فال حافظ امروز سه شنبه ۴ مهر ماه ۱۴۰۲

فال و فالگیری به معنی تلاش برای پیشگویی آینده یک فرد از روشهای پنهانی و یا فراطبیعی میباشد.فال گیری یکی از شاخه های علم پنهان شناسی است.باید توجه داشت که فال را نباید با طالع بینی اشتباه گرفت. در این مطلب از سایت جدولیاب فال حافظ امروز سه شنبه ۴ مهر ماه ۱۴۰۲ را مطالعه می کنید.

فال حافظ امروز
فال حافظ امروز

فال حافظ متولدین فروردین

🌸گر تیغ بارد در کوی آن ماه

🍃گردن نهادیم الحکم لله

🌸آیین تقوا ما نیز دانیم

🍃لیکن چه چاره با بخت گمراه

🔮تعبیر: 

🔸بسیار انسان مصممی هستید حتی اگر سنگ هم از آسمان ببارد کاری را که اراده کرده اید به پایان می رسانید. در برابر حکم الهی تسلیممحض هستید. روش تان راه درستی است برای همین خیلی زود به تیجه می رسید. در برابر گناه می ایستید و شیطان را لعنت می کنید. برای رسیدن به حاجت باید راهی سخت و دشوار را تحمل کنید.

فال حافظ متولدین اردیبهشت

🌸به آب روشن می عارفی طهارت کرد

🍃علی الصباح که میخانه را زیارت کرد

🌸همین که ساغر زرین خور نهان گردید

🍃هلال عید به دور قدح اشارت کرد

🔮تعبیر: 

🔸رو به سوی خدا آورید آن وقت دلتان آرام می گیرد و طهارت روح و روان پیدا می کنید. نماز را سر وقت بخوانید تا در بهشت قصر و حور و پری نصیبتان شود. این اضطراب زمانی از بین می رود و به مقصودتان می رسید که عاری از گناه باشید.

فال حافظ متولدین خرداد‌‏

🌸از سر کوی تو هر کو به ملالت برود

🍃نرود کارش و آخر به خجالت برود

🌸کاروانی که بود بدرقه‌اش حفظ خدا

🍃به تجمل بنشیند به جلالت برود

🔮تعبیر: 

🔸از نادانی و جهالت خلاص می شوی. راهت را پیدا می کنی اما کمی سختی و ملامت می کشی. هر کسی تا سختی نکشد به راحتی نخواهند رسید. فردی کاردان کمکت می کند تا تو به کمال و جمال برسی. هیچ کس از آینده ی خود خبر ندارد ولی تو آینده ای روشن داری که به تمام نیات دل خود می رسی.

فال حافظ امروز

فال حافظ امروز

فال حافظ متولدین تیر

🌸دوش از مسجد سوی میخانه آمد پیر ما

🍃چیست یاران طریقت بعد از این تدبیر ما

🌸ما مریدان روی سوی قبله چون آریم چون

🍃روی سوی خانه خمار دارد پیر ما

🔮تعبیر: 

🔸راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

فال حافظ متولدین مرداد

🌸عمریست تا به راه غمت رو نهاده‌ایم

🍃روی و ریای خلق به یک سو نهاده‌ایم

🌸طاق و رواق مدرسه و قال و قیل علم

🍃در راه جام و ساقی مه رو نهاده‌ایم

🔮تعبیر: 

🔸آفرین بر شما که در زندگیتان ریا و دورویی وجود ندارد و پایه و بنیاد زندگی را بر مبنای مهر و محبت گذاشته اید. اما چندی است که چشم به راه و منتظر خبری هستید. به عافیت و سلامت می رسید و مقامتان روز به روز بالاتر می رود. همیشه امیدوار باشید . چشم طلب فقط از خدا داشته باشید که او بشارت رسیدن حاجت و مراد را به شما می دهد.

فال حافظ متولدین شهریور

🌸خرم آن روز کز این منزل ویران بروم

🍃راحت جان طلبم و از پی جانان بروم

🌸گر چه دانم که به جایی نبرد راه غریب

🍃من به بوی سر آن زلف پریشان بروم

🔮تعبیر: 

🔸آرزویی دارید که رسیدن به آن را محال می دانید و مدام به خودتان می گوئید که این کار انجام نمی شود. خودتان را بیمار و رنجور کرده اید و غصه می خورید. نذری کرده اید و متوسل به ائمه شده اید. با خود عهدی بسته اید که اگر انجام شود، تولد دیگری می یابید. انسان های مؤمنی به شما کمک می کنند تا غم این ایام را آسان تر تحمل کنید و از این ورطه نجات یابید و به ستاره ی بخت و اقبال خودتان برسید.

فال حافظ امروز

فال حافظ امروز

 فال حافظ متولدین مهر

🌸شب وصل است و طی شد نامه هجر

🍃سلام فیه حتی مطلع الفجر

🌸دلا در عاشقی ثابت قدم باش

🍃که در این ره نباشد کار بی اجر

🔮تعبیر: 

🔸زمان هجران به سر آمده و صبح صادق دمیده است. شب سیاه به پایان رسیده و حالا نوبت تو می باشد به عهدی که بسته ای عمل کنی. نگرانی که دوباره همه چیز به هم بریزد و از وصال یار بی بهره بمانی. دیگر طاقت هجران نداری.

