فال حافظ امروز سه شنبه ۸ فروردین ماه ۱۴۰۲

فال و فالگیری به معنی تلاش برای پیشگویی آینده یک فرد از روشهای پنهانی و یا فراطبیعی میباشد.فال گیری یکی از شاخه های علم پنهان شناسی است.باید توجه داشت که فال را نباید با طالع بینی اشتباه گرفت. در این مطلب از سایت جدولیاب فال حافظ امروز سه شنبه ۸ فروردین ماه ۱۴۰۲ را مطالعه می کنید.

فال حافظ امروز
فال حافظ امروز

فال حافظ متولدین فروردین

🌸دیدی که یار جز سر جور و ستم نداشت

🍃بشکست عهد وز غم ما هیچ غم نداشت

🌸یا رب مگیرش ار چه دل چون کبوترم

🍃افکند و کشت و عزت صید حرم نداشت

🔮تعبیر: 

🔸چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

فال حافظ متولدین اردیبهشت

🌸حسن تو همیشه در فزون باد

🍃رویت همه ساله لاله گون باد

🌸اندر سر ما خیال عشقت

🍃هر روز که باد در فزون باد

🔮تعبیر: 

🔸خویب های و محسناتتان همه را مجذوب خود ساخته و این یکی ار دلایل خوبی باطن شماست. دوستان و آشنایان جملگی شما را دوست دارند و هواخواهتان هستند. همه در مقابلتان خودشان را کوچک می دانند. فتنه را خاموش و آشتی ها را برپا می سازید. کسی از شما ناراحتی ندارد. همه در حق شما دعا و ثنا می گویند.

فال حافظ متولدین خرداد‌‏

🌸به غیر از آن که بشد دین و دانش از دستم

🍃بیا بگو که ز عشقت چه طرف بربستم

🌸اگر چه خرمن عمرم غم تو داد به باد

🍃به خاک پای عزیزت که عهد نشکستم

🔮تعبیر: 

🔸یارتان اگرچه از نظر مادی در مضیغه می باشد ولی بسیار مهربا و وفادار است. به او اعتماد کنید او تمام خوشی ها را بر خود حرام کرده تا بتواند شما را خوشبخت نماید. در رسیدن به حاجات شما هم کمکش کنید هر چند که او می گوید شرمنده است ولی شما باز هم یاری اش دهید.

فال حافظ امروز

فال حافظ امروز

فال حافظ متولدین تیر

🌸تا سر زلف تو در دست نسیم افتادست

🍃دل سودازده از غصه دو نیم افتادست

🌸چشم جادوی تو خود عین سواد سحر است

🍃لیکن این هست که این نسخه سقیم افتادست

🔮تعبیر: 

🔸اجر ثوابی را که کرده اید زود خواهید دید. نشانه هایی از یار هویدا شده برای رسیدن به او جور خواهید کشید. بیماریتان خیلی زود درمان می شود نگران نباشید. به سفر زیارتی می روید و در آنجا گمشده ی دل خودتان را می یابید و با خدای خودتان پیمان می بندید.

فال حافظ متولدین مرداد

🌸بعد از این دست من و دامن آن سرو بلند

🍃که به بالای چمان از بن و بیخم برکند

🌸حاجت مطرب و می نیست تو برقع بگشا

🍃که به رقص آوردم آتش رویت چو سپند

🔮تعبیر: 

🔸به قول هایی که داده ای عمل کن. به جای اینکه همه چیز را درست کنی همه را خراب تر کرده ای. دیگر روی برگشتن نداری. اسرارت فاش شده است. بی قراری، کار را از آنچه که هست بدتر نکن. رو به سوی خدا کن تا تو را از سرگردانی نجات دهد.

فال حافظ متولدین شهریور

🌸ز گریه مردم چشمم نشسته در خون است

🍃ببین که در طلبت حال مردمان چون است

🌸به یاد لعل تو و چشم مست میگونت

🍃ز جام غم می لعلی که می‌خورم خون است

🔮تعبیر: 

🔸روشنایی و آفتاب خوبی ها در حال طلوع است و این طلعت بسیار مبارک است و سعادت به همراه دارد. اتفاقات شیرینی رخ خواهد داد . شما از در آشتی در می آیید. لحن کلامت را زیباتر کن. خاطرات دردآور را فراموش کن. کاری را که می خواهی انجام بده چون سود سرشاری برایت دارد.

فال حافظ امروز

فال حافظ امروز

 فال حافظ متولدین مهر

🌸ز دلبرم که رساند نوازش قلمی

🍃کجاست پیک صبا گر همی کند کرمی

🌸قیاس کردم و تدبیر عقل در ره عشق

🍃چو شبنمی است که بر بحر می کشد رقمی

🔮تعبیر: 

🔸بسیار پریشان حال و دلتنگ هستید. تاب و تحمل ندارید فکر می کنید دیگر قدرت جنگیدن با مشکلات را ندارید و به دنبال کسی می گردید تا در این راهی که قدم گذاشته اید یاریتان کند ولی بدانید کسی کمکتان نمی کند فقط به درگاه خدا التماس کنید. نسیم دولت و مراد می وزد. کارها را برای خودتان سخت نکنید. هر چه آسان بگیرید آسانتر می گذرد

فال حافظ متولدین آبان

🌸ای فروغ ماه حسن از روی رخشان شما

🍃آب روی خوبی از چاه زنخدان شما

🌸عزم دیدار تو دارد جان بر لب آمده

🍃بازگردد یا برآید چیست فرمان شما 

🔮تعبیر: 

