زمان دقیق مراسم ازدواج سردار آزمون از زبان خودش + فیلم

سردار آزمون بازیکن فوتبال و اهل ایرانی است. وی هم اکنون در پست مهاجم تیم زنیت بازی می کند و بازی در تیم روبین کازان، سپاهان و روستوف را در کارنامه خود دارد. سردار آزمون در اولین فصل حضورش در تیم زنیت موفق شد با این تیم مقام قهرمانی در لیگ کسب کند. او تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است. به تازگی ویدیویی از صحبت های سردار آزمون درباره زمان ازدواجش منتشر شده است.

زمان ازدواج سردار آزمون

سردار آزمون و مهدی طارمی دو لژیونر ایرانی مهمان برنامه فوتبال ۱۲۰ بودند و سردارآزمون از زمان ازدواجش گفت.
ویدیویی از صحبت های آزمون درباره زمان ازدواجش , ببینید:

جزئیات ازدواج سردار آزمون

شایعه درباره ازدواج آزمون بسیار است اما او هنوز قدم به زندگی متاهلی نگذاشته: «نمی دانم چرا شایعه های بسیاری برای من درباره ازدواج می سازند. من ازدواج نکرده ام و فعلا هم قصد ازدواج ندارم. فکر می کنم در یکی از عکس ها دختر دایی ام با پسرش کنار من ایستاده و خیلی ها به خاطر این عکس شایعه های دیگری ساختند. من دوست دارم بابا شوم اما هنوز ازدواج نکرده ام. یک پست هم در اینستاگرام گذاشتم و این را نوشتم چون بچه را دوست دارم.»

سردار مثل همه خانواده اش را دوست دارد و از آنها به عنوان یکی دلایل موفقیتش یاد می کند:«عشقم مادرم است و همیشه دست او را می بوسم که اینقدر برای من زحمت کشیده. پدر و مادرم زندگی شان را در ایران رها کرده و با من به روسیه آمده اند تا تنها نباشم. مدرم بهترین غذاها را برای من می پزد و پدرم هم مثل کوه پشتم است و بهترین مشاوره ها را به من می دهد. خواهرم مرا کمک می کند، دامادمان همین طور. آنها نقشی اساسی در موفقیت من داشته اند و هر جا که فرصتی شود، از زحمات شان تشکر می کنم.»

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن