سرگرمی

فال روزانه یکشنبه ۲۶ آبان ۹۸

فال را می توانیم اینطوری تعریف کنیم که روشی است برای شناخت آینده، نهیبی به آینده زدن و آگاهی پیدا کردن از آنچه قرار است برایمان رخ بدهد و شاید هم رخ ندهد ولی واقعا آیا میتوان از آینده خبری آورد؟ آیا آینده را میتوان پیش بینی کرد؟ عموم مردم برای این فال می گیرند که از اتفاقی که در آینده ممکن است برایشان رخ بدهد باخبر شوند اما آیا فال می تواند از آینده به ما خبری بدهد؟؟ در ادامه این مطلب از سایت جدولیاب فال روزانه خود را مطالعه کنید.

فال روزانه

فال روزانه امروز ۹۸/۸/۲۶

متولدین فروردین

اهل ریسک کردنی. اگر درگیر مسئله‌ای عشقی شوی، چنانچه در نیمه راه احساس کنی این راه شما را به جایی که می‌خواهی نمی‌رساند، با جسارت تمام مسائل عاطفی را رها کرده و رابطه‌ات را هرچه سریع‌تر قیچی می‌کنی. مهربان و دلسوزی و زیاد حرف می‌زنی. کمی خجالتی به نظر می‌رسی و گاهی اوقات در میان احساسات خودت چندان راحت نیستی. در مجموع زندگی باب میلت است و تقریباً به هر چه بخواهی می‌رسی.

متولدین اردیبهشت

شما بیش از ارتباط با دیگران با خودت خلوت می‌کنی و از محیط خانه لذت می‌بری. در جست‌وجوی زندگی هستی تا بتوانی به تنهایی و با اراده خودت درباره‌اش تصمیم بگیری. سبک زندگی‌ات کاملاً شخصی است. تقلید نمی‌کنی و از پیروی کردن بیزاری. با آن که دوستان زیادی داری اما از حریم شخصی و استقلال خودت به شدت محافظت می‌کنی. در زندگی به پول رسیده‌ای اما نه به مقدار زیاد و این یکی از نگرانی‌هایت برای آینده است.

متولدین خرداد

تا حد امکان سعی داری از خطر بپرهیزی و همواره جانب احتیاط را رعایت می‌کنی. البته محتاط‌بودن در نوع خودش بسیار خوب است ولی اگر هر ترس و بدگمانی خود را احتیاط ننامی. گاهی اوقات به خاطر حرف دیگران از دنبال کردن اهداف خودت عقب‌نشینی می‌کنی. در بخشش و فراموش کردن نظیر نداری و برای دوستی‌ها ارزش بسیاری قائل هستی. چون علاقه نداری احساسات خود را در ملأ عام بروز دهی، کمی مرموز به نظر می‌رسی.

متولدین تیر

امروز شما در کمال تعجب تا حدود زیادی درونگرا شده اید و ترجیح می دهید سرتان در لاک خودتان باشد، اما این طور نیست که به هیچ عنوان حاضر نباشید از پیله ی تنهاییتان خارج شوید. در واقع اگر شرایط مورد نظرتان پیش بیایند خیلی هم از این که با دیگران باشید بدتان نخواهد آمد. امروز رها کردن برنامه هایتان به نفع هیچ کس نخواهد بود، تنها کاری که باید بکنید این است که انتظارات واقعگرایانه داشته باشید. مطمئن باشید نتیجه ای که به دست می آورید ارزش زحمات فعلیتان را خواهد داشت. از همراهی کسانی که دوست دارید لذت ببرید و بیش از حد در عالم رویا غرق نشوید و خاطراتی لذت بخش برای خود و اطرافیانتان بسازید.

متولدین مرداد

در مجموع، بودن با دیگران و در میان جمع بودن را به تنهایی ترجیح می‌دهی. همیشه آمادگی لازم را جهت هرگونه گفت‌وگو و بحث داری و سعی می‌کنی مشاجره را به یک بحث آرام تبدیل کنی. این خصلت خوبی است برای ایجاد و ادامه ارتباطی منطقی با اطرافیان و نزدیکان. از استقلال خوبی برخورداری و معمولاً مطابق سلیقه خودت عمل می‌کنی و نسبت به همسن‌های خودت از اعتماد به نفس بیشتری برخورداری.

متولدین شهریور

زندگی را خیلی جدی گرفته‌ای و تابع قانون خودت هستی. کمی با نشاط و بی‌خیال زندگی کردن مشکل‌ساز نخواهد بود و زندگی را به کام خودت و اطرافیان شیرین‌تر خواهد کرد. گاهی اوقات در تماس یا برخوردهایت با دیگران آنقدر جانب احتیاط را در نظر می‌گیری که تبدیل به شک و بدگمانی می‌شود. از سفر لذت می‌بری و در هر موقعیتی دوست داری به گوشه‌ای خلوت پناه ببری.

فال شمع

متولدین مهر

شما از صفت شجاعت و احتیاط به طور نسبی برخوردار هستی و این عامل موفقیت‌های خوبی در زندگی‌ات خواهد شد. فعالیت کاری شما کمی بیش از حد معمول است و گاهی حتی در زمانی که به تفریح می‌پردازی، ذهن شما به کار می‌اندیشد. گاهی اوقات بدبین می‌شوی و تنها به صفات بد اطرافیان توجه می‌کنی. البته این حالت دائمی نیست و شاید به حال درونی خودت مرتبط باشد.

متولدین آبان

همواره به دنبال دوست‌یابی هستی و هرچه دور و برت شلوغ‌تر باشد، آرام‌تری. قوه تخیل شما قوی است و چون خیالبافی می‌کنی، ممکن است گاهی اوقات بدون اندیشه به کسی قولی بدهی ولی نتوانی به قول خود عمل کنی. حسود نیستی چون حس مالکیت در شما وجود ندارد. در هنگام بحث آنقدر بیراهه می‌روی که طرف مقابل را گیج می‌کنی و تا به خودش بیاید، می‌بیند با نظرات شما موافق است.

متولدین آذر

گاهی اوقات بی‌برنامه می‌شوی و تابع هرچه پیش آید خوش آید هستی. به دنبال انجام کارهای راحت و در عین حال پر از تفریح و استراحت برای خودتی. البته منافع دیگران را هم درنظر داری و حقی از دیگران ضایع نمی‌کنی. به خاطر این طرز تفکر محبوب و مورد اعتماد دیگران هستی. در هنگام عصبانیت اول دست به عمل می‌زنی و بعد به عواقب آن می‌اندیشی.

متولدین دی

زمانی خوشحال می‌شوی که احساس مفیدبودن کنی. گاهی خودخواه می‌شوی و دوست داری تمامی کارها بر حول محوری که شما تعیین می‌کنی در گردش باشند. احساسات و حس وفاداری‌ات باعث می‌شود کانون خانوادگی خودت را مستحکم نگه داری و در کنار آنان با صبر و متانت به زندگی بپردازی. با آن که دوست نداری بر سر هر موضوعی با اطرافیان بحث کنی ولی کمی تمایلات سلطه‌جویانه داری.

متولدین بهمن

انسان آرامی هستی که در راه دوستی، به شرط آن که موقعیت خودت به خطر نیفتد، از هیچ کاری دریغ نمی‌کنی. در بیان عقایدت با کسی رودربایستی نداری و خیلی راحت حرف دلت را بیان می‌کنی. البته این اخلاق از یک سو حسن است ولی از سوی دیگر گاهی باعث رنجش طرف مقابل را فراهم می‌کند. کمی مواظب انتقادهای تند و تیز خودت باش و با اطرافیان مدارا کن.

متولدین اسفند

ترجیح می‌دهی در یک روز تعطیل به حل مشکلات اطرافیانت بپردازی تا اینکه استراحت کنی. اما به یاد داشته باش که زندگی کردن برای خودش عالمی دارد و بهتر است چندان هم از آن غافل نشوی. با آن که اعتدال در رفتارت حاکم است اما گاهی اوقات قادر به کنترل عواطف و احساسات خودت نیستی. فراموش نکن آدم‌ها مجموعه‌ای از صفاتی هستند که شاید به نظر ما خیلی مقبول نباشد. گاهی لازم است ما خودمان را با آن‌ها هماهنگ کنیم.

فال صوتی روزانه
فال صوتی روزانه

فال حافظ آنلاین

امتیاز کاربران: 4.78 ( 4 رای)
برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا