فال ماهجونگ امروز

فال و طالع بینی در میان بسیاری از افراد علاقمندان و طرفداران بسیار زیادی دارد. فال ماهجونگ یکی از مهمترین انواع فال ها می باشد که به شکل های مختلف موجود است. اگر کلماتی مانند فال ماهجونگ ، فال ماهجونگ امروز، فال ماهجونگ روزانه و … را جستجو می کنید و به دنبال خواندن فال روزانه ماهجونگ هستید این مطلب متعلق به شماست! در این بخش از قسمت سرگرمی سایت جدول یاب، فال ماهجونگ را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

فال ماهجونگ
فال ماهجونگ

فال ماهجونگ امروز

 فروردین

کارت: فصل تابستان

نماد: هیزم شکن : هیزم شکن ۳ رکن اساسی از ۵ رکن اساسی در فلسفه چینی را بازی می کند: آتش، چوب و فلز. بنابراین هیزم شکن انسانی با آرزوهای بلند پروازانه و سرشار از انرژی و تلاش است. او نشان دهنده موفقیت و منفعت است که در ازای کار و تلاش حاصل می شود.

اردیبهشت

کارت: عصا

نماد: خانه : کارت خانه بر ساختمانی اشاره دارد که شما بیشتر وقت خود را در آن می گذرانید. اگر پیشگویی شما تا اینجای کار مثبت است، بنابراین این کارت ممکن است نشان دهنده خانه ای با محیطی آرام باشد که شما در آن احساس آرامش و راحتی می کنید. اگر پیشگویی شما منفی است، پس این کارت می تواند بر ساختمان و یا محیطی که در آن احساس استرس و ناراحتی می کنید اشاره داشته باشد.

خرداد

کارت: بامبو

نماد: ماهی کپور : کارت ماهی کپور نشان دهنده دستیابی به صلح و آرامش درونی و رهایی از فشار و زندگی روزمره می باشد. بنابراین شما رضایتمندی و خرسندی را درک خواهید کرد. علاوه براین رنگ زنده و پر جنب و جوش ماهی کپور بر زندگی غنی و باشکوه نیز دلالت می کند. این زندگی پر زرق و برق می تواند به معنی پدید آمدن ثروت مادی یا معنوی نیز باشد.

 تیر

کارت: حلقه

نماد: اژدها : کارت اژدها از خوشبیاری و بخت و اقبالی بزرگ خبر می دهد. برای رسیدن به سود و منفعت که این کارت از آن خبر می دهد، نیازی به تلاش و کوشش نخواهد بود. بنابراین شما نمی توانید با کار و تلاش به این سود و موهبت که گفته شد برسید. این سود و منفعت فراوان، این بخت خوب، خودش خواهد آمد و احتمال دارد شما را فوق العاده متعجب و حیرت زده کند.

مرداد

کارت: بامبو

نماد: آب : کارت آب از نیاز برای برقراری ارتباط خبر می دهد. بنابراین رفتن به سفر ممکن است برای برقراری ارتباطی مناسب لازم و ضروری باشد. شما ممکن است برای ارائه یک سند مالکیت فراخوانده شوید یا اینکه رویداد یا اتفاقی جدی برایتان رخ دهد.

 شهریور

 کارت: عصا

نماد: زمین : کارت زمین نشان دهنده موقعیتی ثابت و پایدار است که شما در این موقعیت موفق و کامیاب میباشید یا اینکه چنین موقعیت و شرایطی در آینده ای نزدیک برایتان فراهم خواهد شد. این ثبات و پایداری همچنین موجب افزایش موفقیت و رشد چشم انداز شما برای آینده نیز خواهد شد.

مهر

کارت: بامبو

نماد: قارچ : کارت قارچ از زندگی جاودانه و رویدادهای عجیب و غریب خبر می دهد. تعبیر این کارت از این واقعیت منشا می گیرد که به نظر می رسد قارچ در طبیعت خودرو است و اغلب در جای غیر منتظره می روید. این مفهوم عجیب و غریب کارت از ظاهر قارچ گرفته شده است. قارچ اگرچه یک گیاه محسوب می شود اما برگ ندارد. بنابراین کارت قارچ رویدادهای غیر منتظره ای را پیش بینی می کند که تاثیری ماندگار و طولانی مدت خواهند داشت.

 آبان

کارت: گل داودی

نماد: خوشی و لذت : کارت گل داودی بر دوره ای اشاره می کند که شما بسیار شاد و پر نشاط میباشید و اوقات شما با فعالیت های اجتماعی و لحظه های آرامش بخش و مفرح پر شده است. در این صورت شما به دور از دغدغه های زندگی روزمره در آرامش و لذت به سر می برید.

آذر

کارت بامبو

نماد: کمک هزینه تحصیلی : کارت بامبو نشان دهنده روحیه سازگار و مثبت می باشد. علاوه براین بامبو بر اهداف علمی و تحصیلی نیز اشاره دارد.

دی

کارت: عصا

نماد: آتش : کارت آتش علامت و هشدار بزرگی است بر اینکه چیزی اشتباه یا نا متعادل در شرف وقوع است. بنابراین این هشدار را جدی بگیرید. منابع شما در معرض خطر هستند. این منابع در معرض خطر ممکن است مالی، جانی و یا معنوی باشد. در حقیقت ممکن است همه این منابع در خطر باشند.

بهمن

کارت: اژدهای سبز

نماد: شروع : کارت اژدهای سبز نشان دهنده فرا رسیدن زمانی است که شما پروژه جدیدی را شروع می کنید یا زندگی تان در مسیر جدیدی قرار می گیرد.

اسفند

کارت: باد غربی

نماد: فلز : کارت باد غربی نشان دهنده مانعی است که شما قبل ازپیشرفت و رسیدن به اهدافتان با آن رو به رو می شوید. این مانع می تواند هر چیزی باشد، از مانع انسانی گرفته تا موانع کاری.

⇐ برای دیدن موارد بیشتر در خصوص فال به لینک برچسب های فال و طالع بینی و همچنین فال روزانه مراجعه کنید.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x