خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی پناهم ده + عکس

در این مطلب از سایت جدولیاب خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی پناهم ده را مطالعه میکنید. همراه ما باشید. «پنهانم کن» (Sakla Beni) یک سریال درام تلویزیونی ترکی است که اولین قسمتش در تاریخ ۲ نوامبر ۲۰۲۳ اکران شد. این سریال محصول «تصاویر OGM» است و کارگردانی آن برعهده‌ی «ندیم گوچ» می‌باشد. فیلمنامه‌ی این اثر توسط «ارماغان گولشاه» و «نرگس اوغلو آک‌اوغلو» نوشته شده است. بازیگران اصلی سریال نیز «اوراز کیگیلاراوغلو»، «جمره بایسل» و «آسوده کاله‌بک» هستند. پخش “پناهم ده” از تاریخ ۲۲ اردیبهشت سال ۱۴۰۳ روزهای زوج ساعت ۲۰:۰۰ در جدول پخش جم تی وی و یه ساعت بعد از جم تی وی پلاس قرار گرفته است. علاقه‌مندان به این سریال می‌توانند در صورت از دست دادن قسمت‌های آن، تکرار آن را در ساعات ۰۰:۰۰، ۱۲:۰۰ و ۱۷:۰۰ روز بعد از همین شبکه (جم تی وی) تماشا کنند.

قسمت اول تا آخر سریال ترکی پناهم ده
قسمت اول تا آخر سریال ترکی پناهم ده

خلاصه داستان سریال ترکی پناهم ده

مته و ناز، فرزندان خانواده‌های ثروتمند و بانفوذ، با یک قول دوران کودکی به هم پیوند خورده‌اند. ریشه این قول به حادثه‌ای تلخ برمی‌گردد که در آن، معصومیت ناز به خطر افتاد و خانواده‌ی مت حمایت بی‌دریغی از او کردند. با بزرگ شدن، رابطه‌ی آن‌ها به یک ترن هوایی از بحث‌های داغ و آشتی‌های پرشور تبدیل می‌شود. مته که عهد بسته است به قول دوران کودکی‌اش وفادار بماند، برای ازدواج با ناز از تحصیل در خارج از کشور بازمی‌گردد. با این حال، سرنوشت زمانی تغییر می‌کند که او با اینجی، خدمتکار وفادار ناز، برخورد می‌کند. اینجی که پس از گذشته‌ای پر از مشکل، در خانه‌ی ناز خانواده‌ای برای خود پیدا کرده است، به طور ناخواسته به یکی از شخصیت‌های محوری درام تبدیل می‌شود.

مته و اینجی هر دو زخم‌های مشابهی از گذشته‌ی خود دارند و کشف می‌کنند که ارتباط عاطفی آن‌ها عمیق‌تر از چیزی است که در ابتدا فکر می‌کردند. این درک باعث پیچیده‌تر شدن احساسات گیج‌کننده‌ی مت می‌شود و او را بین دو زن گرفتار می‌کند. رقابت‌های پنهان میان خانواده‌های آن‌ها که آکنده از رازهای پنهان، روابط پنهانی و مشکلات شخصی است، بر این داستان عاشقانه سایه می‌افکند. این پویایی‌های خانوادگی لایه‌هایی از تنش را به درام در حال شکل‌گیری اضافه می‌کند و شخصیت‌ها باید با دروغ و دسیسه دست و پنجه نرم کنند.با تیره‌تر شدن رابطه‌ی مته و ناز با سوءظن و حسادت، داستان به کاوش در پیچیدگی‌های عشق، اعتماد و رقابت در زندگی درهم‌تنیده‌ی آن‌ها می‌پردازد.


 

 

قسمت ۱۲ سریال ترکی پناهم ده
قسمت ۱۲ سریال ترکی پناهم ده

قسمت ۱۲ سریال پناهم ده

مراسم حنابندان شروع شده و عروسو میبرن تا لباس حنابندان را بپوشه و حاضرش کنن که ناز کسیو راه نمیده تو اتاق سپس اینجیلارو جای خودش میزنه و لباس عروسو تنش میکنه خودش لباسی مشکی میپوشه اینجیلا اصرار میکنه که بیا این کارو نکنیم خودش بپوش ناز میگه کل روز منتظر این لحظه بودم…. برای خواندن ادامه خلاصه داستان روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۱۱ سریال ترکی پناهم ده
قسمت ۱۱ سریال ترکی پناهم ده

قسمت ۱۱ سریال پناهم ده

فیلیس مدام میره پیش ناز و ازش درباره محل زندگیشون بعد از ازدواج میپرسه که ناز کلافه میشه و میگه بس کن باشه بهش میگم امروز درباره اش حرف میزنم باهاش! سپس وقتی همگی دور هم سر میز جمع میشن فیلیس دوباره میپرسه سوالشو که ناز میگه نمیدونم چرا انقدر عجله داری! مته میگه چیشده؟…. برای خواندن ادامه خلاصه داستان روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۱۰ سریال ترکی پناهم ده
قسمت ۱۰ سریال ترکی پناهم ده

قسمت ۱۰ سریال پناهم ده

مته وقتی از اتاق بیرون میاد با اینجیلا حرف میزنه و میگه خوب بلدی نقش بازی کنی هنوز نیومدی تو چشم مادرم رفتی و به جای ناز خواست تو همراهیش کنی! آنها باهم بحث و کل کل میکنن و در آخر مته میره پیش بقیه. فیلیس میگه من یه دختر بیشتر ندارم نمیتونم یه هفته ای آماده کنم همه چیزو ناز میگه…. برای خواندن ادامه خلاصه داستان روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۹ سریال ترکی پناهم ده

قسمت ۹ سریال پناهم ده

بالکین با دیدن مته میره پیشش و به خاطر غیب شدنش سرزنشش میکنه که مته بهش میگه فکر کنم عاشق شدم بالکین میگه چی؟! اینجیلا با امینه داره حرف میزنه و او بهش میگه که  چه اتفاق هایی افتاده بوده تو خونه سپس امینه بهش میگه خوب تو تعریف کن! خوش گذشت؟ چیکار کردی؟…. برای خواندن ادامه خلاصه داستان روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۸ سریال ترکی پناهم ده
قسمت ۸ سریال ترکی پناهم ده

قسمت ۸ سریال پناهم ده

ناز به اتاق اینجیلا میره و با عصبانیت لباساشو بهم میریزه که عکس کودکی سه تاییشونو تو جیبش میبینه و با حرص و عصبانیت پاره میکنه و میگه جفتتون بمیرین و لباس های اینجیلارو پاره میکنه و داد میزنه. مبرا از لای در اونو میبینه و خوشحاله ولی امینه با یه نفر دیگه دلشون به حال اینجیلا میسوزه…. برای خواندن ادامه خلاصه داستان روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۷ سریال ترکی پناهم ده
قسمت ۷ سریال ترکی پناهم ده

قسمت ۷ سریال پناهم ده

اینجیلا پشت فرش رفته و ناز اونجارو میبینه کسی نیست مته هم جا خورده سپس بهش میگه من میرم پیش خانواده ام تو هرغلطی میخوای بکنی بکن و در اتاقو قفل میکنه و میره که ناز دنبالش میره. آنها به خانه پدربزرگ مته میرن و اونجا مته با پدربزرگ دعوا میکنه و میگه این چه کاری بود که کردین؟…. برای خواندن ادامه خلاصه داستان روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۶ سریال ترکی پناهم ده
قسمت ۶ سریال ترکی پناهم ده

قسمت ۶ سریال پناهم ده

اینجیلا با همکارش حرف میزنه و میگه که عاشق شده و باهم درد و دل میکنن. ناز با مته رفتن به خانه مته برای دیدن مادرش گلتن. اونجا ناز خودشیرینی میکنه و میگه از اون کیک ها که دوست داشتی واست آوردم ولی گلتن بهش محل نمیده و مته میره تا چیزی درست کنه و اونا باهم تنها میشن…. برای خواندن ادامه خلاصه داستان روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۵ سریال ترکی پناهم ده
قسمت ۵ سریال ترکی پناهم ده

قسمت ۵ سریال پناهم ده

مته پشت ماشین از اینجیلا میپرسه که تو چرا اون شب یهو غیبت زد منو تو اون حال تنها گذاشتی! الان یهو جلوم دوباره سبز شدی! اینجا چیکار میکنی؟ اینجیلا میگه رفتم چون گفتی نمیخوای مسئولیت قبول کنی غیر از اینه؟ مته میگه تو چرا جاهامونو جابه جا کردی!…. برای خواندن ادامه خلاصه داستان روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۴ سریال ترکی پناهم ده
قسمت ۴ سریال ترکی پناهم ده

قسمت ۴ سریال پناهم ده

ناز سیلی محکمی تو صورت مته میزنه و میگه گمشو برو همونجایی که بودی و میره. فیلیس مادر ناز و بالکین به اونجا میرن و میگن چیشده؟ فیلیس میگه معلوم نیست؟ دخترم ناراحت شده مته میره تا ناز را آروم کنه بعد از رفتنشون فیلیس به اینجیلا میگه بیا اینجارو تمیز کن.…. برای خواندن ادامه خلاصه داستان روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۳ سریال ترکی پناهم ده
قسمت ۳ سریال ترکی پناهم ده

قسمت ۳ سریال پناهم ده

ناز با عصبانیت از اینجیلا میخواد بره گردنبند شانسشو بده مغازه تا سریع درست کنه بیاره واسش تا مراسم خوب پیش بره اینجیلا قبول میکنه. مغازه دار میگه یکم طول میکشه تعمیرش اینجیلا به آدرس مته نگاه میکنه که صبح دعوتش کرده بود برای شام و میبینه نزدیکه و تصمیم میگیره…. برای خواندن ادامه خلاصه داستان روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۲ سریال ترکی پناهم ده
قسمت ۲ سریال ترکی پناهم ده

قسمت ۲ سریال پناهم ده

گلتن مادر مته کمی افسرده ست و با همه مخالفت میکنه و میگه نمیرم حمام! خواهرش میره پیشش و سرزنشش میکنه و میگه شب میخوای تو مراسم خواستگاری پسرت اینجوری بیای؟ بسه دیگه کی این افسردگیت تموم میشه؟!…. برای خواندن ادامه خلاصه داستان روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۱ سریال ترکی پناهم ده
قسمت ۱ سریال ترکی پناهم ده

قسمت ۱ سریال پناهم ده

اینجیلا صندوقچه قدیمیشو میبینه که توش یه عروسکه و یاد گذشته میوفته، وقتیکه با عمه اش به اون خونه اومده بودن و ناز دختر صاحب اون عمارت باهاش بازی میکنه…. برای خواندن ادامه خلاصه داستان روی تیتر کلیک کنید.

۳ ۱ رای
امتیازدهی به مقاله

ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
دکمه بازگشت به بالا