فال حافظ متولدین آبان

🌸صبا وقت سحر بویی ز زلف یار می‌آورد

🍃دل شوریده ما را به بو در کار می‌آورد

🌸من آن شکل صنوبر را ز باغ دیده برکندم

🍃که هر گل کز غمش بشکفت محنت بار می‌آورد

🔮تعبیر: 

🔸به قولی که به خودت داده ای عمل کن وگرنه غم به دنبال می آوری. اگر این کار را کنی خانه ی دلت روشن می شود. دیگر ترسی از مشکلات نداری، قاصدی خبری برایت می آورد که در آن خبر از لطف و بخشش است. تعجب نکن در اراده ی خداوند هر چیزی امکان پذیر است.

فال حافظ متولدین آذر

🌸درخت دوستی بنشان که کام دل به بار آرد

🍃نهال دشمنی برکن که رنج بی‌شمار آرد

🌸چو مهمان خراباتی به عزت باش با رندان

🍃که درد سر کشی جانا گرت مستی خمار آرد

🔮تعبیر: 

🔸دنیا پستی و بلندی های زیادی دارد. گاهی خوب و گاهی بد، گاهی خزان و گاهی بهار در هر صورت تو فقط به دوستا ها بیاندیش تا التیام دل بی قرار دیگران باشی. بدون دوست خود را تهی می دانی از خدا می خواهی همین چند صباحی را که زنده هستی در کنار دوست 

بفال حافظ متولدین دی

🌸چو دست بر سر زلفش زنم به تاب رود

🍃ور آشتی طلبم با سر عتاب رود

🌸چو ماه نو ره بیچارگان نظاره

🍃زند به گوشه ابرو و در نقاب رود

🔮تعبیر: 

🔸هر تیری که می اندازی به سنگ می خورد و نمی توانی به مراد دلت دست پیدا کنی. گاهی برای تفریح کارهایی می کنی که خیلی زود هم پشیمان می شوی. اصلا” فکر نمی کردی که راه عشق اینقدر سخت باشد. از خدا بخواه تا راه راست را به تو نشان دهد تا بتوانی راحت تر به معشوق برسی.

فال حافظ متولدین بهمن

🌸ای آفتاب آینه دار جمال تو

🍃مشک سیاه مجمره گردان خال تو

🌸صحن سرای دیده بشستم ولی چه سود

🍃کاین گوشه نیست درخور خیل خیال تو

🔮تعبیر: 

🔸از زمانی که به دنیا آمدید تا آخر عمر خویش روی بدی را نخواهید دید. چهره و طینت زیبایتان ورد زبانهاست پس چرا غمگین شده اید و اینقدر اشفته حالید. دست از قهر و کینه بردارید که فالتان بسیار فرخنده است. پیشقدم شوید، مژده ای به شما می دهند و حق وفا را به جا آورید.

فال حافظ متولدین اسفند

🌸سحر بلبل حکایت با صبا کرد

🍃که عشق روی گل با ما چه‌ها کرد

🌸از آن رنگ رخم خون در دل افتاد

🍃و از آن گلشن به خارم مبتلا کرد

🔮تعبیر: 

🔸خود کرده را تدبیر نیست. همت کن از دوست کمک بخواه. ریا و حیله را کنار بگذار و راه راست را پیش بگیر آن وقت می بینی که چطور خداوند به راحتی بلایا را برطرف می کند. تو هم به خودت بیا با خدا عهد و پیمان ببند تا به فر دولت برسی.

روی تصویر زیر کلیک کنید

 

فال حافظ امروز
# فال حافظ امروز

منظور از شاهد فال حافظ چیست؟

اگر نتیجه پاسخ نیت خود را پیدا نکردید باید به غزل بعدی رفته و یکی از بیت های شماره ۱ – ۳ – ۵ غزل دوم که اصطلاحا به آن شاهد فال حافظ می گویند و مطالب غزل قبلی را تایید و تکرار می کنند بخوانید تا به پاسخ نیت خود برسید.

تعبیر فال حافظ چگونه است؟

برای تفسیر فال حافظ می توانید از یک نفر که در امر شعر خوانی و تفسیر آگاه است کمک بگیرید اما مطمئنا بهترین تعبیر کننده فال حافظ برای شما خودتان هستید.

تمامی غزل های حافظ معمولا چند معنی متفاوت دارند و پذیرفتن خوب و بد غزل به وضعیت روحی و عاطفی صاحب فال بستگی دارد. شما باید هر بیت از غزل را که بیشتر با شرایط فعلی و نیت شما سازگار است به عنوان تعبیر فال حافظ خودتان در نظر بگیرید.

لیست دیگر قسم ها برای فال گرفتن

? ای حافظ شیرازی، تو کاشف هر رازی، ما طالب یک فالیم، بر ما بنما رازی
? حافظ ای حافظ شیرازی، بر من نظر اندازی، من طالب یک رازم، تو کاشف هر فالی، قسم به شاخه نباتت قسم می‌دهم به قرآنی که در سینه داری، این فال مرا بگشای.
? ای خواجه حافظ شیرازی / تو که دانای هر رازی / آینده ما را خوب بنوازی

فال حافظ به انگلیسی چه می شود؟

فال حافظ به انگلیسی را هم می توان به صورت fal-e hafez بیان کرد هم با معنای دقیق تر که می شود fortune telling of divane hafez

۱ ۱ رای
امتیازدهی به مقاله

ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
دکمه بازگشت به بالا