نحوه ثبت نام و شرکت در مسابقه نما به نما شبکه آی فیلم

در ابتدای مسابقه «نما به نما»، شرکت کننده با ۲۰ مانیتور روبرو می‌شود که با انتخاب یکی از مانیتورها یا وارد فضای سؤالات خواهد شد و یا یک بازی را انجام می‌دهد. به همین ترتیب تا ۴ مانیتور را انتخاب می‌کند و به بازی یا پاسخ به سؤالات ادامه می‌دهد تا رمز را پیدا کند.

با انجام هر مرحله، بخشی از رمز مسابقه آشکار می‌شود. در صورت پیدا شدن رمز و رفتن به خانه پایانی، شرکت کننده شانس خود را برای کسب جایزه ویژه امتحان می‌کند. در خانه پایانی نیز سؤالاتی در زمینه‌های مختلف طرح شده که شرکت کننده می‌تواند با پاسخ به تمام آن‌ها جایزه اصلی را کسب کند. در غیر این صورت متناسب با تعداد سؤالاتی که پاسخ داده جایزه‌ای به او تعلق می‌گیرد.

قابل توجه برندگان مسابقه نما به نما :

برای پرداخت جوایز مسابقه و ارسال مدارک حتما با شما تماس گرفته می شود. اطلاعات درخواستی فقط شامل شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی و کپی کارت ملی می باشد و هیچ اطلاعات اضافی تر از جمله رمز دوم کارت و شماره Cvv۲ و تاریخ انقضا کارت و غیره برای پرداخت جوایز از شما درخواست نمی شود.
ضمنا این مدارک را صرفا از طریق فضای مجازی به شماره ۰۹۰۳۲۲۲۷۰۲۴ ارسال نمایید و از ارائه اطلاعات به صورت شفاهی و یا ارسال آن به هر شماره ای غیر از شماره فوق خودداری نمایید.
توجه داشته باشید در صورت درخواست مدارک و اطلاعات بیشتر و یا اعلام ارسال مدارک به شماره ای غیر از شماره موبایل فوق، به هیچ عنوان اعتماد نفرمایید و مورد مذکور را به شماره ۲۳۰۱۱۶۴۰ روابط عمومی شبکه اطلاع دهید.

[تعداد: ۲۹   میانگین: ۳.۴/۵]
۲.۳ ۴ votes
Article Rating
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
6 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین پرطرفدار
Inline Feedbacks
View all comments
آرمان کاویی
آرمان کاویی
2 روز قبل

چرا مبلغ برای نفرات اول و دوم انقدر کمه خداییش با ۱۰۰تومان چه کار میشه کرد؟

ملیسا
ملیسا
1 ماه قبل

دوست دارم که در مسابقات نما بهنما شرکت کنم

شبنم
شبنم
1 ماه قبل

تلویزیون

مبینا
مبینا
2 ماه قبل

خیلی عالی

سجاد بلوچی
سجاد بلوچی
6 ماه قبل

سلام ببخشید چطوری میشه در مسابقه تلویزیونی نما به نما شرکت کرد

اهورا
اهورا
6 ماه قبل

باسلام ببخشید من در مسابقه شرکت کردم و در قرعه کشی و شرکت در مسابقه انتخاب شدم اما لحظاتپایانی تلفن قطع شد آیا باید دوباره تماس بگیرم لطفا پی گیری کنید یا راهنمایی ممنونم

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن