خلاصه داستان قسمت ۳۹۱ سریال ترکی خواهران و برادران + تصویر

در این مطلب از سایت جدولیاب برای طرفداران خلاصه داستان قسمت ۳۹۱ سریال ترکی خواهران و برادران را گذاشته ایم، برای خواندن این مطلب ما را همراهی کنید. سریال ترکیه ای Kardeslerim خواهران و برادران به کارگردانی سرکان بیرینجی داستان یک خانواده را روایت می‌کند. خانواده‌ای که علی‌رغم تمامی مشکلات و سختی ها سعی دارند هر طور شده کنارهم باشند و با تکیه بهم از پس سختی‌های زندگی بربیایند. این سریال خانواده بودن،کنارهم بودن،بدی‌ و خوبی را نشان می‌دهد. نویسندگی این اثر گول ابوس سرمچی می باشد. بازیگران این سریال جذاب عبارتنداز؛ Celil Nalçakan – Halit Özgür Sarı – Ahu Yağtu – Cüneyt Mete – Fadik Sevin Atasoy – Su Burcu Yazgı Coşkun  و …

قسمت ۳۹۱ سریال ترکی خواهران و برادران
قسمت ۳۹۱ سریال ترکی خواهران و برادران

قسمت ۳۹۱ سریال ترکی خواهران و برادران

حلمیه با فاطما و آیتن نشستن و باهم حرف میزنن که آیتن میفهمه فاطما خودش دسته گلو فرستاده و اورهان خبر نداره سپس بهش میگه کارهای خطرناکی داری میکنی دیگه! فاطما میگه به کارهای من کار نداشته باشین! تو مدرسه آیبیکه ژاکت برک را بهش میده که برک حسابی خوشش میاد و همونجا تنش میکنه. گوکان تو پارک نشسته و سیمیت میخوره و میگه به خودش که یه روز تو بهترین رستوران ها بهترین غذارو میخوردم الان پول یه سیمیت هم ندارم! سپس یادش میاد که رمز گاوصندوق برک را فهمیده بوده قبلا و میگه با خودش تمام پول هایی که ازم گرفتینو پس میگیرم! اورهان و خانواده اش میرن به دیدن نمایش امل. وسط رقص پارتنر امل از صحنه میره که امل خجالت میکشه عمر سریعا میره رو سن و همراهیش میکنه که امل خوشحال میشه. وقتی به خانه میرن صرب ماشینش تو خیابون خراب شده و به اورهان زنگ میزنه بره دنبالش عمر وقتی میبینه حال عموش زیاد خوب نیست میگه من میرم سپس با ماشین به سمت صرب راهی میشه. الیف رفته خونه برک تا وسایلشو برداره که آیلا باهاش حرف میزنه و سعی میکنه منصرفش کنه اما موفق نمیشه.

عمر پیش صرب رسیده و تو مسیر برگشت پشت چراغ قرمز یه ماشین از پشت سر میزنه به ماشین که عمر و صرب از ماشین پیاده میشن تا ببینن چیشده اونا که دزد بودن تو یه فرصت ماشینو میدزدن و عمر و صرب با تاکسی دنبالشون میوفتن. آیبیکه و برک به مناسبت تولد برک به رستوران رفتن. آیلا در حال رسوندن الیف به خانه دوستش هست که تو مسیر یادش میاد چیزی جا گذاشتن وبرمیگردن. گوکان که رفتن اونارو دیده بوده به داخل خانه میره و سعی میکنن گاوصندوقو باز کنه اما موفق نمیشه و آیلا به خانه میرسه و با گوکان دعوا و درگیر میشه که در آخر آیلا از روی میز پرت میشه اونور و رو زمین میوفتن و از هوش میره. عمر و صرب به یه قبرستان ماشین میرسن که میخوان ماشینو پس بگیرن اما با دیدن اسلحه اونا شوکه میشن و فرار میکنن. آنها تو یه ماشین مخفی میشن که جرثتقیل همون ماشینو بلند میکنه صرب و عمر مدام داد میزنن تا متوجه اونا بشه! الیف میبینه خیلی طول کشید واسه همین به خانه میره که با یه نفر با ماسک روبرو میشه و جیغ میزنه. الیف داخل میره و بالاسر خاله آیلا گریه میکنه و صداش میزنه آیبیکه و برک از راه میرسن و برک با ترس از آیبیکه میخواد به آمبولانس زنگ بزنه و خودش از مادرش میخواد چشماشو باز کنه!….

بیشتر بخوانید:

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی خواهران و برادران kardeslerim + عکس (فصل ۱) 

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی خواهران و برادران kardeslerim (فصل ۲)

۰ ۰ آرا
امتیازدهی به مقاله

ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
دکمه بازگشت به بالا