سپرده آینده ساز بانک آینده چیست؟ + محاسبه سود بانکی سپرده آینده ساز

در این مطلب، درباره سپرده آینده ساز بانک آینده یا سپرده‌ سرمایه‌ گذاری آینده ساز بانک آینده و جزئیات این سپرده در سال ۹۹ توضیحاتی خواهیم داشت! با ما همراه باشید. در ابتدا بد نیست بدانید بانک آینده به عنوان یک بانک تجاری خصوصی در سال ۱۳۹۱ شمسی و در پی ادغام بانک تات، موسسه مالی و اعتباری صالحین و همچنین موسسه مالی و اعتباری آتی تاسیس شد! یکی از نکات جالب توجه بانک آینده با ۲۷۱ شعبه در سراسر نقاط کشور و ۳۹۰۰ نفر نیروی انسانی و ۲٫۹ میلیون نفر مشتری ، جذب بیش از ۱۲۲ هزار میلیارد تومان سپرده‌ است! مبلغی که معادل ۱۰ درصد کل سپرده‌ های جذب شده توسط کل بانک‌ های حاضر در ایران است!

یکی از محصولات جالب توجه بانک آینده، سپرده آینده ساز این بانک می باشد. این محصول جالب، علاوه بر حفظ ارزش سرمایه، امکان سرمایه‌ گذاری با بازدهی مناسب و ریسک پایین را فراهم کرده‌ است! در سپرده آینده ساز بانک آینده، برخی امکانات سپرده‌ های کوتاه‌ مدت عادی از جمله امکان واریز و برداشت از حساب طی دوره سپرده گذاری از طریق کلیه شعب و برای صاحب حساب میسر شده‌ است.

سپرده آینده ساز به شیوه ای طراحی شده‌ است که در صورت درخواست مشتری، سودهای علی الحساب که به صورت ماهیانه تعلق می‌ گیرد را به صورت مجدد وارد چرخه سرمایه‌ گذاری می‌ کند و در نتیجه، در پایان دوره‌ ی قرارداد، حداکثر بازدهی علی‌ الحساب ممکن را برای سپرده‌ گذار، محقق می‌ کند!

سود
۱۵ ٪
حداقل موجودی (سقف سود)
۱,۰۰۰,۰۰۰
سقف سود
۱۸ ٪ (زودتر از موعد یکسال برداشت از حساب نرخ شکست ۱۰ درصد است)
حداقل موجودی
۵۰,۰۰۰ تومان
کارت بانکی
(برای حساب پشتیبان (حسابی که سود سپرده به آن واریز می شود) حساب کوتاه مدت جداگانه و کارت صادر می شود.)
دسترسی آنلاین
(حساب پشتیبان (حسابی که سود سپرده به آن واریز می شود) دسترسی آنلاین دارد.)
تخفیف بیمه ای
ندارد.

دقت داشته باشید امکان واریز و افزایش موجودی در میان دوره در این نوع سپرده وجود دارد؛ همچنین شما می توانید مبلغی را به صورت خودکار در فواصل زمانی معین تعیین نمایید تا از هر یک از حساب‌‌ های شما برداشت گردد و به حساب آینده ساز یا هر یک از افرادی که معرفی می‌ شود، واریز گردد.

امکان سپرده‌ گذاری تدریجی (قسطی) طرح دیگر بانک آینده می باشد! قابلیت سپرده‌ گذاری تدریجی یا اقساطی به این معنی است که برای مثال می‌ توان به‌ طور ماهیانه، مبلغی را برای خود یا فرزندان در این سپرده، سرمایه‌ گذاری کرد و در پایان دوره‌ ی قرارداد، از اصل سپرده به همراه بازده مطلوب آن بهره‌ مند شد.

ویژگی های سپرده آینده ساز بانک آینده

  • می توانید در تمام شعب بانک آینده حساب باز کنید و واریز یا برداشت از آن داشته‌ باشید.
  • می توانید این حساب را با قابلیت سرمایه گذاری خودکار سودهای واریزی ماهیانه افتتاح نمایید.
  • امکان واریز و افزایش موجودی در میان دوره وجود داشته و همچنین می توانید تعیین نمایید مبلغی به صورت خودکار در فواصل زمانی معین، از هر یک از حساب های شما برداشت و به حساب آینده ساز خود شما یا هریک از افرادی که معرفی می نمایید، واریز گردد.
  • می توانید با گذشت حداقل یک ماه از افتتاح حساب، با تعلق نرخ سود متناظر با مدت مانده گاری سپرده، از سپرده‌ خود برداشت کنید یا حساب خود را کامل ببندید.

همچنین سرمایه گذاری تدریجی شما در حساب ‌آینده ساز و امکان سرمایه گذاری مجدد سودهای ماهیانه‌، بخش دیگری از این مزایا می باشد؛ سپرده آینده ساز بانک آینده، هم امکان واریز همزمان چند قسط وجود دارد و هم به دلیل دیرکرد یا عدم پرداخت، جریمه نخواهید شد! برداشت ماهیانه ی سود و برداشت از اصل سپرده در حساب ‌آینده ساز امکان‌ پذیر و بدون هرگونه محدودیتی است. برای واریز و افزایش موجودی علاوه بر مراجعه حضوری به شعب، از طریق کانال های غیرحضوری هم چون واریز به حساب از طریق دستگاه های خودپرداز بانک آینده، پیشخوان مجازی، اینترنت‌ بانک، سامانه کیلید، تلفن بانک، پایا و ساتنا (از طریق بانک های دیگر) امکان پذیر است.

بانک آینده درباره این طرح سپرده گذاری، چنین نوشته است:

” حساب سپرده ‌آینده‌ ساز، نه فقط برای تضمین برآورده شدن رویاهای شما، که برای امروزتان هم پیشنهادهای سودمندی دارد! “

در انتها لازم به بیان است امکان افتتاح حساب آینده ساز در تمامی شعب بانک آینده و همچنین به صورت غیرحضوری با مراجعه به سامانه پیشخوان مجازی بانک آینده امکان پذیر می باشد.

[تعداد: ۱   میانگین: ۱/۵]
۴ ۱ vote
Article Rating
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x