خلاصه داستان قسمت ۲۱ سریال ترکی نشاط زندگی + عکس

در این مطلب از سایت جدولیاب شما شاهد خلاصه داستان قسمت ۲۱ سریال ترکی نشاط زندگی می باشید همراه ما باشید. سریال نشاط زندگی (شادی زندگی من)، داستانی زنانه است که به موضوعاتی مانند خانواده، عشق، و تلاش برای رسیدن به اهداف می‌پردازد. این سریال ترکیه ای با نگاهی مدرن به مفاهیم سنتی، توانسته است مخاطبان زیادی را جذب کند. سریال نشاط زندگی از تاریخ ۲ بهمن ماه ۱۴۰۲، روزهای زوج ساعت ۲۰:۰۰ و تکرار آن روز بعد ساعات ۱۲:۰۰، ۱۷:۰۰ از شبکه جم تی‌وی پخش می‌شود. بازیگران این سریال عبارتنداز؛ شبنم بوزوکلو در نقش نشه شنبکال، تولگا تکین در نقش مصطفی شنبکال، متین کوشکون در نقش مهمت شنبکال، اوغور دمیریهلوان در صالحا شنبکال، ارس شنول در نقش سردار شنبکال، گیزم کالا در نقش آیلین اوزای، ازگی تومبول در نقش تورکان شنبکال، سوریا گوزل در نقش سودا کورماز، نیسان دوکمچی در نقش زینب شنبکال، گفت اژه ییلدیزیم در نقش امره شنبکال و…

قسمت ۲۱ سریال ترکی نشاط زندگی
قسمت ۲۱ سریال ترکی نشاط زندگی

قسمت ۲۱ سریال ترکی نشاط زندگی

سما لیست وسایل روشا را نوشته و میگه دیگه کارمون اینجا تموم شد میتونیم بریم. مصطفی سردار را تو سونا خشک پیدا میکنه و ازش میخواد تا برن پیش باباشون اما سردار میگه بیا یکم استراحت کنیم اما مصطفی به زور میبرتش. تورکان و صالحه به اتاق مزایده رفتن و نمیدونن که وسایل روشاست که به مزایده گذاشتن. آیلین تو هتل با صالحه روبرو میشه که صالحه ازش میپرسه اینجا چیکار میکنی؟ او دلو میزنه به دریا و بهش میگه من امروز اینجا میرم رو صحنه کنسرت دارم صالحه اول جا میخوره و سپس خوشحال میشه و میگه آفرین عزیزم از هر انگشتت یه هنر میریزه سپس به بهونه پیدا کردن تورکان میره که آیلین جا میخوره. سودا با نشه در حال تمرین کردنه که کریم دوست پسر قبلیشو میبینه و میره پیشش و باهاش گرم صحبت میشه و میگه که اگه وقت داشته باشی بعد از سخنرانیم باهم یه قهوه بخوریم اما کریم میگه نمیتونم امشب عروسیمه همینجا و نامزدش میاد پیشش که سودا جا میخوره و بعد از تبریک گفتن از اونجا میره. او حسابی ناراحت و دپرس شده که نشه با دیدنش ازش میپرسه چیشده؟ آنها باهم میرن تو کافه و نشه حرف های دل سودا را میشنوه و آرومش میکنه سپس اعتراف میکنه که شیفتشه سودا هم همین اعترافو بهش میکنه.

نشه برمیگرده تو کنگره که نوبت سودا میشه اما او که نیست خودش میره سخنرانی میکنه. مصطفی از اونجا رد میشه و میبینتش و جا میخوره. از طرفی آیلین میخواد اجراشو شروع کنه که مهمتره دیدنش شوکه شده و با دهنی باز بهش نگاه میکنه. نشه برای مصطفی توضیح میده که سخنرانی سودا بود ولی ازم کمک خواست مصطفی ازش دلخور میشه که بهش چرا چیزی نگفته بود و اومده بود شیله. تو مزایده تورکان با روشا روبرو میشه و مزایده شروع میشه که وقتی به تابلو روشا میرسه اونو مرحوم خطاب میکنه روشا با عصبانیت باهاش دعوا میکنه و میگه که من زنده ام کجام مرده؟ در آخر بیرونشون میکنن. آیلین بعد از اتمام کنسرت مهمت پیشش میره و با خوشحالی میگه چرا به ما نگفته بودی خوانندگی میکنی؟ خیلی هم صدات خوب بود هم استایلت! آیلین تشکر میکنه. عروسی کریم همان عروسی فامیل نریمان هستش که او با دیدن صالحه میبرتش داخل و باهم میرقصن. نشه میره تا صالحه را بیاره ولی خودشم گیر میکنه و شروع میکنه به رقصیدن. تمام اعضای خانواده به همین صورت برای آوردن نفر قبلی میرن داخل و شروع میکنن به رقصیدن….

بیشتر بخوانید:

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی نشاط زندگی Hayatim Nesesi

۰ ۰ آرا
امتیازدهی به مقاله

ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
دکمه بازگشت به بالا