فال حافظ امروز همراه با تعبیر چهارشنبه ۹۹/۹/۵

فال و فالگیری به معنی تلاش برای پیشگویی آینده یک فرد از روشهای پنهانی و یا فراطبیعی میباشد.فال گیری یکی از شاخه های علم پنهان شناسی است.باید توجه داشت که فال را نباید با طالع بینی اشتباه گرفت. در این مطلب از سایت جدولیاب فال حافظ امروز  را مطالعه می کنید.

فال حافظ

فال حافظ متولدین فروردین

🔮شعر :
🌸نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی
🍃که بسی گل بدمد باز و تو در گل باشی
🌸من نگویم که کنون با که نشین و چه بنوش
🍃که تو خود دانی اگر زیرک و عاقل باشی

🔮تعبیر :
🔸برای کاری که نیت کرده اید اگر تلاش کنید خیلی زود به مرادتان می رسی. شانس به شما رو کرده، حیف است اگر آن را از خود دور کنید. روزگارتان آنقدر خوب می شود که تمام غم ها و غصه های گذشته را فراموش می کنید. برای رسیدن به مرادتان کمی سختی می کشید ولی اگر عاقل باشید به راحتی به نیات خودتان می رسید.

فال حافظ متولدین اردیبهشت

🔮شعر:
🌸ساقی بیار باده که ماه صیام رفت
🍃درده قدح که موسم ناموس و نام رفت
🌸وقت عزیز رفت بیا تا قضا کنیم
🍃عمری که بی حضور صراحی و جام رفت

🔮تعبیر:
🔸برای آینده ی خود چه کاری انجام داده ای. وقت گذشته، عمرت هم تلف شده بدوناینکه برای فردایت فکری کرده باشی. این حاصل غرور خودت می باشد. غرورت را کنار بگذار تا دوباره متولد شده و بتوانی آینده را بسازی. توبه کن تا عمر از دست رفته دوباره بازگردد و قلب تاریکت روشن گردد.

فال حافظ متولدین خرداد

🔮شعر :
🌸هاتفی از گوشه میخانه دوش
🍃گفت ببخشند گنه می بنوش
🌸لطف الهی بکند کار خویش
🍃مژده رحمت برساند سروش

🔮تعبیر :
🔸لطف خداوند شامل حالت شده است. توبه کن تا مژده ی بسیار خوبی به تو بدهند. انتظار و دوری به سر رسیده و به این خاطر دعاهایت می باشد. به نذری که کرده ای عمل کن. در راه خدا انفاق کن تا همیشه از چشم زخم ایمن باشی.

فال سال ۹۹

فال حافظ متولدین تیر

🔮شعر :
🌸اگر آن ترک شیرازی به دست آرد دل ما را
🍃به خال هندویش بخشم سمرقند و بخارا را
🌸بده ساقی می باقی که در جنت نخواهی یافت
🍃کنار آب رکن آباد و گلگشت مصلا را

🔮تعبیر:
🔸به قولی که داده ای عمل کن. کار ناتمامت را تمام کن ولی پایت را از گلیمت درازتر نکن چون باعث رسوایی ات می شود. در حق کسی بدی نکن چون نتیجه اش دامنت را می گیرد. نصیحت این پیر دانا را گوش کن تا سعادتمند شوی و گره ی کار تو باز شود. اقبال و ستاره ی تو چون خوشه ی پروین است.

فال حافظ متولدین مرداد

🔮شعر:
🌸یاد باد آن که نهانت نظری با ما بود
🍃رقم مهر تو بر چهره ما پیدا بود
🌸یاد باد آن که چو چشمت به عتابم می‌کشت
🍃معجز عیسویت در لب شکرخا بود

🔮تعبیر :
🔸ایام جوانی و خوشگذرانی و راحتی زود می گذردو از خود و اطرافت غافل نشو که ناگهان این روزهای خوش جای خود را به رنج و مشقت می دهندو پس در عین خوشی و راحتی فکر آینده و حوادث ناگوار هم باش و همیشه آماده ی جنگ با مشقات باش.

فال حافظ متولدین شهریور

🔮شعر:
🌸به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است
🍃بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است
🌸گرت ز دست برآید مراد خاطر ما
🍃به دست باش که خیری به جای خویشتن است

🔮تعبیر :
🔸با هر کس طرح دوستی نریز که هر چه صدمه دیده ای از دوست بد بوده است. در عشق شکست خورده ای. اما همه چیز دوباره رو به راه می شود. عشق پاک و بی آلایشت را نصیب هر کسی نکن زیرا آنان ظاهر خوب و باطنی تیره دارند. در زمان احتیاج هم در هر خانه ای را نزن که حاجت تو در زور بازویت می باشد.

فال حافظ سال ۱۳۹۹

فال حافظ متولدین مهر

🔮شعر:
🌸نسیم صبح سعادت بدان نشان که تو دانی
🍃گذر به کوی فلان کن در آن زمان که تو دانی
🌸تو پیک خلوت رازی و دیده بر سر راهت
🍃به مردمی نه به فرمان چنان بران که تو دانی

🔮تعبیر:
🔸شما همچون زمین تشنه ای هستید که با قطره قطره ی باران سراب می شود و همچون پرنده ایی که آرزوی پرواز دارد. این امیدواری است که نجات بخش شماست. سرگشتگی تان از فرمانبرداری از نادانان است. پس زیرک باشید معامله ای انجام خواهید داد که بسیار سودمند و ناجی شما از بند گرفتاری است.

