فال حافظ امروز | فال حافظ آنلاین

فال و فالگیری به معنی تلاش برای پیشگویی آینده یک فرد از روشهای پنهانی و یا فراطبیعی میباشد.فال گیری یکی از شاخه های علم پنهان شناسی است.باید توجه داشت که فال را نباید با طالع بینی اشتباه گرفت. در این مطلب از سایت جدولیاب فال حافظ امروز  را مطالعه می کنید.

فال حافظ

 

فال حافظ متولدین فروردین

🔮شعر:
🌸نوش کن جام شراب یک منی
🍃تا بدان بیخ غم از دل برکنی
🌸دل گشاده دار چون جام شراب
🍃سر گرفته چند چون خم دنی

🔮تعبیر:
🔸در راهی قدم نهاده اید که باید ثابت قدم بوده و گاهی مثل سنگ سخت و گاهی نرم مثل جوی روان باشید یا اینکه از خودتان بگذرید تا دیگران را نجات بخشید. دلتان روشن است و می دانید کاری را که شروع کرده اید حتما” به سرانجام می رسانید. اگر امید به خدا داشته باشید غم از دلتان ریشه کن می شود یا علی بگویید که رسیدن به۶ مراد محال نیست.

فال حافظ متولدین اردیبهشت

🔮شعر:
🌸سحرگه ره روی در سرزمینی
🍃همی‌گفت این معما با قرینی
🌸که ای صوفی شراب آن گه شود صاف
🍃که در شیشه برآرد اربعینی

🔮تعبیر:
🔸معمایی برایتان پیش آمده که لاینحل است برای حل آن به افراد ناباب مراجعه نکنید چراغ امیدتان روشن می شود و شما به جواب معمای خودتان می رسید. فعلاگ با غم هایتان سازش کنید با مشورت به آنچه که می خواهید می رسید. کمی تحمل کنید جواب این معما آنقدر با ارزش هست که به خاطر آن زحمت بکشید.

فال حافظ متولدین خرداد

🔮شعر:
🌸ای که بر ماه از خط مشکین نقاب انداختی
🍃لطف کردی سایه‌ای بر آفتاب انداختی
🌸تا چه خواهد کرد با ما آب و رنگ عارضت
🍃حالیا نیرنگ نقشی خوش بر آب انداختی

🔮تعبیر:
🔸انسانی عادل و حق بین هستید دل و زبانتان یکی است. اگر کسی خوبی در حق تان کند چند برابر جواب آن خوبی را می دهید. حجب و حیاء شما فرشتگان را حیران می کند. هر چیزی را که طلب می کنید آنا” به دست خواهید آورد. برای کوچکترین نعمت خدا شکر به جا می آورید و در عین خشم و غضب چون آب سرد و زلالید.

فال سال ۹۹

فال حافظ متولدین تیر

🔮شعر:
🌸هر که شد محرم دل در حرم یار بماند
🍃وان که این کار ندانست در انکار بماند
🌸اگر از پرده برون شد دل من عیب مکن
🍃شکر ایزد که نه در پرده پندار بماند

🔮تعبیر:
🔸به عهد و پیمانی که بسته ای پایبند باش. حریم خود را حفظ کن وگرنه خیلی زود آبرویت می رود. عشق را در دل خود جاودانه کن تا هیچ وقت دلت تیره نگردد. محبت و عشق تو همه را حیران می کند و نامت را بر سر زبان ها می اندازد.

فال حافظ متولدین مرداد

🔮شعر:
🌸رونق عهد شباب است دگر بستان را
🍃می‌رسد مژده گل بلبل خوش الحان را
🌸ای صبا گر به جوانان چمن بازرسی
🍃خدمت ما برسان سرو و گل و ریحان را

🔮تعبیر:
🔸قدر جوانی را بدانید. منتظر خبری خوش باشید که برای آن دست به دعا برداشته اید. از چیزی نترسید، ایمانتان شما را از هر طوفانی نجات می بخشد. به بازوی خودتان متکی باشید. خودتان را از بند مادی رها کنید و به قران توسل جوئید.

فال حافظ متولدین شهریور

🔮شعر:
🌸ساقی حدیث سرو و گل و لاله می‌رود
🍃وین بحث با ثلاثه غساله می‌رود
🌸می ده که نوعروس چمن حد حسن یافت
🍃کار این زمان ز صنعت دلاله می‌رود

🔮تعبیر:
🔸خوشحال باش که به مراد دل می رسی و کار و صنعت تو بالا می گیرد و زبانزد همه ی مردم می شوی. تو ره صد ساله را می خواهی یک شبه طی بکنی. مواظب آدم های شیطان صفت باش که می خواهند خرابت کنند. نعمت بسیاری به سویت روانه است. عمری دراز می کنی که سرشار از شادی و خوشی است.

فال حافظ سال ۱۳۹۹

فال حافظ متولدین مهر

🔮شعر:
🌸هاتفی از گوشه میخانه دوش
🍃گفت ببخشند گنه می بنوش
🌸لطف الهی بکند کار خویش
🍃مژده رحمت برساند سروش

🔮تعبیر:
🔸لطف خداوند شامل حالت شده است. توبه کن تا مژده ی بسیار خوبی به تو بدهند. انتظار و دوری به سر رسیده و به این خاطر دعاهایت می باشد. به نذری که کرده ای عمل کن. در راه خدا انفاق کن تا همیشه از چشم زخم ایمن باشی.

