فال حافظ امروز سه شنبه ۲۸ دی ماه ۱۴۰۰ همراه با تعبیر

فال و فالگیری به معنی تلاش برای پیشگویی آینده یک فرد از روشهای پنهانی و یا فراطبیعی میباشد.فال گیری یکی از شاخه های علم پنهان شناسی است.باید توجه داشت که فال را نباید با طالع بینی اشتباه گرفت. در این مطلب از سایت جدولیاب فال حافظ امروز  سه شنبه ۲۸ دی ماه ۱۴۰۰ را مطالعه می کنید.

فال حافظ امروز
فال حافظ امروز

فال حافظ متولدین فروردین

🔮شعر:
🌸ماهم این هفته برون رفت و به چشمم سالیست
🍃حال هجران تو چه دانی که چه مشکل حالیست
🌸مردم دیده ز لطف رخ او در رخ او
🍃عکس خود دید گمان برد که مشکین خالیست

🔮تعبیر:
🔸زیاد عجله می کنی، هر چند که همه می دانند چه روزهای سختی را پشتسر می گذاری. همگان ظاهر را می بینند پس برای حفظ آبرو ظواهر را حفظ ک. بسیار بی تجربه ای اما ادعای با تجربه بودن می کنی. کاری نکن که انگشت نما شوی، تو جوهر خوبیبرای کار داری همین مسئله باعث م شود تو به مراد برسی و تن خسته ات التیام پیدا کند

فال حافظ متولدین اردیبهشت

🔮شعر:
🌸کلک مشکین تو روزی که ز ما یاد کند
🍃ببرد اجر دو صد بنده که آزاد کند
🌸قاصد منزل سلمی که سلامت بادش
🍃چه شود گر به سلامی دل ما شاد کند

🔮تعبیر:
🔸قاصدی خوش خبر به سمت شما می آید که به همراه خود رسیدن به مراد و لطف یار را مژده می دهد. مدت درازی صبر کردید و از خدا طلب حاجت نموده اید. گوهری با ارزش به شما بخشیده اند سعی کنید آن را با کمال و جمال حفظ کنید.

فال حافظ متولدین خرداد

🔮شعر:
🌸قتل این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود
🍃ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر نبود
🌸من دیوانه چو زلف تو رها می‌کردم
🍃هیچ لایقترم از حلقه زنجیر نبود

🔮تعبیر:
🔸تقصیر خود توست که همه چیز را از دست داده ای. تو لایق داشتن همه چیز بوده ای ولی الان حسرت همه ی آنها را می کشی. احساس پیری می کنی و فعلا” کاری از دستت برنمی آید. عذاب و ناراحتی تو را همه می فهمند اما کسی کمکی به تو نمی کند. خودت باید دوباره همه چیز را بسازی.

فال حافظ امروز

فال حافظ امروز

فال حافظ متولدین تیر

🔮شعر:
🌸مرا چشمیست خون افشان ز دست آن کمان ابرو
🍃جهان بس فتنه خواهد دید از آن چشم و از آن ابرو
🌸غلام چشم آن ترکم که در خواب خوش مستی
🍃نگارین گلشنش روی است و مشکین سایبان ابرو

🔮تعبیر:
🔸به خاطر مسائل مادی از خداوند دور شده اید. هر چند که تلاش کرده اید اما به جای اینکه به هدف نزدیکتر شوید از آن دور شده اید و این نشانه ی سستشدن ایمانتان است. باز هم به خدا توکل کنید. راه راست برایتان روشن می شود و حسودان و رقیبان شکست می خورند.

فال حافظ متولدین مرداد

🔮شعر:
🌸شاه شمشادقدان خسرو شیرین دهنان
🍃که به مژگان شکند قلب همه صف شکنان
🌸مست بگذشت و نظر بر من درویش انداخت
🍃گفت ای چشم و چراغ همه شیرین سخنان

🔮تعبیر:
🔸به شما می گویند که چرا به دنبال پول و ثروت نمی روید و همیشه دم از شعر و عاشقی می زنید. در جواب می گوئید زندگی مرفه بدون عشق معنا ندارد و به این سخن خود معتقد هستید. به دنیای فانی تکیه نمی کنید. خوشی را در پرهیز از گناه می دانید و معتقدید که باید مرد خدا بود.

فال حافظ متولدین شهریور

🔮شعر:
🌸ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش
🍃بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش
🌸از بس که دست می‌گزم و آه می‌کشم
🍃آتش زدم چو گل به تن لخت لخت خویش

🔮تعبیر:
🔸هیچکدام از راه هایی را که انتخاب کرده ای به هدف نرسیده است. باز هم تلاش کن بالاخره روزگار روی خوش خود را به تو نشان می دهد و دلت شاد می شود. زندگی را هر طور که بگیری می گذرد ولی یادت باشد با کسانی که به عهد خود پای بند نیستند پیمان نبند. رسیدن به مقصود برای تو دور نیست و مقامت نیز بالا می رود.

فال حافظ امروز

فال حافظ امروز

فال حافظ متولدین مهر

🔮شعر:
🌸دیر است که دلدار پیامی نفرستاد
🍃ننوشت سلامی و کلامی نفرستاد
🌸صد نامه فرستادم و آن شاه سواران
🍃پیکی ندوانید و سلامی نفرستاد

🔮تعبیر:
🔸از انتظار خسته شده اید. منتظر جواب ثانیه شماری می کنید. باز هم شانس خود را محک بزنید. برای رسیدن به جواب به کسی دروغ نگویید، چون مشت شما باز می شود. متوسل به حیله نشوید. صبر داشته باشید. انشاالله جواب خواهید گرفت.

فال حافظ متولدین آبان

🔮شعر:
🌸در عهد پادشاه خطابخش جرم پوش
🍃حافظ قرابه کش شد و مفتی پیاله نوش
🌸صوفی ز کنج صومعه با پای خم نشست
🍃تا دید محتسب که سبو می‌کشد به دوش

🔮تعبیر:
🔸الان موقع حرف زدن نیست، کمی تال کن. فکری به حال خودت بکن تا از این غم رهایی پیدا کنی. تا جوانی می توانی کاری انجام دهی. نگو فعلا” جوانم و وقت برای توبه زیاد است. برای رسیدن به مراد باید رنج و سختی و انتظار بکشی و اگر عجله کنی همه چیز را بر باد می دهی.

فال حافظ متولدین آذر

🔮شعر:
🌸روز هجران و شب فرقت یار آخر شد
🍃زدم این فال و گذشت اختر و کار آخر شد
🌸آن همه ناز و تنعم که خزان می‌فرمود
🍃عاقبت در قدم باد بهار آخر شد

🔮تعبیر:
🔸ستاره ی بخت و اقبال شما می درخشد و فالتان بسیار فرخنده است. نعمت و مال به سویتان می آید. به ذکر و ثنای خداوند بپردازید. اتفاقات عجیبی رخ می دهند که همگی بسیار خوب هستند و دولت به همراه می آورند و این به خاطر تدبیر و عقل خودت می باشد. در همه حال با خدا باش.

فال حافظ متولدین دی

🔮شعر:
🌸غم زمانه که هیچش کران نمی‌بینم
🍃دواش جز می چون ارغوان نمی‌بینم
🌸به ترک خدمت پیر مغان نخواهم گفت
🍃چرا که مصلحت خود در آن نمی‌بینم

🔮تعبیر:
🔸چرا فکر می کنید غم دلتان را پایانی نیست دوای درد شما با خدا بودن است، راز و نیاز کردن با خداوند از درد دلتن می کاهد. افسوس گذشته را می خورید که هیچ فایده ای هم ندارد. تنها شده اید. راهتان را گم کرده اید. بلند شوید و مثل آبی روان به جنب و جوش درآئید و خودتان مشکلاتتان را حل کنید. انشاالله

فال حافظ متولدین بهمن

🔮شعر:
🌸ساقیا سایه ابر است و بهار و لب جوی
🍃من نگویم چه کن ار اهل دلی خود تو بگوی
🌸بوی یک رنگی از این نقش نمی‌آید خیز
🍃دلق آلوده صوفی به می ناب بشوی

🔮تعبیر:
🔸حالا که همه چیز فراهم است خوش باش و این روزها را غنیمت دان. درب های رحمت به سویت باز شده است ولی مراقب باش کبر و غرور باعث نشود که غافل شوی زیرا خوشی نیز ماندگار نیست. از این روزها برای فرداهای بهتر استفاده کن.

فال حافظ متولدین اسفند

🔮شعر:
🌸به سر جام جم آن گه نظر توانی کرد
🍃که خاک میکده کحل بصر توانی کرد
🌸مباش بی می و مطرب که زیر طاق سپهر
🍃بدین ترانه غم از دل به در توانی کرد

🔮تعبیر:
🔸جوانیت را به نحو احسن بگذران خوش باش نه آن که در پی اش غم باشد. رسیدن به مراد بسیار سهل است به شرط اینکه غلام خدا باشی و گدایی در خانه ی او را بکنی. به سفری می روی که بسیار سودمند است. در کارت طمع نباشد وگرنه کارها را خراب می کنی بسیار خوش شانسی و دست به هر چه بزنی طلا می شود.

برای مشاهده  فال حافظ  آنلاین روی تصویر زیر کلیک کنید

 

فال حافظ امروز
فال حافظ امروز

منظور از شاهد فال حافظ چیست؟

اگر نتیجه پاسخ نیت خود را پیدا نکردید باید به غزل بعدی رفته و یکی از بیت های شماره ۱ – ۳ – ۵ غزل دوم که اصطلاحا به آن شاهد فال حافظ می گویند و مطالب غزل قبلی را تایید و تکرار می کنند بخوانید تا به پاسخ نیت خود برسید.

تعبیر فال حافظ چگونه است؟

برای تفسیر فال حافظ می توانید از یک نفر که در امر شعر خوانی و تفسیر آگاه است کمک بگیرید اما مطمئنا بهترین تعبیر کننده فال حافظ برای شما خودتان هستید.

تمامی غزل های حافظ معمولا چند معنی متفاوت دارند و پذیرفتن خوب و بد غزل به وضعیت روحی و عاطفی صاحب فال بستگی دارد. شما باید هر بیت از غزل را که بیشتر با شرایط فعلی و نیت شما سازگار است به عنوان تعبیر فال حافظ خودتان در نظر بگیرید.

لیست دیگر قسم ها برای فال گرفتن

? ای حافظ شیرازی، تو کاشف هر رازی، ما طالب یک فالیم، بر ما بنما رازی
? حافظ ای حافظ شیرازی، بر من نظر اندازی، من طالب یک رازم، تو کاشف هر فالی، قسم به شاخه نباتت قسم می‌دهم به قرآنی که در سینه داری، این فال مرا بگشای.
? ای خواجه حافظ شیرازی / تو که دانای هر رازی / آینده ما را خوب بنوازی

فال حافظ به انگلیسی چه می شود؟

فال حافظ به انگلیسی را هم می توان به صورت fal-e hafez بیان کرد هم با معنای دقیق تر که می شود fortune telling of divane hafez

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا