لیگ جدول

لیگ جدول مسابقه ای است که از ابتدای شهریور ماه آغاز شده و بعد از یک بازه زمانی 7 ماهه در پایان سال خاتمه می یابد. در لیگ جدول و در روزهای شنبه هر هفته 3 جدول (کلاسیک، شرح در متن و واژه یابی) برای حل در سایت قرار می گیرد. با حل جداول، هر کاربر امتیازی دریافت می کند که در قسمت "رنکینگ لیگ جدول" امتیاز و رده بندی کاربر قابل مشاهده خواهد بود.

رده بندی کاربران لیگ

قوانین لیگ جدول:
1- هر کاربر با ثبت نام در باشگاه جدولیاب و همچنین تکمیل کردن کامل اطلاعات خود می تواند در لیگ جدول حضور پیدا کند.
2- کاربرانی که از قبل در باشگاه جدولیاب سایت ثبت نام کرده اند باید اطلاعات خود را در صورت ناقص بدون تکمیل کنند.
3- هر کاربر حقیقی فقط می تواند با یک نام کاربری در سایت ثبت نام کرده و در مسابقه شرکت کند. بدیهی است کاربرهایی که نام های یکسان( انگلیسی یا فارسی)، شماره تلفن و یا ایمیل مشترک داشته باشند از مسابقه و رنکینگ لیگ جدول حذف خواهند شد.
4- نام و نام خانوادگی کاربر باید مطابق با اطلاعات ثبت شده در شناسنامه فرد باشد. مشخصات برندگان احتمالی لیگ جدول چنانچه با اطلاعات شناسنامه شان مغایرت داشته باشد جایزه ای از سوی سایت دریافت نخواهند کرد.
5- امتیاز حل جداول در لیگ جدول بدین صورت هستند: حل کامل جدول: 5 امتیاز، حل نصف جدول: 3 امتیاز و حل کمتر از نصف جدول: صفر. لازم به توضیح است جدول ها هیچ نمره منفی ندارند.
6- کاربر بعد از اتمام جدول باید بلافاصله دکمه "ثبت" را کلیک کرده تا سیستم امتیاز او را حساب کند.

جایزه مسابقه لیگ جدول
در پایان سال و با اتمام اولین دوره لیگ جدول، به 20 نفر اول در رنکینگ تندیس ویژه سایت جدولیاب و لوح یادبود تعلق می گیرد. همچنین 10 نفر اول رنکینگ لیگ جدول جوایز نقدی 500 هزارتومانی به ترتیب ذیل دریافت خواهند کرد:
نفر اول: 130 هزار تومان
نفر دوم: 90 هزار تومان
نفر سوم: 70 هزار تومان
نفر چهارم تا دهم: 30 هزار تومان