معما و سرگرمی

فال روزانه ۹۸/۰۷/۲۹ | فال امروز دوشنبه ۲۹ مهر ۹۸

در این پست از سایت جدول یاب فال روزانه برای متولدین هر ماه به اشتراک گذاشته می شود. علاقه مندان به فال می توانند هر روز با مراجعه به این صفحه از فال روزانه خود مطلع شوند. فال ؛ علمی است که بوسیله ٔ آن برخی از حوادث آینده دانسته می شود. و این کار بوسیله ٔ تعبیر کلام مسموع یا گشودن قرآن یا کتب بزرگان مثل دیوان حافظ و مثنوی و نظایر آن که به تفأل شهرت دارد انجام می پذیرد.

فال روزانه فروردین

میل داری راز دل خود را با کسی در میان بگذاری، ولی کسی را لایق این اسرار نمی‌دانی در نتیجه همه را در خود می‌ریزی. این کار در درازمدت افسردگی می‌آورد. رازت را با یکی از دوستان یا آشنایان در میان بگذار. ولی مواظب باش با چه کسی حرف می‌زنی.

 

فال روزانه جدول یاب
فال روزانه جدول یاب

فال روزانه اردیبهشت

به پدر و مادرت بیشتر توجه داشته باش. زندگی شیرینی داری ، بسیاری به زندگی‌ات غبطه می‌خورند. قدر این زندگی را بدان. آدمی خوش‌قلب هستی اما گاهی اطرافیان خود را آزار می‌دهی و از خود می‌رنجانی ولی آن‌قدر مهربان هستی که همه تو را دوست دارند.

فال روزانه خرداد

در امور تحصیلی و عاطفی موفقیت حاصل می‌شود. پیروزی در چند قدمی است، تردید را از دل خارج کن تا به آن دست یابی.ایمانت را نسبت به خداوند بیشتر کن. کمی سستی در ایمان، در روحت پریشانی به وجود می‌آورد. آینده‌ای روشن پیش رو داری.

فال روزانه تیر

موقعیت‌های بهتری پیش می‌آید. نگران این‌که چه می‌شود نباش. بعضی وقت‌ها باید سینه را سپر کنی و با مسایل بجنگی پس انرژی‌ات را متمرکز کن و خودت را دست‌کم نگیر. خبرهایی که باعث شادی‌ات می‌‌شوند تک‌ تک به سراغت می‌آیند.

فال روزانه مرداد

برای هر چیزی زمان لازم است. فرهنگ بسیاری از خانواده‌ها با هم تفاوت دارد اما این فاصله با صبر و حوصله کمتر می‌شود. به خواسته‌ات می‌رسی پس حوصله کن. جای نگرانی نیست. برای برطرف کردن تردید و نگرانی در کلاس‌هایی که به تو اعتمادبه‌نفس می‌دهد و تو را با عرفان آشنا می‌سازد شرکت کن.

فال روزانه شهریور

تحولات قابل توجهی در زندگی خانوادگی‌ات پیش خواهد آمد. خودت طالب یکرنگی هستی در حالی که همه مردم یکسان نیستند. صداقت کودکانه، نشاط جوانی، وقار پیرانه زیباترین صفاتی است که می‌توانیم در خودمان بسازیم. آینده درخشانی داری.

فال امروز

فال روزانه مهر

پیامی شادی‌بخش دریافت می‌کنی. خداوند نقطه امید همه ما در تاریکی‌ها و مشکلات است. به او تکیه کن که بهترین تکیه‌گاه‌هاست.گرفتاری برای همه هست. تو باید به فکر چاره حقیقی باشی. هر مشکلی باید راه‌حلی داشته باشد.

فال روزانه آبان

برای زندگی کردن باید شاد بود و از لحظه‌لحظه استفاده کرد. سعی کن به جای این‌که به رفتار و اخلاق دیگران توجه کنی و نظر بدهی کمی به زندگی خودت نگاه کنی. جشن شادی و ازدواج نزدیک است. موفقیتی را با چند نفر جشن می‌گیری.

فال روزانه آذر

مشکلات زندگی را با صبر و حوصله تحمل کن. زمان می‌تواند حلال مشکلات باشد. چند خبر خوشحال‌کننده پشت سر هم پیش می‌آید. به کارهایت سرعت ببخش. مسافرتی در پیش است. انسان ماجراجویی هستی. هنوز از پا ننشسته‌ای و به دنبال اهداف خود می‌روی.

فال امروز شما
فال امروز شما

فال روزانه دی

امیدت را هیچ وقت از دست نده. پیروزی ثمره تلاش و کوشش است پس بیشترین سعی‌ات را بکن. همه فکر می‌کنند آدم بی‌غمی هستی اما این طور نیست. همه چیز تمام‌شدنی است غم هم یک روز به پایان می‌رسد. نگران نباش.

فال روزانه بهمن

بیشتر به رویا می‌پردازی تا عمل کردن. بدان انسان‌هایی در زندگی موفق هستند که از اراده و اندیشه، بهترین بهره را می‌گیرند. حق را بگو هر چند که بعضی وقت‌ها برایت سخت باشد. رزق و روزی حلال داری.

فال روزانه اسفند

شاید زندگی‌ات هنوز شکل اصلی خودش را نگرفته باشد. اما به زودی باید تصمیم‌های مهمی را اتخاذ کنی. گشایش‌هایی در زندگی‌ات رخ می‌دهد. برای رسیدن به آرزوهایی که در سر می‌پرورانی، به انرژی و توجه زیادی نیاز داری. هیچ چیزی را ساده نگیر. پولی بزرگ در راه است.

بیشتر بخوانید

فال آنلاین حافظ

 

امتیاز کاربران: 3.91 ( 6 رای)
برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا