نکات حدولی - سایت انشا مرجع کمک آموزشی پایه چهارم تا دوازدهم | جدول یابسایت انشا مرجع کمک آموزشی پایه چهارم تا دوازدهم
سالیان سال است که دانش آموزان برای پیشرفت در درس های خود مجبور هستند به خرید کتب آموزشی بپردازند.آن ها هزینه های بسیار زیادی در مسیر تحصیل خود خرج میکنند و همه می دانند که هزینه کردن در مسیر تحصیل و پیشرفت بسیار ارزش دارد اما خانواده هایی هستند که به دلیل وضعیت نامناسب مالی مجبورند از تحصیل عقب بمانند و پیشرفت زیادی نداشته باشند.

 

در هر کتابی فعالیت های زیادی وجود دارد که دانش آموزان مجبور هستند پاسخ آن ها را در خانه انجام دهند,به همین خاطر باید به خرید کتب کمک آموزشی بروند و آن راهنمای دروس را خریداری کنند.

عصر عصر ارتباط و پیشرفت است و دیگر فضای مجازی جای همه ی کارهایی که برای ما طاقت فرسا بوده گرفته است,امروزه سایت هایی به وجود آمده اند که تمام نیازهای دانش آموزان را رفع میکند و به کمک آنها آمده اند.

 

حضور سایت های آنلاین و برخط در خدمات دهی به دانش آموزان ، نوآوری جدید در حوزه سایت های آموزشی می باشد , سایت هایی که بدون هیچ چشم داشت مالی خدمات خود را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میدهند , درآمد چنین سایت هایی از راه جذب تبلیغات بنری است , و بعضا با فروش اشتراک بخشی از هزینه های بالای نگه داری و مدیریت سایت را جبران میکنند .

 

برای نمونه سایت انشا مرجع انشا پایه دهم تا دوازدهم در ایران است , دانش آموزان میتوانند برای حل تمرینات کتب درسی و حل فعالیت ها و همچنین انشا پایه چهارم تا انشا پایه یازدهم وانشا پایه دوازدهم از خدمات رایگان این سایت بهره مند شوند.

 

منبع : مرجع انشا


...