جدول یاب | راهنمای حل جدول

سامانه پيش رو با تلاش گروهي شكل گرفت كه علاقه زيادي به دانستن دارند و تصميم گرفتند تا دانسته هاي خود را به اشتراك بگذارند.«جدول ياب» سعي دارد با تكيه بر بانك اطلاعاتي خود، هر آنچه را كه شما در حوزه اطلاعات عمومي مي خواهيد در كوتاهترين زمان در اختيار شما قرار دهد.

«جدول ياب» سامانه اي است كه تمامي معاني واژه هايي كه كاربران مي خواهند، در اختيارشان قرار مي دهد.

«جدول ياب» سعي دارد همچون دانشنامه اي ديجيتال، اطلاعات لازم را به كاربر داده و او را بي نياز از هرگونه جستجو در فضاي اينترنت سازد.

«جدول ياب» راهنماي ديجيتالي مطمئني است براي كاربراني كه سعي به حل جدول دارند. جدولي هاي حرفه اي و آماتور در هر حوزه اي اگر نياز به راهنمايي و دريافت اطلاعات داشته باشند به راحتي خواهند توانست از امكانات سايت، ربات و اپلیکیشن «جدول ياب» استفاده كنند.

سايت «جدول ياب» علاوه بر رسالت اصلي خود كه همانا گردآوري دانشنامه اي جامع است، سعي دارد تا با کمک ربات خود بانک اطلاعاتش را تکمیل نموده و به صورت آنلاین به سوالات جدولی جدول دوستان پاسخ دهد.

وب سایت «جدول ياب» زیر نظر گروه مجلات جدول کلبه سرگرمی و کولاک فعالیت نموده و واژه های جدولی هر شماره این مجلات را علاوه بر پاسخ سوالات کاربران به بانک خود اضافه می کند.

امید است «جدول ياب» در آینده مرجع غنی و مفیدی برای دوستداران حل جدول باشد.