فال حافظ متولدین آبان

🔮شعر:
🌸چو گل هر دم به بویت جامه در تن
🍃کنم چاک از گریبان تا به دامن
🌸تنت را دید گل گویی که در باغ
🍃چو مستان جامه را بدرید بر تن

🔮تعبیر:
🔸حاضرید برای رسیدن به نیات خود هر کاری بکنید. رسیدن به حاجات برای شما محال است ولی توکل به خدا کنید هیچ کار سختی نبوده که آسان نشود. از دوستانتان کمک بگیرید. دردتان را به دیگران هم بگوئید شاید به شما کمک کنند. دلتان نمی شکند و خدا نیز کمکتان می کند.

فال حافظ متولدین آذر

🔮شعر:
🌸دوش در حلقه ما قصه گیسوی تو بود
🍃تا دل شب سخن از سلسله موی تو بود
🌸دل که از ناوک مژگان تو در خون می‌گشت
🍃باز مشتاق کمانخانه ابروی تو بود

🔮تعبیر:
🔸آفرین بر ایمان راسخ و اراده ی تو که باعث می شود جهانی را بهم بریزی و دنیایی را به خوبی بسازی دام ها را میشکنی خداوند به خاطر همین همت و ایمانت، دلت و راهت را همیشه روشن می کند و تو به تمام حاجات خود می رسی حتی اگر آرزویت عجیب باشد.

فال حافظ متولدین دی

🔮شعر:
🌸صبح است و ژاله می‌چکد از ابر بهمنی
🍃برگ صبوح ساز و بده جام یک منی
🌸در بحر مایی و منی افتاده‌ام بیار
🍃می تا خلاص بخشدم از مایی و منی

🔮تعبیر:
🔸دچار کبر و غرور شده اید سعی کنید خودتان را خلاص کنید و از کارهای حرام دور کرده و به خدا نزدیک شوید. اگر بخواهید همین راه را طی کنید غم به سراغتان می آید. به راز و نیاز بپردازید تا کامروا باشید. درست است که به چیزی نیاز ندارید اما نیازمند رحمت الهی هستید.

فال حافظ متولدین بهمن

🔮شعر:
🌸جوزا سحر نهاد حمایل برابرم
🍃یعنی غلام شاهم و سوگند می‌خورم
🌸ساقی بیا که از مدد بخت کارساز
🍃کامی که خواستم ز خدا شد میسرم

🔮تعبیر:
🔸بخت و اقبال با تو همراه است و روزگار روی خوش را به تو نشان می دهد. خداوند را سپاسگزار باش تا نعمات خود را از تو دریغ نکند. به عهد و پیمان خود پایبند و وفادار باش تا حق دوستی را به جای آورده باشی.

فال حافظ متولدین اسفند

🔮شعر
🌸این خرقه که من دارم در رهن شراب اولی
🍃وین دفتر بی‌معنی غرق می ناب اولی
🌸چون عمر تبه کردم چندان که نگه کردم
🍃در کنج خراباتی افتاده خراب اولی

🔮تعبیر:
🔸مرحبا بر شما هر آنچه دارید از حق تعالی می دانید حتی نعمت سلامتی را. وقتی به گذشته تان فکر می کنید می بینید چندان کار مفیدی انجام نداده اید. در حال حاضر مصلحت در این است که خاموش باشید. رازتان را با خدایتان در میان بگذارید وگرنه اگر فاش کنید دشمنانتان شکست سختی به شما می دهند، تحمل کنید، خداوند با صابران است.

برای مشاهده  فال حافظ  آنلاین روی تصویر زیر کلیک کنید

 

فال حافظ
فال حافظ

منظور از شاهد فال حافظ چیست؟

اگر نتیجه پاسخ نیت خود را پیدا نکردید باید به غزل بعدی رفته و یکی از بیت های شماره ۱ – ۳ – ۵ غزل دوم که اصطلاحا به آن شاهد فال حافظ می گویند و مطالب غزل قبلی را تایید و تکرار می کنند بخوانید تا به پاسخ نیت خود برسید.

تعبیر فال حافظ چگونه است؟

برای تفسیر فال حافظ می توانید از یک نفر که در امر شعر خوانی و تفسیر آگاه است کمک بگیرید اما مطمئنا بهترین تعبیر کننده فال حافظ برای شما خودتان هستید.

تمامی غزل های حافظ معمولا چند معنی متفاوت دارند و پذیرفتن خوب و بد غزل به وضعیت روحی و عاطفی صاحب فال بستگی دارد. شما باید هر بیت از غزل را که بیشتر با شرایط فعلی و نیت شما سازگار است به عنوان تعبیر فال حافظ خودتان در نظر بگیرید.

لیست دیگر قسم ها برای فال گرفتن

🔸 ای حافظ شیرازی، تو کاشف هر رازی، ما طالب یک فالیم، بر ما بنما رازی
🔸 حافظ ای حافظ شیرازی، بر من نظر اندازی، من طالب یک رازم، تو کاشف هر فالی، قسم به شاخه نباتت قسم می‌دهم به قرآنی که در سینه داری، این فال مرا بگشای.
🔸 ای خواجه حافظ شیرازی / تو که دانای هر رازی / آینده ما را خوب بنوازی

فال حافظ به انگلیسی چه می شود؟

فال حافظ به انگلیسی را هم می توان به صورت fal-e hafez بیان کرد هم با معنای دقیق تر که می شود fortune telling of divane hafez

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن