سریال ترکی سیب ممنوعه چند قسمت است؟

سریال ترکی سیب ممنوعه (Yasak Elma به زبان ترکی) مجموعه ای درام و عاشقانه است. این مجموعه به کارگردانی نسلیحان ایسیلیورت و نویسندگی ملیس سیوئلک و زینپ سویا می باشد. این مجموعه توسط شرکت تولید MED YAPIM تولید شده است. شبکه پخش کننده این سریال مهیج، شبکه تلویزیونی FOX است. زمان پخش این سریال از ۹ آوریل ۲۰۱۸ تا هم اکنون می باشد.

سریال ترکی سیب ممنوعه
سریال ترکی سیب ممنوعه

خلاصه داستان سریال ترکی سیب ممنوعه 

Zeynep و Yildiz دو خواهر هستند که در استانبول باهم زندگی می کنند. اگرچه آنها خواهر هستند اما کاملاً متفاوت از یکدیگر هستند. زینپ دختر زیبایی است که به ارزشهای اخلاقی خود پایبند است. او به عنوان دستیار مدیرشرکت فعالیت می کند. وقتی شرکتی که در آن کار می کند توسط یک شرکت دیگر به تصرف درمی آید. او شروع به همکاری با تاجری جوان به نام علیحان می کند. علیحان یک مرد متکبر ، خونسرد ، جدی و ثروتمند است. از روز اول حضور در این شرکت ، علیان Alihan و زینپ مانند سگ و گربه با هم در جنگ هستند. هیچکدام از آنها قدم به عقب نمی گذارند. علیحان از نحوه رفتار زینب Zeynep لذت می برد. کم کم احساسی عاشقانه در علیحان شکل می گیرد.

از طرف دیگر ، ییلدیز رویای داشتن یک زندگی مرفه را دارد. او برای نزدیک شدن به ثروتمندان تلاش می کند. ییلدیز به عنوان پیشخدمت در یک رستوران معروف کار می کند. او با یک مرد ثروتمند آشنا شده است و قصد دارد با او ازدواج کند تا بتواند از زندگی کم درآمد خود فرار کند. با این حال ، او در نهایت می فهمد که دوست پسرش قصد ازدواج با او را ندارد. زندگی ییلدیز در شرف تغییر است. وی یک پیشنهاد خوب دارد. او از طرف اندر یک پیشنهاد وسوسه کننده دارد. اندر زنی میانسال و زیبا است. اندر با تاجر بزرگ استانبول هالیت ازدواج کرده است. اندر همسر سوم هالیت است. او به همراه پسرش و دو دختر، در خانه مجلل و بزرگ هالیت زندگی می کنند. اندر و هالیت وانمود می کنند که در مقابل سایر افراد زوج خوشبختی هستند. اما در واقع ، آنها عاشق یکدیگر نیستند. در باطن به شدت با هم مشکل دارند. اندر می خواهد بدون از دست دادن ثروت از همسرش طلاق بگیرد. او می داند که شوهرش بسیار باهوش است. پیش از این ، هالیت دو بار ازدواج کرده و از همسران خود طلاق گرفته است بدون اینکه به آنها نفقه یا غرامت بدهد. اندر نمی خواهد در شرایطی با همسران سابق هالیت قرار بگیرد. به همین دلیل، او یک نقشه دارد و Yildiz را استخدام می کند. طبق برنامه اندر، Yildiz به عنوان دستیار Halit در شرکتش فعالیت خواهد کرد. او تمام تلاش خود را برای اغوا کردن هالیت و داشتن رابطه عاشقانه با او انجام خواهد داد. با این روش ، اندر شوهر خود را به دلیل خیانت به دام می اندازد. او در دادگاه می تواند با این خیانت، خسارت زیادی دریافت می کند. در نهایت، ییلدیز پیشنهاد اندر را می پذیرد اما او برنامه های خود را نیز دارد. تصمیم وی نه تنها بر زندگی او بلکه بر تصمیم خواهرش زینب نیز تأثیر خواهد گذاشت.

در سریال تلویزیونی Yasak Elma) ، شما خواهید دید که زندگی دو خواهر چگونه تغییر می کند. آیا ییلدیز رویاهای خود را برآورده می کند و می تواند زندگی ثروتمند داشته باشد؟ آیا آندر موفق خواهد شد از شوهر خود طلاق بگیرد؟ آیا زینپ بی گناهی خود را حفظ خواهد کرد و سرانجام عشق واقعی را خواهد یافت؟

سریال ترکی سیب ممنوعه

اسامی بازیگران سریال ترکی سیب ممنوعه

طلعت بولوت در نقش هالیت
شوال سام در نقش اندر
ادا اجه در نقش یلدیز آرگون/یلماز
شفق پکدمیر در نقش زهرا آرگون
باریش آیتاچ در نقش جانر چلبی
ایلبر اویگار کابوغلو در نقش اریم آرگون
سرکان روتکای اویکوز در نقش امیر
باریش کیلیچ در نقش کایا اکنچی
دوگاچ یلدیز در نقش ایگیت اکنجی
نسرین جوادزاده در نقش شاهیکا اکنجی
گوکهان آلکان در نقش کریم
جان نرگس در نقش مرت

 

 

۰ ۰ آرا
Article Rating
برچسب ها

حانیه مقصودی فر

میکروبیولوژیستی هستم که علاوه بر باکتری ها و ویروس ها، با حرف و کلمه ها هم بازی می کنم آخه میدونی چیه؟ بازی کردن جزء عمر گیمرها حساب نمیشه *_^
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن