خلاصه داستان قسمت ۲۳ سریال ترکی نشاط زندگی + عکس

در این مطلب از سایت جدولیاب شما شاهد خلاصه داستان قسمت ۲۳ سریال ترکی نشاط زندگی می باشید همراه ما باشید. سریال نشاط زندگی (شادی زندگی من)، داستانی زنانه است که به موضوعاتی مانند خانواده، عشق، و تلاش برای رسیدن به اهداف می‌پردازد. این سریال ترکیه ای با نگاهی مدرن به مفاهیم سنتی، توانسته است مخاطبان زیادی را جذب کند. سریال نشاط زندگی از تاریخ ۲ بهمن ماه ۱۴۰۲، روزهای زوج ساعت ۲۰:۰۰ و تکرار آن روز بعد ساعات ۱۲:۰۰، ۱۷:۰۰ از شبکه جم تی‌وی پخش می‌شود. بازیگران این سریال عبارتنداز؛ شبنم بوزوکلو در نقش نشه شنبکال، تولگا تکین در نقش مصطفی شنبکال، متین کوشکون در نقش مهمت شنبکال، اوغور دمیریهلوان در صالحا شنبکال، ارس شنول در نقش سردار شنبکال، گیزم کالا در نقش آیلین اوزای، ازگی تومبول در نقش تورکان شنبکال، سوریا گوزل در نقش سودا کورماز، نیسان دوکمچی در نقش زینب شنبکال، گفت اژه ییلدیزیم در نقش امره شنبکال و…

قسمت ۲۳ سریال ترکی نشاط زندگی

قسمت ۲۳ سریال ترکی نشاط زندگی

نشه کنجکاو شده تا بفهمه چرا مصطفی دوست نداره به مراسم پلوخوری بره سپس میره پیش مصطفی و دوباره ازش میپرسه که چرا نمیخواد بره اونجا او میگه هیچی سپس با نشه درباره هم کلاسیش به اسم هاکان حرف میزنه و از اینکه همیشه بهش حسادت میکرده حرف میزده. سپس نشه میره پیش مهمت که میبینه داره کباب سفارش میده مهمت میگه گرسنه ام بود نشه بهش میگه که میدونین چرا مصطفی به مراسم پلوخوری نمیره؟ مهمت میگه معلومه که میدونم به خاطر هاکان نشه میگه مگه این هاکان چیکار میکنه که ازش فاصله میگیره! بعد از کمی حرف زدن از اونجا میره. صالحه به اونجا میاد و با دیدن مهمت ازش میپرسه که چیشده؟ غذا خوردی؟ مهمت میگه نه فقط نگاهش کردم امتحانم کردم نمیتونم از این به بعد هرچی بخوام میخورم صالحه میگه نخیرم لازم نکرده. همان موقع اسکندر کبابی که سفارش داده بود میاد که صالحه خط و نشون میکشه که رعایت نکنی دیگه نه من نه تو! و میزن مهمت غذارو پس میده و میگه آخرین باری که این تهدیدم کرد میدونم بعدش چیشد.

مصطفی تنهاست تو مغازه که یکدفعه هاکان به اونجا میره مصطفی شوکه میشه و میگه چجوری اصلا از اون موقع تا الان تکون نخوردی؟ همون اندام همون ظاهر! هاکان میگه من زندگی سالمی دارن مدام ورزش میکنم واسه همین همینجوری موندم سپس بهش پیشنهاد میده باهم برن غذا بخورن و حرف بزنن. صالحه مواد اولیه سالم خریده و به خانه میره و با نریمان کیک درست میکنه از طرفی سردار آیلین را میبره با خودش به کافه و اونجارو نشونش میده و به مادرش زنگ میزنه و ازش میخواد بیاد اونجا تا واسش آرزوی خیر بکنه صالحه با کیکی که پخته میره اونجا و آیلین از کیک به مردم برای افتتاحیه پذیرایی میکنه همه خوششون میاد و دوباره میخوان سفارش بدن که سردار به مادرش میگه دوباره درست کنه و براش ببره که صالحه و نرمین یادشون نمیاد چجوری درست کردن سپس سعی میکنن همون کیکو دوباره درست کنن اما مواد اولیه را مطمئن نیستن و چیزی که فکر میکنن بود و درست میکنن. مصطفی با هاکان رفته رستوران و تمام مدت از رفتارهاش و اون سبک زندگی پولداریش تعجب میکنه و بهش حسادت میکنه. تو بیمارستان نشه پیش دوستاش میره که در حال خندیدن هستن و ازشون میپرسه چیشده که آنها بهش میگن این مرده کلی جراحی پلاستیک و زیبایی کرده کلا کوبیده دوباره ساخته اون عکس، عکس همان هاکان هستش که نشه میبینه و میگه این که کلا مادرشم با این تغییرات نمیشناستش! و میخنده و میره…..

بیشتر بخوانید:

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی نشاط زندگی Hayatim Nesesi

۰ ۰ آرا
امتیازدهی به مقاله

ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
دکمه بازگشت به بالا