دانلود گفتگوی مهران مدیری با سالار عقیلی در دورهمی پنجشنبه ۲ بهمن ۹۹

در این مطلب از جدولیاب، امکان دانلود گفتگوی مهران مدیری با سالار عقیلی در دورهمی پنجشنبه ۲ بهمن ۹۹ برای شما دوستان عزیز فراهم شده است! با ما همراه باشید. سالار عقیلی ، خواننده سرشناس موسیقی ایران شب پنجشنبه ۲ بهمن ۹۹ مهمان برنامه دورهمی مهران مدیری از شبکه نسیم بود.

در بخش ابتدایی مدیری درگذشت پدر این خواننده را تسلیت گفت و عقیلی درباره سختی آن روز‌ها گفت: پدرم سکته قلبی کردند و دو ماه در کما بودند و متاسفانه از میان ما رفتند، روز‌های سختی را سپری کردم. پدر و مادر‌ها المثنی ندارند و هیچ گاه جایگزینی نمی‌توانیم برای آن‌ها داشته باشیم.

 

سالار عقیلی درباره همخوانی با جوانان در تجریش توضیح داد: تولد یکی از دوستانم می‌رفتم، خیلی هم دیر شده بود؛ جوانانی رادیدم که ساز می‌زدند، شیشه ماشین را پایین آوردم و از آن‌ها تشکر کردم. آن ‌ها از من خواستند که عکس یادگاری بگیریم و بعد آهنگ ایران را زدند و خودم هم با آن‌ها خواندم. فضای دوستانه‌ای بودو به خاطره جالبی برای خودم و مردم تبدیل شد.

این خواننده درباره شروع فعالیت خود گفت: برادرم ساز می‌ زد و پیانیست بود. زمانی که من چشم باز کردم انواع ساز‌ها در منزل ما بود. از برادرم یاد گرفتم و به مرور پدر و مادرم که این عشق و علاقه را در من دیدند، در هنرستان موسیقی این کار را ادامه دادم.

سالار عقیلی درخصوص بازیگری توضیح داد: من از دوران دبستان تئاتر کارمی کردم، البته موسیقی هم همزمان کار می ‌کردم.

مهران مدیری درباره حضور عقیلی در دنیای بازیگری پرسید که او گفت: بستگی به فیلمنامه و بازیگران مقابل دارد، چند باری به من پیشنهاد بازیگری شده است. اما خیلی با خودم کلنجار رفتم و در آخر بازی نکردم، چراکه به موسیقی و کارم صدمه می زد. شاید جزو هنرمندانی بودم که یک شاخه را پیش گرفتم و دوست نداشتم به این شاخه وآن شاخه بروم. اگر یک روزی کارگردانی پیدا شود زندگی واقعی و شخصی سالار عقیلی را به تصویر بکشد آن روز بازی خواهم کرد.

سالار عقیلی در پاسخ به سوال مدیری درباره اینکه زندگی سختی داشت، گفت: زندگی سختی نداشتم، اما پستی و بلندی ‌های بسیاری را تجربه کردم. بستگی دارد، شما سختی را از چه منظری نگاه کنید.

در بخش دیگری مهران مدیری از سالار عقیلی سوال کرد از روی اجبار همسرتان همیشه به عنوان پیانیست حضور دارند؟ که عقیلی در پاسخ گفت:وجودشان برای ما باعث افتخار است، همیشه در کنسرت‌ها کنار من هستند. ممکن است اگر با فرد دیگری کار کنم ناراحت شوند شاید هم عنوان نکنند.

وی درباره پسر خود گفت: ماهور پسرم  ویولن تمرین می‌کند و دوست دارد دندانپزشک شود.

مهران مدیری درخصوص پارتی داشتن در کارها سوال کرد و عقیلی توضیح داد: امروز متاسفانه در کشور ما این اتفاق می‌افتد که باید پارتی داشته باشی، اما هنر تا لب صحنه پارتی می‌پذیرد و بعد از آن کسی نمی ‌تواند شما را کمک کند و آنجا خودت هستی! فضا‌ها تغییر کرده است،من از سال ۷۲ به صورت جدی کار را شروع کردم. در گذشته مافیایی وجود نداشت و پارتی بازی نبود. اگر فردی هنری داشت می آمد و ارائه می‌کرد و مردم هم استقبال می‌ کردند. اما امروز کار کردن سخت شده است و یکسری دست‌هایی هست که نمی‌گذارند پیشرفت کنی. امروز می‌ گویند می ‌خواهیم خواننده شویم چقدر باید پول بدهیم. برای ما این سوال خنده دار است. حتی من شنیدم پول می‌گیرند و خواننده تحویل جامعه می‌ دهند. در حرفه ما همین است، حتی می ‌گویند که یک آپارتمان می‌دهیم در این سریال نقش اصلی بازی کنیم.

در بخش دیگری سالار عقیلی درباره بیمه کردن حنجره اش گفت: خودم این کار را نکردم و حدود ۴ سال پیش به صورت رایگان آمدند و بیمه کردند.

سالار عقیلی درباره اینکه حاضر است در ازای چه چیزی صدایش را بدهد؟ گفت: در ازای اینکه پدرم مجدد زنده شود و به دنیا باز گردد.

 

۰ ۰ رای
Article Rating
[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]

برچسب ها

حانیه مقصودی فر

میکروبیولوژیستی هستم که علاوه بر باکتری ها و ویروس ها، با حرف و کلمه ها هم بازی می کنم آخه میدونی چیه؟ بازی کردن جزء عمر گیمرها حساب نمیشه *_^
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن