فال حافظ امروز دوشنبه ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۳

فال و فالگیری به معنی تلاش برای پیشگویی آینده یک فرد از روشهای پنهانی و یا فراطبیعی میباشد.فال گیری یکی از شاخه های علم پنهان شناسی است.باید توجه داشت که فال را نباید با طالع بینی اشتباه گرفت. در این مطلب از سایت جدولیاب فال حافظ امروز دوشنبه ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۳ را مطالعه می کنید.

فال حافظ امروز
فال حافظ امروز

فال حافظ متولدین فروردین

🌸دیدی که یار جز سر جور و ستم نداشت

🍃بشکست عهد وز غم ما هیچ غم نداشت

🌸یا رب مگیرش ار چه دل چون کبوترم

🍃افکند و کشت و عزت صید حرم نداشت

🔮تعبیر: 

🔸چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

فال حافظ متولدین اردیبهشت

🌸ای دل گر از آن چاه زنخدان به درآیی

🍃هر جا که روی زود پشیمان به درآیی

🌸هش دار که گر وسوسه عقل کنی گوش

🍃آدم صفت از روضه رضوان به درآیی

🔮تعبیر: 

🔸دچار وسوسه شده ای بر سر دو راهی مانده ای کاری کن که سر از بهشت در بیاوری نه جهنم. درست است که تشنه هستی ولی نداری و تشنگی بهتر از گناه کردن است. خدا پاداش صبر واجر ثواب تو را می دهد و سربلند از راهی که انتخاب کرده ای در می آیی زیرا فکر درست و راه راست را طی کردی تا خانه ی محزون تو شاد شود.

فال حافظ متولدین خرداد‌‏

🌸خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است

🍃چون کوی دوست هست به صحرا چه حاجت است

🌸جانا به حاجتی که تو را هست با خدا

🍃کآخر دمی بپرس که ما را چه حاجت است

🔮تعبیر: 

🔸چرا فکر می کنی کسی اندوه تو را نمی داند. خیال نکن که کسی ناله ها و آه های تو را درک نمی کند. از یاد خدا غافل نشو که تمام احوالات تو واقف است. گوهری را که تو در پی اش هستی حتی در عمق ترین دریاها که باشد به تو می دهد. از تو حرکت از خدا برکت.

فال حافظ متولدین تیر

🌸خدا را کم نشین با خرقه پوشان

🍃رخ از رندان بی‌سامان مپوشان

🌸در این خرقه بسی آلودگی هست

🍃خوشا وقت قبای می فروشان

🔮تعبیر: 

🔸هر قدر به خدا نزدیکتر شوید درد زمانه را کمتر حس می کنید و هر قدر هم درویشانه زندگی کنید بهتر سر و سامان می گیرید. اما شما فردی عجول و بی طاقت هستید و هر ضرری که می بینید به خاطر عجله ی بی مورد خودتان می باشد. زیاد حرص می خورید از این مسئله حذر کنید. خداهر چه که لایق آن باشید به شما می دهد.

فال حافظ متولدین مرداد

🌸صبح است و ژاله می‌چکد از ابر بهمنی

🍃برگ صبوح ساز و بده جام یک منی

🌸در بحر مایی و منی افتاده‌ام بیار

🍃می تا خلاص بخشدم از مایی و منی

🔮تعبیر: 

🔸دچار کبر و غرور شده اید سعی کنید خودتان را خلاص کنید و از کارهای حرام دور کرده و به خدا نزدیک شوید. اگر بخواهید همین راه را طی کنید غم به سراغتاتن می آید. به راز و نیاز بپردازید تا کامروا باشید. درست است که به چیزی نیاز ندارید اما نیازمند رحمت الهی هستید.

فال حافظ متولدین شهریور

💐منم که دیده به دیدار دوست کردم باز

🍃چه شکر گویمت ای کارساز بنده نواز

💐نیازمند بلا گو رخ از غبار مشوی

🍃که کیمیای مراد است خاک کوی نیاز

🔮تعبیر: 

🔸از مشکلات فرار نکنید، مرد کار و عمل باشید. دلتان را با خون دل خوردن التیام ندهید بلکه با خواند نماز دلتان را آرام کنید. از نظر ایمان در مقام بالایی هستید به زیارت عتبات عالیات مشرف می شوید. به دوستان خودتان اطمینان کنید.

فال حافظ امروز

فال حافظ امروز

 فال حافظ متولدین مهر

🌸ای دل گر از آن چاه زنخدان به درآیی

🍃هر جا که روی زود پشیمان به درآیی

🌸هش دار که گر وسوسه عقل کنی گوش

🍃آدم صفت از روضه رضوان به درآیی

🔮تعبیر: 

🔸دچار وسوسه شده ای بر سر دو راهی مانده ای کاری کن که سر از بهشت در بیاوری نه جهنم. درست است که تشنه هستی ولی نداری و تشنگی بهتر از گناه کردن است. خدا پاداش صبر واجر ثواب تو را می دهد و سربلند از راهی که انتخاب کرده ای در می آیی زیرا فکر درست و راه راست را طی کردی تا خانه ی محزون تو شاد شود.

فال حافظ متولدین آبان

🌸در عهد پادشاه خطابخش جرم پوش

🍃حافظ قرابه کش شد و مفتی پیاله نوش

🌸صوفی ز کنج صومعه با پای خم نشست

🍃تا دید محتسب که سبو می‌کشد به دوش

🔮تعبیر: 

🔸الان موقع حرف زدن نیست، کمی تال کن. فکری به حال خودت بکن تا از این غم رهایی پیدا کنی. تا جوانی می توانی کاری انجام دهی. نگو فعلا” جوانم و وقت برای توبه زیاد است. برای رسیدن به مراد باید رنج و سختی و انتظار بکشی و اگر عجله کنی همه چیز را بر باد می دهی.

فال حافظ متولدین آذر

🌸کتبت قصه شوقی و مدمعی باکی

🍃بیا که بی تو به جان آمدم ز غمناکی

🌸بسا که گفته‌ام از شوق با دو دیده خود

🍃ایا منازل سلمی فاین سلماک

🔮تعبیر: 

🔸تهمتی به شما زده اند که به زودی دست بدخواهان رو م یشود. حادثه ای بسیار عجیب اتفاق می افتد که همه چیز را عوض می کند و به آنچه که هدفتان هست می رسید به شرط آنکه زرنگ باشید.کسی به دیدارتان می آید و غم رهایتان می کند.

بفال حافظ متولدین دی

🌸واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می‌کنند

🍃چون به خلوت می‌روند آن کار دیگر می‌کنند

🌸مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس

🍃توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر می‌کنند

🔮تعبیر: 

🔸مشکلی داری به جای اینکه آن را حل کنی کاری می کنی که اوضاع بدتر شود. با دغل بازی و دروغ کاری از پیش نمی بری. عقلت را به کار نمی اندازی. به عبادت بپرداز و کمی فکر کن تا دلت قوی شود. تو حسن های زیادی داری که پنهان مانده اند ذات تو خوب است ولی ظاهرا” خود را بد نشان می دهی.

فال حافظ متولدین بهمن

🌸از من جدا مشو که توام نور دیده‌ای

🍃آرام جان و مونس قلب رمیده‌ای

🌸از دامن تو دست ندارند عاشقان

🍃پیراهن صبوری ایشان دریده‌ای

🔮تعبیر: 

🔸اینقدر سنگدل نباش. غرور کاذب خویش را دور بریز کسانی هستند که تو را بسیار دوست می دارند تو هم از محبت خود بخشش کن که اگر غفلت کنی در آینده خود را سرزنش خواهی کرد. زیاده روی باعث ضرر است و پشیمانی به بار می آورد.

فال حافظ متولدین اسفند

🌸ما نگوییم بد و میل به ناحق نکنیم

🍃جامه کس سیه و دلق خود ازرق نکنیم

🌸عیب درویش و توانگر به کم و بیش بد است

🍃کار بد مصلحت آن است که مطلق نکنیم

🔮تعبیر: 

🔸با غیبت کردن و تهمت زدن به دیگران کاری از پیش نمی برید. هر کسی ایرادی دارد بنابراین بزرگوار و خطاپوش باشید. حرمت خود و دیگران را حفظ کنید. از تجملات بپرهیزید. با تکیه بر مال دنیا به جایی نمی رسید. به حرف نادانان گوش ندهید هر چه می کشید از رفیق حسود می باشد. با حرف حق جدل نکن و آن را قبول کن.

روی تصویر زیر کلیک کنید

فال حافظ امروز
# فال حافظ امروز

منظور از شاهد فال حافظ چیست؟

اگر نتیجه پاسخ نیت خود را پیدا نکردید باید به غزل بعدی رفته و یکی از بیت های شماره ۱ – ۳ – ۵ غزل دوم که اصطلاحا به آن شاهد فال حافظ می گویند و مطالب غزل قبلی را تایید و تکرار می کنند بخوانید تا به پاسخ نیت خود برسید.

تعبیر فال حافظ چگونه است؟

برای تفسیر فال حافظ می توانید از یک نفر که در امر شعر خوانی و تفسیر آگاه است کمک بگیرید اما مطمئنا بهترین تعبیر کننده فال حافظ برای شما خودتان هستید.

تمامی غزل های حافظ معمولا چند معنی متفاوت دارند و پذیرفتن خوب و بد غزل به وضعیت روحی و عاطفی صاحب فال بستگی دارد. شما باید هر بیت از غزل را که بیشتر با شرایط فعلی و نیت شما سازگار است به عنوان تعبیر فال حافظ خودتان در نظر بگیرید.

لیست دیگر قسم ها برای فال گرفتن

? ای حافظ شیرازی، تو کاشف هر رازی، ما طالب یک فالیم، بر ما بنما رازی
? حافظ ای حافظ شیرازی، بر من نظر اندازی، من طالب یک رازم، تو کاشف هر فالی، قسم به شاخه نباتت قسم می‌دهم به قرآنی که در سینه داری، این فال مرا بگشای.
? ای خواجه حافظ شیرازی / تو که دانای هر رازی / آینده ما را خوب بنوازی

فال حافظ به انگلیسی چه می شود؟

فال حافظ به انگلیسی را هم می توان به صورت fal-e hafez بیان کرد هم با معنای دقیق تر که می شود fortune telling of divane hafez

۱ ۱ رای
امتیازدهی به مقاله

ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
دکمه بازگشت به بالا