خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی زندگی شاهانه من + عکس

در این مطلب از سایت جدولیاب شما شاهد خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی زندگی شاهانه من هستید. با ما همراه باشید. سریال ترکی شاهانه من (زندگی شگفت انگیز من) (Şahane Hayatım) با بازی هیلال التینبیلک و اونور تونا، یکی از جدیدترین پروژه‌های شبکه Fox tv است. این سریال ترکی توسط شرکت آی یاپیم تولید شده است. بازیگران اصلی این سریال هیلال التینبیلک، اونور تونا، ییت اوزشنر، گوکچه ایوب اوغلو، سرکان کسکین و سومرو یاورجوک هستند. این سریال جذاب که داستان زندگی زنی به نام شبنم را به تصویر می‌کشد، روزهای یکشنبه، سه شنبه، پنجشنبه ساعت ۲۳ از شبکه جم سریز و یه ساعت بعد از جم سریز پلاس پخش می شود.

خلاصه داستان سریال ترکی زندگی شاهانه من

این سریال پر از دسیسه، عشق، تنش و هیجان، داستان تکان دهنده شبنم را روایت می کند که با بی عدالتی های بزرگی جان گرفت، برای غلبه بر آنها سخت تلاش کرد، در این مسیر آنچه لازم بود انجام داد و اکنون در تلاش است تا از شر آن خلاص شود. گذشته جنایی او که آمد و او را در حالی که زندگی شگفت انگیزی داشت پیدا کرد.


 

قسمت ۶ سریال ترکی زندگی شاهانه من
قسمت ۶ سریال ترکی زندگی شاهانه من

قسمت ۶ سریال زندگی شاهانه من

اونور داره میاد پایین که شبنم میگه اومدم عشقم تو برو بالا اونور میگه باشه و میره. او مدام میپرسه داداش نیازیم کجاست؟ شبنم میگه چی میگی؟ تو از کجا نیازیو میشناسی؟ او میگه یه روز کمکم کرد تو خیابون وقتی میخواستن کتکم بزنن سپس مدام میپرسه نیازی کجاست که شبنم گوشیشو میگیره و به خودش زنگ میزنه….برای خواندن ادامه این قسمت روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۵ سریال ترکی زندگی شاهانه من
قسمت ۵ سریال ترکی زندگی شاهانه من

قسمت ۵ سریال زندگی شاهانه من

مسعود میره پیش یه زن که مسئول بورسیه های بچه ها هست و ازش درباره شبنم میپرسه و عکسشو بهش نشون میده او میگه الان دارین شوخی میکنین؟ شبنم مگه کسی هست نشناسه؟ مسعود میگه اینجا درس میخونده! آنها درباره این موضوع باهم کمی حرف میزنن و مسعود چیزی دستگیرش نمیشه و میره.….برای خواندن ادامه این قسمت روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۴ سریال ترکی زندگی شاهانه من
قسمت ۴ سریال ترکی زندگی شاهانه من

قسمت ۴ سریال زندگی شاهانه من

مسعود با همکارش یه رستوران رفتن و مسعود درباره رفتارهای عجیب شبنم بهش میگه که همکارش ازش میخواد سر میز شام دیگه بحث کار نباشه غذاشونو بخورن که سرد نشه، میز کناری خانمی به دوستش میگه که دیگه از کار کردن خسته شدم میخوام برم بکوبم بسازم خودمو بعد برم دنبال یه شوهر پولدار….برای خواندن ادامه این قسمت روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۳ سریال ترکی زندگی شاهانه من
قسمت ۳ سریال ترکی زندگی شاهانه من

قسمت ۳ سریال زندگی شاهانه من

شبنم سر قرار با نیازی رفته و بهش پولشو میده و میگه گورتو گم کن اما نیازی میگه هر ماه باید واسم بیاری وگرنه به همه میگم تو کی هستی شبنم موشی! شبنم پولو نمیده و میگه یا اینو میگیری گورتو گم میکنی یا بهت هیچی نمیدم فکر کردی کی هستی که هرماه بهت پول بدم؟! او شروع میکنه به شبنم توهین کردن که….برای خواندن ادامه این قسمت روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۲ سریال ترکی زندگی شاهانه من
قسمت ۲ سریال ترکی زندگی شاهانه من

قسمت ۲ سریال زندگی شاهانه من

شبنم در دوران نوجوانیش؛ تو خونه مردم به عنوان نیروی خدمه شروع به کار میکنه و پول جمع میکنه. یه روز به یه خانه میره برای نظافت که میبینه اونجا پر از خونه و وسایل شکسته و میخواد بره که جلوشو میگیرن و ازش میخواد به کارش برسه و میپرسه به نظرت از پسش برمیای؟ شبنم تایید میکنه….برای خواندن ادامه این قسمت روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۱ سریال ترکی زندگی شاهانه من
قسمت ۱ سریال ترکی زندگی شاهانه من

قسمت ۱ سریال زندگی شاهانه من

شبنم به خانه اش میره و به خدمتکارش روها میگه بدو برو کم و کسری های توی یخچال بگیر و بیار. بعد از رفتنش از قصد خودش میره لوله آبو میترکونه با چکش و سپس حاضر میشه میره به کافه. وقتی وارد کافه میشه تمام زن های اونجا بهش نگاه میکنن و از راز لاغر بودنش بهم میگن و بهش حسادت میکنن.….برای خواندن ادامه این قسمت روی تیتر کلیک کنید.

۰ ۰ آرا
امتیازدهی به مقاله

ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
دکمه بازگشت به بالا