال یک فال حافظ گرفتیم که در زیر با صدای خانم مهنوش نیکبخت از نظرتان می گذرد.

فروردین

اردیبهشت

خرداد

تیر

مرداد

شهریور

مهر

آبان

آذر

دی

بهمن

اسفند

 

 

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن