جدول شرح در متن تصویری 76 یک کشور

جدول شرح در متن تصویری 76 یک کشور توسط تیم طراحان جدول سایت جدول یاب در تاریخ 14 شهریور 1400 و با درجه سختی آسان طراحی شده است. چنانچه نسبت به این جدول نظر و یا انتقادی داشتید در قسمت دیدگاه آن را ثبت کنید. جدول یاب همواره پذیرای دیدگاه های شما عزیزان خواهد بود.
جدول شرح در متن تصویری همانند سایر جداول شرح در متن معمول طراحان جدول می باشد که بایستی پاسخ شرح هر جدول را باتوجه به فلش ها وارد کنید.

توضیحات جدول

عربستان سعودی با نام رسمی پادشاهی عربی سَعودی (به عربی: المملکة العربیة السعودیة) بزرگترین کشور در باختر آسیا است. این کشور که بخش عمده شبه‌جزیره عربستان را دربر گرفته‌است از شمال با عراق، اردن و کویت از سوی خاور با امارات متحده عربی، قطر و خلیج فارس از جنوب خاوری با عمان از سوی جنوب با یمن و از سوی باختر با دریای سرخ هم‌مرز است. جایگاه‌های مهم دینی مسلمانان هم‌چون کعبه، قبرستان بقیع، مسجد النبی و آرامگاه پیامبر اسلام در این کشور جای دارد.

عربستان سعودی با ۲٬۱۴۹٬۰۰۰ کیلومتر مربع مساحت، بزرگترین کشور غرب آسیا (خاورمیانه) و دومین کشور وسیع عرب‌نشین پس از الجزایر است. این کشور بیش از ۳۴٫۷ میلیون نفر جمعیت شامل۲۱/۵ میلیون نفر بومی و بیش از ۱۳ میلیون نفر مهاجر دارد.

دیدگاه ها

به کیفیت جدول شرح در متن تصویری 76 یک کشور چه نمره ای می دهید؟
 • حمیرا نجف نیا:
  با سلام و وقت بخیر، بسیار عالی بود، ممنونم از زحماتتون، رمز: مدینه 🌷🌷🌷🌷🌷🌷
  3 ماه پیش2021-09-05 23:56:55

  پاسخ: با سلام و تشکر ویژه از همراهی گرم و پرمهرتان
 • ناصر پودینه مقدم:
  سلام، ..... مدینه .....عالی بود. سپاس.
  3 ماه پیش2021-09-05 16:53:24

  پاسخ: با سلام و تشکر ویژه از همراهی گرم و پرمهرتان
نوشته‌های بلاگ جدولیاب