فال حافظ امروز پنجشنبه ۹ تیر ماه ۱۴۰۱

فال و فالگیری به معنی تلاش برای پیشگویی آینده یک فرد از روشهای پنهانی و یا فراطبیعی میباشد.فال گیری یکی از شاخه های علم پنهان شناسی است.باید توجه داشت که فال را نباید با طالع بینی اشتباه گرفت. در این مطلب از سایت جدولیاب فال حافظ امروز پنجشنبه ۹ تیر ماه ۱۴۰۱ را مطالعه می کنید.

فال حافظ امروز
فال حافظ امروز

فال حافظ متولدین فروردین

🌵افسر سلطان گل پیدا شد از طرف چمن

🌵مقدمش یا رب مبارک باد بر سرو و سمن

🌵خوش به جای خویشتن بود این نشست خسروی

🌵تا نشیند هر کسی اکنون به جای خویشتن

🔸تعبیر: گمشده ی خویش را خیلی زود شیدا می کنید و قدر آنچه را که پیدا کرده اید بدانید. به شما بشارت پیروزی می دهند و اسمتان آوازه ی خاص و عام خواهد شد و دوستان شیطان صفت شکست خواهند خورد. الان وقت کار و همت است، امتحان کنید عدالت را برپا سازید و در همه ی کارها به عقلتان رجوع کنید.

فال حافظ متولدین اردیبهشت

🌵پیش از اینت بیش از این اندیشه عشاق بود

🌵مهرورزی تو با ما شهره آفاق بود

🌵یاد باد آن صحبت شب‌ها که با نوشین لبان

🌵بحث سر عشق و ذکر حلقه عشاق بود

🔸تعبیر: ناراحت و افسرده نباش و اینقدر فکر گذشته را نکن. فکر این باش به عهد و پیمانی که بسته ای عمل کنی. به دنبال کسب روزی باش که خداوند هر آنچه را که بخواهی از مال و دولت به تو می بخشد. فعلا” نمی توانی به عهدی که بسته ای عمل کنی ولی سعی خودت را می کنی. این سعی و کوشش تو را به سر منزل مقصود می رساند.

فال حافظ متولدین خرداد

🌵دیدار شد میسر و بوس و کنار هم

🌵از بخت شکر دارم و از روزگار هم

🌵زاهد برو که طالع اگر طالع من است

🌵جامم به دست باشد و زلف نگار هم

🔸تعبیر: به زودی به هدف و آرزوی خود خواهی رسید و روزگار سعادت و نیکبختی فرا می رسد. بدخواهی و حسادت دیگران تأثیری در اراده تو نخواهد داشت. اعتماد به نفس خود را بیشتر کن. عشق و محبت را سرلوحه ی کار خود قرار بده.

فال حافظ امروز

فال حافظ امروز

فال حافظ متولدین تیر

🌵آن کس که به دست جام دارد

🌵سلطانی جم مدام دارد

🌵آبی که خضر حیات از او یافت

🌵در میکده جو که جام دارد

🔸تعبیر: هر کس که در خانه ی او را زد ناامید بر نمی گردد. پس برای بازگشت سلامتی، دست به سوی او دراز کنید. از او بخواهید در ازای سلامتی، روح و جسم خویش را در راهش صرف کنید. خداوند هم به این حسن نیت شما از سر گناهتان خواهد گذشت. انشاالله.

فال حافظ متولدین مرداد

🌵دیگر ز شاخ سرو سهی بلبل صبور

🌵گلبانگ زد که چشم بد از روی گل به دور

🌵ای گلبشکر آن که تویی پادشاه حسن

🌵با بلبلان بی‌دل شیدا مکن غرور

🔸تعبیر: خوشحال باش و غصه و غم را کنار بگذار. تا دوری نکشی به وصال نمی رسی و تا رنج نبینی به خوشی هم نمی رسی، پی دست از عبادت نکش. امیدوار باش که از صبر تو گل حاجت روئیده است. شکایت نکن که در عین ظلمت نور بر تو می تابد.

فال حافظ متولدین شهریور

🌵صبا اگر گذری افتدت به کشور دوست

🌵بیار نفحه‌ای از گیسوی معنبر دوست

🌵به جان او که به شکرانه جان برافشانم

🌵اگر به سوی من آری پیامی از بر دوست

🔸تعبیر: منتظر خبری هستید که باید برای رسیدن این خبر انتظار زیاد بکشید و دست به دعا بردارید. ناامید نشوید به چیزی یا کسی شک نکنید. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

فال حافظ امروز

فال حافظ امروز

فال حافظ متولدین مهر

🌵جهان بر ابروی عید از هلال وسمه کشید

🌵هلال عید در ابروی یار باید دید

🌵شکسته گشت چو پشت هلال قامت من

🌵کمان ابروی یارم چو وسمه بازکشید

🔸تعبیر: یارتان حاضر به هر گونه فداکاری برای شما می باشد. هر ملامتی را به خاطر شما تحمل می کند و برای رسیدن به تو بهای سنگینی پرداخت کرده است. بدون شما زندگی برایش چون شب است. تو هم طلب او را برآورده ساز تا خوبی های او را جبران کرده باشی.

فال حافظ متولدین آبان

🌵من نه آن رندم که ترک شاهد و ساغر کنم

🌵محتسب داند که من این کارها کمتر کنم

🌵من که عیب توبه کاران کرده باشم بارها

🌵توبه از می وقت گل دیوانه باشم گر کنم

🔸تعبیر: سعی و تلاش خود را می کنید. بر این باورید که عیب هایتان را برطرف نمائید. هدف خود را مشخص کنید و بی گدار به آب نزنید. مشورت لازمه ی کار و گنج در کنار شماست ولی شما آن را نمی بینید، دقت کنید. کسانی که با شما قرارداد یا پیمان بسته اند به عهد خودشان پایبند نیستند.

فال حافظ متولدین آذر

🌵به غیر از آن که بشد دین و دانش از دستم

🌵بیا بگو که ز عشقت چه طرف بربستم

🌵اگر چه خرمن عمرم غم تو داد به باد

🌵به خاک پای عزیزت که عهد نشکستم

🔸تعبیر: یارتان اگرچه از نظر مادی در مضیغه می باشد ولی بسیار مهربا و وفادار است. به او اعتماد کنید او تمام خوشی ها را بر خود حرام کرده تا بتواند شما را خوشبخت نماید. در رسیدن به حاجات شما هم کمکش کنید هر چند که او می گوید شرمنده است ولی شما باز هم یاری اش دهید.

فال حافظ متولدین دی

🌵انت روائح رند الحمی و زاد غرامی

🌵فدای خاک در دوست باد جان گرامی

🌵پیام دوست شنیدن سعادت است و سلامت

🌵من المبلغ عنی الی سعاد سلامی

🔸تعبیر: خبری را که برایش انتظار کشیده اید بزود می رسد که سرشار از سعادت و سلامت و خوشبختی می باشد. انتظار به سر رسید و الان وقت سلام و خیر مقدم است نه گریه کردن. قدوم یار برای شما بسیار پر خیر و برکت است. دلتان شاد می شود. امیدتان که به یار می نشیند دولت به سراغتان می آید.

فال حافظ متولدین بهمن

🌵به تیغم گر کشد دستش نگیرم

🌵وگر تیرم زند منت پذیرم

🌵کمان ابرویت را گو بزن تیر

🌵که پیش دست و بازویت بمیرم

🔸تعبیر: خودتان را مستحق زجر و عذاب می دانید چون خود شما به دنبال این کار رفته اید. امیدوارید دوباره همه چیز درست شود و دست غیبی شما را نجات بخشد. حاجتتان برآوردهمی شود و اطرافیانتان به یاریتان می شتابند. تقوی و ایمان خودتان را حفظ نمایید تا این زجر را کمتر حس کنید.

فال حافظ متولدین اسفند

🌵یا رب این نوگل خندان که سپردی به منش

🌵می‌سپارم به تو از چشم حسود چمنش

🌵گر چه از کوی وفا گشت به صد مرحله دور

🌵دور باد آفت دور فلک از جان و تنش

🔸تعبیر: فکر می کنید رسیدن به حاجت محال است ولی به زودی خبری بسیار خوش به شما می دهند. بی قرار و بی تاب شده اید. به هر کس که می رسید می خواهید خبری از او بگیرید اما بدانید انتظار امروز تلخ و وصال فردا بسیار شیرین است. خودتان را به دست سرنوشت سپرده اید و مطمئن هستید هر چه پیش آید رضای حق در اوست.

برای مشاهده  فال حافظ  آنلاین روی تصویر زیر کلیک کنید

 

فال حافظ امروز
فال حافظ امروز

منظور از شاهد فال حافظ چیست؟

اگر نتیجه پاسخ نیت خود را پیدا نکردید باید به غزل بعدی رفته و یکی از بیت های شماره ۱ – ۳ – ۵ غزل دوم که اصطلاحا به آن شاهد فال حافظ می گویند و مطالب غزل قبلی را تایید و تکرار می کنند بخوانید تا به پاسخ نیت خود برسید.

تعبیر فال حافظ چگونه است؟

برای تفسیر فال حافظ می توانید از یک نفر که در امر شعر خوانی و تفسیر آگاه است کمک بگیرید اما مطمئنا بهترین تعبیر کننده فال حافظ برای شما خودتان هستید.

تمامی غزل های حافظ معمولا چند معنی متفاوت دارند و پذیرفتن خوب و بد غزل به وضعیت روحی و عاطفی صاحب فال بستگی دارد. شما باید هر بیت از غزل را که بیشتر با شرایط فعلی و نیت شما سازگار است به عنوان تعبیر فال حافظ خودتان در نظر بگیرید.

لیست دیگر قسم ها برای فال گرفتن

? ای حافظ شیرازی، تو کاشف هر رازی، ما طالب یک فالیم، بر ما بنما رازی
? حافظ ای حافظ شیرازی، بر من نظر اندازی، من طالب یک رازم، تو کاشف هر فالی، قسم به شاخه نباتت قسم می‌دهم به قرآنی که در سینه داری، این فال مرا بگشای.
? ای خواجه حافظ شیرازی / تو که دانای هر رازی / آینده ما را خوب بنوازی

فال حافظ به انگلیسی چه می شود؟

فال حافظ به انگلیسی را هم می توان به صورت fal-e hafez بیان کرد هم با معنای دقیق تر که می شود fortune telling of divane hafez

۰ ۰ آرا
امتیازدهی به مقاله

ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
دکمه بازگشت به بالا