فال حافظ متولدین آبان

🔮شعر:
🌸قتل این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود
🍃ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر نبود
🌸من دیوانه چو زلف تو رها می‌کردم
🍃هیچ لایقترم از حلقه زنجیر نبود

🔮تعبیر:
🔸تقصیر خود توست که همه چیز را از دست داده ای. تو لایق داشتن همه چیز بوده ای ولی الان حسرت همه ی آنها را می کشی. احساس پیری می کنی و فعلا” کاری از دستت برنمی آید. عذاب و ناراحتی تو را همه می فهمند اما کسی کمکی به تو نمی کند. خودت باید دوباره همه چیز را بسازی.

فال حافظ متولدین آذر

🔮شعر:
🌸در نمازم خم ابروی تو با یاد آمد
🍃حالتی رفت که محراب به فریاد آمد
🌸از من اکنون طمع صبر و دل و هوش مدار
🍃کان تحمل که تو دیدی همه بر باد آمد

🔮تعبیر:
🔸هر چه دارید از ایمان و دل پاک شماست. نتیجه ی صبوری و درایت خودتان را به زودی خواهید دید. زمینه را برای رسیدن به مقصود خودتان فراهم آورید. وضعی پیش می آید که شما از نظر مادی و معنوی تغییر می کنید و بار معنویاتتان بیشتر می شود.

فال حافظ متولدین دی

🔮شعر:
🌸رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند
🍃چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند
🌸من ار چه در نظر یار خاکسار شدم
🍃رقیب نیز چنین محترم نخواهد ماند

🔮تعبیر:
🔸بسیار ناامید هستی و فکر می کنی تمام غم های عالم در دل توست ولی امیدت را از دست نده زیرا سرانجام همه بدبختی ها تو تمام می شود. غم وناراحتی جای خود را به شادی و آشتی می دهند. به مستمندان کمک کن تا باز هم در زمان گرفتاری خداوند نیز مشکل تو را حل کند.

فال حافظ متولدین بهمن

🔮شعر:
🌸واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می‌کنند
🍃چون به خلوت می‌روند آن کار دیگر می‌کنند
🌸مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس
🍃توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر می‌کنند

🔮تعبیر:
🔸مشکلی داری به جای اینکه آن را حل کنی کاری می کنی که اوضاع بدتر شود. با دغل بازی و دروغ کاری از پیش نمی بری. عقلت را به کار نمی اندازی. به عبادت بپرداز و کمی فکر کن تا دلت قوی شود. تو حسن های زیادی داری که پنهان مانده اند ذات تو خوب است ولی ظاهرا” خود را بد نشان می دهی.

فال حافظ متولدین اسفند

🔮شعر:
🌸شراب تلخ می‌خواهم که مردافکن بود زورش
🍃که تا یک دم بیاسایم ز دنیا و شر و شورش
🌸سماط دهر دون پرور ندارد شهد آسایش
🍃مذاق حرص و آز ای دل بشو از تلخ و از شورش

🔮تعبیر:
🔸از فرصتی که داری استفاده کن وگرنه کسی دیگر از این فرصت سود می برد. به زیردستان خود هم توجه کن. اگر در عین مفام و ثروت، به زیردستان محبت کردی مردی. دامی برایت گسترده اند.

برای مشاهده  فال حافظ  آنلاین روی تصویر زیر کلیک کنید

 

فال حافظ
فال حافظ

منظور از شاهد فال حافظ چیست؟

اگر نتیجه پاسخ نیت خود را پیدا نکردید باید به غزل بعدی رفته و یکی از بیت های شماره ۱ – ۳ – ۵ غزل دوم که اصطلاحا به آن شاهد فال حافظ می گویند و مطالب غزل قبلی را تایید و تکرار می کنند بخوانید تا به پاسخ نیت خود برسید.

تعبیر فال حافظ چگونه است؟

برای تفسیر فال حافظ می توانید از یک نفر که در امر شعر خوانی و تفسیر آگاه است کمک بگیرید اما مطمئنا بهترین تعبیر کننده فال حافظ برای شما خودتان هستید.

تمامی غزل های حافظ معمولا چند معنی متفاوت دارند و پذیرفتن خوب و بد غزل به وضعیت روحی و عاطفی صاحب فال بستگی دارد. شما باید هر بیت از غزل را که بیشتر با شرایط فعلی و نیت شما سازگار است به عنوان تعبیر فال حافظ خودتان در نظر بگیرید.

لیست دیگر قسم ها برای فال گرفتن

🔸 ای حافظ شیرازی، تو کاشف هر رازی، ما طالب یک فالیم، بر ما بنما رازی
🔸 حافظ ای حافظ شیرازی، بر من نظر اندازی، من طالب یک رازم، تو کاشف هر فالی، قسم به شاخه نباتت قسم می‌دهم به قرآنی که در سینه داری، این فال مرا بگشای.
🔸 ای خواجه حافظ شیرازی / تو که دانای هر رازی / آینده ما را خوب بنوازی

فال حافظ به انگلیسی چه می شود؟

فال حافظ به انگلیسی را هم می توان به صورت fal-e hafez بیان کرد هم با معنای دقیق تر که می شود fortune telling of divane hafez

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x