سرنوشت ییلدیز ییلماز در سریال ترکی سیب ممنوعه چه می شود؟ + بیوگرافی و عکس

سریال ترکی سیب ممنوعه داستان زندگی دو خواهر زیبا به نام های ییلدیز ییلماز و و زینب را روایت می کند. ادا اجه متولد ۲۰ ژوئن ۱۹۹۰ در اســتـانبــول اســت. ادا فرزند سوم و کوچک خانواده اســت. او زمانیکه در مدرسه به بـازی تئاتر مشغول بــود توجه مدیر بـازیگران تئاتر، تومار اوزوکور را جلب می کند و پس از اینکه اوزوکور به ادا پیشنهــاد بـازیگری می دهد وی این پیشنهــاد را قبــول می کند. ادا فرزند سوم و کوچک خانواده اســت. او زمانیکه در مدرسه به بـازی تئاتر مشغول بــود توجه مدیر بـازیگران تئاتر، تومار اوزوکور را جلب می کند و پس از اینکه اوزوکور به ادا پیشنهــاد بـازیگری می دهد وی این پیشنهــاد را قبــول می کند. تحصیل کرده و فارغ التحصیل رشته روانشناسی از دانشگاه بیلگی است. او پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه شــروع به یـادگیری درس هــای تـاریخ هنر کرد و در یک گالری هنری مشغول بکار شد.

ادا در دبیرستـان Sisli terakki تحصیل کرده و فارغ التحصیل رشته روانشناسی از دانشگاه بیلگی است. او پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه شــروع به یـادگیری درس هــای تـاریخ هنر کرد و در یک گالری هنری مشغول بکار شد. او همچنین به زبـان انگلیسی و آلمانی تسلط کامل دارد. اولین کار ادا اجه مربــوط به سریـال Mihriban در سـال ۲۰۰۲ اســت که بـا یک نقش کوچ در این ســریـال ظاهــر شد. کار اخیر او مربــوط به ســریـال سیب ممنوعه اســت که بـا نقش ییلدیز بـازی بسیار خوبی از خود به نمایش گـذاشته اســت. ادا اجه او در حال حاضر بـا بـازیکن۲۶ سـاله بسکتبال ترکیه، برهان تونجر رابطه دارد.

اولین کار ادا اجه مربــوط به سـریال Mihriban در سـال ۲۰۰۲ اســت که بـا یک نقش کوچ در این ســریـال ظاهــر شد. کار اخیر او مربــوط به سـرـال سیب ممنوعه است که بـا نقش ییلدیز بـازی بسیار خوبی از خود به نمایش گـذاشته اســت.

ییلدیز ییلماز
ییلدیز ییلماز

سرنوشت ییلدیز ییلماز در سریال ترکی سیب ممنوعه

ادا اجه بازیگر زیباروی ترکیه نقش ییلدیز ییلماز را بازی می کند وی عاشق ثروت است و آرزویش این است پولدار شود. ییلدیز با یک پسر پولدار وارد رابطه دوستی می شود و در رویاهایش او را مرد زندگی خود می بیند اما وقتی ییلدیز بحث ازدواج را پیش می شد او ییلدیز را رها می کند و می گوید او حتی درحد و اندازه ای نیست که بخواهد به خانواده اش معرفی کند.

ییلدیز در یک رستوران مشغول به کار می شود که زن هالیت مرد ثروتمند ترکیه او را می بیند و رقم چشمگیری را به او پیشنهاد می دهد که در منزلش کار کند. ییلدیز با این رقم وسوسه می شود و در منزل اندر آرگون و هالیت آرگون مشغول به کار می شود. اندر از او می خواهد با پیشنهاد رقمی بالاتر کاری کند که مسرش یعنی (هالیت) عاشق او شود ا بتواند با فردی که دکتر است ازدواج کند و از هالیت به خاطر خیانت جدا شود و ثوتش را بال بکشد.

اما ییلدیز عصبانی می شود که برود که اندر او را راضی می کند اما ییلدیز تمام جریان را برای هالیت بازگو می کند و اندر لحظه ای که می خواهد مچ هالیت را بگیرد میفهمد ضایع شده و هالیت او را از خانه بیرون می اندازد و جدا می شود.

ییلدیز و ییلماز با هم ازدواج می کند. اما اندر به فکر انتقام از هالیت و ییلدیز است. و با برادرش برای ییلدیز برای ییلدیز پاپوش درست می کنند. و هالیت ییلدیز را از خانه بیرون می اندازد و حساب هایش را مسدود می کند.

از طرفی دیگر زنی به نام شاهیکا وارد زندگی هالیت می شود و با وجود ثابت شدن بی گناهی ییلدیز با شاهیکا ازدواج می کند. اما شاهیکا تمام ثروت هالیت را بالا می کشد و ییلدیز ثروتمند می شودو روزی هالیت را در ایستگاه اتوبوس می بینند و….

بیشتر بخوانید:

زمان دقیق پخش فصل چهارم سریال ترکی سیب ممنوعه + تعداد قسمت ها

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x