فال نوستراداموس ۹۸

فال و طالع بینی در میان بسیاری از افراد علاقمندان و طرفداران بسیار زیادی دارد. فال نوستراداموس یکی از مهمترین انواع فال ها می باشد که به شکل های مختلف موجود است. اگر کلماتی مانند فال نوستراداموس ، فال نوستراداموس امروز، فال نوستراداموس روزانه و … را جستجو می کنید و به دنبال خواندن فال روزانه کائنات هستید این مطلب متعلق به شماست! در این بخش از قسمت سرگرمی سایت جدول یاب، فال نوستراداموس را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

فال نوستراداموس
فال نوستراداموس

فال نوستراداموس امروز

? فَروردین :? فردی پر شور و حرارت هستید و به میهمانیهای مختلف دعوت می شوید و اوقات خوش و شادی خواهید داشت. مراقب باشید افراط و زیاده روی نکنید.

?اُردیبهشت :? موانع و مشکلات را پشت سر می گذارید و به آرامش می رسید. وضع کار و حرفه تان رو به رونق می گذارد و به رفاه دست می یابید.

? خُرداد :? بر مشکلات و سختیها غلبه می یابید. نگرانی و اضطراب را از خود دور کنید تا بر اوضاع مسلط شوید و به موفقیت برسید.

? تیر :? موانعی بر سر راهتان قرار می گیرد و شما را از خواسته ها و اهدافتان باز می دارند. در کارها خود بیشتر دقت کنید.

? مُرداد :? با عطوفت و مهربانی و عشق می توانید همه را به سوی خو جلب کنید. اعمال و رفتار ناشایست خود را کنار بگذارید و به مردم بیشتر نزدیک شوید.

?شهریور :? نشان طول عمر. زندگی طولانی و توام با سلامتی خواهید داشت. هرچند که همیشه باید مراقب سلامتی خود باشید و از خطر دوری کنید.

? مِهر :?کمی دچار غرور و تکبر شده اید. این موضوع باعث می شود که از راه درست منحرف شوید. مواظب رفتار و اعمال خود باشید. وقت خود را به بطالت نگذرانید.

? آبان :? خیر و برکت به سوی شما سرازیر می شود. ممکن است صاحب ارث و میراث شوید. به مال و ثروت دست می یابید.

? آذر :?بخت و اقبال به شما روی می آورد. با اشخاص مهمی ملاقات خواهید داشت. مسافرت دلچسبی در پیش روی دارید.

? دِى :? طرحهای جدیدی را در سر می پرورانید. پیشنهادهای جالب توجهی نیز به شما می شود. بای همه جوانب آنها را خوب بسنجید تا دچار ضرر و زیان نشوید و سرمایه تان نسوزد.

? بهمن :?شما فردی محکم و استوار هستید که می توانید خود را با زندگی بخور و نمیر سازگار کنید.

? اسفند :?نشان طول عمر. زندگی طولانی وتوام با سلامتی خواهید داشت. هرچند که همیشه باید مراقب سلامتی خود باشید و از خطری دوری کنید.

⇐ برای دیدن موارد بیشتر در خصوص فال به لینک برچسب های فال و طالع بینی و همچنین فال روزانه مراجعه کنید.

[تعداد: ۱   میانگین: ۲/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x