سرگرمی

فال روزانه به همراه طالع بینی صوتی شنبه ۲۳ آذر ۹۸

فال را می توانیم اینطوری تعریف کنیم که روشی است برای شناخت آینده، نهیبی به آینده زدن و آگاهی پیدا کردن از آنچه قرار است برایمان رخ بدهد و شاید هم رخ ندهد ولی واقعا آیا میتوان از آینده خبری آورد؟ آیا آینده را میتوان پیش بینی کرد؟ عموم مردم برای این فال می گیرند که از اتفاقی که در آینده ممکن است برایشان رخ بدهد باخبر شوند اما آیا فال می تواند از آینده به ما خبری بدهد؟؟ در ادامه این مطلب از سایت جدولیاب فال روزانه خود را مطالعه کنید.

فال روزانه

فال روزانه امروز ۹۸/۹/۲۳

متولدین فروردین

این روزها اعتماد به نفس بیشتری دارید زیرا به تازگی مشکلات مالی تان رفع شده است و حالا می توانید با خیال راحت برای روزهای آینده و بقیه سرمایه اتان یک تصمیم درست بگیرید.یکی از اعضای خانواده اتان خود را درگیر مسائل خطرناکی کرده است که بهتر حواستان بیشتر به او باشد و مواظبش باشید زیرا ممکن است تصمیمات اشتباهی بگیرد.

متولدین اردیبهشت

اعضای خانواده اتان بر روی شما حساب ویژه ای باز کرده اند و فکر می کنند برای حل هر مشکلی می توانند از کمک شما بهره مند شوند و شما نیز از این موضوع خشنود هستید.بنابراین در این روزها بهتر است حواستان را بیشتر جمع کنید تا مرتکب اشتباهی نشوید که آن ها را از خود نا امید کنید.

متولدین خرداد

ممکن است کمی احساس کوفتگی یا بدن درد داشته باشید پس مواظب پوشش و تغذیه اتان باشید تا مریضی تان بدتر نشود و بتوانید به کارهای روزمره اتان برسید.این اواخر در مسائل عاطفی یا خانوادگی دچار درگیری هایی شده بودید اما امروز همه چیز آرام پیش خواهد رفت و به شما کمک می کند تا بر روی کارهایتان تمرکز کنید.

متولدین تیر

گاهی احساس می کنید وقتتان را به بطالت می گذرانید و به اندازه ی کافی برای رسیدن به رویاهایتان تلاش نمی کنید پس از همین امروز سعی کنید کارها و تفریحاتی که زمان زیادی از شما می گیرد را کنار بگذارید.شاید بهتر باشد یک برنامه ی هفتگی برای خودتان درست کنید تا بتوانید بهتر برای زمانتان برنامه ریزی کنید

متولدین مرداد

در فکر آن هستید که امروز کمی بیشتر به خودتان استراحت بدهید و وقتتان را صرف رسیدگی به خانه و خودتان بکنید زیرا این اواخر زمان زیادی برای خودتان نداشتید.حالا زمان آن رسیده است که کارهایی را انجام دهید که خوشحالتان می کند.سعی کنید با دوستان یا اعضای خانواده تان بیشتر وقت بگذرانید و باهم در مورد مسائل مختلف صحبت کنید تا کمی حالتان بهتر شود.

متولدین شهریور

در حال انجام کاری هستید که اطرافیانتان با آن مخالف هستند و مدام در تلاش هستند تا شما را منصرف کنند.اما بهتر است فعلا به این مخالفت ها توجهی نشان ندهید و وقتتان را صرف راضی کردن دیگران نکنید زیرا کاری بیهوده است.هدیه ای دریافت می کنید که ارزش معنوی زیادی برای شما دارد و حسابی خوشحالتان می کند.

فال شمع

متولدین مهر

دوست دارید در یک کار خیر همکاری داشته باشید پس بهتر است خودتان برای این کار داوطلب باشید و منتظر دعوت نباشید زیرا با این کار حسن نیت خود را هم نشان خواهید داد.دلتان می خواهد گذشته را فراموش کنید و برای آینده تان برنامه ریزی کنید اما تا برخی مشکلات را حل نکنید ذهنتان همچنان درگیر گذشته باقی می ماند.

متولدین آبان

به مشکلی در کار یا تحصیلتان برخورد کرده اید اما امروز زمان رسیدگی به آن نیست پس بیخود فکرتان را درگیر آن نکنید و سعی کنید از روز تعطیل خود لذت ببرید.ممکن است دو تا از دوستانتان با هم دچار مشکل شده باشند اما بهتر است خودتان را درگیر این موضوع نکنید و دخالت نکنید تا به مرور زمان مشکلاتشان رفع شود.

متولدین آذر

اگر در یک رابطه ی عاطفی قرار دارید؛ این روزها زمان خوبی است تا بیشتر با طرف مقابلتان وقت بگذرانید و او را بیشتر بشناسید.در یک کار گروهی شرکت کرده اید که در این مدت تجربه های خوبی کسب کرده اید و حالا بهتر می توانید با هم کنار بیایید و یا اختلاف نظرهای موجود در گروه را با صحبت کردن حل کنید.

متولدین دی

امروز ممکن است ناخواسته حرف هایی بزنید که شخص عزیزی را از خود برنجانید و یا تاثیر منفی بر روی افکار و احساسات او بگذارید پس خیلی مواظب حرف هایتان باشید.باید برای شخصی کاری را انجام می دادید که فراموش کردید پس بهتر است امروز زمانی را کنار بگذارید و سعی کنید این فراموش کاری را جبران کنید.

متولدین بهمن

همیشه در تلاش هستید تا اطرافیانتان دید خوبی نسبت به شما داشته باشند و دلتان می خواهد تا جایی که در توان دارید عزیزانتان را حمایت کنید.امروز هم یکی از نزدیکانتان درگیر مشکل مالی می شود که از شما کمک می خواهد و شما تمام تلاشتان را خواهید کرد تا به او کمک کنید و از او حمایت کنید.

متولدین اسفند

مشکلات مالی زیادی گریبان گیرتان شده است که بهتر است با یک مشاور حقوقی و یا شخصی که اطلاعاتی در این زمینه دارد مشورت کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.باید جواب نهایی در مورد یک تصمیم را به اطلاع شخصی برسانید اما در این مورد دست دست می کنید که بهتر است هر چه سریع تر تکلیف را مشخص کنید.

فال صوتی روزانه
فال صوتی روزانه

فال صوتی امروز شنبه ۹۸/۹/۲۳

متولدین فروردین

متولدین اردیبهشت

متولدین خرداد

متولدین تیر

متولدینمرداد

متولدین شهریور

متولدین مهر

متولدین آبان

متولدین آذر

متولدین دی

متولدین بهمن

متولدین اسفندماه

فال حافظ آنلاین

امتیاز کاربران: ۴.۷۸ ( ۶ رای)
برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا