آیا از طریق شماره تلفن که در دادخواست آمده دادگاه می تواند ابلاغ کند؟

چنانچه خواهان حین تنظیم و تقدیم دادخواست شماره تلفن همراه یا ثابت خود را قید کند، آیا به موجب ماده ۹ قانون حمایت خانواده ۱۳۹۱ این شماره همراه را برای ابلاغ می‌توان مورد استفاده قرار داد یا می‌بایست تصریح کند که شماره برای امر به ابلاغ اعلام شده است؟

دادگاه

در فرض مذکور چنانچه خواهان در دادخواست تقدیمی شماره همراه یا ثابت خود را قید کند، قطع نظر از اینکه ماده ۹ قانون حمایت خانواده مصوب ۱/۱۲/۹۱ حصری نیست، دادگاه در صورتی شماره‌های تماس مقید در دادخواست را می‌تواند برای امر ابلاغ مورد استفاده قرار دهد که خواهان تصریح کند، شماره تلفن همراه یا ثابت مصرح در دادخواست را برای امر ابلاغ، اعلام کرده است. شایان ذکر است با توجه به صراحت قسمت اخیر ماده قانونی صدر‌الاشاره احراز صحت ابلاغ با دادگاه است.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x