فال حافظ امروز همراه با تعبیر

فال و فالگیری به معنی تلاش برای پیشگویی آینده یک فرد از روشهای پنهانی و یا فراطبیعی میباشد.فال گیری یکی از شاخه های علم پنهان شناسی است.باید توجه داشت که فال را نباید با طالع بینی اشتباه گرفت. در این مطلب از سایت جدولیاب فال حافظ امروز  را مطالعه می کنید.

فال حافظ

فال حافظ متولدین فروردین

🔮شعر:
🌸شراب تلخ می‌خواهم که مردافکن بود زورش
🍃که تا یک دم بیاسایم ز دنیا و شر و شورش
🌸سماط دهر دون پرور ندارد شهد آسایش
🍃مذاق حرص و آز ای دل بشو از تلخ و از شورش

🔮تعبیر:
🔸از فرصتی که داری استفاده کن وگرنه کسی دیگر از این فرصت سود می برد. به زیردستان خود هم توجه کن. اگر در عین مفام و ثروت، به زیردستان محبت کردی مردی. دامی برایت گسترده اند.

فال حافظ متولدین اردیبهشت

شعر:
🌸ما بدین در نه پی حشمت و جاه آمده‌ایم
🍃از بد حادثه این جا به پناه آمده‌ایم
🌸ره رو منزل عشقیم و ز سرحد عدم
🍃تا به اقلیم وجود این همه راه آمده‌ایم

🔮تعبیر:
🔸دست تقدیر مسیر زندیگتان را تغییر داده است اما در همه حال از یاد خدا غافل نشده ید. دست به دعا برداشته اید تا خداوند شما را یاری کند. کرم و بخشش خدا شامل حالتان می شود. آبروی کشانی که می خواستند شما را گناهکار جلوه دهند می رود و همه چیز روشن می شود.

فال حافظ متولدین خرداد

شعر:
🌸چو برشکست صبا زلف عنبرافشانش
🍃به هر شکسته که پیوست تازه شد جانش
🌸کجاست همنفسی تا به شرح عرضه دهم
🍃که دل چه می‌کشد از روزگار هجرانش

🔮تعبیر:
🔸به دنبال دوستی می گردید که بتوانید درد دل خودتان را به او بگویید. با خجالت و گوشه نشینی آینده ی خوبی نخواهید داشت. بهانه و عذرها را کنار بگذارید تا دلتان زنده و جوان شود.ه شما به نیتتان می رسید زیرا نشانه هایی از آن به نظرتان رسیده است.

فال سال ۹۹

فال حافظ متولدین تیر

شعر:
🌸شهریست پرظریفان و از هر طرف نگاری
🍃یاران صلای عشق است گر می‌کنید کاری
🌸چشم فلک نبیند زین طرفه‌تر جوانی
🍃در دست کس نیفتد زین خوبتر نگاری

🔮تعبیر:
🔸حال وقت نشستن نیست باید کاری کنید تا توان جوانی دارید می توانید خودتان را به هدف برسانید هر چند که این آدمیان خاکی شما را بسیار فریب داده اند ولی باز هم گذشته را فراموش کنید. توقع خودتان را کمی پائین آورید، گره کارتان باز می شود و کاری که بسیار سخت و دشوار باشد حل می گردد به شرط اینکه رازتان را فاش نکنید.

فال حافظ متولدین مرداد

شعر:
🌸از خون دل نوشتم نزدیک دوست نامه
🍃انی رایت دهرا من هجرک القیامه
🌸دارم من از فراقش در دیده صد علامت
🍃لیست دموع عینی هذا لنا العلامه

🔮تعبیر:
🔸برای کسی که حتی از جانتان هم عزیزتر است پیغامی فرستاده اید که می ترسید به دستش نرسد حتی تا قیامت همه می دانند که تنها دردتان فراق و دوری از اوستو به هر کس می رسید احوال او را جویا می شوید و برای او سلامی در غربت می فرستید. خدا کریم است و طلب تو را هم می داند و این از جان شیرین تر را به تو می رساند.

فال حافظ متولدین شهریور

شعر:
🌸خوش خبر باشی ای نسیم شمال
🍃که به ما می‌رسد زمان وصال
🌸قصه العشق لا انفصام لها
🍃فصمت‌ها هنا لسان القال

🔮تعبیر:
🔸خبری را که مدت ها در اتظارش بودی رسیده است. زما وصال نزدیک است. قصه عشق شروع شده و زمان جدایی پایان یافته است. تو هم به کمال و جمال می رسی. میدان برای نشان دادن هنرهایت خالی است پس مرد میدان باش.

فال حافظ سال ۱۳۹۹

فال حافظ متولدین مهر

شعر:
🌸اگر رفیق شفیقی درست پیمان باش
🍃حریف خانه و گرمابه و گلستان باش
🌸شکنج زلف پریشان به دست باد مده
🍃مگو که خاطر عشاق گو پریشان باش

🔮تعبیر:
🔸از ستم و بلایی که بر سرت آورده اند شکایت می کنی و به فر انتقام هستی ولی همگی را به خدایشان واگذار کن. مهربان باش تا دلت آرام گیرد. به عهدی که بسته ای عمل کن خدا با توست. اگر می خواهی همیشه شاد باشی، دل و زبانت یکی باشد. عمرتان طولانی است.

فال حافظ متولدین آبان

شعر:
🌸لبش می‌بوسم و در می‌کشم می
🍃به آب زندگانی برده‌ام پی
🌸نه رازش می‌توانم گفت با کس
🍃نه کس را می‌توانم دید با وی

🔮تعبیر:
🔸بسیار انسان نکته سنج و حساس در عین حال تودار و راز دارید. وقت هر کاری را می دانید الان هم زمان خوبی برای انجام کاری که نیت کرده اید نیست. کمی صبر کنید و طاقت داشته باشید. اگر عجله کنید و جلوی زبانتان را نگیرید کارها خراب می شود. به موقع همه چیز رو به راه می شود.

فال حافظ متولدین آذر

شعر:
🌸رواق منظر چشم من آشیانه توست
🍃کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست
🌸به لطف خال و خط از عارفان ربودی دل
🍃لطیفه‌های عجب زیر دام و دانه توست

🔮تعبیر:
🔸تو مقبول درگاه خداوندی و رحمت او شامل حالت می باشد. دولت و عزت نصیب تو شده و به لطف خداوند است که به ثروت می رسی. کاری را که می خواهی انجام بدهی بسیار سودمند است اما مواظب باش، خدا را فراموش نکنی که هر چه داری از اوست. همه در مقابلت هیچ اند پس از قدرت خود بصورت تازیانه استفاده نکن.

فال حافظ متولدین دی

شعر:
🌸نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد
🍃عالم پیر دگرباره جوان خواهد شد
🌸ارغوان جام عقیقی به سمن خواهد داد
🍃چشم نرگس به شقایق نگران خواهد شد

🔮تعبیر:
🔸تغییر و تحولات بسیار زیادی در زندگیت رخ می دهد. دوباره دلت جوان می شود. قدر سلامتی خود و اطرافیانت را بدان. ماه شعبان و رمضان فرصت بسیار خوبی است برای دعا و رسیدن به حاجات. بسیار خوش هستی چون همه چیز برایت آفریده شده است.

فال حافظ متولدین بهمن

شعر:
🌸به کوی میکده یا رب سحر چه مشغله بود
🍃که جوش شاهد و ساقی و شمع و مشعله بود
🌸حدیث عشق که از حرف و صوت مستغنیست
🍃به ناله دف و نی در خروش و ولوله بود

🔮تعبیر:
🔸خودت را با دیگری مقایسه نکن و گله از بخت خود نداشته باش. تمام مشغله و کارهای درهم تو سر و سامان پیدا می کند، مانعی پیش پای تو است که با فکر و تدبیر خودت برداشته می شود. درد تو درمان پذیر است، کمی حوصله داشته باش.

فال حافظ متولدین اسفند

شعر:
🌸صبا وقت سحر بویی ز زلف یار می‌آورد
🍃دل شوریده ما را به بو در کار می‌آورد
🌸من آن شکل صنوبر را ز باغ دیده برکندم
🍃که هر گل کز غمش بشکفت محنت بار می‌آورد

🔮تعبیر:
🔸به قولی که به خودت داده ای عمل کن وگرنه غم به دنبال می آوری. اگر این کار را کنی خانه ی دلت روشن می شود. دیگر ترسی از مشکلات نداری، قاصدی خبری برایت می آورد که در آن خبر از لطف و بخشش است. تعجب نکن در اراده ی خداوند هر چیزی امکان پذیر است.

برای مشاهده  فال حافظ  آنلاین روی تصویر زیر کلیک کنید

 

فال حافظ
فال حافظ

منظور از شاهد فال حافظ چیست؟

اگر نتیجه پاسخ نیت خود را پیدا نکردید باید به غزل بعدی رفته و یکی از بیت های شماره ۱ – ۳ – ۵ غزل دوم که اصطلاحا به آن شاهد فال حافظ می گویند و مطالب غزل قبلی را تایید و تکرار می کنند بخوانید تا به پاسخ نیت خود برسید.

تعبیر فال حافظ چگونه است؟

برای تفسیر فال حافظ می توانید از یک نفر که در امر شعر خوانی و تفسیر آگاه است کمک بگیرید اما مطمئنا بهترین تعبیر کننده فال حافظ برای شما خودتان هستید.

تمامی غزل های حافظ معمولا چند معنی متفاوت دارند و پذیرفتن خوب و بد غزل به وضعیت روحی و عاطفی صاحب فال بستگی دارد. شما باید هر بیت از غزل را که بیشتر با شرایط فعلی و نیت شما سازگار است به عنوان تعبیر فال حافظ خودتان در نظر بگیرید.

لیست دیگر قسم ها برای فال گرفتن

🔸 ای حافظ شیرازی، تو کاشف هر رازی، ما طالب یک فالیم، بر ما بنما رازی
🔸 حافظ ای حافظ شیرازی، بر من نظر اندازی، من طالب یک رازم، تو کاشف هر فالی، قسم به شاخه نباتت قسم می‌دهم به قرآنی که در سینه داری، این فال مرا بگشای.
🔸 ای خواجه حافظ شیرازی / تو که دانای هر رازی / آینده ما را خوب بنوازی

فال حافظ به انگلیسی چه می شود؟

فال حافظ به انگلیسی را هم می توان به صورت fal-e hafez بیان کرد هم با معنای دقیق تر که می شود fortune telling of divane hafez

۰ ۰ رای
Article Rating
[تعداد: ۴   میانگین: ۴.۳/۵]

برچسب ها

حانیه مقصودی فر

میکروبیولوژیستی هستم که علاوه بر باکتری ها و ویروس ها، با حرف و کلمه ها هم بازی می کنم آخه میدونی چیه؟ بازی کردن جزء عمر گیمرها حساب نمیشه *_^
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن