فال ماهانه تیر ۹۹

در این پست از جدول یاب فال ماهانه آمده است. دوست عزیزی که تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! اگر چه تا کنون غصه‌های زیادی برای رابطه عاطفی قبلی تان خورده اید، اما از امروز به بعد تمام این ناراحتی‌ها از شما دور و فضا برای اتفاقات خوب پیش رو باز می‌شوند. روابط خود را با دیگران گسترش دهید تا فرصت‌های جدیدی برایتان ایحاد شود. فقط یادتان باشد که هنگام تصمیم گیری اشتباهات گذشته را تکرار نکنید. در این ماه پروژه‌های کاری جدیدی به شما پیشنهاد می‌شود. این موقعیت باعث می‌شود که تمرکزتان را بر کار حرفه‌ای بگذارید و از افکار منفی دور بمانید. به علاوه بر اعتماد به نفس و موفقیت‌های زندگی تان نیز افزوده می‌شود. با فال ماه تیر در زیر همراه شوید.

فال ماهانه اسفند
فال ماهانه تیر

فـال روزانـه - Daily Omen

هیچ وقت ناامید نباش؛ چون خداوند همیشه سر راه بندگانش راهی را قرار میدهد تا گره های زندگیشان باز شود. اگر با بزرگترها در این باره به گفت وگو بنشینی، آنها هم تجربیات خودشان را از این امدادهای الهی برایت تعریف خواهند کرد. اگر دیدی که برای حل مسئله ای واقعا راهی نیست، از خداوند طلب صبر کن، دوستان خوبی برای خودت پیدا کن و اگر هم این دوستان خوب را اکنون داری، سعی کن آنها را برای خودت نگه داری. بهای دوست نه دارایی او، بلکه وفاداری اوست و او کسی است که دست تو را در لحظه های خاص می گیرد. قدر والدینت را بدان، چون آنها زحمتهای زیادی کشیده اند تا تو به این ساعت از زندگی ات برسی. زندگی مثل یک راه قدیمی و پراز پستی و بلندی است. به این فکر نکن که اگر تنها از آن بگذری، دیرتر خراب می شود، به این فکر کن که اگر افتادی، یکی باشد که دستت را بگیرد. افراد خانواده ات را ناراحت نکن و همیشه دل آنها را به دست بیاور تا خاطرات خوبی از تو داشته باشند.

فـال روزانـه - Daily Omen

کمک به محرومان از وظیفه های انسانی همه ماست و نشست و برخاست با افرادی که وضع مالی خوبی ندارند، موجب افزایش روحیه شکرگزاری در انسان می شود. ساعات خوبی را برای خودت و خانواده ات درست کن تا هیچ وقت احساس تنهایی نکنی. سعی کن کارهایت را گروهی انجام بدهی؛ آنگاه خواهی دید که چه لذتی از انجام دادن آنها خواهی برد و کارهایی که به نظرت سخت می آیند، چقدر سریع و آسان به پایان می رسند. تا می توانی از بدی های دیگران بگذر و فکر و ذهن خودت را درگیر این مسائل کوچک نکن. سعی کن با صحبت کردن و گوش شنوا داشتن مسائلت را با اطرافیانت حل کنی و نگذاری کدورتی بین شما باقی بماند. تو آرزو میکنی و خدا هم میشنود و هیچ وقت فراموش نمی کند؛ ولی تو فراموش میکنی که آنچه را که امروز داری، آرزوی دیروزت بوده است. از این به بعد، خواسته هایت را روی کاغذی بنویس و تکرار کن. با توکل کردن به پروردگارت و سعی و تلاش خودت راه ها برایت باز می شود. هنگام صحبت کردن مراقب کلماتی که از دهانت بیرون می آیند، باش؛ زیرا هر کلمه ای بار احساسی خودش را دارد و می توانی با یک کلمه، کسی را دلگیر یا خوشحال کنی.

فـال روزانـه - Daily Omen

به زودی باید تصمیم بزرگی بگیری و همین امر باعث میشود که سر دو راهی قرار بگیری؛ در یک طرف، مال فراوان است و در طرف دیگر انسانیت. برای اینکه به سعادت و آرامش و خوشبختی برسی، تا می توانی خودت را از دنیای مادیات کنار بکش و به دنیای معنویات نزدیک کن. برای اینکه اطرافیانت را خوشحال کنی، راه های بسیاری وجود دارد. یکی از آنها خریدن هدیه، چه ارزان و چه گران است. سعی کن با این کار به بقیه نشان بدهی که از حضورشان خوشحالی. اگر به کارهای هنری علاقه داری، تابستان موقعیت خوبی را برای رفتن به این کلاس ها برایت به وجود می آورد. هرچند ماه یک بار، حتی اگر گوشه ای از محیط زندگی ات را تغییر بدهی، می توانی تاثیر مثبتش را ببینی. دیگران را همان جوری که هستند، قبول کن و دوستشان داشته باش. فردی هستی که تمایل زیادی به تغییر دیگران داری؛ اما فراموش نکن که انسان ها فقط زمانی تغییر میکنند که خودشان بخواهند. زمانی که میدانی در مورد مسئله ای خودت مقصر بوده ای، فقط به راحتی عذرخواهی کن تا ناراحتی ها از بین برود.

فـال روزانـه - Daily Omen

در زندگی قدر آدم هایی را که در کنارت هستند و چیزهایی را که داری، بدان ، زیرا شکر نعمت، نعمتت افزون کند و کفر، نعمت از کفت بیرون کند! به زودی باید نقش یک قاضی را بازی کنی و در مورد مسئله مهمی نظر بدهی؛ پس حق کسی را پایمال نکن ونگذار کسی از تو دل آزرده شده و به واسطه رأی تو از حقش محروم شود. هیچ وقت غرور کسی را از بین نبر، چون شاید این تنها چیزی باشد که برای او مانده است. سعی کن تنهانمانی و برای خودت یاری داشته باش که همدرد تو باشد و بتوانی تنهایی ات را با او قسمت کنی. همیشه دوستی را انتخاب کن که قلبش بزرگ باشد و به تو شجاعت را بیاموزد. انجام دادن کارهای بزرگ، بدون اراده بزرگ امکان ندارد؛ پس سعی کن اراده ات را تقویت کنی تا بتوانی از پس هر مشکلی بربیایی. اگر جزو کسانی هستی که هنوز بر سر دوراهی های زندگی ایستاده ای و نمی دانی که باید برای زندگی ات چه کاری انجام بدهی تا آدم موفقی به حساب بیایی و به هدفها و آرزوهایت نرسیده ای، کمک یک مشاور باتجربه میتواند برایت بسیار راهگشا باشد تا بتوانی راه را از چاه تشخیص دهی.

فـال روزانـه - Daily Omen

امسال به خودت بگو که باید هر روز حساب و کتاب روزت را قبل از خواب انجام بدهی و برای فردایت نقشه درستی بکشی. امسال، یک سال باتجربه تر شده ای و دیگر زمانش رسیده که اشتباهات گذشته ات را انجام ندهی. در انتهای شب، نگرانی هایت را به خدا بسپار و آسوده بخواب که او همیشه بیدار است. در طی مسیری که برای رسیدن به رویاهایت طی میکنی، از تلاش برای پیروزی نهایت لذت را ببر و در مقابل سختی ها همچون کوهی باش که هیچ چیز با تمام قدرت و عظمتش نتواند تو را منصرف کند. تجربیاتی را که در زندگی به دست می آوری، با دیگران به اشتراک بگذار؛ شاید آن ها هم از تو یاد بگیرند و نجات یابند و آن راه دشوار و سختی را که تو رفته ای، نروند. به آن عده ای که هنوز تشکیل خانواده نداده اند و شرایطش را هم دارند، توصیه میکنم اگر عشق خودشان را پیدا کرده اند، این موقعیت را از دست ندهند و قدر این احساس پاک را بدانند. اگر در فکر رفتن به جایی دور برای زندگی هستی، خوب فکرهایت را بکن و با والدینت هم مشورت کن، بعد دست به کار شو.

فـال روزانـه - Daily Omen

نقشه های زیادی کشیده ای که برای انجام دادن آنها باید سعی و کوششت را دوچندان کنی. بعضی وقت ها که زمان پیدا کردی و مشغله زندگی ات کم شد، کمی هم به کارهای خیر روی بیاور تا خداوند هم به تو برکت بدهد. تا جای ممکن خیرخواه باش و آنچه را که از دستت بر می آید، برای دیگران انجام بده. مادامی که تلخی زندگی دیگران را شیرین میکنی، بدان که زندگی ات پرثمر است. اگر به گذشته نگاهی بیندازی، می بینی که اشتباه زیاد کرده ای؛ شاید این اشتباهات دردآورترین خاطرات زندگی ات بوده اند، اما حالا که با گذشت زمان، آنها را به یاد می آوری، می بینی که بیش از حد برای آنها ارزش قائل شده بودی؛ پس برای هر اتفاق کوچکی، خیلی خودت را ناراحت نکن. هر کسی، هر روز با مسائل و دشواری های زیادی درگیر است؛ اگر تو هم در چنین شرایطی هستی، بدان که تنها نیستی و صدها نفر در شرایط تو یا حتی بدتر از تو هستند. اگر هنوز از تعطیلاتت به خوبی استفاده نکرده ای و به سفری نرفته ای، از فرصت هایی که به دست می آید، استفاده کن و سعی کن لحظه های شادی را برای خود و خانواده ات بسازی.

فال ماهانه اسفند
فال ماهانه تیر

فـال روزانـه - Daily Omen

مطالعه کتاب های روان شناسی می تواند برایت مفید باشد و به تو بیاموزد که برای هر کاری، یک راه درست تر هست؛ مخصوصا برای تربیت در دوره کودکی و نوجوانی که در سرنوشت انسان ها نقش بسیار مهمی دارد. مراقب باش و ببین که با چه کسانی در ارتباط هستی و هر کسی را دوست خود ندان، چون گاهی در دوستیها، دورنگی هست. یادت باشد که آدم ها با خساست به جایی نمی رسند، اما با دست و دلبازی و کمک به دیگران ممکن است خیلی چیزها را به دست بیاورند. با نفس خودت مبارزه کن تا آسایش داشته باشی و عذاب وجدان راهی به لحظه هایت نداشته باشد. درباره هر مسئله کوچکی به جر و بحث های طولانی نپرداز تا زندگی ات به هدر نرود و بتوانی به کارهای مهمی که داری ، برسی. با همه با احترام و آرامش رفتار کن تا روزگار خودت را هم دلنشین کنی. صدقه دادن را جزو کارهای روزانه ات قرار بده تا از بلا در امان باشی. اگر در اخلاق و رفتارت نقصی می بینی یا دیگران آن را به تو گوشزد میکنند، سعی کن برای رفع آنها تلاش کنی.

فـال روزانـه - Daily Omen

فکر میکنی تا به امروز به چند تا از هدف ها و آرزوهایت رسیده ای؟ اگر حواست به گذشت شب و روزهای عمرت نباشد، یک روز متوجه می شوی زمان گذشته و تو کاری نکرده ای و کلی کار عقب افتاده داری . برای رسیدن به آرامش، باید برنامه دقیقی بریزی و هرچه زودتر برای جبران آن دست به کار شوی . کسی با امروز و فردا کردن به جایی نمی رسد. کارهای عقب افتاده ات را در اسرع وقت انجام بده و استفاده از فرصت ها را بیاموز. هرچه با احترام بیشتر با مردم رفتار کنی، همان قدر هم به تو احترام خواهند گذاشت. از همین امروز، بنای زندگی ات را بر روی خوش خلقی و خوش زبانی و خوش فکری بگذار تا ببینی که چقدر زود به آرامش می رسی و مورد احترام همه اطرافیانت قرار میگیری. اگر با اطرافیانت درباره مسائلی اختلاف نظر داری، اما مجبوری ساعات زیادی را در کنار آنها، چه در خانه و چه در محل کار، بگذرانی، بهتر است به جای دعوا کردن های بی ثمر، در پی راه حلی منطقی برای ا آنها باشی و به قول معروف، برای حل مشکل، صورت مسئله را پاک نکنی!

فـال روزانـه - Daily Omen

به دنبال رسیدن به آرزوهایت هستی. هرگاه که ناامیدی به سراغت آمد، به نکات مثبت زندگی خودت فکر کن. حال کنونی تو توسط خودت انتخاب شده است و با کارهایی که در گذشته ات انجام داده ای، امروز به این نقطه رسیده ای. برای درست زندگی کردن باید هنر زندگی کردن را یاد بگیری. هیچ کسی صددرصد کامل نیست و عیبی دارد؛ پس اگر کسی تو را نصیحت میکند، به حرف هایش گوش بده و سعی کن خودت را تغییر دهی. آیین دوست یابی را بشناس و دوستان خوبی را که همیشه یار و همدمت باشند، پیدا کن. تا می توانی در جمع باش، مهمانی بده و مهمانی برو. دوست داری مورد توجه دیگران باشی و همه تو را تحسین کنند و این کار باعث می شود احساس زنده بودن و سرخوشی داشته باشی. پس از همین امروز به این فکر کن که با اطرافیانت ارتباطی برقرار کنی که به این خواستت هم برسی. به درستی زندگی کردن کار ساده ای نیست و برای رفتن به هر مرحله از زندگی باید دشواری های زیادی را تجربه کنی. زندگی را طی کن و آنگاه که به بلندترین قله هایش رسیدی، یاد لحظات سختی که در مسیر گذرانده ای، بیفت و به خودت افتخار کن.

فـال روزانـه - Daily Omen

یادت باشد که هر حرفی را نمی شود گفت و کم گفتن طلا و پر گفتن بلاست. این روزها شدیدا برای بهتر شدن زندگی خودت نقشه میکشی و برنامه ریزی می کنی. یک بار هم که شده، بیا برای بهتر شدن زندگی دیگران هم نقشه ای بریز، مقداری از وقت و پول خودت را برای کمک به دیگران صرف کن و نیتت را نزدیکی به خداوند قرار بده. بدون فخر فروشی و غرور زندگی کن تا احساس آرامش کنی. وقتی در کاری شکست میخوری، عذر و بهانه نیاور و اشتباهات خودت را بر گردن کس دیگری نینداز. شجاعت داشته باش و از خودت انسانیت نشان بده، چون ما به دنیا آمده ایم که از اشتباهاتمان درس بگیریم. وقتی به دیدن دوست بیمار خود می روی، به یاد داشته باش که امید دادن و تقویت روحیه و افکار مثبت می تواند برای او قوی ترین دارو باشد. برای به دست آوردن پول دست به هر کاری نزن و حرفه ای را انتخاب کن که به روحیه ات بخورد. اگر محصل هستی، به یاد داشته باش که شغل و کار تو درس خواندن است و باید از ابتدای سال تحصیلی جدید، شروع به درس خواندن کنی تا از هم دوره ای هایت عقب نمانی.

فـال روزانـه - Daily Omen

باید کارهایی را که می خواهی انجام بدهی، سریع تر انجام دهی. یادت باشد که کار، قسمت مهمی از زندگی است و باید از ساعاتی که با کارکردن میگذرانی، لذت کامل را ببری، یادمان نرود که کارکردن، هر قدر کوچک و کم ارزش باشد، از کاهلی و تنبلی کردن بهتر است. داشتن عیب و نقص بخشی از ما و زندگی مان است؛ پس نگران نباش، چون هنوز فرصت و زمان زیادی برای درست زندگی کردن داری، برای موفق شدن باید تمرین و پشتکار داشته باشی. کارهای گروهی را فراموش نکن، چون از این طریق می توانی با افراد بسیاری آشنا شوی که تو را خوشحال می کنند. به قول و قرارهایت احترام بگذار. هر روز شانس به سراغ آدم نمی آید؛ پس زمانی که شانس به سراغت آمد، از او به گرمی استقبال کن تجسم خلاق را یاد بگیر تا بتوانی سریع تر به آرزوهایت برسی. برخواسته هایت تمرکز کن و سعی کن تصاویر مثبتی از آنچه می خواهی اتفاق بیفتد را در ذهنت بارها و بارها مرور کنی و بر وقوع آنچه منتظرش هستی، ایمان داشته باش، اگر خودت را باور کنی بدان که آن اتفاق خواهد افتاد.

فـال روزانـه - Daily Omen

آدم دل رحمی هستی، ولی در بخشش هم تعادل را حفظ کن. ایمان به خدا تو را در برابر مشکلات قوی می کند. وقتی که بر وسوسه یا خواسته ناخوشایندی چیره می شوی، احساس غرور میکنی. سعی کن زندگی خوب و پر افتخاری داشته باشی تا بعدها که به گذشته فکر میکنی، از یادآوری آن لذت ببری. حق توست تا پول مورد نیازت را به دست آوری؛ تو آفریده شده ای تا در زندگی، موفق و پیروز باشی و تمام استعدادهای خودت را شکوفا کنی، پس بدون درنگ دیدگاه های خود را نسبت به پول تغییر بده. منتظر فردای خیالی نباش و همین امروز سهمت را از شادی های زندگی بگیر. گذشته تلخ را فراموش کن، چون دست نیافتنی ترین چیز در دنیا زمانی است که از دست رفته است. همیشه امیدوار باش و توکلت بر خداوند باشد. اگر احساس میکنی که کم انرژی شده ای، به این دلیل است که به تغذیه ات کم توجهی میکنی. باید به تغذیه ات بیشتر توجه کرده و با ورزش کردن بدنت را سرحال نگه داری. سعی کن با تمام دشواری ها، امید را در دلت همیشه روشن نگه داری و هیچگاه ناامید نباشی بگذار وقتی به آینده نگاه میکنی، دلت روشن باشد و لبخند بر لبانت بنشیند.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x