تعبیر زن ، شیر، سکه ، فیل در فال قهوه + تفسیر

فال قهوه و پس از آن “تاروت” که  شهرتی جهانی نیز دارد بدون هیچ اساس علمی قادر به جذب تعدادی از افراد جامعه بوده بطوری که دیگر کار از سرگرمی در دورهمی های دوستانه گذشته و فالگیری برای پاره ای به عنوان یک شغل پنهان و البته بسیار پردرآمد تبدیل شده است.  بسیاری از رمالان با این ادعا که آینده را با تفاله های قهوه، بی کم و کاست پیش بینی می کنند، با واردکردن ضررهای مادی و معنوی بسیاری به مشتریان شان، به گذران زندگی می پردازند.

فال قهوه

تعبیر دقیق و کامل تصویر زن در فال قهوه

زن نمادی از شادی و رضایت است. دیدن زن در فال قهوه بدین معناست که شما خواهان داشتن یک زندگی خانوادگی هستید. مشاهده یک زن بزرگ در فنجان قهوه نشانگر فردی مهربان با ویژگی‌های مادرانه است.
وجود زن در بالای فنجان قهوه نشانگر شروع و آغازی جدید است. مثلا شاید بخواهید شغل خود را تغییر دهید. در هر صورت، این وضعیت نشان می‌دهد که شما تصمیمات درستی خواهید گرفت.
مشاهده زن در میانه فنجان قهوه نشان دهنده خوشبختی و رضایت است. در این وضعیت، بهتر است زمان بیشتری را برای خودشناسی و همچنین شناخت و درک دیگران در نظر بگیرید. به علاوه، به یاد داشته باشید که برای موضوعات کم اهمیت و غیرضروری، خود را نگران و ناراحت نکنید.
دیدن زن در پایین فنجان قهوه بدین معناست که یک زن به شما برای رسیدن به موفقیت کمک خواهد کرد. این زن می‌تواند نقشی تاثیرگذار بر زندگی آینده شما داشته باشد.

تعبیر دقیق و کامل تصویر شیر در فال قهوه

نماد شیر با وفادار بودن به پروژه‌ها و افرادی که در اطراف شما هستند، ارتباط دارد. علامت شیر نشانه یک تغییر بزرگ اســت. چیزی که باید پشت سر گذاشته شود. مانند اتمام یک کار قدیمی و شروع یک کار جدید.

به طور کلی می توان گفت نماد شیر نشان دهنده شروع یک کار جدید، بخشش خانواده، متارکه و ایجاد یک زندگی جدید اســت.

اگر خطوطی مواج تصویر شیر را در برگرفته و نماد شیر واضح نباشد، این احتمال وجود دارد که موقعیت و مقام مناسبی را از دست بدهید. واضح بودن شیر می‌تواند نشانگر یک مسئولیت یا کار پردرآمد باشد.

فال قهوه

تعبیر دقیق و کامل تصویر سکه در فال قهوه

به طور کلی سکه در فال قهوه نشان دهنده خلاقیت با کمک پول، بهبود بیماری، ثبات در خانه، فراوانی و موفقیت مالی است. مشاهده یک سکه خاص ممکن است حاکی از مردانگی، امنیت، پیشرفت و دستیابی به اهداف باشد. گاهی اوقات سکه نمادی از ازدواج است.

مشاهده سکه در بالای فنجان قهوه به انعطاف پذیری و توانایی شما در کنترل زندگی شخصی‌تان اشاره دارد. ثروت و موهبت از آن شما خواهد بود. دیدن سکه در میانه فنجان قهوه نیز حاکی از آن است که ثروت و موهبت از آن شماست. وجود سکه در پایین فنجان قهوه قطعاً نشانه این است که احتمالا مسائل و موضوعاتی را مخفی می‌کنید.

مشاهده بیش از دو سکه در فال قهوه به این معنی است که ممکن است یک وضعیت ناامیدکننده و دلسرد کننده به وجود آید. به یاد داشته باشید که در بسیاری از کارها، نمی‌توان همه چیز را تغییر داد. هر چقدر سکه بزرگتر باشد، پول بیشتری به دست خواهید آورد.

تعبیر دقیق و کامل تصویر فیل در فال قهوه

دیدن فیل در فنجان به شما می گوید که اخبار خوبی به شما می رسد. همچنین فیل به این معنی است که شما از دوستی که مهار اجتماعیش بالاست کمک می گیرید. این کمک از لحاظ مالی به نفع شما خواهد بود.

همچنین ممکن است از طرف یک آشنا به شما ثروتی برسد. فیل در روابط عاشقانه نماد منفی ای است. این نماد به شما می گوید که رابطه با این شخص امکان پذیر نخواهد بود. فیل (بچه فیل) به شما می گوید که شما با یک شخص مهربان آشنا می شوید.
سر فیل در فنجان قهوه به شما می گوید که یک شخص غیر قابل اعتماد وارد زندگی شما می شود.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x