ترنج کارت بانک آینده چه خدماتی را ارائه می دهد؟( وام کالا )

بانک آینده؛ در سال «رونق تولید» و در راستای حمایت از «کالای ایرانی»، تسهیـلات کارت اعتباری ترنج کارت را برای بهره‌برداری مشتریان محترم، رونمایی و به بازار عرضه کرد.

ترنج کارت بانک آینده
ترنج کارت بانک آینده

ترنج کارت بانک آینده

سقف تسهیلات کارت اعتباری «تُرنج کارت»؛ مبلغ ۵۰۰ (پانصد) میلیون ریال، با قابلیت بازپرداخت اقساطی، حداکثر ۳۶ ماهه است.
تسهیلات «تُرنج کارت»؛ صِرفاً برای خرید از شرکت‌های طرف قرارداد (تولیدکنندگان داخلی)، امکان استفاده دارد و قابلیت Close Loop در کانال‌های درگاه اینتـرنتی و کارت‌خوان نیز، برای این محصول جدید بانک آینده، پیش‌بینی شده است.
صاحبان «تُرنج کارت»، حداکثر ۳۰ روز پس از صدور این کارت، مهلت خرید از فروشگاه‌های طرف قرارداد با بانک آینده را دارند، که پس از این مدت، «تُرنج کارت»، منقضی می‌شود.
دارندگان «تُرنج کارتِ» بانک آینده، در حال حاضر می‌توانند؛ محصولات یکی از شرکت‌های تولیدکننده لوازم خانگی ایرانی که در شعب بانک به آنها معرفی خواهد شد را خریداری کنند. مذاکره با سایر شرکت‌های تولیدی و خدماتی ایرانی در حال انجام است که در صورت توافق و اضافه شدن به لیست «تُرنج کارت»، اسامی این شرکت‌ها، بلافاصله به مشتریان محترم، از طریق شعبه مربوط، اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

شرکت                                        بانک آینده
حساب سپرده لازم                      جاری
سود                                           ۱۶ ٪
نیاز به سپرده                              حداکثر زمان بازپرداخت۳۶ ماه
نوع ضمانت                                 ضامن رسمی
سقف وام                                   ۵۰ تومان
نام وام                                        ترنج کارت
مسدودی سپرده                         قسط وام

بر اساس مقررات تازه، کارت اعتباری ترنج فقط با مبلغ ۵۰ میلیون تومانی برای متقاضیان صادر می‌شود

نگاهی به وام خرید لوازم خانگی بانک آینده
وام خرید کالا بانک آینده در قالب طرح ترنج به مشتریان ارائه می‌شود. بانک بر اساس این طرح کارت اعتباری ترنج با مبلغ ۵۰ میلیون برای متقاضیان صادر می‌کند. متقاضیان می‌توانند بنا بر نیاز خود کارت اعتباری ترنج ۱۵ یا ۳۰ میلیونی هم از بانک آینده درخواست کنند. این کارت تا ۳۰ روز اعتبار دارد و وام‌گیرنده ظرف سی روز می‌تواند از وام کالای خود استفاده کند.

نوع سپرده لازم برای این وام، سپرده جاری است و سود در نظر گرفته برای وام خرید لوازم‌خانگی بانک آینده ۱۸ درصد است. برای استفاده از طرح ترنج بانک آینده نیازی به سپرده‌گذاری و مسدودسازی سپرده وجود ندارد. حداکثر زمان بازپرداخت برای اقساط وام در بانک آینده ۳۶ ماه یا سه سال معین شده است. شما اگر متقاضی وام ۵۰ یا ۳۰ میلیونی وام خرید کالا بانک آینده هستید نیاز به دو ضامن شخصی دارید و اگر متقاضی کارت اعتباری ۱۵ میلیونی هستید نیاز به یک ضامن شخصی دارید.

مطالعه بیشتر :

شرایط بخشودگی سود تسهیلات با مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان اعلام شد

سامانه بانک آینده

۰ ۰ آرا
امتیازدهی به مقاله

ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
دکمه بازگشت به بالا