زمان دقیق پخش فصل دوم سریال ترکی دختر سفیر همراه با خلاصه داستان

سریال ترکی دختر سفیر  که با کسب رتبه خوبی در ریتینگ پربیننده ترین سریال های ترکی یکی از بهترین های شبکه Star TV و توانست از سریال محبوبی چون ” سیب ممنوعه ” و ” گودال ” نیز پیشی بگیرد ، بعد از ۱۵ قسمت فصل اول را تمام کرده و برای فصل دوم با ۱۸ قسمت برنامه ریزی کرده بود، استار تی وی قصد دارد در سال ۲۰۲۰_۲۰۲۱ نیز سریال ” دختر سفیر را شب های دوشنبه پخش کند. بازیگرانی که برای فصل بعدی با تهیه کننده قرارداد امضاء کرده اند : انگین آکیورک  Engin Akyürek ، نسلیهان آتاگل دوغلو Neslihan Atagül Doğulu، تولین یازکان Tülin Yazkan، غنچه جلاسون Gonca Cilasun و اوراز کایگیلاراوغلو Uraz Kaygılaroğlu میباشند.

فصل دوم سریال ترکی دختر سفیر

تاریخ آغاز فیلمبرداری فصل دوم ” دختر سفیر”

طبق برنامه ریزی های تهیه کننده، سریال ترکی دختر سفیر  از نیمه دوم مرداد ماه ۲۰۲۰ آغاز میشود اما متاسفانه ویروس کرونا تا آن زمان کاملا از بین نرفته و احتمال دارد به دلیل نزدیک شدن به فصل سرد مجددا وقفه ای در میانه فصل دوم ایجاد شود.

تاریخ آغاز پخش فصل دوم ” دختر سفیر “

پیش بینی میشود قیمت اول از فصل دوم سریال دختر سفیر روز ۱۴ سپتامبر ( ۲۴ شهریور ) از شبکه استار منتشر شود.

چه اتفاقاتی در فصل دوم سریال ترکی دختر سفیر خواهد افتاد ؟

ملکشه باردار است و روند سریال را به کلی تغییر خواهد داد، ملکشه با وجود بارداری اعتماد به نفس گرفته و کنار سانجار میماند ، ناره با وجودی که دیوانه وار عاشق سانجار است نمیخواهد بچه ای را بی پدر کند پس از سانجار فاصله میگیرد و  سانجار بین ملکشه و بچه ای که باردار است و عشق زندگیش ناره حیران است، اما عوامل دیگری نیز هستند که روند سریال را تغییر میدهند مثلا ” لوکی ” Loki ( دوست پسر سابق ملکشه ) که حضور پررنگی در فصل دوم خواهد داشت. در فصل جدید لوکی در عمارت زندگی میکند و علارغم باردار بودن ملکشه از او دست نمیکشد، به ملکشه نزدیک میشود و ملکشه که از سانجار و نداشتن هیچ رابطه ای با او ناراحت است برای انتقام از سانجار هم شده خود را به دست لوکی میسپارد  . . .  اینکه سانجار چه زمانی از رابطه لوکی و ملکشه مطلع میشود . . . مسیر سریال را خواهد ساخت . . .

ناره هم ساکت نیست و برای اینکه سانجار را از خودش ناامید کرده و به سمت بچه ملکشه سوق دهد نقشه میکشد، اما نقش گیدیز که دیوانه وار عاشق ناره شده و غرورش اجازه اعتراف نمیدهد در کجای این نقشه ها حضور خواهد داشت . . .

۰ ۰ آرا
رأی دهی به مقاله
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن