رژیم غذایی رونالدو | پیشنهادی برای خوش اندام شدن تا عید

متمایز بودن همیشه خوب نیست اما گاهی بعضی از افراد به روش های خوب و پسندیده خود را از دیگران متمایز می کنند ، یکی از این افراد کریستیانو رونالدو بازیکن پرتقالی تیم باشگاهی یوونتوس می باشد .

این بازیکن نه تنها در حیطه ورزش از شهرت و محبوبیت برخوردار است بلکه او یک مانکن خوش اندام و خوش تیپ نیز به حساب می آید .

کریس رونالدو از عادات ثابتی برای خوب بودن و ستاره ماندن پیروی می کند که برخی از این عادات او دنبال کردن رژیم سنگین غذایی  می باشد .

رژیم غذایی رونالدو

یک مجله انگلیسی از رژیم غذایی کریستیانو رونالدو پرده برداری کرد.

 

کریستیانو رونالدو بازیکن ۳۴ ساله تیم فوتبال یوونتوس ایتالیا بدنی همانند یک بازیکن ۲۳ ساله فوتبال دارد و یکی از اسرار موفقیت او رژیم غذایی ویزه ای است.

کریس رونالدو در روز ۶ وعده غذایی سالم و رژیمی دارد که حتما مرغ و ماهی شامل آن می‌شود.

اول این که او علاقه زیادی به ماهی دارد و بعید است منوی ماهی را ببیند و غذای دیگری انتخاب کند. همچنین به آب میوه تازه نیز علاقه زیادی دارد بخصوص آب گلابی،آناناس و سیب. رونالدو ۳۳ ساله مقابل یک فنجان قهوه بسیار ضعیف است هر چند این نوشیدنی برای ورزشکاران مفید نیست.

به طور طبیعی با توجه به شیوه زندگی کریس رونالدو، جیره نوشیدنی او شامل مقدار زیادی آب است. او همچنین نوشیدنی‌هایی را که حاوی الکترولیت‌ هستند استفاده می‌کند تا تونوس ماهیچه ای (انقباض خفیف و پیوستهٔ ماهیچه است که در ماهیچه‌های اسکلتی باعث حفظ وضعیت ظاهری بدن می‌شود و به بازگشت خون به قلب کمک می‌کند) او حفظ شود و ویتامین ب ۱۲ کافی برای مبارزه با خستگی به بدن او برسد.

غذای صبح رونالدو را مرغ و سالاد تشکیل می‌دهد و بعد هم این بازیکن از  ماهی تون در کنار سالاد استفاده می‌کند. تخم مرغ و زیتون هم دیگر وعده غذایی کریستیانو رونالدو است. همچنین این بازیکن حتما در وعده نهار خود از ماهی و یا گوشت قرمز استفاده می‌کند.

او برای صبحانه، ژامبون و پنیر، کرواسان، نان تست و آووکادو، ماست و البته انواع مختلف میوه را انتخاب می‌کند.

غذای محبوب کریس نام عجیبی دارد اما ترکیباتش ساده است. «Bacalhau a Bras » نام غذای مورد علاقه بازیکن است که برای شام انتخاب می‌کند و شامل کدو، پیاز، سیب زمینی، گوجه فرنگی و تخم مرغ است.

دیگر فاکتوری که برای کریستیانو رونالدو مهم است مدت زمان ساعت خواب بوده که‌ این بازیکن سعی می‌کند در طول شبانه روز حداقل ۸ ساعت بخوابد.

رونالدو در میان اطرافیانش به یک فرد افراطی در رژیم مشهور است و همین امر این بازیکن را نسبت به سایرین متمایز می‌کند.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x