نکات حدولی - برندگان کارت هدیه 30 هزار تومانی مسابقه جدول ( فصل تابستان ) جدول یاب | جدول یاببرندگان کارت هدیه 30 هزار تومانی مسابقه جدول ( فصل تابستان ) جدول یاب

10 هفته از مسابقه جدول جشنواره تابستانی سایت جدول یاب سپری شد و با لطف و استقبال شما همراهان عزیز، توانستیم این ماراتن را نیز با موفقیت به پایان برسانیم. 15 نفر از شرکت کنندگان موفق به کسب 300 امتیاز کامل مسابقه شدند که در این بین 10 نفر از آن ها بیشترین زمان ذخیره شده را به دست آوردند، در نتیجه به عنوان برنده کارت هدیه 30 هزار تومانی اعلام می شوند.

 

 اسامی این عزیزان به ترتیب رتبه ای که کسب کرده اند عبارت است از:

وحید اسمعیلی، ابراهیم اسماعیلی، بهاره ذوالفقاری، الهه عباسی، یاسین سعیدی، لیلا اسماعیلی، علی عباسی، خدیجه عباسی، رمضانعلی محمدی، سیدسجاد قربانی.

این عزیزان می توانند برای اطلاع از چگونگی دریافت جایزه خود، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 3 بعدازظهر با شماره روابط عمومی(22909915) تماس بگیرند.

 

*کاربران محترم و جدولی های عزیز، از 6 مهرماه فصل دوم مسابقه جدول ویژه پاییز 97 آغاز خواهد شد. این مسابقه تا 23 آذرماه به مدت 12 هفته ادامه خواهد داشت و به 10 نفری که بتوانند امتیاز کامل را با بیشترین زمان ذخیره شده کسب کنند، کارت هدیه 30 هزار تومانی اهدا خواهد شد....