🔸دل خویش را به سراب و چیزهای زودگذر خوش نکن. عشق تو را جوان نگه می دارد از آینده نترس چون مثل آب روشن و پاک است. غصه نخور به وصال یار خواهی رسید. به زیارت می روید و به زودی غرق در نعمت می شوید

فال حافظ متولدین آذر

🌸دوش از مسجد سوی میخانه آمد پیر ما

🍃چیست یاران طریقت بعد از این تدبیر ما

🌸ما مریدان روی سوی قبله چون آریم چون

🍃روی سوی خانه خمار دارد پیر ما 

🔮تعبیر: 

🔸قدر جوانی را بدانید. منتظر خبری خوش باشید که برای آن دست به دعا برداشته اید. از چیزی نترسید، ایمانتان شما را از هر طوفانی نجات می بخشد. به بازوی خودتان متکی باشید. خودتان را از بند مادی رها کنید و به قران توسل جوئید

بفال حافظ متولدین دی

🌸نوش کن جام شراب یک منی

🍃تا بدان بیخ غم از دل برکنی

🌸دل گشاده دار چون جام شراب

🍃سر گرفته چند چون خم دنی 

🔮تعبیر:  

🔸مقام و منزلتی در درگاه خداوند دارید که حاضر نیستید آن را هیج وجه به مقام دنیوی بفروشید. در مسائل دنیوی هم موفقید و رمز موفقیت تان قناعت است و شکرگزاری خدا. دست فلک و تندباد حوادث شما را بسیار امتحان نموده اما در همه حال صابر بوده و حق را رها نکرده اید. بسیار مواظب باشید تا به دام شیطان نیافتید. فکر حکیمانه ی شما روزگار را سخت شکست داده است.

فال حافظ متولدین بهمن

🌸این خرقه که من دارم در رهن شراب اولی

🍃وین دفتر بی معنی غرق می ناب اولی

🌸چون عمر تبه کردم چندان که نگه کردم

🍃در کنج خراباتی افتاده خراب اولی 

🔮تعبیر: 

🔸هر کاری را که می خواهید انجام دهید در موردش کمی فکر و تامل کنید اگر عجله کنید باعث پشیمانی تان می شود پس از فضل و عقل خودتان استفاده کنید. کمی هم صبر کنید به آنچه که اراده کرده اید می رسید. در این راه سختی و ضرر زیادی می کشید ولی می ارزد. امید داشته باشید و روزگارتان تغییر می کند

فال حافظ متولدین اسفند

🌸بلبل ز شاخ سرو به گلبانگ پهلوی

🍃می خواند دوش درس مقامات معنوی

🌸یعنی بیا که آتش موسی نمود گل

🍃تا از درخت نکته توحید بشنوی 

🔮تعبیر: 

🔸حالا که همه چیز فراهم است خوش باش و این روزها را غنیمت دان. درب های رحمت به سویت باز شده است ولی مراقب باش کبر و غرور باعث نشود که غافل شوی زیرا خوشی نیز ماندگار نیست. از این روزها برای فرداهای بهتر استفاده کنید. کمی هم صبر کنید به آنچه که اراده کرده اید می رسید. در این راه سختی و ضرر زیادی می کشید ولی می ارزد. امید داشته باشید و روزگارتان تغییر می کند

روی تصویر زیر کلیک کنید

 

فال حافظ امروز
# فال حافظ امروز

منظور از شاهد فال حافظ چیست؟

اگر نتیجه پاسخ نیت خود را پیدا نکردید باید به غزل بعدی رفته و یکی از بیت های شماره ۱ – ۳ – ۵ غزل دوم که اصطلاحا به آن شاهد فال حافظ می گویند و مطالب غزل قبلی را تایید و تکرار می کنند بخوانید تا به پاسخ نیت خود برسید.

تعبیر فال حافظ چگونه است؟

برای تفسیر فال حافظ می توانید از یک نفر که در امر شعر خوانی و تفسیر آگاه است کمک بگیرید اما مطمئنا بهترین تعبیر کننده فال حافظ برای شما خودتان هستید.

تمامی غزل های حافظ معمولا چند معنی متفاوت دارند و پذیرفتن خوب و بد غزل به وضعیت روحی و عاطفی صاحب فال بستگی دارد. شما باید هر بیت از غزل را که بیشتر با شرایط فعلی و نیت شما سازگار است به عنوان تعبیر فال حافظ خودتان در نظر بگیرید.

لیست دیگر قسم ها برای فال گرفتن

? ای حافظ شیرازی، تو کاشف هر رازی، ما طالب یک فالیم، بر ما بنما رازی
? حافظ ای حافظ شیرازی، بر من نظر اندازی، من طالب یک رازم، تو کاشف هر فالی، قسم به شاخه نباتت قسم می‌دهم به قرآنی که در سینه داری، این فال مرا بگشای.
? ای خواجه حافظ شیرازی / تو که دانای هر رازی / آینده ما را خوب بنوازی

فال حافظ به انگلیسی چه می شود؟

فال حافظ به انگلیسی را هم می توان به صورت fal-e hafez بیان کرد هم با معنای دقیق تر که می شود fortune telling of divane hafez

۰ ۰ آرا
امتیازدهی به مقاله

ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
دکمه بازگشت به بالا