زمان دقیق برگزاری ۴ بازی ایران در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ بحرین

در این مطلب از جدولیاب، توضیحاتی درباره زمان دقیق برگزاری ۴ بازی ایران در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ خواهیم داشت! با ما همراه باشید. جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ بیست و دومین جام جهانی است که از ۲۱ نوامبر تا ۱۸ دسامبر سال ۲۰۲۲ میلادی یعنی ۳۰ آبان تا ۲۷ آذر ماه سال ۱۴۰۱ شمسی در کشور قطر برگزار خواهد شد.

این نخستین دوره جام جهانی خواهد بود که کشوری از خاورمیانه میزبانی این مسابقات را برعهده خواهد داشت! همچنین نخستین دوره جام جهانی خواهد بود که به دلیل شرایط جغرافیایی و اقلیمی کشور میزبان، بازی‌ ها در فصل پاییز برگزار خواهد شد.

اما محمد عبدالله هزام الظاهری ، دبیرکل فدراسیون فوتبال امارات از جزئیات تصمیم گیری کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره برنامه مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ میلادی گفت:

” کنفدراسیون فوتبال آسیا بعد از هماهنگی های لازم با فیفا در نهایت تصمیم گرفت تا ادامه مسابقات انتخابی ۲۰۲۲ (انتخابی) و جام ملت های آسیا ۲۰۲۳ را در ماه های اکتبر و نوامبر (مهر و آبان) برگزار کند. بدین ترتیب قرار شد ۲ بازی ماه اول در تاریخ  ۸ و ۱۳ اکتبر (یعنی ۱۷ و ۲۲ مهر) برگزار شوند و ۲ بازی آخر این مرحله نیز در تاریخ ۱۲ و ۱۷ نوامبر (یعنی ۲۲ و ۲۷ آبان) برگزار شوند. “

سایت AFC ساعت دیدارهای تیم ملی فوتبال ایران در گروه C در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ در بحرین را اعلام کرد (تیم ملی فوتبال ایران در رتبه سوم گروه C جام جهانی قطر ایستاده است.):

۱۳ خرداد  ایران – هنگ‌کنگ، ساعت ۱۹، ورزشگاه المحرق  بحرین – کامبوج، ساعت ۲۱

۱۷ خرداد عراق – کامبوج، ساعت ۱۹ایران – بحرین، ساعت ۲۱، ورزشگاه ملی بحرین

۲۱ خرداد کامبوج – ایران، ساعت ۱۹، ورزشگاه خلیفه اسپورت سیتی هنگ‌کنگ – عراق، ساعت ۲۱

۲۵ خرداد بحرین – هنگ‌کنگ، ساعت ۲۱

ایران – عراق، ساعت ۲۱، ورزشگاه خلیفه اسپورت سیتی

 

 

۰ ۰ آرا
رأی دهی به مقاله
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن